Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share

Random House Challenge - HODNOCENÍ

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 1288

Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 5 Empty31/03/19, 06:08 pm

Velká gratulace všem! Pro Tebe Byla to paráda! Hello, to já bych zase tobě chtěla poděkovat za výdrž se kterou jsi vedla tuto dlouhou soutěž a vůbec za to, že jsi ji vymyslela *THUMBS UP* klidně bych si to zopakovala! Bylo skvělé čekat na to, jak bude nakonec domek vypadat Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

Poèet pøíspìvkù : 1306

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 5 Empty02/04/19, 09:45 pm

Zajímavá situace, ani tady se k hodnocení nikdo nemá Mrkající Tak se zase odvážím jít s kůží na trh :
- Hellohello - 10 bodů - harmonické bydlení, moderní styl, prostě krása,
- Lucisab - 9 bodů - až na pár detailů moc pěkné,
- Sarah666 - 8 bodů - tady by se těch chybiček našlo víc, ale snaha se cení, hlavně o zaplnění toho velkého pozemku Mrkající
- Ludmila - -------

Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 5 Empty06/04/19, 03:53 pm

Tak se k tobě taky přidám, když už je ten poslední den Červenám se

Hellohello 10b - Musím říct, že tvůj domek byl už od samého počátku moc zajímavý. Exteriér je prostě nádhera a z interiéru se mi líbí nejvíce dětský pokoj. Jinak všechno ti v domě pěkně ladí a moderna z toho přímo číší. Dobrá práce!  *BRAVO*

Lucisab ---

Sarah666 9b - U interiéru je jasně vidět, že ti dal hodně zabrat. Uvnitř mi některé věci sedí více jiné méně, opět u mě vyhrává na celé čáře tvůj dětský pokoj Mrkající

Ludmila 9b - Domek působí moc zajímavým dojmem. Některé místnosti jsou možná prázdnější. Jinak jsem si zamilovala koupelnu. A znova tě musím obdivovat, že jsi to tak krásně zvládla jen s MO! *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

Poèet pøíspìvkù : 1140

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 5 Empty07/04/19, 07:12 am

Vzhledem k malému počtu hodnocení posledního kola bych si dovolila prodloužit termín hodnocení do úterý 9.4. Moc děkuju všem, kdo hlasovali v termínu.
Sakra Protože kvůli zavalení prací a dalším starostem jsem ani nestihla hodnotit Červenám se za což se omlouvám a jdu to hned napravit.

Všechny domy jsou moc krásné Úsměv podle dojmu hodnotím takto:

Hellohello - ---
Lucisab - 10 bodů - Krásně propracovaný interiér i exteriér, krásná zákoutí, pěkně zvolený nábytek, moc příjemné a lahodící oku! Nejlepší místnosti: kuchyň, ložnice, pracovna, dětský pokoj.
Sarah666 - 9 bodů - Vznikl opravdu moc hezký moderní dům. Nejlepší místnosti: dětský pokoj (ten je úplně špičkový), ložnice, chodba č. 2.
Ludmila - 9 bodů - Obdivuhodné, jak s omezeným počtem objektů (a přísnými pravidly, co se týká barev) jde vytvořit tak krásný domek s hezkým interiérem i exteriérem. Barvy jsou moc příjemné. Nejlepší místnosti: koupelna, ložnice, dětský pokoj, relaxační místnost.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin - Zlatý simík stavitel
Admin - Zlatý simík stavitel
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 932

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 5 Empty07/04/19, 09:38 am

Hellohello – 10 bodů – Pro mě naprosto úchvatné moderní sídlo, tady není co řešit Mrkající
Lucisab – 9 bodů – Moc se mi líbí, jak to jako celek k sobě pasuje. Jen pořád se mi to (navíc na modernu) zdá místy až moc přeplněné.
Sarah666 – 8 bodů – Ano, i já stále zírám, jak se ti podařilo zaplnit pozemek. Uvnitř je to pro mě jak na houpačce – některé místnosti miluju (třeba dětský pokoj), jiné mne zaujaly méně, hlavně svou velikostí nebo nějakými detaily.
Ludmila – 7 bodů – To číslo vypadá hrozně, pardon. Protože jinak fakt zírám, jak ses s tím popasovala. Jen jsem si vás v tomto kole seřadila prostě podle celkového dojmu, a ten byl u domku od Sarah přece jen nakonec o něco lepší.

Dámy, byla to vážně paráda, vznikly neuvěřitelné domy  *BRAVO*  Mrzí mě, že jsem nestihla s vámi finišovat, ale určitě mám v plánu dokončit i svůj dům, i když asi půjde na menší pozemek  Červenám se

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Shina
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Shina

Poèet pøíspìvkù : 265

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 5 Empty11/04/19, 11:01 am

Hellohello  - 10b - Nádherný exteriér! Hotový ráj na zemi :) Interiér je naprosto perfektní a jako celek působí krásně sjednoceně.

Lucisab - 9b - Exteriér vypadá příjemně ;) Moc se mi líbí zákoutí s vířivkou a zastřešené posení. Pokud mám hodnotit interiér jako celek, trochu mě ruší, že je v téměř každém pokoji jiný typ dřevěné podlahy. Škoda, že ses od začátku nedržela jednoho typu. Ale zařízené to máš vážně krásně!

Sarah666 - 8b - Musím se přiznat, že by se mi líbilo víc, kdyby byl pozemek kolem domku menší. Případně bych se obešla bez skleníku (moc mi do toho moderního rázu nezapadá), jezírka a té kašny za vilou (což je jinak mimochodem super nápad) a místo toho zasadila nějaké stromy.  Moc se mi líbí posezení, záhonky a ty kamenné cestičky :) V interiéru se mi některé místnosti líbí více, některé méně, takže hodnotím osmi body.

Ludmila - 8b - Smekám před tebou, Ludmi, že se ti i bez downloadů podařilo dát dohromady tak pěknou maxisáckou vilu! Stejně jako u Sarah se mi něco líbí více a něco méně, takže také stejně hodnotím ;)

Hellohello bych ještě chtěla poděkovat za super soutěž! I když jsem ji nakonec nedokončila, opravdu moc mě bavila *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666

Poèet pøíspìvkù : 156

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 5 Empty11/04/19, 08:07 pm

Tak máme to za sebou, našťastie Tančící . Ale inak to bolo dobré si niečo také skúsiť. Už viem, čo by som robila inak (hlavne ten obrí pozemok), keby sme si dali opäť podobnú súťaž.

Hellohello- 9B - niečo sa mi páčia viac, iné menej. Exteriér je parádne letný, interiér je miestami nevyvážený, mne celkom nesadla tá podlaha a niektoré interiérové časti mi nesadli
Lucisab-10B - z týchto pár celkových pohľadov je pre mňa naj, aj keď pri jednotlivých hodnoteniach som mala určité výhrady
Sarah666-XXX
Ludmila-8B - z toho mála, čo ponúka MO TS2 si sa pekne posnažila, ale niektoré miestnosti by sa dali spraviť ešte modernejšie a často boli príliš veľké, čo im skôr uškodilo
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

Poèet pøíspìvkù : 1140

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 5 Empty12/04/19, 04:46 am

HODNOCENÍ - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ FINÁLNÍHO KOLA

A konečně jsme na úplném konci soutěže Úsměv
Tímto chci všem poděkovat za účast i hlasování a tolik trpělivosti s celou soutěží.
Tady máme finální výsledky:

1. Hellohello - 9.8 bodů
2. Lucisab - 9.4 bodů
3. Sarah666 - 8.4 bodů
4. Ludmila - 8.2 bodů

Moc děkuji za tak krásné bodové ohodnocení i milé komentáře a gratuluji i všem ostatním Úsměv  Láska Pro Tebe
Jsem nadšená z toho, jaké krásné stavby tady vznikly, máte můj velký obdiv!
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 5 Empty14/04/19, 08:10 pm

Hello, moc gratuluji prvnímu místu! *BRAVO* byla to parádní soutěž a klidně bych si to zopakovala Úsměv a jinak moc děkuji za krásné druhé místo Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

Poèet pøíspìvkù : 1306

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 5 Empty14/04/19, 09:31 pm

Taky gratuluji vítězce a vlastně všem zúčastněným Pro Tebe Byl to běh na dlouhou trať, chtělo to hodně trpělivosti a fantazie, dodržet všechna pravidla a hlavně vydržet až do konce. Určitě si něco podobného musíme zase zopakovat *YES*
Návrat nahoru Goto down
Shina
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Shina

Poèet pøíspìvkù : 265

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 5 Empty14/04/19, 11:28 pm

Moc gratuluji, Hello *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Kolikokoli
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Kolikokoli

Poèet pøíspìvkù : 716

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 5 Empty15/04/19, 11:25 am

Mega gratulace!!! A díky moc za vytvoření této soutěže Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down

Random House Challenge - HODNOCENÍ
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: