Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Random House Challenge - HODNOCENÍ

Goto down 
+5
Lucisab
Ludmila
Janika31
Kolikokoli
Hellohello
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty03/12/18, 04:49 pm

Random House Challenge - HODNOCENÍ

1. kolo - OBÝVACÍ POKOJ



Tímto spouštím hodnocení prvního kola soutěže Random House Challenge !

- hodnotíme jako vždy 15 body, tedy max. 5 bodů za dodržení pravidel + max. 10 bodů za celkový dojem ze soutěžního díla (nejlépe formát x + y = z za jménem soutěžícího),
- slovní komentář není nutný, ale povolený, hlavně v případě srážky bodů za porušení pravidel,
- body může přidělovat každý registrovaný uživatel fóra, soutěžící samozřejmě nehodnotí své vlastní dílo,
- hodnotit se může už ode dneška 3.12.2018 do 14.12.2018, pak vše sečtu, zprůměruji a vyhlásíme pořadí. První tři místa získají speciální uživatelský status do konce další soutěže, min. však na dobu jednoho měsíce.

Seznam soutěžících 1. kola:
Kolikokoli
NekoMH
Kajinka96
DeiDii
Lucisab
Janika31
Hellohello
Shina
Sarah666
Ludmila
Fidgety



Barvy, které měly být použity v obývacím pokoji:
Random House Challenge - HODNOCENÍ Barevneschema

Pozn.: Doporučuji si vystřihnout barvy  (třeba pomocí Snipping Tools nebo print screenu) a nechat si je otevřené v malém okně vedle okna s fórem - zatímco budete scrollovat při prohlížení domů, budete mít požadované barvy stále na očích a bude se snadněji hodnotit.
Jak bylo řečeno, barva nemusí být použita v přesném odstínu, stačí přibližně.
Hlavně u staveb maxis-only je potřeba  přimhouřit oko nad barevným odstínem, nejsou tam tak široké možnosti jako při stavění s downloady.

Edit 4.12.2018 - přidány informace do poznámky
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty05/12/18, 07:49 pm

Kolikokoli
NekoMH 5+8=13 - Ten dřevený nábytek v kombinaci s bílým mi tam moc nesedí. Možná kdyby i ta knihovna byla z podobně laděného dřeva? Líbí se mi, že jsi černou piana vyrovnala černým křesílkem. Trošku ti unikla šance dát na stěnu některou ze zadaných barev. A jsou ty dva sloupy v souladu s pravidly?
Kajinka96 - 5+8=13 - Děvče, máš to docela blízko západnímu okraji, budu doufat, že ti nedojde místo! Líbí se mi, že jsi použila tmavě hnědou, štve mě, že Maxis neopravili ty tmavé stropy, takže místnost pak působí hodně temně. Možná by tady pomohlo dát vyšší zdi? Vešlo se ti tam toho hodně, je to obývák jak patří. Co bych změnila, tak je jedna z tapet na stěně. Buď nedávat zelené cihly nebo nedávat tu s bílím obložením. Ani závěsy a lampy nemusely být v zelené, protože takto je to opravdu přezeleněno.
DeiDii - 5+8=13 - Ta podlaha je moc hezká. Bílá teda svítí neskutečně, nevím, jestli je to odstínem těch věcí nebo nastavením grafiky. Možná bych nedělala všechny stěny stejné barvy. Stačí jedna dominantní (ona zelená) a potom nějaké neutrání (bílá, béžová, šedá).
Lucisab - 5+8 = 13 - člověk u tebe nikdy neví, jestli je to TS2 nebo 4. Líbí se mi to celé, až na ty lampy, kterých je podle mě strašně moc a potom to vypadá víc jako v nějakém fotostudiu než v obýváku. Také je ten obývák hodně "dlouhý", možná by mohl být kratší, ale širší.
Janika31 5+9=14- no a tady je to to samé. Vypadá to úplně jako TS4! Moc povedený obývák, ale stejně jako u DeiDii radím nedávat dominantní barvu na všechny stěny (i když jde o jiný odstín dominantní barvy). Nevím, jestli mám ubrat bod za pravidla, když chybí půdorys celého pozemku se zapnutou mřížkou?
Hellohello 5+10=15 - nemám co vytknout!
Shina - 5+10 =15 - krása!
Sarah666 - 5+8=13 - je to hezký obývák, ale trochu spíš taková pseudomoderna z 80. let :D
Ludmila - 5+7=12 - no, Ludmi, myslím, že jsem musela zapojit hodně fantazie, abych tam našla tu prostřední barvu. Jedná se o takovou tmavomodrozelenou, což u tebe vidím jenom v té váze na stolku a knížečkách či co to je pod akváriem. Jinak pěkné, opět bych výmalbu nedávala přes celou místnost a také to na mě nepůsobí moc moderně.
Fidgety 5+10=15 - ten koberec je boží, ten potřebuju :D. Nemám absolutně nic co vytknout!

Edit: tak podle vrchní porotkyně jsou výklenky i foto půdorysu v pořádku, body zůstávají stejné, protože jsem si to myslela, jen jsem si to chtěla nechat potvrdit :)


Naposledy upravil Kolikokoli dne 07/12/18, 10:00 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty06/12/18, 08:06 pm

Kolikokoli: 5b+10b=15b - Tak to je jedním slovem BOMBA. Nemám, co vytknout. Krásně zkombinováno. Láska  *THUMBS UP*

NekoMH: 5b+8b=13b -Pěkný obýváček. Jen se mi tam občas perou použité prvky. Nějak mi nesedí koberec ke zbytku nábytku, možná bych volila trochu jinčí barvu koberce, nebo jinou barvu pohovek. Moc se mi líbí koutek s pianem a výhled skrz prosklenou zeď, to je moc hezky vymyšleno. *BRAVO*

Kajinka96: 5b+9b=14b- Nádherná práce. To barevné sladění, se mi ohromně líbí. Kombinace zelených odstínů s tmavě hnědým dřevem je pecka. Jediné, co mi moc nesedí je podlaha, ale je zase fakt, že rozjasňuje zbytek jinak celkem tmavého prostředí. Celkový dojem na mě ovšem působí suprově. Láska  *THUMBS UP*

DeiDii: 5b+8b=13b
- Na můj vkus místy hodně bílé, až hodně zářivě. Stěny bych asi také rozbila nějakou jinčí barvou, ale já mám zrovna, co říkat. Červenám se Každopádně moc povedené. Úsměv

Lucisab: 5b+9b=14b -Moc hezký obýváček. Zajímavé nápady, příjemně zvolené barvičky. Jen na mě chvilkami působí hodně ''zaplněně''.

Janika31:

Hellohello: 5b+9b=14b- Nádhera. Láska  Slast pro oči. Jak už jsem se zmiňovala, ty ten moderní styl ovládáš naprosto dokonale, parádní nápady, třeba ta květina v prosklené zdi. Jen se nemohu zbavit pocitu, že na mě působí trochu smutně.

Shina: 5b+10b=15b- Skvostné, nemám nic víc, co bych dodala.  Láska  *THUMBS UP*

Sarah666: 5b+8b=13b - PovedenéÚsměv . Jen bych se nebála přidat ještě něco veselejšího,více květin nebo i obrazů. Působí na mě lehce ponuře.

Ludmila: 5b+7b=12b - Já vím, že je to hodně náročné jen s maxis věcma, obdivuji Tě, že si do toho pustila,ale stejně jako Koli jsem musela zapojit hodně velkou fantazii, co se týče druhé barvy, ale pak jsem ji našla hlavně trochu v tom obrazu. Nicméně i s maxis věcmi je obýváček moc pěkně zpracovaný. *BRAVO*

Fidgety: 5b+10b=15b - Další nádherná práce. Krásné barvičky, působící svěže. Tam by se krásně relaxovalo. Působí velmi čistě a útulně. Láska *THUMBS UP*

----------------
To teda bylo náročné. Zmatený  Všechny obýváčky mají něco do sebe jen každý něčím jiným, ale to je ta rozmanitost a osobitý styl každé z vás. Jste všechny šikovné. Úsměv
Jinak Koli, co se týče toho půdorysu, vůbec nevím jestli je to proti pravidlům Aha , jestli ano tak to se do příště polepším a budu fotit s mřížkou.
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty07/12/18, 09:28 pm

Já jsem se rozhodla, že nebudu hodnotit podle toho, jak se mi jeví barvy podle zadání, protože každá je zjevně vidíme jinak a taky máme jinak nastavené monitory. Proto jen stručně, podle mých pocitů :
- Kolikokoli - 5 + 9 = 14 bodů - nebude Ti ten výklenek moc vadit při přidávání dalších místností ?
- NekoMH - 5 + 9 = 14 bodů - poněkud mi neladí ten koberec,
- Kajinka96 - 5 + 9 = 14 bodů - až moc zelené,
- Deidii - 5 + 9 = 14 bodů - i tady mi trochu vadí ten koberec,
- Lucisab - 5 + 9 = 14 bodů - a tady se mi drobátko nehodí ta velká šatní skříň,
- Janika31 - 5 + 9 = 14 bodů - taky trochu moc zelené,
- Hellohello - 5 + 9 = 14 bodů - a tady zase moc modré,
- Shina - 5 +10 = 15 bodů - perfektní !
- Sarah666 - 5 + 10 = 15 bodů - moc pěkně sladěno !
- Ludmila - -----
- Fidgety - 5 + 10 = 15 bodů - co dodat !

Všechny obýváčky jsou moc pěkné, každý něčím zajímavý, bylo to opravdu velmi těžké hodnocení, možná těžší než kdy jindy ... A jsem moc zvědavá, jak se budou domky všech nás zúčastněných dál vyvíjet !
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty09/12/18, 09:04 am



Kolikokoli - 5+9 = 14 bodů - Moc pěkné! Líbí se mi kombinace s bílou barvou na stěně.
NekoMH - 5+8 = 13 bodů - Zajímavě řešený prostor, jen mi připadá, že zbytečně ubírá místo, tohle řešení by se mi hodilo pro větší místnost (klavír a sedačka i křeslo z druhé strany mi připadají předělem uskřípnuté - škoda, že tu není více prostoru), ale jinak se mi moc líbí! Dobrá práce!
Kajinka96 - 5+9 = 14 bodů - Vůbec se mi sem nehodí ten lustr, je moc dominantní. Ani stylově mi sem nesedí. Líbí se mi sladění s hnědou barvou. Je to moc krásně vybaveno! Hezký prostorný obývák
DeiDii - 5+9 = 14 bodů - Moc krásný obývák, jediná škoda, že bílý nábytek tak moc září. Možná by pomohlo zelenou barvu na stěne ztlumit nějakou světlejší neutrální barvou. Koberec mi něčím nesedí, buď textura nebo kombinace barev, jinak bych nebyla daleko od toho dát plný počet bodů. Krásně řešený prostor s moc hezkým moderním nábytkem!
Lucisab - 5+8 = 13 bodů - Podobně jako u NekoMH, je to dost malý prostor s velkým počtem objektů. Možná by pomohlo posunout sedačku ještě o kousek dozadu, ale spíš by to chtělo o něco větší místnost. Jinak se mi ale líbí!
Janika31 - 5+8 = 13 bodů - Je tu použito hodně zelené barvy, ty lustry jsou zajímavé a líbily by se mi použité na jiném místě. Tady musí vadit při sedání/vstávání a zřejmě trochu překážet při dívání se na ostatní simy na sedačce. Jinak je to hezký, pěkně sladěný prostor.
Hellohello - ---
Shina - 5+10 = 15 bodů - Krásně sladěno, nádherné barvy! Takový obývák bych chtěla!
Sarah666 - 5+8 = 13 bodů - Něco mi tady chybí, ale nemůžu přijít na to, co to je. Kromě toho bych tu možná raději viděla světlejší strop. Jinak je to pěkně sladěno a vybaveno.
Ludmila - 5+7 = 12 bodů - Je to hezký obýváček, jen bych tu tapetu nedala přes celý obývák, působilo by to moderněji. Stejně tak vybavení - tvůj obývák působí příjemně, ale něco způsobuje, že na mě nepůsobí až tak moderně, možná uspořádání objektů, nebo možná spíš ta tapeta. U barev je mi jasné, že je to hodně složité s maxis-only, takže myslím, že když objekty nejsou v těch barvách, snad by se pár možností našlo hlavně v kategorii koberce/tapety.
Fidgety - 5+10 = 15 bodů - Taky moc pěkně sladěno! Moc příjemný obývák!


Omlouvám se, že hodnotím hodně přísně, protože se mi moc líbí všechny příspěvky bez výjimky, jen to musím odstupňovat podle dojmu.

Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty09/12/18, 08:41 pm

Tak tohle bylo opravdu těžké jako vždycky... Zmatený

Kolikokoli 5 + 10 = 15b Příjemný obýváček s krbem, nemám co vytknout *THUMBS UP*

NekoMH 5 + 8 = 13b Přijde mi, že toho tam je nějak hodně, možná to dělá ten velký klavír nebo knihovna... Nevím Jinak se mi moc líbí zákoutí s černým křesílkem, tam by se relaxovalo s pěknou knihou... Láska

Kajinka96 5 + 9 = 14b Té zelené je na mě místy hodně, ale jinak je to příjemně řešený a prostorný obývák *THUMBS UP* hrozně se mi líbí závěsy a zákoutí s krbem Láska

DeiDii 5 + 8 = 13b Místy mi přijde tvůj obývák prázdnější a ta bílá tam opravdu hodně převládá... jinak je to moc zajímavě řešený obýváček Úsměv

Lucisab ---

Janika31 5 + 9 = 14b Je tam opravdu hodně řešené, jinak je to moc pěkně sladěný obývák *THUMBS UP*

Hellohello 5 + 9 = 14b Moc krásný obývák, plný pěkného nábytku Láska . Jen mi někdy přijde až moc modrý, čímž na mě působí chladněji... ale jinak je to krásná místnost *THUMBS UP*

Shina 5 + 10 = 15b Hřejivý a narosto příjemný obýváček. Paráda! Láska

Sarah666 5 + 8 = 13b Něco mi tam nesedí, ale nemůžu přijít na to co. Možná to je některým zvoleným nábytkem nebo zeleným stropem... jinak pěkně sladěno Úsměv

Ludmila 5 + 8 = 13b Obdivuji tě za to, že jsi dokázala vytáhnout z Maxis objektů ty nejpodobnější barvy, co šly *THUMBS UP* . Bohužel na mě místy nepůsobí tak moderně, jak by měl, ale jinak je to moc povedené dílko! Úsměv

Fidgety 5 + 10 = 15b Krása nemám co vytknout, zamilovala jsem si polštářky na gauči Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Kajinka96
Simpařan
Simpařan
Kajinka96


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 04. 04. 18
Location : Praha; Libchavy

Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty11/12/18, 09:41 pm

Kolikokoli - 5+9 = 14b Obývák se mi líbí, jen se mi tam nehodí ten zebrovaný koberec, možná by barvou zasloužila nabarvit ještě alespoň jedna stěna, přijde mi to moc bílé.
NekoMH - 5+9=14b Malý roztomilý obývák ale to piáno mi přijde na takový obýváček už moc (velké) a možná bych trochu oživila ty bílé stěny nějakou tou barvou
Kajinka96
DeiDii - 5+8=13b Obývák je to moc pěkný, hezky řešený jen ten bílý nábytek na mě z té tmavé místnosti hrozně svítí, možná by bylo lepší použít nějakou krémovou, nebo by mohla být světlejší podlaha
Lucisab - 5+8=13b Obývák se mi líbí, ale nelíbí se mi jak je symetrický nevím jak to vysvětlit, symetrie se mi sice líbí, ale tady je taková až moc
Janika31 - 5+8 = 13b Až na ty podivné věci na zdi nad televizí které se k sobě vůbec nehodí (možná že kdyby tam bylo jen to bílé tak to bude v pohodě) a na ty světla až k podlaze je to pěkný obývák
Hellohello - 5+10 = 15b Krásné! Nemám co dodat ani vytknout
Shina - 5 + 10 = 15b Na to, jaké byli zadané barvy (a ty je tam máš!) to tak vůbec nepůsobí, až mě to překvapilo jak jsi si s tím poradilo :) moc hezký, příjemný obývák
Sarah666 - 5+9 = 14b Moc se mi nelíbí ten koberec, působí na mě jako špinavý kus hadru, jinak je to pěkný obývák
Ludmila - 5+8=13b Je to útulný obývák, působí na mě trochu temně a staře a možná bych alespoň na nějaká okna dala závěsy, záclonu nebo žaluzie
Fidgety - 5+10=15b Nemám co dodat, parádní, krásné!
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Kajinka96Tvorba/
Shina
Simpařan
Simpařan
Shina


Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 20. 01. 18

Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty12/12/18, 01:48 pm

Kolikokoli - 5 + 10 = 15b  Osobně bych vyměnila krb za modernější, stejně tak okna a záclonky v tom malém výklenku, ale jinak se mi obývák moc líbí, působí velmi příjemně. Mimochodem, hrozně mě pobavil ten stojánek s kuchyňským náčiním vedle krbu, ale hádám, že to má být jakože stojan s pohrabáči? Vysmátý

NekoMH - 5 + 9 = 14b  Zajímavě řešený prostor, ale musím souhlasit s Hellohello, že by to chtělo místnost o něco zvětšit. Místo globusu bych dala nějakou pěknou moderní skulpturu. Jinak se mi ale tvůj obývák taky moc líbí Mrkající

Kajinka96 - 5 + 9 = 14b  Krásný prostorný obývák! Moc se mi líbí posezení u krbu. Jen je škoda, že jsi použila zadané barvy v podstatě na každém vybraném kousku a stěnách. Té zelené je tam na můj vkus příliš. Navíc bych vyměnila nějaké kusy nábytku za modernější, konkrétně tedy odkládací a konferenční stolky *SORRY*

DeiDii - 5 + 9 = 14b  Pokud se nepletu, stavěla jsi ve trojce, že? Ten problém s přesvícenými bílými povrchy si pamatuji moc dobře (jeden z důvodů, proč jsem trojku nemohla vystát). Být tebou, určitě bych bývala nedávala tu tmavou zelenou na všechny stěny, ale zkombinovala ji s nějakou světlejší neutrální barvou. Ten bílý nábytek a strop by pak opticky tolik nevynikal. Jinak je to ale opravdu pěkný moderní obývák Mrkající

Lucisab - 5 + 8 = 13b  U tvého obýváku jsem měla naprosto stejný pocit jako Kajinka, příliš symetrie. Pak mi ještě moc nesedí podlaha. Já ji mám zafixovanou jako takovou takovou tu, která bývá v zaprášených podkrovích a na venkovních terasách starých domů. Jinak se mi ale moc líbí výběr nábytku a dekorací *THUMBS UP*

Janika31 - 5 + 8 = 13b  Opět bych rozbila zelenou na stěnách nějakou světlejší/neutrálnější barvou. Klidně bych použila na jednu ze stěn kámen jako u krbu (mám pocit, že taková stěna ve dvojce dokonce i je). Jako takový se mi obývák moc líbí, ale do toho moderna, které bylo zadáno, mi tam některé vybrané objekty moc nesedí *SORRY*

Hellohello - 5 + 10 = 15b  Nádherný moderní obývák! Je pravda, že v dekoracích bych na té modré trochu ubrala, ale i tak byla moje první reakce při prohlížení wow, takže nemůžu dát jinak, než plný počet *BRAVO*

Sarah666 - 5 + 9 = 14b  Trochu mě tam ruší ten zelený strop. Určitě bych ho bývala nechala bílý. Stejně tak se mi do toho moderního pojetí moc nehodí ty dveře. Lépe by se vyjímaly nějaké úplně jednoduché světlé. Prostor pod televizí bych zaplnila větší skříňkou, takhle to působí příliš prázdně. Celkově na mě ale tvůj obývák udělal dobrý dojem. Moc se mi líbí výběr nábytku a dekorací! Takhle nějak si představuji modernu Úsměv

Ludmila - 5 + 8 = 13b  Určitě bych nedávala tapetu s tak výrazným vzorem po celém pokoji a akvárium bych vyměnila za to větší z OFB (vypadá moderněji). Asi bych i vynechala globus a ten "vínový stánek" za ním. Místo toho bych zaplnila místo moderním barem. Musím ale uznat, že na to, že sis musela vystačit jen s maxis objekty, ses s tím nakonec poprala hezky *THUMBS UP*

Fidgety - 5 + 10 = 15b  Jediná maličkost... vyměnila bych konferenční stolek a dveře za nějaké modernější kousky. Jinak ale nemám žádnou výtku. Nádherný obývák plný zajímavého nábytku, dekorací, barev a textur! *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty12/12/18, 02:11 pm

Dnes plním resty, aspoň tedy v hodnocení...
Kolikokoli – 5+9 = 14b.  - Moc povedené úvodní dílko, za sebe bych tu tmavou stěnu dala spíš za TV, než k velikým oknům, takhle moc nevynikla (kdybys ji neměla ve výčtu barev, asi si ani nevšimnu)
NekoMH – 5+8 = 13 b. – Myslím, že i když ty barvy byly oříšek, daly se zkombinovat citlivěji. i Těch dekorů je tam asi moc – černý klavír, bílá knihovna, dřevo. Ale co mi nejvíc uniká je smysl umístění té knihovny – má oddělovat, ale od čeho? Od velkých oken? Tak pro nejsou rovnou menší? (Stejně tak nechápu ty „komíny“ v rozích, ale to už je mimo záznam)
Kajinka96 – 5+9=14b. – Moc krásný obývák, spoustu doplňků, a i když je tam na mě té zelené až moc, tak se ty barvy právě až tolik netlučou (tedy až na ten lustr).
DeiDii – 5+8 =13 b.  – Pardon, ale ten koberec mi málem vypálil oči. Obývák má ale jinak pěkný základ (moc se mi líbí TV stěna), jen ta jednotná výmalba a k tomu ty zářivé doplňky prostě neladí.
Lucisab – 5+8 = 13 b. – To je opravdu zabydlený obýváček. Možná nemusel být takový nudloid, a asi mi nesedí trochu podlaha, ale jinak dobrýýý.
Janika31 – 5+9 = 14 b. – Až na ta světla super! Ale světla – ta koule mi tam nesedí vůbec, a to drátěné pasuje sice dokonale, ale dala bych jen jedno – možná mate perspektiva, ale takhle mi přijde, že děsně zavazí.
Hellohello – 5+10=15b. – Pecka!!! Moderní, útulné, krásně sladěné.
Shina – 5+10=15b. – Pecka!!! Moderní, útulné, krásně sladěné. (ne to není omyl)
Sarah666 – 5+8 = 13 b. – Na ten strop bych se vykašlala, podle mě zbytečně ruší a kazí dojem. Ale nábytek jsi našla zajímavý, bohužel mi k němu nepasuje ta podlaha a knihovny proti němu působí tak nějak těžkopádně.
Ludmila – 5+8 = 13 b. – Tak jsem připleskla nos na monitor, a dejme tomu, že tam ty barvy někde vidím. Uznávám, že tohle bych maxis only nechtěla dělat, ale možná bych si to měla zkusit. Jinak zařízené je to hezky, ale stylově mi k sobě některé věci nesedí.
Fidgety - XXX

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty14/12/18, 09:47 pm

Mala som ťažkú hlavu, ako hodnotiť tie farby. Ja som tam niektoré nenašla, ale keďže je súťaž zameraná na farby a polohy izieb, nebrala som bod z poviných častí, ale zhodnotila som to do dojmu. Ešte že sme tu všetko ženy, veď viete, že muži rozoznávajú iba základné farby a odtiene nevidia, neviem, ako by si poradili...Pardon Nebola som prísna, zdá sa mi, že som dávala málo bodov, ale mala som výhrady
Kolikokoli- 5+8-13B- neviem, ale ja tam tú prvú farbu-olivovú nevidím, luster, hodiny ani na tom obraze. Trochu sa mi tie farby bijú a neviem, či ten biely nábytok nie je moc. Inak pekná obývačka, len na mňa nepôsobí moderne.
NekoMH-5+9-14B- táto obývačka na mňa pôsobí moderne, trochu si nie som istá tou treťou farbou- myslím, že originál je viac do zelena, ale budiž, ťažko sa to hladá. Nesedia mi farebne tie trávovo zelené podušky na gauči, inak v pohode, pekne ladia dokopy
Kajinka96-5+8-12B-pekne, nepôsobí na mňa moderne, skôr tak starodávne, asi to robia tie závesy, ale celkovo sa mi zdá miestnosť taká ponurá, skôr by som asi doladila steny do bleda, takto to na mňa pôsobí tak ťaživo
DeiDii-5+8-12B- ťahá mi tá biela oči, ten strop je príliš svetlý, tie kvety na stole mi neladia s celkom, trochu tomu niečo chýba, ale je to moderna
Lucisab-5+8-13B- pekné, moderna z toho ide hneď poznať, ale neviem, tá prostredná farba mi chýba, tá na gauči je skôr z druhého kola, obraz je veľmi pekný aj rozvrhnutie obývačky
Janika31 -5+7-12B- neviem, nie je to zlé, ale rozloženie na mňa pôsobí rušivo, kreslá sú nejaké rozhádzané, aj tá prostredná farba mi úplne nezodpovedá. Koberec mi neladí s ostatným nábytkom a výmaľbou. btw. nie sú tie lustre nejaké dlhé, by som sa bála, že si budem búchať hlavu
Hellohello- 5+9-14B- je to moderná obývačka, ale nejako mi vadí niečo, čo neviem pomenovať. Tie farby tam sú, ale neviem. Niečo by som zmenila, ale neviem sa rozhodnúť čo
Shina -5+7-12B Trochu na mňa pôsobí ako moderné retro, ja by som dala viac farieb zo zadanej palety, oni sú tam tak minimálne, že som ich musela hladať a skôr mi to prišlo ako povinné prvky, tak tam dačo šupnem
Sarah666------
Ludmila5+7-12B- MO je to ťažké, ale teda tie farby tam ja nevidím, možno čiastočne... Ale ten gauč je zladený otrasne, tie farby mi nejdú dokopy. Glóbus, stánok a tá kopa obrazov je tam naviac. Okrúhly stôl ani neviem, že tam je. Ten krb mi moc moderne nepripadá, skôr ten kameninový so sklom.
Fidgety- 5+9-14B- moderný, trochu mi nesedí gauč a kreslá dokopy, štýlom a ani farebne.
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty15/12/18, 06:11 am

HODNOCENÍ - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ PRVNÍHO KOLA
Děkuji všem za hodnocení Úsměv Tady máme výsledky:

1. Fidgety - 14.88 bodů
2. Shina - 14.63 bodů
3. Hellohello - 14.50 bodů
4. Kolikokoli - 14.25 bodů
5. Kajinka96 - 13.63 bodů
6. Sarah666 - 13.50 bodů
7. NekoMH - 13.44 bodů
8. Janika31 - 13.38 bodů
9. Lucisab - 13.25 bodů
10. DeiDii - 13.22 bodů
11. Ludmila -12.50 bodů


Gratulace! Všechny obýváky byly moc povedené! *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty15/12/18, 01:09 pm

Placky uděleny *THUMBS UP*  (asi si na to budu muset zavést deníček, jak je toho víc najednou Zmatený ).  Téma uzamykám, než za pár dní spustíme další hodnocení - případné komenty k hodnocení  a pořadí prosím opět do diskuzního tématu. Děkuji Úsměv

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty17/12/18, 05:48 am

Random House Challenge - HODNOCENÍ

2. kolo - KOUPELNA



Tímto spouštím hodnocení druhého kola soutěže Random House Challenge - do 28.12.2018


- hodnotíme jako vždy 15 body, tedy max. 5 bodů za dodržení pravidel + max. 10 bodů za celkový dojem ze soutěžního díla (nejlépe formát x + y = z za jménem soutěžícího),
- slovní komentář není nutný, ale povolený, hlavně v případě srážky bodů za porušení pravidel,
- body může přidělovat každý registrovaný uživatel fóra, soutěžící samozřejmě nehodnotí své vlastní dílo,
- hodnotit se může už ode dneška 17.12.2018 do 28.12.2018, pak vše sečtu, zprůměruji a vyhlásíme pořadí. První tři místa získají speciální uživatelský status do konce další soutěže, min. však na dobu jednoho měsíce.

Seznam soutěžících 2. kola:
Kolikokoli
Shina
Hellohello
Kajinka96
Janika31
Lucisab
Ludmila
DeiDii
Fidgety
Sarah666


Barvy, které měly být použity v koupelně:
Random House Challenge - HODNOCENÍ Barevneschema-2-kolo


Pozn.: Doporučuji si vystřihnout barvy  (třeba pomocí Snipping Tools nebo print screenu) a nechat si je otevřené v malém okně vedle okna s fórem - zatímco budete scrollovat při prohlížení domů, budete mít požadované barvy stále na očích a bude se snadněji hodnotit.
Jak bylo řečeno, barva nemusí být použita v přesném odstínu, stačí přibližně.
Hlavně u staveb maxis-only je potřeba  přimhouřit oko nad barevným odstínem, nejsou tam tak široké možnosti jako při stavění s downloady.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty17/12/18, 01:33 pm

Dovolím si hodnotit hned, protože čím blíž budou Vánoce, tím horší to se mnou bude Vysmátý Omlouvám se, jestli budu vyznívat přísně, ale je nás tu docela dost, tak musím tu desetibodovou škálu trochu využít Mrkající

Kolikokoli – 5 + 9 = 14 b. – Útulná koupelnička, i když se přiznám, že ne ve všem mi spadá do moderního stylu (dlažba, skříňky), i když některé prvky to zase vyvažují. Ale s barvami jsi to zvládla krásně citlivě, jen ten kobereček bych dala do jiné části místnosti (aby mě při čištění zubů nezebaly nožky Mrkající )
Shina – 5 + 10 = 15 b. – Tak tady nemám co vytknout, paráda!
Hellohello – 5 + 9 = 14 b. – Krásná, moderní, opět jemné barvy, pěkně sladěné. Stěna za vanou i váza jsou u mě teda spíš modré, než zelenkavé, ale čert ví, co dělají monitory, takže to jen taková poznámka. Co mi ale trochu vadí, je příliš toho lesku – poněkud to ruší při prohlížení a kazí jinak skvělý dojem, což je škoda.
Kajinka96 – 5 + 8 = 13 b. – Gratuluji k Maxis výběru! Koupelna je opravdu propracovaná a krásně zařízená, nic tam nechybí. Jen mi teda ještě míň spadá do mé představy moderního, než v případě Kolikokoli. Jelikož nejsem odborník na styl, a tohle pravidlo je částečně subjektivní, nemám odvahu strhnout první část bodů, ale do dojmu se to bohužel promítlo.
Janika31 – 5 + 7 = 12 b. – Ta koupelna má krásný základ – především jemné barvy! I to použití skleněných zástěn mělo dobrý potenciál Mrkající Bohužel mi ale dost věcí nesedí – lustry a závěs jsou tam jak pěst na oko, celkově dekorace jsou zvláštně nakombinované a umístěné, takový trochu mišmaš. A když jsi sáhla po těch příčkách, pak nechápu, proč není před sprchou chráněn trochu i záchod Smutný
Lucisab – 5 + 8 = 13 b. – Vešlo se ti tam toho opravdu hodně, jen nevím, jestli je to dobře. Opět je tu pár dekorací, co mi přijdou možná i navíc a zbytečně tu koupelnu zabíjí (některé z obrazů, bonsaj, nebo i komoda by asi stačila jedna).
Ludmila – 5 + 8 = 13 b. – Taková normální koupelna (v dobrém). K modernímu bych ale vyměnila tu vanu Mrkající Co se barev týká, té oranžové je tam možná moc, a tu zelenkavou barvu bych viděla spíš na horní desce skříněk nebo na závěsu (skříňky mám u sebe béžové s šedým soklem), ale hlavně že tam je. Na Maxis only ve dvojkách bojuješ opravdu statečně. Jo, a hromádka časopisů mne opravdu pobavila Mrkající
DeiDii – 5 + 10 = 15 b. – Sice mi tvoje fotky pořád přijdou svítivé, ale matně si vybavuji, že v TS3 jsem s tím taky mívala problém, jak to nastavit. A i když tam ta třetí barva místy řve (ale míň než minule), musím přiznat, že se mi tvá koupelna moc líbí – je moderní a oddělení pracího koutu a WC těmi závěsy je originální a působivé.
Fidgety - XXX
Sarah666 – 5 + 7 = 12 b.
– Ubrat zelenkavé (opravdu nemusela být na stěnách i na podlaze) a zmenšit, to by hned byla ta koupelna někde jinde. Bohužel takto, navíc s těmi dlouhými úzkými okny, na mě působí spíš jako technická koupelna s prádelnou pro suterén domu, než jako běžná koupelna.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty22/12/18, 04:13 pm

Tak jsem to stihla Úsměv možná budu tentokrát trochu přísnější, tak doufám, že nikoho neurazím... *SORRY* ale bylo to opravdu těžké nějak odstupnit *SORRY*

Kolikokoli 5 + 9 = 14b Příjemná koupelna, moc se mi líbí uspořádání věcí kolem umyvadla. Bohužel na mě podobně jako Fidgety nepůsobí moc moderně, asi to opravdu dělají ty skříňky  *SORRY*

Shina 5 + 9 = 14b Moc hezká koupelna se zajímavými prvky!  *BRAVO* Ty svíčky nad vanou jsou perfektní... jen se nemůžu zbavit dojmu, že mi tam ještě něco chybí *SORRY*

Hellohello 5 + 9 = 14b Moc zajímavě řešená koupelna Úsměv pěkně sladěná a zvolila jsi do ní moc hezký nábytek a doplňky. Z některých fotek na mě ale bohužel působí hodně velká a tím tak ztrácí na útulnosti Smutný

Kajinka96 5 + 9 = 14b Moc hezká koupelna! Akorát mi spíš připomíná španělský styl než modernu Smutný což na mě sice nepůsobí vůbec špatně (a navíc ta tvoje je hodně útulná), ale bohužel v zadání byla moderna *SORRY*

Janika31 5 + 8 = 13b Bohužel se mi někde mísí dekorace a někde se mi i mixují některé prvky (i když já mám co říkat, když moje koupelna je spíš jeden velký chaos Chichichi )  jinak se ti to ale moc povedlo!  Láska

Lucisab ---

Ludmila 5 + 8 = 13b Příjemná intimní koupelnička  Láska , kde mi některé věci sedí více a jiné méně. Škoda, že jsi nevyužila víc dekorací, takhle na mě místy působí prázdně.

DeiDii 5 + 9 = 14b To je opravdu veliká koupelna! Moc povedené dílko, je pravda, že se mi tam některé barvy bijí do sebe (např. ta barevná skleněná stěna), ale jinak to jako celek působí vcelku příjemně  *THUMBS UP*

Fidgety 5 + 10 = 15b Překrásné, příjemné, moderní, útulné... nemám slov!  Láska

Sarah666 5 + 7 = 12b Té modré je tam opravdu hodně, možná by bylo lepší použít ještě jinou barvu na stěnu (např. bílou), aby jí nebylo tolik. Díky velikému prostoru na mě bohužel působí prázdně... ale jinak je to moc zajímavé dílko! *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty25/12/18, 09:08 pm

Taky se pokusím alespoň stručně ohodnotit soutěžní díla, snad nikomu nezpůsobím velkou psychickou újmu Mrkající :
- Kolikokoli - 5 + 10 = 15 bodů - velmi pěkné
- Shina - 5 + 9 = 14 bodů - do koupelny se mi trochu nehodí ty bílé cihly, to spíš nějak ke krbu apod.,
- Hellohello - 5 + 9 = 14 bodů - tu lesklou podlahu bych asi nechala jen kolem té krásné vany,
- Kajinka96 - 5 + 8 = 13 bodů - ty kachličky mi příliš nezapadají do moderního stylu + navíc stejný koberec jako v obýváku,
- Janika31 - 5 + 8 = 13 bodů - opět ty cihly jako u Shiny a u vany je divný obraz či obklad,
- Lucisab - 5 + 10 = 15 bodů - fajn moderní koupelna,
- Ludmila - ------
- Deidii -5 + 10 = 15 bodů - taky zajímavé provedení,
- Fidgety - 5 + 9 = 14 bodů - na mě trochu moc rostlinstva,
- Sarah666 - 5 + 7 = 12 bodů - opravdu až moc té modrozelené + velká dlažba + navíc divný strop (spíš do továrny než do koupelny).
Návrat nahoru Goto down
Shina
Simpařan
Simpařan
Shina


Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 20. 01. 18

Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty26/12/18, 12:01 am

Kolikokoli - 5 + 9 = 14 - Nesedí mi některé dekorace a podlaha, ale jinak se mi koupelna líbí. Vypadá útulně :)

Hellohello - 5 + 10 = 15 - Úchvatná koupelna!

Kajinka96 - 5 + 9 = 14 - Koupelna jako taková je perfektní, ale bohužel na mě nepůsobí vůbec moderně.

Janika31 - 5 + 8 = 13 - Naprosto se ztotožnuju s komentářem od Fidgety. Základ je ideální, ale nesedí mi některé dekorační prvky.

Lucisab - 5 + 9 = 14 - Hezká koupelna, ale klidně bych být tebou vynechala tu polici ze čtyřky. Přijde mi, že se tam moc nehodí.

Ludmila - 5 + 8 = 13 - Musím říct, že jsi vykouzlila docela pěknou MO koupelnu. Jen bych nedávala tu výraznou žlutou po celém pokoji a vanu zvolila nějakou modernější.

DeiDii - 5 + 10 = 15 - Krásná moderní koupelna ;)

Fidgety - 5 + 10 = 15 - Paráda!

Sarah666 - 5 + 7 = 12 - Nevím přesně co, ale něco mi tam nesedí. Možná je to tím obkladem v kombinaci se stropem? Mám pocit, že se dívám na laboratoř.
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty26/12/18, 06:54 pm

Tentoraz boli tie farby opäť problém. Možno som trochu prísnejšia pri hodnotení, ale cítim to tak. A čo mi dosť vadilo pri kúpeľniach, tie veľké okná a oproti vane. Ja som bola raz na dovolenke, kde presne nad vaňou bolo väčšie okno, no necítila som sa pri sprchovaní komfortne... Pre mňa sedia menšie okná, skôr na vetračku. A moderna je pre mňa o minimalizme- veľké miestnosti a vo vnútri len ten základ. Tiež sa mi osobne páči niečo iné, ale nasledujem zadanie súťaže.
Kolikokoli- 5+9-14 B- pekná útulná kúpeľňa, ale trošku niektoré veci sa mi bijú, koberček tam nemá veľmi funkciu, inak pekne utrafené farby
Shina -5+8-13B- ten koberec sa mi tam nehodí (možno iba kvôli farbe, aby tam bola?) a ani tie rolety mi nepasujú, a divne mi prídu aj tie uteráky pod umývadlom-ale to zato nemôže, ničím ma kúpeľňa nenadchla, taká obyčajná
Hellohello-5+8-13B- trochu mi nesedí štýl, hlavne farebne a čo ma trápi, že nie je poriadne vidno podlaha- je drevená? (to by mi vadilo z praktičnosti, to sa v kúpeľni začne vzdúvať) alebo je to tá reflexná- ale je tmavšia ako moja-tam presvitala podlaha. Tá stena za vaňou mi vadí. Sprchový kút by som oddelila priečkami-trebárs s tým sklom by to vyzeralo dobre. Páči sa mi, ako si využila oranžovú na tie kachličky. Ale inak je to pekná moderná kúpeľňa
Kajinka96- 5+7-12B- mne sa bije tá maľba+pestré kachličky a zelený interiér. Na mňa je jej tam veľa. Páčia sa mi kútik na pranie, ale celkovo mi to viac evokuje práčovňu ako kúpeľňu. Je inak fajn, len myslím, že nie je moderná, skôr taký vintage štýl. A nesedia mi veľké okná oproti vani bez poriadnych závesov.
Janika31 - 5+7-12B-aj tu by som inak riešila WC a sprchový kút, nebavilo by ma po sprche utierať aj celé vécko. Inak pekne vymyslené tými stienkami, ale pridala by som ku kútu aspoň jednu. Inak celkovo taká minimalistická, k umývadlu by som pridala aspoň nejaký pultík, skrinku, takto je to trošku ako kedysi lavór v triede. A bijú sa mi kvetované závesy a pásikavý luster. A opäť na mňa veľké okná, síce so žalúziami, ale dala by som menšie.
Lucisab- 5+7-12B- neviem čím, ale skôr mi kúpeľňa pripomna izbu-asi tých komod bolo veľa, ale inak pekne zvolené farby, závesy pekné, ale opäť mám problém s oknami. Niektoré veci by som odstránila alebo dala inam-bonsaj vedľa kúta, tie dvoje kytice-stačila by oranžová. A na poličke vedľa WC by sa mi hodil aj napr. WC papier
Ludmila - 5+7-12B Tej oranžovej je tam veľa na stenách, tým, že je to výrazná farba a ešte sa mi nehodí stena- skôr kachličky do kúpeľne. A 2. farba- ja ju nevidím ako šedo-modrú, skôr pastolovo-belasá. Inak celkovo je to fajn, tie skrinky sú skôr do kuchyne (ale maxis veľmi nerozlišuje v TS2 či sa to nebude biť), vaňa je starožitná-tie nožičky, WC obačajné, ale pobavili ma tie knihy. A ten záves by mi nenapadol dať pred vaňu-za to prst hore. Nepôsobí na mňa veľmi moderne.
DeiDii- 5+9-14B- osobne mi nesedí kombinácia tých farieb na kachličkách, ale je to podľa zadania, takže neám čo vytknúť. Inak pekne, moderne pôsobiaca. Záves sa mi štýlovo nehodí, ale farebne zasa ladí. Ale zmenila by som tú kachličkovú predeľovačku z WC/práčovňa- to je až moc pestré a nehodí sa mi-možno do WC by nebola zlá.
Fidgety- 5+9-14B - veľmi pekná kúpelňa, ale 100% by som ju neurčila ako modernú, ale mne osobne sa páči. Trošku by som sa ubrala rastlín, ale tá rastlinná stena je krásna- ale použitie nie je až tak moderna, skrinky sú tiež trochu do iného obdobia
Sarah666- XXX
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty26/12/18, 07:12 pm

Kolikokoli
Shina 5+10 = 15 Krásný, líbí se mi ta "mint" barva na stěně.
Hellohello 5+8 = 13 Jakože hezké a moderní, ale je to takové... všechno se to leskne, nevím, kde začíná podlaha, kde stěny a nábytek
Kajinka96 5+7 = 12 Někdy méně je více. Když je zelená v zadání, tak to neznamená, že musí být zelené vše. Třeba pračka/sušička mohly mít normální barvu. Plus to obložení, samé květiny. Nepůsobí to jako moderní koupelna, ale jako nějaká koupelna v džungli :o
Janika31 5+9 = 14 Asi bych tam nedávala ten závěs a tu rohožku pod vanu, ale jinak moc hezká koupelna.
Lucisab 5+8 = 13 Stejně jako u Kajinky to není moc moderní koupelna, ale aspoň tam není tolik zelené a působí docela příjemně :)
Ludmila 5+7 = 12 Tohle je trošku opak moderní koupelny (žlutá malba s lištou, linka, kobereček pod WC).
DeiDii 5+10 = 15 Luxus, takovou koupelku bych brala :D
Fidgety 5+9 = 14 Krása, jenom mi tam nesedí ta pračka a ta polička nad ní. Jinak moc hezké. Naprosto souhlasím, že ta křiklavá zelená byla nejhorší vymyslet :D
Sarah666 5+7 = 12 Promiň, ale ta koupelna je šíleně velká, až skoro připomíná spíš nějakou veřejnou koupelnu na ubytovně. Ani nepůsobí až tak moderně. Barvy a tak jsou použité hezky, ale to jak je to obrovské, tak tomu dost sráží :/

Omlouvám se, jestli jsem byla moc přísná, musela jsem to nějak odstupňovat to bodování :)

Edit: a omlouvám se, že to asi zní moc tvrdě, pospíchala jsem a i když jsem věděla body, tak jsem trošku "odflákla" povídání Červenám se Pro Tebe


Naposledy upravil Kolikokoli dne 27/12/18, 09:29 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty27/12/18, 04:47 am

Jdu rychle hodnotit, dnes ráno odjíždím do Brna. Doufám, že vůbec stihnu postavit tu kuchyň, až se vrátím.  Zmatený

Kolikokoli - 5+9 = 14 bodů - Moc pěkná koupelna, jen mi nepřipadá zrovna moderní. Nevím, možná je to tou dlažbou, možná i ty věci na uklízení - které jsou na druhé straně ale super, protože jak jsi psala, koupelna nepůsobí jen jako z katalogu, ale jako koupelna, kde se bydlí, uklízí. Moc se mi líbí deska u umyvadla, ta je taky moderní, škoda, že ostatní vybavení tak úplně nepůsobí.

Shina - 5+10 = 15 bodů - Moc příjemné barvy, krásně sladěno, hezké objekty, tvoje koupelna splňuje vše, co bych si představovala pod pěknou moderní koupelnou (spíše teda svou krásou předčí všechny moje představy!). Dobrá práce!

Hellohello - ---

Kajinka96 - 5+9 = 14 bodů - Krásná koupelna, nemůžu se vynadívat na všechny ty věci. Nedivím se, že ji stáhlo tolik lidí. Stylově mi ale zapadá spíše do jiného prostředí (co se týká stylu, nepůsobí vyloženě moderně, i když příjemně - viděla bych to na nějaké Španělsko/Latinskou Ameriku). Zelený závěs je hodně výrazný a v té koupelně na sebe strhává moc pozornosti. Je mi jasné, že reprezentuje jednu z barev, která je správně použita, jen v koupelně moc září. Díky moc za předělání dveří na sever Mrkající

Janika31 - 5+10 = 15 bodů - Tahle koupelna na mě působí hrozně optimisticky a příjemně. Některé objekty mi tam ne úplně pasují, ale cítím se tam natolik dobře, že dávám plný počet. Líbí se mi, jak se barvy objevují na tolika rúzných detailech.

Lucisab - 5+9 = 14 bodů - Krásně použité barvy, některé záběry mě úplně oslňují krásou.  Je tu ale hodně skříněk a poliček - zvláště ty poličky s kovovými úchyty působí hodně těžce. Zákoutí s vanou a umyvadlem je moc krásné.

Ludmila - 5+9 = 14 bodů - Obdivuju, jak se ti podařilo trefit ty barvy s omezeným výběrem. Je to moc hezká koupelna, útulná a příjemná. Některé objekty nepůsobí úplně moderně, ale chápu, že je v maxis hodně omezený výběr. Cítila bych se tu moc dobře.

DeiDii - 5+8 = 13 bodů - Líbí se mi výběr barev v koupelně, ale co je mi hodně nepříjemné, je ten psychedelický proužkový vzor na kachličkách. Bije se s vertikálními proužky na závěsech. To stejné i na podlaze. A fotka s WC, kde se sbíhají proužky, na mě působí stísněně. Kdyby ty kachličky neměly proužky, nebo byly použity jen na malém prostoru, bylo by to pro mě osobně mnohem lepší. Vybavení koupelny je jinak nádherné.

Fidgety - 5+10 = 15 bodů - To je nádherná místnost, ty rostliny, barvy, útulnost - koupelna působí relaxačně a přesně takovou bych chtěla ve skutečnosti (a ty objekty v TS2)! Bomba! Láska

Sarah666 - 5+7 = 12 bodů - Bohužel na mě nepůsobí moc útulně / moderně. Spíše jako technická místnost nebo prádelna. Taky působí jako hodně velká místnost, i když podle půdorysu není zase až tak velká. Chtělo by to koupelnu zmenšit, případně fotit tak, ať nevyvolává dojem, že je tak velká (to platí i o té mojí). Nebo více zaplnit nábytkem (ale nepřehnat), ať působí útulněji. Barva obložení splňuje zadání, ale asi právě kvůli tomuhle typu obložení nepůsobí moderně. Kombinace barev a některé kusy vybavení mi nesedí, třeba umyvadla - světlé dřevo vs. vana s bílým dřevěným obložením + barva umyvadel vs. barvy v koupelně (tyhle umyvadla by se mi spíše líbily v koupelně se světlými dřevěnými stěnami, nebo zelenými). Stejné dveře jsou lepší výběr, dobře, že jsi je vyměnila. *THUMBS UP*



Jinak abych zodpověděla otázky ohledně mojí koupelny, dřevěná podlaha je jen ten úzký pruh na východě, navazuje na dřevěnou podlahu v obýváku a tvoří takový průchod k severním dveřím. Zbytek podlahy je jen bílá lesklá podlaha.
Děkuju všem za připomínky, měla jsem ubrat lesk.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Kajinka96
Simpařan
Simpařan
Kajinka96


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 04. 04. 18
Location : Praha; Libchavy

Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty27/12/18, 09:14 pm

No tak jsem se konečně dostala k hodnocení
Kolikokoli - 5+8=13 Ta dlažba na podlaze na mě moderně moc nepůsobí, taky mi to přijde zbytečně moc bílé když byly v zadání barvy, sice jsi je tam všude někam propašovala, ale mohlo jich tam být více, navíc to na mě vůbec nepůsobí jako moderní koupelna, spíše něco co moderní koupelnou teprve bude.
Shina - 5+ 10= 15 Moc pěkná koupelna, ten koberec to celé pěkně rozzářil
Hellohello - 5+9= 14 Jediné co mi kazí dojem je ta lesklá podlaha, trošku se v ní ta koupelna ztrácí, jinak je moc pěkná
Kajinka96
Janika31 - 5+9= 14 Jediné co mi trošku vadí je závěs s květinami i když chápu že je to kvůli nutnosti zakomponovat barvy a taky mi přijdou hrozně divné ty pádla v koutku u vany, jinak je koupelna příjemná a prostorná, moc se mi líbí
Lucisab - 5+9=14 Pěkná útulná koupelna, pobavil mě ten obraz kachničky :D
Ludmila - 5+8=13 Moc moderně na mě nepůsobí, spíše moderna minulého století, rozhodně bych dala jiné pultíky, přidala trochu i jiného nábytku než jen skříňky, které zejí prázdnotou a ta hora knih a časopisu vedle záchodu se mi taky zrovna nazamlouvá, kdyby to bylo alespoň v nějakém stojánku
DeiDii - 5+10=15 Moc pěkná koupelna, líbí se mi ty závěsy které to všechno hezky rozdělují i když je to jedna místnost
Fidgety - 5+10=15 Sice to na mě působí jako koupelna v najakém plážovém bungalovu, ale je moc pěkná a příjemná :)
Sarah666 - 5+8=13 Možná že kdyby nebyla tak zbytečně velká s tolika volným prostorem který by se určitě dal nějak využít, působila by i hezky, určitě by nebylo od věci přidat i nějaký další nábytek
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Kajinka96Tvorba/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty28/12/18, 10:37 pm

Kolikokoli- 5b+9b=14b- Moc hezká koupelna Láska , jen mi trochu nesedí dlažba ke zbytku koupelny. *SORRY*

Shina- 5b+10b=15b - Příjemná koupelna. Láska

Hellohello -5b+9b=14b- Příjemná, moderní koupelna. Láska  U tebe je výhoda, že moderní styl ovládáš levou zadní. Ubrala bych jen lehce tu lesknoucí se podlahu. Aha

Kajinka96 -5b+8b=13b- Hezká koupelna, to ano *THUMBS UP* , jen je na mě trochu moc překombinovaná. Osobně bych volila aspoň jemnější provedení tapet.

Janika31

Lucisab- 5b+8b=13b- Parádní práce Luci, jen je pravda, že je tam až moc věcí. Osobně bych vynechala nějaké květiny, nebo zvolila jemnější. Úsměv

Ludmila -5b+7b=12b-Nepůsobí na mě moc moderně. Zvolila bych jiné skřínky+ trošku oživila prostředí,obrazy apod., ale jinak Tě obdivuji za to,že i v maxis only se dá vytvořit celkem parádní práce a vystihnout barvy. *THUMBS UP*

DeiDii -5b+8b=13b- Naprosto zde souhlasím s komentářem Hello. Změnila bych tapetu, nebo závěsy. Trošku mi to kazí celkový dojem. *SORRY* Jinak moc hezké provedení koupelny. *THUMBS UP*

Fidgety -5b+10b=15b-Nemám co dodat. Moc krásná koupelna. Láska

Sarah666-5b+7b=12b- Poměrně prostorná koupelna s nevyužitým prostorem. Chtělo by to trochu více zaplnit, nebo nestavět tak velkou místnost, možná bych volila i jiné barevné zaměření tapet či podlahy. Celkově na mě působí spíš, jako prádelna pro více rodin. *SORRY*
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty29/12/18, 09:39 am

HODNOCENÍ - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ DRUHÉHO KOLA
Děkuji všem za hodnocení v tomto kole Úsměv A tady už vidíme výsledek:

1. Fidgety - 14.63 bodů
2. Shina - 14.50 bodů
3. DeiDii - 14.33 bodů
4. Kolikokoli - 14.00 bodů
5. Hellohello - 13.88 bodů
6. Lucisab - 13.5 bodů
7. Janika31 - 13.25 bodů
8. Kajinka96 - 13.13 bodů
9. Ludmila - 12.75 bodů
10. Sarah666 - 12.13 bodů


Velká gratulace!  *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty31/12/18, 03:36 am

Random House Challenge - HODNOCENÍ

3. kolo - KUCHYŇ S JÍDELNOU



Jdeme na hodnocení   třetího kola soutěže Random House Challenge - do 11.1.2019


- hodnotíme jako vždy 15 body, tedy max. 5 bodů za dodržení pravidel + max. 10 bodů za celkový dojem ze soutěžního díla (nejlépe formát x + y = z za jménem soutěžícího),
- slovní komentář není nutný, ale povolený, hlavně v případě srážky bodů za porušení pravidel,
- body může přidělovat každý registrovaný uživatel fóra, soutěžící samozřejmě nehodnotí své vlastní dílo,
- hodnotit se může ode dneška 31.12.2018 do 11.1.2019, pak vše sečtu, zprůměruji a vyhlásíme pořadí. První tři místa získají speciální uživatelský status do konce další soutěže, min. však na dobu jednoho měsíce.

Seznam soutěžících 3. kola:
Kolikokoli
Shina
Ludmila
Lucisab
Kajinka96
Hellohello
Janika31
Sarah666


Barvy, které měly být použity v kuchyni:
Random House Challenge - HODNOCENÍ Barevneschema-3-kolo

Pozn.: Doporučuji si vystřihnout barvy  (třeba pomocí Snipping Tools nebo print screenu) a nechat si je otevřené v malém okně vedle okna s fórem - zatímco budete scrollovat při prohlížení domů, budete mít požadované barvy stále na očích a bude se snadněji hodnotit.
Jak bylo řečeno, barva nemusí být použita v přesném odstínu, stačí přibližně.
Hlavně u staveb maxis-only je potřeba  přimhouřit oko nad barevným odstínem, nejsou tam tak široké možnosti jako při stavění s downloady.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty01/01/19, 01:42 pm

Tak se do toho pustím :)

Kolikokoli
Shina 5+10 = 15 Nádhera, nemám absolutně co vytknout. Přesně můj styl!
Ludmila 5+8 = 13 Moc se mi líbí, jak jsi experimentovala s podlahou (kobercem) a i ten fialový pruh v jídelní části na stěně. Jsi dobrá, že jsi našla ty barvy, co byly zadány. Akorát židle u stolku mi přijdou spíše jako od PC a vynechala bych některé nemoderní detaily (závěs, sluneční dekorace).
Lucisab 5+10=15 Luxus
Kajinka96 5+8=13 Některé jednotlivé věci jsou moc hezké, ale moc se mi tam nezdají některé dekorace (především koberce, závěsy, zelená skříň atd.)
Hellohello 5+9=14 Kráááásná kuchyň, fakt skvěle vybrané barvy atd., ale šíleně nepraktická. Než člověk z dojde od dřezu k mikrovlnce nebo tak, to se nachodí. Taky úplně nevím, jak by se koberec dostal pod linku. Ale jinak krásné!
Janika31 5+7=12 Kuchyň je zbytečně dlouhá, je tam pak takové "hluché" místo, které vypadá spíše jako nějaká čekárna nebo tak. Ale líbí se mi použitý nábytek. Některé detaily trošku ruší (koberec pod linkou, "starý" koberec pod stolem - v moderní kuchyni, ty cihly za stolem vytváří takový chladný dojem.
Sarah666 5+8=13 Tady asi můžu vytknout jenom tu zelenou dlažbu, ta se mi tedy moc nelíbí a nehodí se tam, stejně tak ten koberec v kuchyňnské části (spíš bych ho dala do jídelní části). A (čistě z mého vkusu) mi tam moc nesedí ani ta bílo/dřevěná linka. Jinak supr kuchyňka!
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Sponsored content





Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Random House Challenge - HODNOCENÍ
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Random House Challenge - PRÁVĚ PROBÍHÁ
» Random House Challenge - DISKUZE K SOUTĚŽI
» Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: