Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share

Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Hellohello
Simpařan
Simpařan
Hellohello

Poèet pøíspìvkù : 1076

Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 4 Empty11/02/19, 04:37 am

Jsem ráda, že jste to stihly na poslední chvíli, @Sarah666 a @Fidgety Úsměv

Tak co říkáte na barvy sedmého kola? Zmatený to nám to teda vyšlo... už se na to "těším".
Fidgety, máš pravdu, s tou střechou to bude ještě sranda. Doufám, že na to půjde nasadit nějaká aspoň trochu normální střecha Úsměv

Tak už jen dětský pokoj a exteriér. Nakonec ještě finální kolo s celkovým hodnocením a je to za náma Mrkající Přípitek
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan
Kolikokoli

Poèet pøíspìvkù : 696

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 4 Empty11/02/19, 09:15 am

Můžu se zeptat, jestli budou zadány i barvy na exteriér? Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Hellohello
Simpařan
Simpařan
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 4 Empty11/02/19, 09:32 am

To je dobrá otázka, to mě nenapadlo Vysmátý Co se týká mě, klidně můžu hodit kostkama Úsměv a jsem pro, když už máme tuhle soutěž, tak by to tak mělo být i v posledním kole. A aby to nebylo tak šílené, ty barvy by šlo použít nejen na fasádě/dlažbě, ale třeba na objektech, květinách. Pak by to možná i šlo. Proč ne?
Co vy na to?
Pokud je někdo proti tomu, ozvěte se Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Kajinka96
Simpařan
Simpařan
Kajinka96

Poèet pøíspìvkù : 77

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 4 Empty11/02/19, 09:53 am

Já bych raději měla na exteriér volnou ruku než měla zadané barvy
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Kajinka96Tvorba/
Kajinka96
Simpařan
Simpařan
Kajinka96

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 4 Empty11/02/19, 09:56 am

Jinak si myslím že barvy do dětského pokojíčku vyšli pěkně, bála jsem se aby to nevyšlo nějak nesmyslně a myslím si, že zrovna tohle je perfektní. většinou stavím takové pěkně barevné pokojíčky s převahou jedné barvy a tady to tak vychází.
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 4 Empty11/02/19, 10:08 am

Mně se ta kombinace taky líbí, aspoň to není mišmaš jako v předchozích kolech. A je to jasný pokojíček pro holky. Jen bude možná těžké při vybavování odlišit ty konkrétní odstíny, ale uvidíme, co najdem ve hře Úsměv  třeba to nakonec nebude tak těžké, jak se mi zdá.

Hlasujte dál, jestli si přejete určené barvy na kolo s exteriérem.
Byla bych ráda, kdyby se vyjádřili všichni, ať většina hlasů rozhodne. Čas na vyjádření je do ukončení kola s dětským pokojem. Pak hlasy sečtu a uvidíme.
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666

Poèet pøíspìvkù : 151

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 4 Empty11/02/19, 01:23 pm

mne sa tie farby na decký páčia, konečne niečo, čo k sebe ladí *OK* Ten exteriér neviem, prispôsobím sa väčšine, zasa keby vyšli nejaké prevažne zelené odtiene, nebolo by to ono Nevím
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 4 Empty11/02/19, 05:13 pm

Napadlo mě, že můžu hodit kostkama třeba už teď a tím prozradit, jaké by byly barvy. Podle toho se pak bude líp rozhodovat. Mám to tak udělat? Nebo raději to nechat jako tajemství? Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan
Kolikokoli

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 4 Empty11/02/19, 05:59 pm

Jo, to zní asi dobře. Já se přiznám, že mám teda fasádu i na exteriéru, včetně střechy atd., takže kdyby vyšlo něco šíleného, tak bych to asi měnit nechtěla Vysmátý Ale kdyby vyšlo něco rozumného, tak klidně.
Jinak barvy na dětský pokoj paráda, většinou stavím pokojíky v této barevné kombinaci Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 1190

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 4 Empty11/02/19, 07:10 pm

Myslím, že by bylo hodně zajímavé házet kostkou i při exteriéru Vysmátý když už byla celá soutěž v tomhle duchu, tak proč ne i konec Vysmátý

Hello můžeš klidně hodit, ale za mě je to tak nějak jasné Vysmátý když už praštěný domek, tak pořádně Vysmátý (jenom doufám, že by nevyšly tři barvy zelené...) takže hlasuji pro házení kostkou i v posledním kole Mrkající

Jinak co se týká barev, tak mi to až tolik nevadí Úsměv akorát jsem počítala s pokojem pro holčičku a chlapce, ale teď budu muset změnit plány Vysmátý přeci jen žádný normální kluk by nechtěl spát v takhle růžovém pokoji Vysmátý

Jinak mám ještě pár otázek ohledně chodeb... Červenám se když odstraním okno kvůli chodbě... můžu místo něj umístit nějaký obraz nebo jinou dekoraci? Nechtěla bych, aby to místo zůstalo prázdné Červenám se A lze přidat třeba jednu stěnu kvůli vyrovnání půdorysu? (u mého obýváku bych chtěla zarovnat tu stěnu s tím šatníkem...) A je možné přidat do chodby nějaké lehké dekorace? Červenám se promiň, že jsem to na tebe tak vysypala, ale nechtěla bych něco pokazit Červenám se
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin - Bronzový simík stavitel
Ludmila

Poèet pøíspìvkù : 1217

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 4 Empty11/02/19, 08:24 pm

Já jsem taky pro hod kostkou, když už, tak už - schválně, co z toho zase kdo udělá Vysmátý Jak píšeš, Hellohello, ty barvy by se přece daly použít kdekoliv, nemusí být zrovna na fasádě, je mnohem víc možností Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan
Kolikokoli

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 4 Empty11/02/19, 08:25 pm

@Lucisab napsal:
Myslím, že by bylo hodně zajímavé házet kostkou i při exteriéru Vysmátý když už byla celá soutěž v tomhle duchu, tak proč ne i konec Vysmátý

Hello můžeš klidně hodit, ale za mě je to tak nějak jasné Vysmátý když už praštěný domek, tak pořádně Vysmátý (jenom doufám, že by nevyšly tři barvy zelené...) takže hlasuji pro házení kostkou i v posledním kole Mrkající

Jinak co se týká barev, tak mi to až tolik nevadí Úsměv akorát jsem počítala s pokojem pro holčičku a chlapce, ale teď budu muset změnit plány Vysmátý přeci jen žádný normální kluk by nechtěl spát v takhle růžovém pokoji Vysmátý

Jinak mám ještě pár otázek ohledně chodeb... Červenám se když odstraním okno kvůli chodbě... můžu místo něj umístit nějaký obraz nebo jinou dekoraci? Nechtěla bych, aby to místo zůstalo prázdné Červenám se A lze přidat třeba jednu stěnu kvůli vyrovnání půdorysu? (u mého obýváku bych chtěla zarovnat tu stěnu s tím šatníkem...) A je možné přidat do chodby nějaké lehké dekorace? Červenám se promiň, že jsem to na tebe tak vysypala, ale nechtěla bych něco pokazit Červenám se
Aj, doufám, že k tomu poslednímu odstavci bude odpověď ano u všeho, protože jsem do chodby dala normálně nábytek, okna atd. a naopak smazala okna u ostatních pokojů (kde je teď ta chodba) a na prázdné místo dala obraz. Musím říct, že i tu chodbu jsem se snažila udělat v trhlých barvách Vysmátý

Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 4 Empty12/02/19, 04:46 am

Díky všem za reakce, ještě počkám na ostatní Mrkající a přesně, většinu barev můžete použít třeba u květin a nemusí to být dominantní barva na pozemku, tak by (doufám) nemuselo dojít na šílené fasády Vysmátý
Hrozně mě překvapilo, že i když padaly občas dost šílené barevné kombinace, že se vám podařilo ty barvy vždycky tak krásně sladit a výsledek nakonec lahodil oku Láska to si zaslouží potlesk! *BRAVO**BRAVO**BRAVO*

@Lucisab napsal:

Jinak mám ještě pár otázek ohledně chodeb... Červenám se když odstraním okno kvůli chodbě... můžu místo něj umístit nějaký obraz nebo jinou dekoraci? Nechtěla bych, aby to místo zůstalo prázdné Červenám se
Určitě můžeš, tohle není žádný problém, naopak, chcem ten dům co nejhezčí a ne aby zůstalo nějaké zbytečně prázdné místo. A jestli můžeš, tak ty změny i nafoť a dej potom do kola s finálním hodnocením Úsměv

@Lucisab napsal:

A lze přidat třeba jednu stěnu kvůli vyrovnání půdorysu? (u mého obýváku bych chtěla zarovnat tu stěnu s tím šatníkem...)
Tak jo, nakonec proč ne, tahle úprava je možná. Když už děláme ty chodby - tak je možné přidat takhle zarovnávací stěny, předpokládám, že přidáš čtvereček z každé strany skříně. Prosím, zmiň to potom v soutěžním příspěvku Mrkající a já to přidám do pravidel.

@Lucisab napsal:

A je možné přidat do chodby nějaké lehké dekorace? Červenám se promiň, že jsem to na tebe tak vysypala, ale nechtěla bych něco pokazit Červenám se
Ano, přidejte si jakékoli dekorace kdekoli v domě (jen neměňte půdorys a už postavené stěny a neměňte barevné schéma místností). Pokud chcete, takové změny si nafoťte a potom můžete fotky přidat do finálního kola.
Btw. jenom dojedeme tuhle soutěž a pak si můžete už s domem dělat, co chcete - přidat klučičí dětský pokoj, přidat si patro, cokoliv. Mrkající budu ráda, když pak hodíte fotky na fórum, bude zajímavé se podívat, jakým směrem se dům vyvinul.
A neomlouvej se, Luci, já jsem ráda, když se tu zodpoví jakékoli dotazy a baví mě odpovídat, klidně se ptejte dál a hlavně se nebojte zeptat *OK*

A ještě poznámka pro všechny, kdo nestíhali stavět během soutěže: nezapomeňte, že se můžete zúčastnit finálního kola. Musíte ale postavit všechny místnosti tak, jak byly zadány v každém kole a až se otevře deváté kolo, přidat fotky do soutěžního tématu.
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 4 Empty12/02/19, 06:48 am

Tak jsem hodila kostkami a tady máme barvy na kolo s exteriérem Úsměv
Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 4 Barevneschema-8-kolo

Můj první dojem byl trochu zděšení, ale pak jsem si uvědomila, co by šlo udělat kterou barvou a nakonec myslím, že by se s tím určitě dalo poprat Mrkající  a výsledek by mohl být moc hezký. Nemusí to být přece hlavní barvy.

Sice jsou barvy prozrazeny už teď, ale aspoň máme víc času na rozmyšlení, kam ty barvy umístit (pokud teda výsledek hlasování bude, ať ty barvy použijeme) Pardon
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Ludmila

Poèet pøíspìvkù : 1217

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 4 Empty12/02/19, 07:05 pm

Sice jsem se v první moment těch barev docela lekla, ale jak už jsem psala výše - proč ne ? Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 899

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 4 Empty12/02/19, 07:32 pm

Já bych byla taky pro barvy (i když teda vyšly...zajímavě Aha ). Však nemusí tam převažovat, to by asi nebylo hezké, ale aspoň v detailech by s objevit mohly Mrkající

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan
Kolikokoli

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 4 Empty12/02/19, 07:38 pm

Se priznam, ze uz jsem to postavila vcera cele :-D. Ale barvy tam prekvapive snad mam vsechny Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Kajinka96
Simpařan
Simpařan
Kajinka96

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 4 Empty12/02/19, 07:44 pm

Já se přiznám že už mám dům postavený komplet, už řeším jen terasu a okolí domu kde tedy využívám ty barvy. Dodělám to ale zítra, protože dneska bych ráda dokončila svoje upírské sídlo které jsem včera rozestavěla :D
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 4 Empty13/02/19, 04:30 am

Tomu říkám rychlost jak blesk Úsměv mě to všechno stavění teprve čeká.

@Kajinka96 - to upírské sídlo bych chtěla vidět Úsměv ukážeš nám ho tady na fóru?
Návrat nahoru Goto down
Kajinka96
Simpařan
Simpařan
Kajinka96

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 4 Empty13/02/19, 11:19 am

@Hellohello Můžu se jím pochlubit, už ho mám v Galerii dneska ho nafotím a budu dávat k sobě na facebook na stránku tak pokud najdu způsob jak ho sdílet tady tak určitě :)
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan
Kolikokoli

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 4 Empty13/02/19, 01:21 pm

Jůů, tak na upírský domek se moooc těším!!! Láska Láska Láska
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 899

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 4 Empty13/02/19, 04:34 pm

@Kajinka96 napsal:
@Hellohello Můžu se jím pochlubit, už ho mám v Galerii dneska ho nafotím a budu dávat k sobě na facebook na stránku tak pokud najdu způsob jak ho sdílet tady tak určitě :)

Stačí tady na Vaše domky - TS4 kliknout na "newtopic", založíš si tak nové téma - jen je potřeba ho pojmenovat a napsat první příspěvek Mrkající

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kajinka96
Simpařan
Simpařan
Kajinka96

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 4 Empty13/02/19, 06:44 pm

@Fidgety Děkuji, je to založeno a sídlo je sdíleno.
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 4 Empty21/02/19, 06:40 pm

Připomínám, že zítra je poslední den hodnocení kola se vstupní halou Úsměv   potřeboval by někdo prodloužit termín? Snad to všichni, kdo budeme chtít hodnotit, stihneme. Zrovna dneska jsem si vzpomněla, že se blíží pátek a že bych asi měla přihodit hodnocení Pššt  A díky všem, kdo už hodnotili Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666

Poèet pøíspìvkù : 151

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 4 Empty22/02/19, 08:20 pm

Môžem sa záhrade dorobiť aj garáž-úplne mimo domu? Je to stavba, ale zasa iba pre auto. Mám veľký priestor na ňu a neviem, čo všetko tam dať
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI   Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down

Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: