Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Random House Challenge - PRÁVĚ PROBÍHÁ

Goto down 
AutorZpráva
Hellohello
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 634

PříspěvekPředmět: Random House Challenge - PRÁVĚ PROBÍHÁ   18/11/18, 01:46 pm

Random House Challenge

Pravidla soutěže

Stavební soutěž se skládá z 8 kol, v každém kole se staví jedna místnost. Pořadí místností, až na poslední kolo (exteriér + zahrada), bude určeno náhodně hodem kostky. Na závěru bude ještě vyhlášeno deváté kolo s finálním hodnocením celého domu.

Na začátku soutěže pořadatel soutěže hodí kostkou, která určí stavební styl, který musí být použit v celém domě.
STAVEBNÍ STYL
1. současný
2. moderní
3. industriální / továrenský
4. farmářský
5. zámecký / viktoriánský
6. plážový / přímořský

Na začátku každého kola pořadatel soutěže hodem kostkou určí místnost pro první kolo a zároveň světovou stranu pro kolo následující (aby bylo jasné, na kterou stranu umístit dveře do následující místnosti):

A) Místnost
Hod kostkou rozhodne, jaká místnost se bude stavět. Prvních sedm místností bude určeno náhodně,  poslední bude exteriér se zahradou:
1. Kuchyň + jídelna
2. Obývací pokoj
3. Ložnice
4. Dětský pokoj
5. Bonusová místnost (účel místnosti může být libovolný)
6. Koupelna
7. Vstupní hala / předsíň
Osmé kolo – Exteriér + zahrada
Deváté kolo - FINÁLNÍ HODNOCENÍ - budou se hodnotit domy těch soutěžících, kteří se zúčastnili všech předešlých kol + mohou se zúčastnit i ti, kteří neprošli předešlými koly (musí však postavit celý dům najednou a přijdou o šanci získat ocenění v jednotlivých předešlých kolech)

B) Světová strana
na jakou stranu od stávající místnosti se bude stavět další místnost (nezapomeňte, že na tuto stranu je nutné dodat dveře do další místnosti).
Pro zjednodušení budeme brát jako jih pozemku tu stranu, kde je pozemek napojen na silnici. Na protilehlé straně pak bude sever, vlevo západ, vpravo východ.
1. sever
2. jih
3. západ
4. východ

C) 3 barvy, které musí být v místnosti použity
Pořadatel celkem třikrát hodí třemi kostkami o 255 stranách:
https://www.randomlists.com/dice?sides=255&qty=3
Za pomocí stránky https://www.w3schools.com/colors/colors_rgb.asp takto budou určeny tři barvy, které se musí v místnosti použít (přibližný odstín stačí).
Soutěžící dodá slovní popis, kde jsou barvy použity.
Nejlépe takto:
Barva č. 1 - ...  (vypsat, na kterých objektech byla použita)
Barva č. 2 - ...
Barva č. 3 - ...

Pravidla pro místnosti a pozemek
- dům bude přízemní
- zvolte si dostatečně velký pozemek. Myslete na to, že se domek může protáhnout různými směry, proto se stavět začíná uprostřed pozemku
- místnosti by neměly být příliš velké. V extrémním případě by mohla na kostce padnout 7x stejná světová strana, tj. dům by se protahoval jen jedním směrem.
- místnost může mít jakýkoli tvar a velikost, výklenky jsou žádoucí, viz Pravidla pro navazování místností níže
- nepoužívejte šikmé stěny při navazování místností (vysvětlení ve vedlejším tématu k diskuzi, str.1)
- mezi místnostmi by neměly být mezery - zákaz vnitřních dvorků (vysvětlení ve vedlejším tématu k diskuzi, str.1)

- okna - můžete (zatím ale nemusíte, o finální umístění oken půjde až v kole s exteriérem) umístit libovolně. V případě, že se další místnosti budou přistavovat na stranu s okny, je možné umístěná okna smazat.
- dveře do další navazující místnosti musí být vždy umístěny na tu světovou stranu, kterou určí hod kostkou. A to i v případě, že navazující místnost bude mít tvar do L.  Aby byl dům lépe hratelný, později ve hře bude možné přidat průchozí dveře mezi místnostmi. Toto bude včas oznámeno pořadatelem při vyhlášení jednoho z pozdějších kol.
- hlavní vchodové dveře - budou se umísťovat až při stavbě vstupní haly. Bližší instrukce budou podány až při vyhlášení tohoto kola
- dveře na dvorek - pokud chcete, můžete je umístit při stavbě stávající místnosti, ale musíte počítat s tím, že je budete muset smazat, pokud se na tuto stranu bude přistavovat další místnost = stejná pravidla jako pro okna
- TS4: ZÁKAZ POSOUVÁNÍ MÍSTNOSTÍ

Pravidla pro navazování místností
Místnosti se musí přistavovat tak, aby bylo (pokud možno) na všech stranách volné místo pro přistavění další místnosti.
Např.:  v prvním kole se stavěla místnost č. 1, pro druhé kolo padla na kostce trojka, tj. místnost se má přidat na západ.
Příklad 1 - zůstanou jen 3 možnosti, kam nalepit další místnost (sever, západ, jih) - TAKTO NESTAVĚT! V případě, že padne na kostce východ, nebude možné přistavět z místnosti č. 2 žádnou místnost, protože první místnost východní stranu zcela blokuje.
Příklad 2 - nabízí se 4 možnosti - sever, západ, jih, východ  - DOPORUČENO

Pokud padne na kostce východ, z druhé místnosti mohou stále vést dveře na východ.

V případě, že dojde k situaci, kdy se stavba zkomplikuje natolik, že nebude možné přidat místnost na určitou světovou stranu, nebo dojde k jiné podobné komplikaci, pořadatel vyhodnotí situaci a hodí kostkou znovu.

Další pravidla
- downloady povoleny, finance neomezeny
- délka jednoho kola je 2 týdny
- počet fotek na 1 kolo: max. 10 (včetně fotky půdorysu, která musí být přiložena)
- do soutěžního tématu se mohou vkládat jen soutěžní příspěvky s fotkami, k diskuzi a hodnocení bude sloužit jiné téma
- každé kolo se hodnotí zvlášť, 5 bodů za dodržení pravidel + 10 bodů za dojem. Na konci soutěže proběhne ještě finální hodnocení, kde budou obodovány dle celkového dojmu  domy těch, kteří prošli všemi předešlými koly
- není tedy nutné se zúčastnit všech kol, ale je to žádoucí – kvůli finálnímu hodnocení za celý dům na úplném závěru soutěže. Tady se umístí fotky ze všech kol, proběhne finální hodnocení celého domu a bude vyhlášen celkový vítěz soutěže.

Pravidla jsou upřesněna v tématu  Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI
- doporučuji pročíst  Úsměv

Odkazy na jednotlivá kola:
1. kolo - obývací pokoj - do 2.12.2018
2. kolo - koupelna - do 16.12.2018

Edit:
Hellohello - 18.11.2018 - opraveny odkazy
Hellohello - 19.11.2018 - dodán odkaz na diskuzní téma
Hellohello - 23.11.2018 - přidána pravidla, která vyplynula z diskuze (šikmé stěny, vnitřní dvorky, vchodové dveře, propojující dveře, dveře na dvorek). Nově přidaná pravidla jsou označena červenou barvou textu. Úprava formátování.
Hellohello - 03.12.2018 - přidán odkaz na 2. kolo + přidáno pravidlo o účasti v devátém kole. Nově se ho bude moci zúčastnit každý, kdo postaví celý dům.
Hellohello - 09.12.2018 - upřesněno pravidlo o šikmých stěnách, bylo nepřesně popsáno.

Naposledy upravil Hellohello dne 09/12/18, 09:09 am, celkově upraveno 12 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Hellohello
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

PříspěvekPředmět: 1. kolo   18/11/18, 02:09 pm

STAVEBNÍ STYL

Padla dvojka, stavíme dům V MODERNÍM STYLU.  Čauec

1. KOLO

Jako první místnost stavíme....

...   OBÝVACÍ POKOJ

Začněte stavět uprostřed pozemku (přečtěte si pravidla v prvním příspěvku).

BARVY

V obývacím pokoji použijte následující tři barvy:

Nezapomeňte dodat slovní popis, kde jsou barvy použity, viz pravidla.

SVĚTOVÁ STRANA PRO DALŠÍ MÍSTNOST

Další místnost budeme stavět směrem na západ od obývacího pokoje. Na západní stranu obýváku umístěte dveře.
Detaily k příští místnosti budou sděleny při vyhlášení druhého kola.

Můžete začít stavět, 1. kolo končí 2.12.2018
Počet fotek:  maximálně 10 (1 z nich je povinná fotka půdorysu)

Edit:
Hellohello - 23.11.2018 - dodána připomínka pravidla o slovním popisu použití barev

Naposledy upravil Hellohello dne 23/11/18, 04:49 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 553

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - PRÁVĚ PROBÍHÁ   19/11/18, 07:37 pm

Tak přidávám svůj pokoj :).

Random house challenge - 1. obývací pokoj

Použití barvy č. 1 - lustr, hodiny, obraz
Použití barvy č. 2 - stěna s velkými okny, polštářky na křeslech
Použití barvy č. 3 - čalounění na křeslech/sedačkách, stěna za krbem, obraz nad krbem, křesílko u krbu

Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
NekoMH
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 55

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - PRÁVĚ PROBÍHÁ   22/11/18, 02:27 pm

Tak jsem už také stihla obývák. Je takový, jednodušší. Jen nevím jestli mi projde ta prostřední barva. Vážně jsem se snažila ji najít, ale buď jsem slepá nebo tam ten odstín fakt není (možné je obojí). Každopádně snažila jsem se mu přiblížit (koberec). Úsměv

Edit (na žádost Kolikokoli):
První barva je na gauči, křesílkách a kusu obrazu (většího), druhá barva je na koberci, a třetí je na joga podložce a (menším) obrazu. Úsměv

Naposledy upravil NekoMH dne 22/11/18, 07:06 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kajinka96
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 45

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - PRÁVĚ PROBÍHÁ   22/11/18, 08:46 pm

Tak i já jsem se zapojila, malé místnosti jsou pro mě ideální, protože nemám poslední dobou skoro vůbec čas, takže bych se ráda podělila o můj výtvor, vzala jsem to tak, že obývací pokoj má být dominantou a proto je trochu větší, snažila jsem se přiblížit zadaným barvám a myslím že od každé tam lze trošku najít, alespoň na doplňcích. Místnost je prosvětlená světlými doplňky, podlahou a detaily na nábytku.

EDIT: Barva číslo 1 - na doplňcích, Váza na stole, lampa u krbu, lampa vedle knihovny, obrazy, koberec u krbu. Barva číslo 2 - výmalba, cihly, světlo, velký koberec. Barva číslo 3 - Sedačky, závěsy, dlouhý koberec

Naposledy upravil Kajinka96 dne 23/11/18, 06:53 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Kajinka96Tvorba/
DeiDii
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 28

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - PRÁVĚ PROBÍHÁ   22/11/18, 09:10 pm

Také se přidávám Vysmátý silnici mám ze všech směrů, tak jsem si strany popsala Vysmátý

Barva č. 1 - výmalba
Barva č. 2 - polštářky, koberec, svíčka
Barva č. 3 - polštářky, koberec, svíčka

Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/channel/UC-bCMEjsXEO4mSGklOlFEWA?view_as
Lucisab
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 686

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - PRÁVĚ PROBÍHÁ   26/11/18, 06:22 pm

Povedená dílka, holky *THUMBS UP* jsem moc zvědavá, jak ty naše domky nakonec budou vypadat Vysmátý

Musím jenom upozornit, že se mi nepodařilo vyfotit celý pozemek, protože kamera v TS2 mě nedokáže "odtáhnout" tak daleko Smutný ale mám ten největší pozemek, který se v TS2 nachází 50x60, tak doufám, že se tam s tím svým obydlím vejdu Vysmátý

1. barva - kratší stěny, velký obraz
2. barva - gauč, křesla, velký obraz
3. barva - velký obraz

Půdorysy

Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 345

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - PRÁVĚ PROBÍHÁ   29/11/18, 09:53 pm

Tak jsem to stihla. Zmatený

1.barva- Stěna ve výklenku, koberce, květináče u květin( nebo aspoň podobnější odstín), využita i lehce v kalendáři.
2.barva- Závěsy, přední a zadní stěna,pozadí u obrázku s hafany.
3.barva-boční stěny, polštářky na pohovce a křesílkách,závěsy.

Půdorys:

Snad jsem se nedopustila nějaké chybičky Nevím .
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - PRÁVĚ PROBÍHÁ   01/12/18, 01:21 pm

Už jsem se bála, že to nestihnu  Chichichi

Barva č. 1: stěna za knihovnou, rostlina
Barva č. 2: sedačky, křeslo, lampa, váza, svíčky, závěsy (tmavší odstin)
Barva č. 3: dekorativní skleněné vitríny, polštářky, obraz, lampa z IKEy, dekorace

Návrat nahoru Goto down
Shina
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 202

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - PRÁVĚ PROBÍHÁ   02/12/18, 09:38 pm

Uf, tak jsem to nakonec stihla. Jen doufám, že nevadí, že se barvy v pokoji objevují jen na pár doplňcích a stěně. Ale vzhledem k tomu, že nebylo určeno, v jaké míře se mají objevit, pojala jsem to takto Nevím  

Barva č. 1 - stěna, obrazy, květináč s pokojovou rostlinou (u okna za svíčkami), knížka na krbu
Barva č. 2 - květináč s pokojovou rostlinou u dveří, abstraktní obraz
Barva č. 3 - váza s větvemi u dveří, obrazy

Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Sarah666
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 38

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - PRÁVĚ PROBÍHÁ   02/12/18, 10:36 pm

Pre mňa dosť nehodiaca kombinácia-moderný dom a zelená farba. Dúfam, že tej zelenej nie je veľa, obývačku som volila takú prázdnejšiu, myslím, že je to ešte stále in :) Niekedy som si dávala test, ako dokážem zoradiť odtiene farieb a nedopadla som dobre (aj keď si robím sama šperky), tak snáď vidím ešte dobre tie farby  Vysmátý
Farba č.1 - podušky, strop čiastočne, myslím, že aj na sviečkach a koberci sa dá uznať
Farba č.2 - gauč, obraz, stena za TV, luste, dvere
Farba č.3 - závesy/rolety, váza v poličke, kvet-váza
Zaujímavý nápad takto vytvárať dom, takže som zvedavá, ako sa bude tento dom uberať ďalej.
Zatiaľ je to len hranatá miestnosť-vsadila som na istotu, uvidíme, čo bude ďalej. A dvere sú na +avej strane-západ

btw. neviem, prečo mi zobrazuje jednu roletu tmavšiu, je tam taká iba jedna farba Nevím

Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

Poèet pøíspìvkù : 745

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - PRÁVĚ PROBÍHÁ   02/12/18, 10:38 pm

Já taky stíhám s odřenýma ušima, navíc po vytisknutí barev vypadaly na papíře poněkud jinak než na monitoru, takže to asi nebude úplně odpovídat :
- 1. barva - koberec, částečně výmalba a na některých obrazech
- 2. barva - gauč + křeslo, kytka na stolku u gauče, částečně i na koberci
- 3. barva - opět gauč + křeslo + kytky + možná i ta výmalba *SORRY*

Moc se omlouvám, ten poslední obrázek měl být samozřejmě obráceně :

Naposledy upravil Ludmila dne 03/12/18, 09:21 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin - Zlatý simík stavitel
Admin - Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 710

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - PRÁVĚ PROBÍHÁ   03/12/18, 12:54 pm

Ještě jednou děkuji, že jste počkali, a omlouvám se, že natahuji soutěž, která by měla odsýpat Červenám se Přitom postaveno mám už asi týden Tydýt , jen se to pak nějak zvrtlo doma Nevím

Takže můj obýváček, barvy jsem se snažila trefit takto:
1. pracovní kout - stěna, židle, závěs, pak ještě něco na obraze mezi okny
2. lustr, květináč v rohu u dveří, hrneček na stolku a na polštářcích by se taky našla
3. stěna u dveří, květináče vedle TV a zarážka na knihy (3) nad TV

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - PRÁVĚ PROBÍHÁ   03/12/18, 04:56 pm

Uzavíráme první kolo!
Hodnocení najdete v tématu: http://thesims234.forumczech.com/t103-random-house-challenge-hodnoceni#4248

probíhá od 3.12.2018 do 14.12.2018

2. KOLO

Jako druhou místnost stavíme:

...   KOUPELNA

Koupelnu postavte na západ od obývacího pokoje.

BARVY

V koupelně použijte následující tři barvy:

Nezapomeňte dodat slovní popis, kde jsou barvy použity, viz pravidla.

SVĚTOVÁ STRANA PRO DALŠÍ MÍSTNOST

Další místnost budeme stavět směrem na sever od koupelny. Na severní stranu koupelny umístěte dveře.
Detaily k příští místnosti budou sděleny při vyhlášení třetího kola.

Můžete začít stavět, 2. kolo končí 16.12.2018
Počet fotek:  maximálně 10 (1 z nich je povinná fotka půdorysu)

Naposledy upravil Hellohello dne 03/12/18, 05:30 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 553

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - PRÁVĚ PROBÍHÁ   03/12/18, 07:45 pm

Hurá, další kolo! Už jsem se nemohla dočkat :D.
Moje idea je teď taková, že dům je sice v moderním stylu, ale pořád jde o obývaný pozemek, ne o domek postavený pro pořizování fotek do realitních kanceláří. V tomhle domě se bydlí, takže sterilní nebude. A nejvíc je to samotřejmě poznat na koupelně.

Barva č. 1 (oranžovo-žlutá) - stolička, kachličky na podlaze, ručník v košíku
Barva č. 2 (světlozelenomodrá) - deska na lince, ručník v košíku, prací prášek
Barva č. 3 (zelenozelená) - koberec, světlo, sims znak v obraze, ručník v košíku

Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Shina
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 202

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - PRÁVĚ PROBÍHÁ   04/12/18, 02:40 pm

Další místnost Úsměv No, musím se přiznat, že ty barevné kombinace jsou pro mě hóóódně velkou výzvou Šílený Vysmátý

Barva č. 1 - rolety, jedna z barev na koberci, dekorace ve váze (vedle sprchového koutu), mýdlo (na poličce nad vanou)
Barva č. 2 - kachličky na stěně
Barva č. 3 - jedna z barev na koberci

Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Hellohello
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - PRÁVĚ PROBÍHÁ   05/12/18, 05:11 pm

Tentokrát jsem to nenechala na poslední chvíli. Průhledné dveře mezi obývákem a koupelnou jsem doplnila neprůhlednými. Prostřední barva na mém monitoru vypadá spíše jako světle modrá, takže stěna za vanou je do modra.
Barva č. 1 - kachličky za umyvadlem, skříňka pod umyvadlem, obraz, svíčky, závěsy, stěna za sprchovým koutem, květina
Barva č. 2 - stěna za vanou, váza
Barva č. 3 - rostliny, obraz, dekorace

Návrat nahoru Goto down
Kajinka96
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 45

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - PRÁVĚ PROBÍHÁ   06/12/18, 02:33 pm

Tak, tady je má koupelna, myslím že bude dostatečná i pro velkou rodinu jako hlavní koupelna :) je zde dostatek prostoru, maminka (nebo tatínek) zde má koutek na vypořádání se se vším tím prádlem, dostatek úložného prostoru na všechny ručníky a koupelnový textil. Dvě umyvadla ve velké koupelně nesmí chybět.
Barva č. 1 - Na stěnách, ručník, spodek vany, koberečky, doplňky
Barva č. 2 - Police nad pračkou, pračka, sušička, skříňka, běhoun, podlaha
Barva č. 3 - Běhoun, závěsy, kapesníčky, závěs na vaně, doplňky

EDIT: Já se asi zblázním, ale mojí koupelnu sdílelo MAXIS, v galerii už má přes 2000 stažení <3

Naposledy upravil Kajinka96 dne 09/12/18, 05:35 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Kajinka96Tvorba/
Janika31
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 345

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - PRÁVĚ PROBÍHÁ   09/12/18, 04:09 pm

Tak jsem ušetřila nějaký čas a sesmolila koupelničku. Zmatený Vysmátý

1.barva - Lustry, květiny v závěsu, obložení kolem zrcadla, květináče a malé množství ve velkém obrazu za vanou.
2.barva - Stěny, záchod, květináč nad vanou.
3.barva - Ručník u vany, sprchový koutek, květiny, část ve velkém obrazu za vanou.

Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 686

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - PRÁVĚ PROBÍHÁ   09/12/18, 04:49 pm

Moc pěkné koupelny! *THUMBS UP* Taky se přidávám, ale ty barvy mi daly zabrat Vysmátý

1.barva - závěsy, obraz nad wc, předložka pod wc, některé květiny, koš pod umyvadlem
2.barva - stěny, krabičky a svíčky v poličce u wc
3.barva - rostlina u okna, umyvadlo, vana a ručníky

Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

Poèet pøíspìvkù : 745

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - PRÁVĚ PROBÍHÁ   10/12/18, 09:29 pm

Tak jsem se nakonec taky nenechala odradit a spáchala něco menšího (když mám malý obývák, připadalo by mi divné mít u něho velkou koupelnu Mrkající ). S barvami jsem se popasovala takto :
- 1. oranžová - majitelé domku chtěli na stěny něco modernějšího než kachličky, tak si dali oranžovou stěrku, navíc i koberečky
- 2. šedo-modro-zelená - spodní část skříněk a možná i dekorace (že by to byly kuličky do koupele ?)
- 3. ostrá světle zelená - osvětlení, vzorek na koberečcích, jeden obrázek na zrcadle a ještě u WC čouhá na té hromádce literatury jedna knížka Mrkající

Snad jsem se tentokrát trefila aspoň o trochu líp ...
Návrat nahoru Goto down
DeiDii
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 28

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - PRÁVĚ PROBÍHÁ   14/12/18, 11:02 am

Musím říct, že kombinace barev mi dala pořádně zabrat Vysmátý

Barva č. 1 - kachličky na stěně, závěs, obraz, čistící prostředek
Barva č. 2 - kachličky na stěně, závěs
Barva č. 3 - koberec, svíčky, koberce, závěs, ručníky

Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/channel/UC-bCMEjsXEO4mSGklOlFEWA?view_as
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - PRÁVĚ PROBÍHÁ   

Návrat nahoru Goto down

Random House Challenge - PRÁVĚ PROBÍHÁ
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru