Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share

Random House Challenge - HODNOCENÍ

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 1288

Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 3 Empty27/01/19, 03:58 pm

Moc gratuluji Shino a Hellohello! *BRAVO* byla to zase moc podařená soutěž a všechny místnosti byly moc krásné! Láska a moc děkuji za krásné třetí místo Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

Poèet pøíspìvkù : 1139

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 3 Empty28/01/19, 02:54 am

5. kolo - BONUSOVÁ MÍSTNOST

Jdeme na hodnocení  pátého kola - hodnotit můžeme do 8.2.2019.

- hodnotíme jako vždy 15 body, tedy max. 5 bodů za dodržení pravidel + max. 10 bodů za celkový dojem ze soutěžního díla (nejlépe formát x + y = z za jménem soutěžícího),
- slovní komentář není nutný, ale povolený - nutný je jen v případě srážky bodů za porušení pravidel,
- body může přidělovat každý registrovaný uživatel fóra, soutěžící samozřejmě nehodnotí své vlastní dílo,
- hodnotit se může ode dneška 28.1.2019 do 8.2.2019, pak vše sečtu, zprůměruji a vyhlásíme pořadí. První tři místa získají speciální uživatelský status do konce další soutěže, min. však na dobu jednoho měsíce.

Seznam soutěžících 5. kola:
Kolikokoli
Lucisab
Kajinka96
Fidgety
Shina
Hellohello
Ludmila
Sarah666

Barvy, které měly být použity v bonusové místnosti:
Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 3 Barevneschema-5-kolo

Pozn.: Doporučuji si vystřihnout barvy  (třeba pomocí Snipping Tools nebo print screenu) a nechat si je otevřené v malém okně vedle okna s fórem - zatímco budete scrollovat při prohlížení domů, budete mít požadované barvy stále na očích a bude se snadněji hodnotit.
Jak bylo řečeno, barva nemusí být použita v přesném odstínu, stačí přibližně.
Hlavně u staveb maxis-only je potřeba  přimhouřit oko nad barevným odstínem, nejsou tam tak široké možnosti jako při stavění s downloady.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201 Online
Shina
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Shina

Poèet pøíspìvkù : 265

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 3 Empty31/01/19, 12:06 pm

Moc děkuju za komentáře a body k předchozímu kolu! Láska A samozřejmě gratuluju spoluvítězce i ostatním! *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666

Poèet pøíspìvkù : 156

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 3 Empty05/02/19, 08:29 pm

Kolikokoli 5-9-14 B- veľmi pekná pracovňa a aj umelecký kútik, za mňa je tam veľa modro-zelenej a nehodí sa mi tá stena medzi šachmi
Lucisab 5+ 8-13B- za mňa ten luster nad biliardom nie, tie prvé dve farby sú tam veľmi minimalisticky použité, skôr ich  nevidno. Celkovo dobré, ale niečo mi tam chýba, a nehodí sa mi farba podlahy a to ryhovanie
Kajinka96- 5+8-13B-trošku mi to celkovo vyznieva také rozhádzané, tých kresiel je tam -možno keby boli v rovnakej farbe, teda na mňa je ta kombinácia na koberci strašná-inak sa hodí ale červené odtiene a tá "belasá" Pardon ?
Fidgety-5+10-15B- píšeš, že nie si spokojná, ale mne sa tvoj ateliérik páči veľmi, nemám čo vytknúť, len asi by som nedávala tú žabu s kvetom
Shina -5+10-15B- zasa ten nemožný koberec Pardon , ale inak pekná pracovňa - kým som poriadne neprečítala popis, tak som nerozumela, prečo je tam ten reflektor
Hellohello5+8-13B- nepáčia sa mi parkety a ten koberec (ešte tam chýba biela a bude z neho vlajka Mrkající ), pekný je relaxačný kútik s vírivkou
Ludmila 5+13B- prekvapil ma ten koberec, ako spravil taký moderný look pod stolíkom, inak sa mi nehodí obraz s mimozemským surfistom, možno by to chcelo ešte trochu lepšie skombinovať, je to také strohé
Sarah666-XXX
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

Poèet pøíspìvkù : 1306

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 3 Empty05/02/19, 10:37 pm

Zatím se zřejmě nikomu do hodnocení moc nechce, tak tady je moje vyjádření :

- Kolikokoli - 5 + 9 = 14 bodů - ta modrá stěna je i na mě trochu ostrá, možná to dělá ten kontrast s bílou Nevím , pěkná sbírka hudebních nástrojů
- Lucisab - 5 + 9 = 14 bodů - škoda toho vzorku na tapetě, to mi nepřipadá moc moderní, ale ten lustr je moc hezký
- Kajinka96 - 5 + 10 = 15 bodů - zajímavá kombinace nábytku
- Fidgety 5 + 10 = 15 bodů - nemám co dodat, moc fajn ateliér
- Shina - 5 + 9 = 14 bodů - to černobílé obložení či skříňka mi poněkud vadí na oči, na ty "cihlové stěny" už si začínám zvykat Mrkající
- Hellohello - 5 + 9 = 14 bodů - ta červená barva na stropě se mi moc nezamlouvá, ale jinak perfektní relaxační místnost
- Ludmila - -----
- Sarah666 - 5 + 8 = 13 bodů - více nesourodých prvků, myslíš to sice dobře, ale třeba modrozelený obraz na podobně barevné stěně nevynikne, stejně tak červený balon u červené stěny, je to asi udělané hodně narychlo Nevím
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 3 Empty06/02/19, 05:11 am

Tak i já jdu na to Úsměv  
připomínám, že konec hodnocení se už blíží - čas je jen do pátku   Mrkající

Kolikokoli - 5+10 = 15 bodů - nádherná místnost, moc se mi líbila hned na první pohled. Krásně sladěno, moc hezky použité barvy - jen s jednou výhradou - ta výrazně světle modrá barva na té jedné stěně, kde jsou šachy, moc bije do očí. Zbytek místnosti se mi moc zamlouvá, působí opravdu relaxačně. Ty hudební nástroje, sedačka, všechno ostatní = prostě krása!

Lucisab - 5+9 = 14 bodů - Moc krásná místnost, líbí se mi zvolené barvy, působí to tak příjemně. Účel místnosti je perfektní - pracovna, vzdělávání (knížky), hry (kulečník). Moc by se mi tam líbilo. Trochu mě ruší ta perforovaná knihovna, nelíbí se mi ta zadní deska. Dveře na mě nepůsobí moderně - vím, že je používáš v celém domě, vyměnila bych je za nějaké modernější. Tapeta je za mě osobně v pořádku, dnes se v moderních interiérech používají taky takové květinové vzory, myslím, že zrovna tato je univerzální.

Kajinka96 - 5+10 = 15 bodů - Nádherné barvy, celá místnost působí hrozně relaxačně. Ten bambus tam perfektně sedí. Moc ráda bych tu trávila čas, tady by se odpočívalo jedna báseň Úsměv

Fidgety - 5+9 = 14 bodů - Krásný ateliér, moc se mi líbí veškeré vybavení Úsměv ateliéry jako místnosti úplně zbožňuju a ten tvůj je krásně propracovaný. Líbí se mi i koutek pro děti. U kuchyňky mi bohužel nesedí barevná kombinace červená vs. tenhle odstín modré vs. béžová toho dřeva, stejně jako červená na stěně vs. modrá na té květinové samolepce - ta modrá se v té červené topí. U kuchyně zase vytváří barevný kontrast. Škoda toho, ten ateliér je jinak nádherný a ráda bych dala plný počet.

Shina - 5+10 = 15 bodů - tahle místnost mě naprosto dostala, totálně mě okouzlila! Úžasná kombinace barev, ta malinová červeň, sedačka, k tomu krásný koberec...všechno je perfektně sladěné a promyšlěné, všechno do sebe zapadá, všechno je vyšperkované k dokonalosti. Výrazné barvy, přesto výsledek působí tak harmonicky. Na videa tohohle youtubera bych se dívala už jen kvůli té krásné místnosti, co by na nich byla vidět Vysmátý

Hellohello - ---

Ludmila - 5+9 = 14 bodů - Krásná kombinace barev, moc se mi líbí, že ta místnost je světlá, působí to tak klidně a mírně (koberec + závěsy). K tomu v kontrastu je tapeta se siluetou města. Je to moc příjemná, harmonická místnost. Jediná věc, co mi nesedí, je plakát s mimozemšťanem, sice je tu sportovní motiv, ale ta výrazná barva použitá takhle samotná bije do očí. Zrušené okno je úplně v souladu s pravidly Úsměv

Sarah666 - 5+8 = 13 bodů - Je mi líto, že máš takové problémy se hrou. Je super, že místnost plní tolik účelů. Moc se mi líbí malířský koutek, ta světle modrá barva mu sluší, v té houpací židličce musí být jako v ráji, s pěkným výhledem ven. Pracovna - je hezká, ten obraz bych asi posunula kousek doleva. Koberec pod keyboardem mi nesedí. Tělocvična - cvičební stroje jsou moc natěsno u sebe, v tak velké místnosti by si zasloužily trochu víc prostoru. Třeba ta baletní tyč přesahuje až do dveří. Jak třeba sim natáhne nohu pro nějakou baletní pozici. Taky obraz působí příliš kontrastně. Myslím, že tomu prostoru dost uškodily i úhly focení, ten nábytek tak nevynikne.

Tohle kolo je perfektní - tolik různorodých nápadů a účelů vašich místností Jupííí Nádhera!  Láska
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Kolikokoli

Poèet pøíspìvkù : 716

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 3 Empty06/02/19, 08:17 pm

Páni, úplně jsem přehlédla hlasování :o

Kolikokoli

Lucisab - 5+9 = 14 bodů - Moc hezké, ale ten kulečník mi tam přijde takový, že to spíš jako doma vypadá jako odpočinková místnost v nějaké firmě. Ale jinak se mi místnost moc líbí.

Kajinka96 - 5+10 = 15 bodů - Ach Láska

Fidgety - 5+10 = 15 bodů - Jediné, co bych změnila je, že tu jednu červenou stěnu (jak je dětský koutek), bych přebarvila na modrobílo jako ty světlé stěny. Jinak nádhera.

Shina - 5+10 = 15 bodů - Och Láska

Hellohello 5+10 = 15 bodů - krása, jenom mi tam přijde ta podlaha taková divná, že ty panely jsou jakoby useklé a nenavazují na délku. Ale jinak krása.

Ludmila - 5+8 = 13 bodů - Celkově moc hezké, ta tapeta města, je krásná. Možná bych jednu stěnu dala červeně nebo tmavěji. Přijde mi i taková prázdná.

Sarah666 - 5+8 = 13 bodů - Barevně se mi místnost moc líbí, ale přijde mi, že vlastně je to takový mišmaš všeho. Některé věci jsou moc blízko u sebe, a potom je tam hodně volného prostoru. Doufám, že ti nebude hra dál padat :(
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Fidgety
Admin - Zlatý simík stavitel
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 932

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 3 Empty07/02/19, 08:37 pm

Já už to mám napsané dva dny, ale nějak jsem si šla ještě zkusit, jak by to vypadalo v TS2 bez CC a je to síla Sakra Ludmilo, máš můj obdiv *THUMBS UP*

Kolikokoli – 5 + 10 = 15 b. – Páni, tolik aktivit, tak tvoji simíci se v domku nemají šanci ukousat nudou. Navíc moc pěkně sladěné! (až na tu jednu stěnu, ale to je zanedbatelný detail)
Lucisab – 5 + 9 = 14 b. – Krásná pracovna, a sen mít v ní i kulečník. Zařízené to máš krásně, jen na mě moc tmavé (až smutné). Ta druhá barva by si možná zasloužila víc prostoru, aby místnost oživila.
Kajinka96 – 5 + 10 = 15 b. – Nádhera! Opět krásně sladěné, a tentokrát už mi to zapadá i do škatulky „moderní“ Mrkající (Jen jsem trochu nejistá s tou první barvou, vše mi přijde světlejší a modřejší, takže nejvíc mi na našem monitoru sedí strop akvária z pohledu půdorysu. Ale sama jsem s ní bojovala, a původně jsem měla jen odpadkový koš, takže uznávám :-D )
Fidgety - XXX
Shina – 5 + 10 = 15 b.
– Nádhera, opět krásně sladěné a krásně moderní!
Hellohello – 5  + 10 = 15 b. – K části s vířivkou nemám co vytknout, tam by se mi relaxovalo jedna báseň! Jen mi k tomu nesedí ta tělocvična. Asi mělo být záměrem ty dvě části opticky oddělit, ale na mě ten kontrast působí trochu násilně. Jenže ono to je jinak tak krásné, že už mi to vlastně ani tolik nevadí Vysmátý
Ludmila - 5 + 8 = 13 b. – Já jsem na ty barvy asi slepá, nebo posunutá, ale třeba ty kuličky na hodinách mi jdou spíš ke dvojce (k té ještě tak to sklo na posilovacím stroji) a trojku teda nejvíc na plakátě s ufonem. Ale ten posilovací stroj by jinak k jedničce seděl, což stačí Úsměv Jinak je to jednoduché, moderní, hezké. Jen v něčem to není úplně ono – možná víc barvy na zdi, aby to mělo trochu šmrnc Mrkající
Sarah666 – 5 + 9 = 14 b. – Ta místnost má potenciál, škoda, že ti hra nedopřála ho rozvinout a trochu si s tím prostorem pohrát. Protože nápad i směr byl perfektní, ale na mě se tam kupí nelogické a ne úplně estetické detaily – obrazy až k hraně stropu, namačkané sportovní náčiní, dlouhý lustr nad ničím v prostoru. A jestli vidím správně, tak nad stolem visí projektor? Pak nechápu, kam má promítat nebo jestli zrovna pouští to foto mola, tak pak bych možná to posezení trochu přeházela, aby mohl sloužit i pro nějakou prezentaci (třeba fotek z dovolené). Ale jinak je to vymyšleno hezky Mrkající

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kajinka96
Simpařan
Simpařan
Kajinka96

Poèet pøíspìvkù : 77

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 3 Empty07/02/19, 09:21 pm

Tady přidávám svoje hodnocení
Kolikokoli - 5+10= 15 Nemám co vytknout, místnost je perfektně sladěná, moderní, hrozně se mi líbí ten nápad s barem
Lucisab - 5+9= 14 Místnost je parádní, barvy dodrženy, jen na mě působí trošku temným dojmem a moc se mi nelíbí jak je u dveří tolik těch poliček
Kajinka96
Fidgety - 5+10= 15 Úžasný ateliér, nemám co vytknout, ten koutek pro děti je skvělý
Shina - 5+10= 15 Zase parádní, místnost má nápad, moderní rozhodně je a skvěle vyladěná
Hellohello - 5+10= 15 Wau, hotové lázně, takovou místnost bych si doma nechala líbit a upřímně na TS2 to vypadá úplně perfektně moderně
Ludmila - 5+9= 14 Malá útulná místnůstka, z každého rožka troška, jen mi tam něco chybí i když nedokážu říct co
Sarah666 - 5+7= 12 Škoda že je ta místnost tak velká, kazí to dojem, když máš uprostřed velký prázdný prostor a nábytek všude okolo zdí. Taky na mě působí trochu temně, trošku mi přijde že už to máš až moc překombinované
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Kajinka96Tvorba/
Shina
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Shina

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 3 Empty08/02/19, 07:25 pm

Jen taktak Úsměv

Kolikokoli -  5 + 10 = 15 - Povedená multifunkční místnost ;) Simíci v ní mají spoustu vyžití.
Lucisab -  5 + 10 = 15 - Krásná místnost! Líbí se mi ten lustr nad kulečníkovým stolem.
Kajinka96 -  5 + 10 = 15 - Moc příjemná odpočinková místnost.
Fidgety -  5 + 10 = 15 - Takový ateliér bych si nechala líbit i v reálu ;)
Hellohello -  5 + 10 = 15 - Naprostý luxus!
Ludmila -  5 + 9 = 14 - Nemůžu si pomoct, ale na té tapetě, i když je to moc hezký nápad, marně hledám zadaný červený odstín. Mám pocit, že ve hře existuje výmalba s téměř totožným odstínem. Je škoda, že jsi ji nepoužila. Jinak se mi ale místnost moc líbí ;)
Sarah666 -  5 + 9 = 14 - Místnost mi připadá zbytečně velká, ale jinak moc pěkné. Pracovní koutek se mi líbí moc ;)
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 3 Empty08/02/19, 10:04 pm

Chtěla bych moc poprosit... nebylo by možné prodloužit hodnocení do zítřka? Červenám se popravdě mi uletěl termín (pořád jsem si myslela, že je to do neděle Červenám se ) a teď koukám a ono to je do dneška... Červenám se dneska se už k pc určitě nedostanu a teď píšu z mobilu, ve kterém se strašně špatně píše... Smutný samozřejmě pochopím, pokud to nepůjde... Červenám se
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 3 Empty09/02/19, 04:54 am

Jasně Mrkající to není žádný problém. Prodloužíme o jeden den - poslední den, kdy se dá hlasovat, je sobota. V neděli vyhlásíme výsledky a v pondělí začne další kolo.
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 3 Empty09/02/19, 04:43 pm

Moc děkuji za prodloužení Hello Pro Tebe ale teď už k hodnocení Mrkající

Kolikokoli 5 + 10 = 15b Okouzlující odpočinkový prostor, moc se mi líbí jak sis poradila s barvami, paráda  *THUMBS UP*

Lucisab ---

Kajinka96 5 + 10 = 15b Zajímavě zvolený nábytek i dekorace, nemám co vytknout!  Láska

Fidgety 5 + 10 = 15b Moc krásný ateliér! Tam bych chtěla malovat!  Láska

Shina 5 + 10 Krásný čistý moderní styl, úplně se vidím, jak tam odpočívám  Úsměv

Hellohello 5 + 10 = 15b Ta část s cvičebními nástroji je na mě trošku tmavší a hodně kontrastující se zbytkem místnosti, ale zákoutí s vířivkou to dokonale vyvážilo, paráda!  Láska

Ludmila 5 + 9 = 14b Moc se mi líbí ta tapeta s nočním městem, skvěle mi to pasuje k cvičebním nástrojům Úsměv místy je to na mě bohužel prázdnější, ale jinak je to moc vydařené dílko!  *THUMBS UP*

Sarah666 5 + 9 = 14b Bohužel mi někde přijde, že máš víc věcí u sebe (například cvičební nástroje) a jinde mi zase něco chybí... je také škoda, že je místnost větší... ale jinak se mi moc líbí zákoutí s rybičkami a tou skříňkou *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 3 Empty10/02/19, 03:48 am

HODNOCENÍ - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ PÁTÉHO KOLA

Výsledky hodnocení bonusových místností jsou zde - tentokrát tu máme několikrát shodu:

1. Fidgety + Shina - 14.86 bodů
2. Kolikokoli + Kajinka96 - 14.71 bodů
3. Hellohello - 14.57 bodů
4. Lucisab - 14 bodů
5. Ludmila - 13.57 bodů
6. Sarah666 - 13.29 bodů

Velká gratulace k výsledkům  *BRAVO* Bylo to moc hezké kolo, samé povedené místnosti. Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 3 Empty11/02/19, 04:05 am

6. kolo - VSTUPNÍ HALA

Máme tu další hodnocení, tentokrát už šestého kola - hodnotit můžeme do 22.2.2019.

- hodnotíme jako vždy 15 body, tedy max. 5 bodů za dodržení pravidel + max. 10 bodů za celkový dojem ze soutěžního díla (nejlépe formát x + y = z za jménem soutěžícího),
- slovní komentář není nutný, ale povolený - nutný je jen v případě srážky bodů za porušení pravidel,
- body může přidělovat každý registrovaný uživatel fóra, soutěžící samozřejmě nehodnotí své vlastní dílo,
- hodnotit se může ode dneška 11.2.2019 do 22.2.2019, pak vše sečtu, zprůměruji a vyhlásíme pořadí. První tři místa získají speciální uživatelský status do konce další soutěže, min. však na dobu jednoho měsíce.

Seznam soutěžících 6. kola:
Kajinka96
Shina
Kolikokoli
Lucisab
Hellohello
Ludmila
Sarah666
Fidgety

Barvy, které měly být použity ve vstupní hale:
Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 3 Barevneschema-6-kolo

Pozn.: Doporučuji si vystřihnout barvy  (třeba pomocí Snipping Tools nebo print screenu) a nechat si je otevřené v malém okně vedle okna s fórem - zatímco budete scrollovat při prohlížení domů, budete mít požadované barvy stále na očích a bude se snadněji hodnotit.
Jak bylo řečeno, barva nemusí být použita v přesném odstínu, stačí přibližně.
Hlavně u staveb maxis-only je potřeba  přimhouřit oko nad barevným odstínem, nejsou tam tak široké možnosti jako při stavění s downloady.
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 932

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 3 Empty21/02/19, 01:50 pm

Nějak se nám do toho hodnocení nechce, co  Aha  Tak já jdu na to  Zmatený

Kajinka96 – 5+9 = 14 b. – Moc krásná vstupní hala! Jen pár věcí mi přijde trochu navíc – např. stěna na kabáty by stačila jen jedna, a i ten koberec by se nemusel opakovat úplně po celé délce. Ale jinak opravdu povedené!
Shina – 5+10 = 15 b. – Jednoduché, čisté, vzdušné, moderní, přesto dostatek úložného prostoru. Takový vstup do domu bych chtěla klidně v reálu! (Ta fialová tam působí možná trochu násilně, ale jinak dokonalé)
Kolikokoli -  5+10 = 15 b. – Krásná malá předsíňka, zadané barvy jsou použity střídmě, ale jsou tam, a opět je to krásný světlý vchod.
Lucisab – 5+8 = 13 b. – Pěkná, plně vybavená vstupní hala. Jen možná na mě úplně nepůsobí moderně, byť samozřejmě jednotlivé prvky moderní jsou, je toho nějak moc a úplně mi to k sobě neladí jako celek.
Hellohello – 5+10 = 15 b. – Vítat mě doma taková oáza, těším se tam stokrát víc než normálně Mrkající
Ludmila – 5+8 = 13 b. – Škoda, že ti dům nevyšel lépe, aby vstup mohl být menší, určitě by mu to prospělo, takto působí prázdně. V menším prostoru bych jen přidala trochu barvy na zdi, a bylo by to super.
Sarah666 – 5+8 = 13 b. – Krásně zvolený nábytek – čistá moderna. Jen i tady by to možná sneslo menší prostor, nebo aspoň méně toho kamenného obkladu, který mi moc nepasuje k podlaze (asi by nemuselo být oboje šedivé). Navíc mi tam nepasuje ten koberec, byť kvůli barvám, ale za sebe bych se spokojila s fialovou jen na zdi, než tam nacpat něco tak nějak na sílu.
Fidgety - XXX

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 3 Empty21/02/19, 06:28 pm

I já to sem už hodím Mrkající

Kajinka96 5 + 9 = 14b - Moc podařené dílko! Líbí se mi zelená na stěnách, působí to moc příjemně  *BRAVO* jen mi bohužel vůbec nesedl ten koberec Smutný

Shina 5 + 10 = 15b - Čistý moderní styl na který se dobře dívá Úsměv možná tam některé věci působí jako vystřižené z katalogu o bydlení, ale i tak je to rozhodně vydařené dílko! *THUMBS UP*

Kolikokoli 5 + 10 = 15b - Moc příjemná vstupní hala! Ta modrá je okouzlující a už se těším jak si poradíš s tím krásným tvarem domu! *BRAVO*

Lucisab ---

Hellohello 5 + 10 = 15b - Další čistý moderní styl, moc se mi líbí květinový koutek u vchodu Láska popravdě, kdybych vstoupila do domu s takovou vstupní halou tak bych nevěděla kam s očima Vysmátý paráda *THUMBS UP*

Ludmila 5 + 8 = 13b - Moc zajímavá vstupní hala. jen je škoda, že je místnost tak velká, pak dekorace s nábytkem příliš nevyniknou Smutný jinak se ti to ale moc povedlo *THUMBS UP*

Sarah666 5 + 8 = 13b - Bohužel musím souhlasit s Fidgety a jejím názorem na koberec i kamenné obložení Smutný  zároveň mi přijde místnost opět větší, čímž příliš nevyniknou dekorace a nábytek, což je škoda, protože se mi moc líbí  Láska jinak je to ale moc pěkná místnost *BRAVO*

Fidgety 5 + 9 = 14b - Zamilovala jsem si zákoutí se zrcadlem a pohovkou  Láska jen mi bohužel moc nesedí některý zvolený nábytek (myslím hlavně ty hnědé skříně) Smutný netuším proč Smutný jinak je to ale parádní dílko! Je vidět, že jsi to měla pěkně promyšlené jako vždycky *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

Poèet pøíspìvkù : 1306

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 3 Empty21/02/19, 08:49 pm

Já jsem málem zapomněla na hodnocení téhle části soutěže, zde tedy moje vyjádření :
- Kajinka96 - 5 + 9 = 14 bodů - na mě je ta zelená na stěnách příliš křiklavá, škoda,
- Shina - 5 + 9 = 14 bodů - pěkná předsíň, ale bohužel ta bílá lampa či váza u bílé stěny zaniká,
- Kolikokoli - 5 + 9 = 14 bodů - není té fialové trochu málo ? Mrkající
- Lucisab - 5 + 9 = 14 bodů - tady to asi chtělo menší koberec
- Hellohello - 5 + 10 = 15 bodů - netřeba komentáře, krásné,
- Ludmila - -----
- Sarah666 - 5 + 8 = 13 bodů - zbytečně velké, a ty "kamenné"stěny s podlahou fakt moc neladí,
- Fidgety - 5 + 10 = 15 bodů - taky moc pěkné !
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666

Poèet pøíspìvkù : 156

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 3 Empty21/02/19, 11:07 pm

Kajinka96- 5+8-13B - tá zelená je strašná-nič v zlom Nene a je jej veľa, nesedí mi koberec k ostatným doplnkom napr. k obrazu.Nesedia mi obrazy, ako sú skombinované. Inak je to taká fajn chodba
Shina- 5+9-14B- chýba mi tam botník,inak pekne riešená chodba, ale tie skrine by som dala viac dokopy, bolo by to nepraktické
Kolikokoli-5+10-15B-nemám čo vytknúť, pekná, účelná, možno koberček bližšie k dverám, aby bol bližšie k botníku
Lucisab- 5+8-13B- tu mi doslova kričí ten gombíkový koberec, a celkovo je to na mňa chaotické a zdá sa mi strašne úzka pri tých zrkadlách
Hellohello- 5+8-13B -zbytočne veľká chodba, oceňujem tú záhradku a jazierko (len neviem, či by som ju dávala do chodby), ale tie okná sa mi zdajú také nesúrodé-výrazné žalúzie, hneď vedľa záves-pekný, ale... Neviem či sú tie žalúzie nejaké "kukane" do druhých miestností...je to na mňa zvláštne.
Ludmila- 5+8-13B - tie malé modré koberčeky sú zvláštne, niektoré veci mi akosi nepatria do chodby (lietadielka), pod tie kvety by som dala asi nejaký stolík. Pekne je vyriešené fotelkové sedenie. Dala by som asi z tých väčších kobercov, aj keď nie v zadaných farbách, opäť trochu väčšia
Sarah666-XXX
Fidgety- 5+10-15B
- niektoré doplnky sú zvláštne, ja by som nedávala toľko sedenia, na to je obývačka, ale inak pekná, moderná
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 3 Empty22/02/19, 05:07 am

Kajinka96 - 5+9 = 14 bodů - Líbí se mi nápad koberce po celé délce, ale konkrétně tento mi tam něčím nesedí. Zelená barva je tu hodně výrazná, možná by bylo dobré ji trochu ztlumit, ale jinak je to krásná vstupní hala, perfektně sloužící svému účelu.
Shina - 5+10 = 15 bodů - Krásný čistý moderní styl, moc se mi líbí celkové uspořádání, nábytek a barvy, u tvých staveb je vždy záruka vysoké kvality :)
Kolikokoli - 5+10 = 15 bodů - Nádhera! Nemůžu přestat obdivovat ty stíny, co pronikají přes okna, dodává to tak perfektní atmosféru! Do téhle vstupní haly jsem se úplně zamilovala a takovou chci! Použité barvy jsou moc příjemné.
Lucisab - 5+9 = 14 bodů - Na téhle vstupní hale se mi líbí, jak působí hravě. Způsobuje to ten koberec s knoflíky a použité barvy. Jen místy je těch výrazných objektů hodně.
Hellohello - ---
Ludmila - 5+8 = 13 bodů - Je to hodně velká místnost a je mi jasné, jak špatně se vybavuje. Možná bych zkusila umístit něco většího, jako klavír. Nebo přidat knihovnu a udělat z toho víceúčelovou místnost, když je tak velká - nebo potom upravit půdorys a zmenšit tu vstupní halu na úplné minimum. On by šel umístit vstup do domu (byl by trochu vnořený oproti okolním zdím) i dveře do pokojíku a dalo by se to udělat celkově menší. Ale jinak je to hezká místnost, pěkné sezení. Možná bych pod okno dala nějakou skříňku / stoleček.
Sarah666 - 5+8 = 13 bodů - Líbí se mi použité barvy, ale taky by to chtělo zmenšit místnost. Nesedí mi koberec a oblečení na věšáku se barevně bije se stěnou.
Fidgety - 5+10 = 15 bodů - Krásné! Místy na mě působí dobrodružně jako džungle, hlavně na první fotce :) Jen bych odstranila ten zelený koberec. Je moc výrazný, škoda, že nemá tlumenější barvu jako třeba sedačka. Ale zbytek místnosti se mi moc líbí, takže jsem se rozhodla pro plný počet. Hrozně se mi líbí ty geometrické poličky!

Návrat nahoru Goto down
Kajinka96
Simpařan
Simpařan
Kajinka96

Poèet pøíspìvkù : 77

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 3 Empty22/02/19, 04:23 pm

Na poslední chvilku hodnocení
Kajinka96
Shina - 5+10= 15 Krásné, všechno k sobě ladí, líbí se mi využití té kuchyňské skříňky jako úložný prostor, mám ráda tyhle netypické využití předmětů
Kolikokoli - 5+10 = 15 Skromná, sladěná a prosvětlená vstupní hala, moc se mi líbí
Lucisab - 5+10=15 Až na ten knoflíkovaný koberec, který tomu celkově kazí trochu dojem, se mi vstupní hala líbí, je útulná plní zároveň účel úložného prostoru, hraje zadanými barvami, paráda.
Hellohello - 5+10= 15 Krásná, moderní perfektně sladěná vstupní hala, ty vnitřní zahrádky s fontánkou, úžasné! Jen mi tam přijde trochu tma
Ludmila - 5+9=14 Parádně sladěná, moderní, škoda jen toho velkého prázdného prostoru, mohla být trošku menší třeba o jeden řádek mřížky :)
Sarah666 - 5+7=12 Ty kameny na zdi se tam vůbec nehodí a nepůsobí moderně, místnost mi přijde zbytečně velká, koberec tam vůbec nesedí, co se týče stylu i barev, zbytečně moc bílé barvy, působí to, že místnost hrozně svítí. Jinak je fajn zvolený nábytek, moderně to působí, hezky zvolené rostliny, jen by nemuseli být stejné.
Fidgety -5+10=15 Já nemám co dodat, downloady udělaly své a výsledek stojí za to, parádní, útulná, moderní, hezky barevná, prostě paráda!
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Kajinka96Tvorba/
Kolikokoli
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Kolikokoli

Poèet pøíspìvkù : 716

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 3 Empty22/02/19, 06:59 pm

Kajinka96 - 5+10=15 Krásné
Shina - 5+10= 15 Nádhera
Kolikokoli
Lucisab - 5+9=14 Ten koberec se mi tam nelíbí, ale jinak je to hezká hala.
Hellohello - 5+10= 15 Budu ignorovat, že je děsně nepraktické mít takhle fontánku :D
Ludmila - 5+8=13 Přijde mi hrozně prázdná. Myslím, že byl už v TS2 nějaký cheat na posouvání objektů blíže k sobě (+ALT), pokud ne nepletu. Takhle jde hodně vidět, jak je každý drobný předmět na velké mřížce.
Sarah666 - 5+8=13 Z nějakého důvodu mi to přijde spíš jako chodba v nějaké sauně nebo tak, než jako vstupní hala rodinného domu :/
Fidgety -5+9=14 Nevím, přijde mi to až moc zaplněné, asi to dělají ty bambusy.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Shina
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Shina

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 3 Empty22/02/19, 09:09 pm

Kajinka96 - 5 + 9 = 14
Kolokokoli - 5 + 10 = 15
Lucisab - 5 + 9 = 14
Hellohello - 5 + 10 = 15
Ludmila - 5 + 8 = 13
Sarah666 - 5 + 8 = 13
Fidgety - 5 + 10 = 15

Omlouvam se za hodnoceni bez komentare, ale jsem momentalne na dovolene a psat hodnoceni z telefonu da docela zabrat, takze vyjimecne jen takto :/
Návrat nahoru Goto down
Shina
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Shina

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 3 Empty22/02/19, 09:10 pm

Kajinka96 - 5 + 9 = 14
Kolokokoli - 5 + 10 = 15
Lucisab - 5 + 9 = 14
Hellohello - 5 + 10 = 15
Ludmila - 5 + 8 = 13
Sarah666 - 5 + 8 = 13
Fidgety - 5 + 10 = 15

Omlouvam se za hodnoceni bez komentare, ale jsem momentalne na dovolene a psat hodnoceni z telefonu da docela zabrat, takze vyjimecne jen takto :/
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 3 Empty23/02/19, 04:32 pm

HODNOCENÍ - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ ŠESTÉHO KOLA

Všem děkuji za hlasování! Konečně jsem se dostala ke spočítání výsledků:

1. Kolikokoli - 14.86 bodů
2. Shina- 14.71 bodů
2. Fidgety - 14.71 bodů
2. Hellohello - 14.71 bodů
3. Kajinka96 - 14 bodů
4. Lucisab - 13.86 bodů
5. Ludmila - 13.14 bodů
6. Sarah666 - 12.86 bodů

Gratulujiiiiiiiiiiiiii Láska
A za sebe zase děkuji za všechny udělené body Pro Tebe
Vstupní haly bylo hrozně těžké ohodnotit. Co teprve dětské pokoje, co nás čekají od pondělka!

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: