Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share

Random House Challenge - HODNOCENÍ

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Shina
Simpařan
Simpařan
Shina

Poèet pøíspìvkù : 255

Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 2 Empty04/01/19, 02:43 pm

Kolikokoli - 5 + 10 = 15 - Krásná kuchyňka! Nemám absolutně co vytknout ;)

Ludmila - 5 + 8 = 13 - Přidala bych nějakou poličku nad kuchyňský pult, ať ta stěna nepůsobí tak prázdně. Ale jinak ses s tím opět poprala velmi dobře ;)

Lucisab - 5 + 10 = 15
- Krásné!

Kajinka96 - 5 + 9 = 14 - Na mě působí tvoje kuchyňka trošku chaoticky. Asi je to těmi divokými vzory na kobercích a těmi boho závěsy. Volila bych koberec s jemnějším vzorem, nebo ideálně bez vzoru. A fialové závěsy bych vynechala úplně. Fialové židle a koberce by mi přišly naprosto dostačující.

Hellohello - 5 + 10 = 15
- Ten koberec bych dala spíš pod jídelní stůl, ale jinak je to naprosto dokonalá kuchyň!

Janika31 - 5 + 8 = 13 - Kuchyňka je moc hezká, ale je škoda, že jsi jídelní stůl nedala někam do prostoru a ten krásný koberec, který je pod linkou pod něj. Takhle místnost působí dost prázdně.

Sarah666 - 5 + 9 = 14 - Ten fialový pruh na stěně za jídelním stolem je zbytečný. Myslím si, že fialové záclony, koberec, židle a sem tam nějaká dekorace jsou naprosto dostačující. Jinak se mi ale kuchyňka líbí.
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 1190

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 2 Empty06/01/19, 09:09 pm

Kolikokoli 5 + 10 = 15b Příjemná moderní kuchyně Úsměv nemám co vytknout, paráda!

Shina 5 + 10 = 15b Místy možná kuchyně působí chladněji, ale krásně to vyváží její druhá část Úsměv moc se ti to povedlo Láska

Ludmila 5 + 8 = 13b Popravdě z tvojí kuchyně mám trochu smíšené pocity. Některé prvky se mi líbí více (kuchyňská linka a vybrané spotřebiče k nim) a jiné méně (fialový pruh na stěně a židle). Jinak opravdu oceňuji jak se ti daří vyhledat zadané barvy v MO Úsměv

Lucisab ---

Kajinka96 5 + 9 = 14b Tvoje kuchyně na mě působí bohémsky, mám z ní pocit, že tam musí určitě bydlet nějaký umělec Vysmátý jinak jsi použila moc zajímavé dekorace, akorát bych některé vynechala, aby kuchyň působila víc moderně (např. mi moc nesedí židle u stolu). Kuchyně je ale jinak moc pěkná! *THUMBS UP*

Hellohello 5 + 10 = 15b Moc se mi líbí tvůj čistý uhlazený moderní styl. Z půdorysu vypadá pořádně veliká, ale z fotek působí moc příjemně *THUMBS UP*

Janika31 5 + 8 = 13b Kuchyně mi bohužel přijde místy moc velká, možná bych podobně jako to říkají ostatní dala spíše jídelní stůl do prostoru, ale jinak je moc hezká *THUMBS UP*

Sarah666 5 + 8 = 13b Moc zajímavé provedení kuchyně Úsměv akorát mi tam vůbec nesedí ty zelené dlaždičky na stěnách i podlaze, vypadá to opravdu zvláštně. Jídelna naopak vypadá jako když tam nepatří, raději bych příště dala do každé části tu zadanou barvu, aby pak místnost nevypadala barevně chaoticky a víc k sobě pasovala. Ale jinak je to moc povedená kuchyně, líbí se mi například zvolené spotřebiče a některé dekorace Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 899

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 2 Empty08/01/19, 02:14 pm

Kolo jsem sice nestihla, ale dovolím si zapojit se do hodnocení Červenám se
Kolikokoli – 5+10 = 15 b. – Za mě paráda, krásná moderní kuchyň.
Shina – 5+10=15 b. – Ani tady nemám co vytýkat.
Ludmila – 5+8=13 b. – Kuchyňka je pěkná, sice působí prázdně, ale co má člověk dělat, když v TS2 ani ty horní skříňky v základu nebyly, že? Takže to určitě zohledňuji. Co na mě působí ale dost „násilně“ je ten koberec, i když je mi jasné, že ty barvy jsou boj.
Lucisab – 5+10=15 b. – Tvá kuchyň vypadá tak věrohodně, až bych si ji pořídila domů. Jen ten regál bych vyměnila za nějaký menší, ale jinak super.
Kajinka96 – 5+9=14 b. – Opět krásná místnost, jen na mě pořád nepůsobí úplně moderně (asi závěsy, nebo vzor na koberci, nevím přesně), i když je to lepší než u koupelny Mrkající
Hellohello – 5+10=15 b. -Škoda, že se nestihly přisunout židle, ale jinak – PÁÁÁNI!
Janika31 – 5+8=13 b. – V zásadě je to asi pěkná kuchyně, ale opět mi pár věcí nesedí. Nějak nepřicházím na chuť stěnám, navíc v kombinaci s přilehlým nábytkem (šedý nábytek před šedou stěnou, fialové křeslo před fialovou). A taky mi přijde, že v takovém prostoru je stůl zbytečně nacpaný do kouta pod okno.
Sarah666 – 5+8=13 b. – I tady krásná moderní kuchyň, bohužel ji kazí detaily, které mému oku nelahodí – zbytečný pás kachliček na zemi (nechala bych podlahu jednotnou), fialové židle na fialovém koberci nevyniknou, nemluvě o tom, že koberec vyplňuje jídelní kout opět „násilně“ (dnes nemůžu najít vhodnější slovo, prostě by stačil menší nebo žádný).

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin - Bronzový simík stavitel
Ludmila

Poèet pøíspìvkù : 1217

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 2 Empty09/01/19, 10:11 pm

I já se přidám s hodnocením :
- Kolikokoli - 5 + 10 = 15 bodů - moc pěkné provedení,
- Shina - 5 + = 14 bodů - asi bych přidala nějakou dekoraci na kuchyňskou linku, přijde mi prázdná,
- Ludmila - ----
- Lucisab - 5 + 9 = 14 bodů - nějak se mi tam nehodí ta černobílá skříň v koutě,
- Kajinka96 - 5 + 8 = 13 bodů - některé věci nepůsobí moc moderně, třeba ten příborník a závěsy,
- Hellohello - 5 + 9 = 15 bodů - možná trochu velké, ale mně se to líbí,
- Janika31 - 5 + 8 = 13 bodů - tady je opravdu zbytečně moc místa a navíc ta tmavá fialová stěna,
- Sarah666 - 5 + 8 = 13 bodů - taky se mi sem moc nehodí ty zelené kachličky za linkou a těch fialových věcí je vedle sebe moc, nevynikne tak žádná.
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666

Poèet pøíspìvkù : 150

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 2 Empty09/01/19, 10:30 pm

Kolikokoli- 5+9- 14B príjemná kuchyňa, trochu mi nesedí náklon toho pultu, je to netradičné, ale mňa to nezaujalo, tiež neviem, ale spojenie obkladu nie je ono, možno namiesto bielej béžová alebo vymeniť tie nátery, možno by to ukázalo lepšie. Ale inak sa mi páči, len farba bola fialovejšia (sýtejšia), ale chápem, že asi TS4 nemá ten odtieň. A ešte ten koberec mi nesedí. Ale inak si sa pekne vyhrala
Shina-5+8-13B- chýba mi tu pôdorys, aby som si celkovo predstavila kuchyňu. Pekná, ale ničím ma neprekvapila, taká obyčajná, moderná :)
Ludmila- 5+7-12B Zdá sa mi tá kuchyňa zbytočne veľká, asi by som ju skrátila a bola by útulnejšia, inak farby využité pekné, len mne sa zdá MO hodne limitujúce a ja neviem vytvoriť pekné interiéry, sú také prázdne, nedomyslené a v týchto súťažiach je problém vytvoriť niečo podľa predstáv
Lucisab 5+8-13B- Aj tu by som spravila asi menší priestor, zdá sa mi veľa hluchého miesta, napr, aj pres akvárkom, veľmi tam nevidím tie farby, sú tam minimálne, ja tampotrebujem toho viac. Páči sa mi použitie stoličiek v jedálni aj celková atmosféra
Kajinka96- 5+9-14B Kuchyňa sa mi páči, pekne zladené farby, dokonca tam pasuje aj tá príšerná zelená. Jedine čo sa mi nepáči je v jedálenskej časti-tie závesy mi vôbec nepasujú, skrinka je v inom štýle a tie fľaše nad barom mi nesedia
Hellohello 5+8-13B- v kuchyni by som sa bála, že nemám na nič miesto iba ohriať polotovar a dať na tanier, zdá sa mi taká mini, a v jedálni to na mňa kričí zelenou, trochu by som asi ubrala-asi už nie ten záves tesne za stôl, stačili by zelené taniere
Janika31- 5+8-13b- tej kuchyni by svedčalo, keby nebola taká priestranná, neviem sa zmieriť s kombináciou stien -šedá tehla a fialová... a to kreslo nevynikne. Možno keby nebola celá ale v kombinácii s bielou, by to bolo lepšie. Aj stôl by som dala asi viac do priestoru a stoličky okolo, mal by sa kam zmestiť. Inak kuchyňa v celku fajn, len šporák s digestorom je taký skôr provensálsky.
Sarah666-XXXX
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan
Kolikokoli

Poèet pøíspìvkù : 695

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 2 Empty10/01/19, 12:21 am

@Sarah666 napsal:
Shina-5+8-13B- chýba mi tu pôdorys, aby som si celkovo predstavila kuchyňu. Pekná, ale ničím ma neprekvapila, taká obyčajná, moderná :)
Na obhajobu Shiny - má tam dvě fotky půdorysu Mrkající Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Shina
Simpařan
Simpařan
Shina

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 2 Empty10/01/19, 08:18 am

Díky, Koli Mrkající
@Sarah666 Celkem tam mám pět fotek, z toho poslední dvě jsou půdorysy. Možná ti zrovna vypadl internet a poslední dvě fotky se nenačetly. Jinak si nedokážu představit, jak je možné je přehlídnout TytytyVysmátý
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan
Hellohello

Poèet pøíspìvkù : 1076

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 2 Empty10/01/19, 06:57 pm

Kolikokoli - 5+10 = 15 bodů - Do téhle kuchyně jsem se zamilovala na první pohled. Je to zatím moje nejoblíbenější místnost v tvém domku. Prostorná, krásně vyplněná, světlá, příjemné barvy i vybavení. Moc dobrá práce!

Shina - 5+10 = 15 bodů - Opět nádherné barvy a krásně nafoceno. Líbí se mi, že celý tvůj dům si zachovává jednotný styl, všechny místnosti se k sobě hodí, je to krása. A tohle je moc příjemná moderní kuchyň. Možná mi na druhé fotce chybí trošku nějaká zeleň/dekorace, ale to je úplná maličkost, tuhle kuchyň beru všemi deseti.

Ludmila - 5+9 = 14 bodů - Mně se tvoje kuchyň moc líbí, i kombinace té fialové a šťavnaté zelené, působí to tak optimisticky. Dřevěná kuchyň je příjemná. Chtělo by to nějaké maxis-match skříňky nad kuchyňskou linku, ale chápu, že nechceš nic stahovat. Není to nutné, kuchyň se mi líbí tak, jak je. Jen bych vynechala to slunko na zdi a asi i ten fialový pruh na tapetě, i když barevně je sladěný a podle zadání.

Lucisab - 5+10 = 15 bodů - Pěkně propracovaná kuchyň, příjemné barvy laděné do neutrální hnědé/béžové. Trošinku je mi líto, že třeba i obývák není ve stejném stylu jako tahle kuchyň, líbily by se mi tam ty stejné parkety, podobné barevné ladění, pokud možno. Ale teď hodnotíme kuchyň a ta je za plný počet!

Kajinka96 - 5+9 = 14 bodů - Hezká kuchyň, jen mi některé objekty (záclony, koberec, police s lahvemi za barem) připadají, že se k ostatním moc nehodí (jsou hodně výrazné, zatímco prostředí je hodně barevně neutrální) + některé objekty nepůsobí až tak moderně. Ale prostor je dobře zaplněný. To se mi na tvých místnostech strašně líbí - umíš je tak krásně vybavit, že i když jsou tak rozlehlé, působí hezky zaplněně a útulně. Moc se mi líbí barové židličky, jsou v pěkných barvách.

Hellohello - ---

Janika31 - 5+10 = 15 bodů 15 - Ohromily mě ty výrazné barvy v kombinaci s šedou. Je to neobvyklá kombinace, tahle kuchyň má svůj styl. Souhlasím s ostatními, že uprostřed je docela dost volného prostoru a kuchyň mohla být i o něco menší, nebo by stačilo ten stůl posunout dál do prostoru. Koberec pod linkou by mi vůbec nevadil, jen mohl být orientován spíš rovně. Koberec bych ale určitě nechala, dodává takový zjemňující přechod mezi linkou a podlahou. Krásná kuchyň, i přes tyto poznámky dám plný počet.

Sarah666 - 5+9 = 14 bodů - Dobrý výběr linky, ta kuchyň je krásná. Zelené kachličky na stěně i podlaze ale na mě působí rušivě - raději bych viděla jednolitou zelenou barvu na stěně za kuchyní. Nebo může zůstat i bílá. Fialový pruh na stěně za židlemi bych asi vynechala. Jinak je to moc hezká, moderně zařízená kuchyň, takže vysoký počet bodů.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Kajinka96
Simpařan
Simpařan
Kajinka96

Poèet pøíspìvkù : 77

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 2 Empty10/01/19, 08:49 pm

Tady přidávám svoje hodnocení
Kolikokoli - 5+9=14 hrozně se mi líbí jak jsi netradičně umístila pultíky, kuchyně působí moderně, jen těch barevných prvků bych dala víc (fialová, zelená) aby nebyly tak do očí bijící
Shina - 5+10= 15 Nemám co vytknout, prostě moc krásná kuchyně s jídelním koutem
Ludmila - 5+9= 14 Místnost působí trošku prázdně a je to trošku barevný šok ten jídelní kout, ale chápu že, když jsou barvy zadané tak to je složité, jinak je velmi útulná a pěkná
Lucisab - 5+9= 14 Parkety na mě nepůsobí moc moderně a koberec by se hodil spíše pod jídelní stůl, jinak je to moc příjemná a pěkná moderní kuchyně
Kajinka96
Hellohello - 5+10= 15 Koberec by se hodil spíše pod stůl, ale jinak je kuchyně parádní a nemám co vytknout, moc pěkný!
Janika31 - 5+10= 15 Přijde mi to jako trošku zbytečně velký a nevyužitý prostor, mohlo to být celé o něco menší, ale jinak je kuchyně moc pěkná a moderní
Sarah666 - 5+9= 15 Až na tu zelenou mozaiku na stěnách a ten prázdný prostor mezi kuchyní a jídelnou je to moc pěkné a líbí se mi jako celek.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Kajinka96Tvorba/
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 2 Empty12/01/19, 01:25 am

@Shina napsal:
Díky, Koli Mrkající
@Sarah666 Celkem tam mám pět fotek, z toho poslední dvě jsou půdorysy. Možná ti zrovna vypadl internet a poslední dvě fotky se nenačetly. Jinak si nedokážu představit, jak je možné je přehlídnout TytytyVysmátý
Je to tak, nenačítali sa mi tie 2 fotky Vysmátý Tak sorry, ale hodnotenie zostáva (veď som nedala ani dobe z povinných bodov)
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 2 Empty12/01/19, 06:23 am

HODNOCENÍ - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ TŘETÍHO KOLA

Děkuji všem za hodnocení ve třetím kole. Výsledek hodnocení:

1. Kolikokoli - 14.71 bodů
2. Shina + Hellohello - 14.57 bodů
3. Lucisab - 14.43 bodů
4. Kajinka96 - 13.71 bodů
5. Sarah666 - 13.57 bodů
6. Janika31 - 13.38 bodů
7. Ludmila - 13.14 bodů

Všechny kuchyně byly krásné! *BRAVO* Těším se na hodnocení dalšího kola Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Kajinka96
Simpařan
Simpařan
Kajinka96

Poèet pøíspìvkù : 77

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 2 Empty12/01/19, 02:00 pm

Gratuluji vítězkám :)
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Kajinka96Tvorba/
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan
Kolikokoli

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 2 Empty12/01/19, 02:04 pm

Wau, děkuji! A gratuluji všem ostatním, byly to moc hezké kuchyňky :)
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 2 Empty12/01/19, 04:38 pm

Též se připojuji ke gratulacím, stavění i hodnocení je přitom čím dál náročnější *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 2 Empty13/01/19, 04:43 am

Gratulace, Kolikokoli :) opravdu nádherná kuchyň Láska
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 2 Empty13/01/19, 05:44 pm

Velká gratulace, Koli *BRAVO* a všem děkuji za krásné třetí místo Pro Tebe všechny kuchyně byly krásné Láska
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 2 Empty14/01/19, 05:14 am

4. kolo - LOŽNICE

Máme tu hodnocení   už čtvrtého kola soutěže - hodnotit můžeme do 25.1.2019.

- hodnotíme jako vždy 15 body, tedy max. 5 bodů za dodržení pravidel + max. 10 bodů za celkový dojem ze soutěžního díla (nejlépe formát x + y = z za jménem soutěžícího),
- slovní komentář není nutný, ale povolený, hlavně v případě srážky bodů za porušení pravidel,
- body může přidělovat každý registrovaný uživatel fóra, soutěžící samozřejmě nehodnotí své vlastní dílo,
- hodnotit se může ode dneška 14.1.2019 do 25.1.2019, pak vše sečtu, zprůměruji a vyhlásíme pořadí. První tři místa získají speciální uživatelský status do konce další soutěže, min. však na dobu jednoho měsíce.

Seznam soutěžících 4. kola:
Hellohello
Kolikokoli
Kajinka96
Lucisab
Shina
Fidgety
Sarah666
Ludmila

Barvy, které měly být použity v ložnici:
Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 2 Barevneschema-4-kolo

Pozn.: Doporučuji si vystřihnout barvy  (třeba pomocí Snipping Tools nebo print screenu) a nechat si je otevřené v malém okně vedle okna s fórem - zatímco budete scrollovat při prohlížení domů, budete mít požadované barvy stále na očích a bude se snadněji hodnotit.
Jak bylo řečeno, barva nemusí být použita v přesném odstínu, stačí přibližně.
Hlavně u staveb maxis-only je potřeba  přimhouřit oko nad barevným odstínem, nejsou tam tak široké možnosti jako při stavění s downloady.
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 899

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 2 Empty15/01/19, 05:22 pm

Já když to po sobě čtu, tak si přijdu jako strašný rejpal *SORRY*  Takže aby bylo jasno - všichni máte ložnice krásné, takže chválím, chválím a chválím!  *BRAVO*  Jen když dávám bodíky dolů, mám potřebu vysvětlit proč (že to není jen tak, ale zamyslela jsem se trošku nad tím  Červenám se ) A pokud jde o ty zmíněné bodíky, mám dílka seřazena tak nějak podle dojmu, a někdy mi přijde, že dát někomu o bod víc, tak uškodím tomu, co by měl stejně a naopak - takže to pak dopadne, jak to dopadne  Pardon Prostě je to věda, a teď už teda k tomu, jak to vidím já Mrkající

Hellohello – 5+10 = 15 b. – Krásná, vyladěná moderní ložnice. (Možná mi malinko chybí skříň, ale třeba se někde v domě objeví ještě šatna).
Kolikokoli – 5+9 = 14 b. – Také moc povedené dílko, jen mi přijde zbytečný ten obraz za toaletním stolkem (ano, obsahuje zadané barvy, ale není skoro vidět, navíc se mi tluče s kobercem). A posteli by slušela taky trocha barvičky Mrkající
Kajinka96 – 5+8 = 13 b. – Základ ložnice se mi líbí. Ale asi mám problém s tou tapetou – zbytečně tam ruší, opět obraz na ní by zasloužil spíš vyniknout, ale takhle se tluče s podkladem, přitom zadaná fialová je dost výrazná už na koberci. A teda trošku mi nepasují k sobě ty dvoje závěsy.
Lucisab – 5+8 = 13 b. – I tvoje ložnice se mi v zásadě dost líbí. Jen je tam toho nějak moc – ložnice klidně mohla být menší, třeba i bez gaučíku (takhle mi evokuje ložnici v bytě 1+1, než v domě), stylově mi tam nesedí knihovna a možná i těch květin mohlo být méně.
Shina – 5+10 = 15 b. – Nádhera!
Fidgety - XXX
Sarah666 – 5+8 = 13 b. – Mně se tvá ložnice líbí, co bych ale vyměnila, je podlaha (na mě je to asi moc divočina). A ten zelený koutek bych možná trochu odlehčila kombinací právě s tou barvou č. 2, zbytečně se tam takto kupí.  
Ludmila – 5+7 = 12 b. – Ludmilo, neshazuj se!!! Určitě máš co nabídnout, tvojí ložnici by stačilo pár detailů, protože základ máš pěkný (pravda už ale nevím, nakolik jsou v možnostech základu TS2). Myslím tím jen trochu barvy na stěny (zvlášť když máš bílý nábytek), vyměnit křeslo (to jen že máme zadáno moderní, ale zase nějaký „solitér“ moderna vlastně asi taky je) a obraz (který je tam nějak namáčknutý). No, a pak jen hodit záclonky na okna, ať to není jak v motelu, a bylo by to hned od dva body víc Mrkající

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan
Kolikokoli

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 2 Empty20/01/19, 11:45 am

Tak se taky přidávám s hodnocením :)

Hellohello – 5+9 = 14 b. – Pěkná ložnice, moc mi tam ale nesedí ten potisk na povlečení a chybí mi tam koberec a nějaký obraz nebo něco nad postel. Působí to prázdně. A jak říkala Fidgety, i ta skříň tam nějak chybí, ale místečko by se přitom pro ni našlo.
Kolikokoli
Kajinka96 – 5+9 = 14 b.
– Na první pohled je ložnice moc hezká. Líbí se mi rozložení nábytku, i použitý nábytek. Určitě bych ale nedávala tu dětskou tapetu s čtverečky (zvlášť když tam máš ještě pověšený obraz, hodně se to bije). Nesedí mi ani ta světle modrá tapeta.
Lucisab – 5+8 = 13 b. – Asi jediné, co bych tady vytkla je, že to nevypadá jako ložnice, ale jako obývák se spacím místem v nějakém malém bytě. Není ani tolik moderní. Možná bych i dala větší koberec pod stolek. Jinak se mi ale ložnice moc líbí.
Shina – 5+9 = 14 b. – Normálně tvoje stavbyčky miluju, ale tady mi něco nesedí. Vypadá to trošku jako čekárna a nemůžu přijít na to proč. Možná to dělá ta cihla na stěně, která působí dost studeně a odtažitě. Super nápad se skříněmi!
Fidgety - 5+10 = 15 b. - Nádhera. Takovou ložnici chci :D
Sarah666 – 5+8 = 13 b. – Určitě bych změnila podlahu, moc se k té ložnici nehodí. Také bych dala jinačí kobereček pod postel nebo ho aspoň otočila o 90 °, protože takhle je hlavně pod postelí a když člověk leze z postele, tak potřebuje právě došlápnout na ten měkký hřejivý koberec. Pod postelí není moc užitečný. Nějak bych i zaplnila místo vedle skříně, takto působí spíš jako výloha v obchodě.
Ludmila – 5+8 = 13 b. - krásná postel a zrcadlo. I světlo se mi líbí. Dala bych ale jinou tapetu místo té zelené (bez vzorku) a modernější křesílko. Možná i více obrázků, květin, nějaký závěs/žaluzie. Působí hodně prázdně. Třeba ten obraz města bych nedávala "do kouta", ale na tu stěnu, kde je postel, vedle okna. Ale jinak pěkné.
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 2 Empty20/01/19, 09:29 pm

Já si dovolím se taky vyjádřit :
- Hellohello - 5 + 10 = 15 bodů - pěkné, jednoduché, a v tom je právě to kouzlo
- Kolikokoli - 5 + 9 = 14 bodů - taky fajn, jen škoda toho obrazu za zrcadlem, dala bych ho asi místo těch nad postelí
- Kajinka96 - 5 + 8 = 13 bodů - podobně jako v předchozích hodnoceních, i podle mě se "tluče" obraz s tapetou, a ještě bych použila menší koberec pod postelemi a větší u výklenku
- Lucisab 5 + 10 = 15 bodů - někomu se tato ložnice může zdát větší, ale mně se líbí právě tak, jak je
- Shina - 5 + 9 = 14 bodů - sympatické dílko, ale ten "cihlový předěl" či jak bych to nazvala, je asi celkem zbytečný
- Fidgety - 5 + 9 = 14 bodů - promiň, ale nějak se mi nezamlouvá ta stěna nad postelí
- Sarah666 - 5 + 8 = 13 bodů - trochu moc pruhů a chtělo by to ještě nějak zaplnit ten jeden kout s visící rostlinou.
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 2 Empty21/01/19, 04:39 am

Hellohello - ---

Kolikokoli - 5+8 = 13 bodů - Připadá mi, že je tu hodně věcí na malém prostoru, závěsy a vzory tento dojem ještě umocňují. Nehodí se mi sem kulatý koberec s takovým vzorem a je mi líto toho obrazu za zrcadlem, zasloužil by si lepší pozici, aby na něj bylo líp vidět. Obraz nad postelí má moc ostré barvy, které moc nesedí ke zbytku. Možná by bylo lepší obrazy prohodit? Menší obraz nad toaletní stolek, větší nad postel. A z nějakého důvodu se mi nelíbí barevná kombinace v těchto odstínech (fialová vs. růžová vs. zdobená bílá) a v tomto umístění, působí na mě trošku uměle. I když samozřejmě splňuje zadání. Jinak se mi moc líbí vybavení ložnice, hlavně fotka č. 2 je nádherná!

Kajinka96 - 5+8 = 13 bodů - Moc krásná ložnice, okouzlilo mě to sedátko v tom okně. Je tu na mě moc vzorů na stěně za postelí, ta tapeta se čtverečky se bije s obrazem. Víc by se mi líbilo, kdyby tam bylo buď jedno nebo druhé (nebo raději jednolitá výmalba, než ty čtverečky).

Lucisab - 5+10 = 15 bodů - Tato ložnice má pro mě kouzlo, zaujala mě na první pohled, když jsem ji tehdy viděla. Jsou tu použité příjemné barvy, světlé dřevo, takže útulnost je zaručena. Líbí se mi, že je tu kromě spací části i posezení. Škoda, že obývák není v podobném stylu a trošku větší, takhle na sebe ložnice strhává mnohem více pozornosti (třeba já bych si mnohem raději chodila číst sem) Úsměv

Shina - 5+10 = 15 bodů - Naprostá nádhera, zamilovala jsem se do této ložnice, je úchvatná! Strašně se mi líbí rozčlenění místnosti, barevné ladění. Všechno vyladěné do dokonalosti. Ta stěna s TV působí tak relaxačně (krásné barevné ladění + dekorace), stejně jako něžné růžové křesílka na další fotce.

Fidgety - 5+9 = 14 bodů - Krásná ložnice, perfektní čllenění místnosti. Moc se mi líbí použitý nábytek. Malinko mi nesedí obraz na první fotce + možná i ten reliéf za postelí, hodil by se mi spíš do jiného prostoru. V této barevné kombinaci se mi trošku bije barva na závěsech se zbytkem barev, i když zase krásně oživuje prostor. Hrozně moc se mi líbí vybavení ložnice. Krásná práce!

Sarah666 - 5+9 = 14 bodů - Tahle ložnice se mi líbí moc, ale pár věci se mi tam bije: Obraz nad postelí mohl být nějaký světlejší, něžnější. Na čtvrté fotce zdola je dobře vidět mřížka té zástěny + skříň s hodně poličkami po bocích + zrcadlo, které ještě odráží tu mřížku, jak se dohromady přehlušují, je tam toho moc. Dala bych buď jednodušší skříň, nebo zrušila nebo zjemnila zástěnu (třeba ubrat jeden čtvereček té zástěny a hodit tam místo toho nějakou jednolitou světlou, třeba by to v té kombinaci líp vyniklo - chce to vyzkoušet, co je lepší varianta). Škoda těchto věcí, jinak by to byl plný počet - ta kombinace barev (fialová, zelená, bílá, světlé dřevo) je úchvatná!

Ludmila - 5+10 = 15 bodů - Tahle ložnice na mě působí tak příjemně, ty jemné barvy, bílá barva na stěnách, naopak krásná vzorovaná zelená tapeta (ani nevím, že ji ve hře mám, musím pohledat). Co bych upravila - trošku mi vadí ten výklenek, na první fotce ta kytka v něm úplně zaniká a obraz vůbec není vidět, což je škoda. Spíše bych ho udělala tak, ať je vše to krásné vidět už od dveří. Pak chybí nějaké závěsy, ideálně nějaké úplně jednoduché, bílé. Ale vím, že v nabídce nic takového není. Jako by Maxisáci nemohli udělat jeden normální set závěsů použitelných úplně všude. Tvoje ložnice se mi líbí natolik, že dám i s těmito výhradami plný počet bodů.

Všechny ložnice byly moc krásné Láska
Líbilo se mi vše, až na detaily vypsané nahoře, které rozhodly nakonec o pořadí, jaký dojem na mě ložnice udělaly. Doufám, že se tím nikoho nedotknu, to bych vážně nechtěla Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
Shina
Simpařan
Simpařan
Shina

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 2 Empty21/01/19, 10:26 am

Ještě k předchozímu kolu... moc gratuluji Koli! Pro Tebe

A teď k hodnocení ložnic...

Hellohello - 5 + 10 = 15 - Trošku mi tam chybí nějaký kobereček pod postelí, ale celkový dojem mi to nijak nekazí. Krásná ložnice!
Kolikokoli - 5 + 9 = 14 - Škoda obrazu za toaletním stolkem. Koberec je na můj vkus docela divočina, ale chápu, že jsi ho vybrala kvůli zadaným barvám.
Kajinka96 - 5 + 9 = 14 - Ložnice je pěkná, ale musím souhlasit s předchozími komentáři ohledně tapety a obrazem za postelí.
Lucisab - 5 + 10 = 15 - Tvoje ložnice se mi zalíbila na první pohled. Působí na mě hrozně útulně a příjemně. Tam bych se určitě cítila dobře.
Fidgety - 5 + 10 = 15 - Krásná práce!
Sarah666 - 5 + 9 = 14 - Příjemná ložnice! Jediné, co mi nesedí, jsou záclonky na oknách a obraz se srdcem a růží, který je na můj vkus trošku kýčovitý.
Ludmila - 5 + 9 = 14 - Moc pěkná ložnice, líbí se mi! Je hrozná škoda, že na oknech nejsou nějaké závězy nebo žaluzie, ale jak píše Hello, maxis obsah je v tomhle ohledu dost omezený.
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 2 Empty22/01/19, 08:50 pm

To bylo zase hodnocení Zmatený

Hellohello 5 + 10 = 15b Krásná, moderně zařízená ložnice. Je pravda, že mi tu taky chybí šatník, ale ani tak mi to neubralo na dojmu z tvého dílka!  *THUMBS UP*  

Kolikokoli 5 + 9 = 14b Škoda toho obrazu co se schovává za toaletou, jinak zajímavě laděná moderní ložnice  *THUMBS UP* tu postel bych chtěla domů  Láska

Kajinka96 5 + 9 = 14b Moc se mi líbí posezení pod oknem, tam by se krásně četlo nebo odpočívalo Láska . Bohužel musím souhlasit s ostatními... i mě se bije dohromady obraz a tapeta  Smutný ale jinak je to krása!

Lucisab ---

Shina 5 + 10 = 15b Tvoje ložnice je moc krásná! Nemám co vytknout!  *THUMBS UP*

Fidgety 5 + 9 = 14b Tvoje ložnice je moc hezká, ale nevím proč, něco mi na ní nesedí Smutný  možná za to může ten obraz nad postelí  Smutný jinak je to ale moc podařené dílko!

Sarah666 5 + 9 = 14b Některé věci se mi tam líbí více a jiné méně. Ale raději bych vyměnila tu skříň nebo změnila tu zástěnu, takhle je tam na mě nějak moc kostiček. Jinak je to ale moc podařené dílko!  *THUMBS UP*

Ludmila 5 + 9 = 14b Ta zelená tapeta je úžasná! Láska  Je škoda, že jsi v hlavní části ložnice nepoužila více barvy, takhle místnost působí chladně... navíc i okna bez závěsů jsou smutná... ale jinak je to moc podařené dílko!
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 2 Empty25/01/19, 10:55 pm

Hellohello-5+8-13b krásne obrazy, aj nábytok, len tej posteli som neprišla na chuť (sama u mám stiahnutú aj v čiernej) , nesedí mi tá podlaha k farbám stien a rozmiestnenie okien je zvláštne a dala by som možno nejaké kreslá, gauč oproti posteli, zdá sa mi miestnosť prázdna. A chýba mi šatník
Kolikokoli- 5+9-14B pekná spálňa, celkovo útulná, jediné, čo mi nesedí je ten koberec- farebne a tá podlaha je trochu viac "prešúpaná" akoby mala
Kajinka96- 5+9-14B- opäť pekná spálňa, trochu mi nesedí opäť koberec-tá žltá farba na ňom, pozerám, že máte s Koli rovnaký obraz :) Len tá tmavá oliva (khaki) tam nie je veľmi vidieť, chcelo by to tmavší odtieň+asi by som nedávala tú fialovú na steny, zdá sa mi vulgárna k tomu jemnému obrazu
Lucisab-5+8-13B- neviem, čo sú tie "cuplíky" nad stolom a je to pre mňa rušivé, trochu mi to pripomína spálňu v obývačke- to by som asi zredukovala. Tá malba pri posteli je taká gýčová až sa mi celkom aj páči
Shina- 5+9-14B- nehodí sa mi bledá farba parkiet, neladí mi to so skriňou, hodili by sa mi takej farby, ako bok skrine, inak nemám čo vytknúť
btw. ako robíš tie farebné guličky pri farbách? Nevím
Fidgety- 5+8-13B- trochu mi tu chýba tá fialová, musela som ju hľadať, nepáči sa mi tá tapeta nad posteľou (také arabské noci :)/, inak je to príjemná spálňa, ale asi nie celkom moderná, a do tretice rovnaký obraz Úsměv
Sarah666-XXX
Ludmila-5+8-13B- škoda, že je to bez závesov-aj v inej farbe, dodalo by to na útulnosti, inak je to celkovo pekná spálňa, možno opäť trošku nevyplnená, ale chýba jej taká "ženská ruka"- trochu útulnosti-kvety alebo koberčeky-tie ružičkové lupienky sa mi až tak nehodia
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 2 Empty27/01/19, 03:06 pm

HODNOCENÍ - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ ČTVRTÉHO KOLA

Zapomněla jsem v pátek uzavřít hodnocení, pardon  *SORRY*
Takže tady opožděně přináším výsledky za kolo s ložnicemi:

1. Shina + Hellohello - 14.5 bodů
2. Fidgety - 14.17 bodů
3. Lucisab - 14 bodů
4. Kolikokoli - 13.83 bodů
5. Kajinka96 - 13.57 bodů
6. Ludmila + Sarah666 - 13.5 bodů

Gratulace! *BRAVO* Za sebe moc děkuji za body i komentáře Láska
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: