Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share

Random House Challenge - HODNOCENÍ

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Ludmila
Admin - Bronzový simík stavitel
Ludmila

Poèet pøíspìvkù : 1217

Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 4 Empty23/02/19, 04:43 pm

Taky se připojuji ke gratulacím Pro Tebe To hodnocení je vždycky tak těžké a výsledné body tak těsné Chichichi
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan
Kolikokoli

Poèet pøíspìvkù : 696

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 4 Empty23/02/19, 05:05 pm

Týjo, děkuju Šokovaný A moc gratuluju ostatním! Láska
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Kajinka96
Simpařan
Simpařan
Kajinka96

Poèet pøíspìvkù : 77

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 4 Empty23/02/19, 05:51 pm

Gratuluji vítězkám :)
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Kajinka96Tvorba/
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 1190

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 4 Empty23/02/19, 06:40 pm

Velká gratulace pro vítězky! *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan
Hellohello

Poèet pøíspìvkù : 1076

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 4 Empty27/02/19, 04:48 am

7. kolo - DĚTSKÝ POKOJ

Jdeme na hodnocení poslední místnosti domu - sedmého kola - hodnotit můžeme do 15.3.2019.

- hodnotíme jako vždy 15 body, tedy max. 5 bodů za dodržení pravidel + max. 10 bodů za celkový dojem ze soutěžního díla (nejlépe formát x + y = z za jménem soutěžícího),
- slovní komentář není nutný, ale povolený - nutný je jen v případě srážky bodů za porušení pravidel,
- body může přidělovat každý registrovaný uživatel fóra, soutěžící samozřejmě nehodnotí své vlastní dílo,
- hodnotit se může ode dneška 27.2.2019 do 15.3.2019, pak vše sečtu, zprůměruji a vyhlásíme pořadí. První tři místa získají speciální uživatelský status do konce další soutěže, min. však na dobu jednoho měsíce.

Seznam soutěžících 7. kola:
Kolikokoli
Kajinka96
Hellohello
Ludmila
Lucisab
Sarah666
Fidgety

Barvy, které měly být použity v dětském pokoji:
Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 4 Barevneschema-7-kolo-dodat-chodby

Pozn.: Doporučuji si vystřihnout barvy  (třeba pomocí Snipping Tools nebo print screenu) a nechat si je otevřené v malém okně vedle okna s fórem - zatímco budete scrollovat při prohlížení domů, budete mít požadované barvy stále na očích a bude se snadněji hodnotit.
Jak bylo řečeno, barva nemusí být použita v přesném odstínu, stačí přibližně.
Hlavně u staveb maxis-only je potřeba  přimhouřit oko nad barevným odstínem, nejsou tam tak široké možnosti jako při stavění s downloady.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan
Kolikokoli

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 4 Empty27/02/19, 09:23 am

Kolikokoli -
Kajinka96 5+9=14 - Krásný pokojíček, ale změnila bych tapetu, protože takto to vypadá až moc přeplácaně
Hellohello - 5+10=15 Nádhera
Ludmila 5+8=13 Líbí se mi ten nábytek, ale je nějaký naňahňaný na jeden kout a zbytek pokoje je prázdný, taky mi přijde spíš červeno-oranžový, než růžový (i když tam ta růžová je). A je tam i odklon od toho moderna trochu.
Lucisab 5+9=14 Jiná tapeta nebo vynechat ten ornament na podlaze a byla by to pecka
Sarah666 5+10=15 Čistý, pěkný pokojíček
Fidgety 5+10=15 Dokonalost
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 4 Empty06/03/19, 09:05 pm

Taky se odvážím toto docela vyrovnané kolo ohodnotit, vezmu to jednoduše :
- Kolikokoli - 5 + 9 = 14 bodů -ta modrá světýlka mi tam nějak neladí,
- Kajinka96 - 5 + 9 = 14 bodů - trošku přeplácané,
- Hellohello - 5 + 10 = 15 bodů - sympaticky moderní pokojíček,
- Ludmila ----------
- Lucisab - 5 + 9 = 14 bodů - tady se fakt tluče ten vzor na koberci s tapetou,
- Sarah666 - 5 + 9 = 14 bodů - jen ty stoly mi nepasují k celkové romantické náladě pokojíčku,
- Fidgety - 5 + 10 = 15 bodů - krásné, jednoduché !
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 4 Empty07/03/19, 12:25 pm

Jdu na jedno z nejtěžších hodnocení v této soutěži. Nejraději bych všem dala desítku,opravdu si ji všichni zasloužíte, jen by takové hodnocení nemělo smysl, tak jsem se nakonec donutila to malinko odstupňovat spíše z hlediska umístění objektů, protože vzhledově/barevně jsem se do všech pokojíčků úplně zamilovala!

Kolikokoli - 5+9 = 14 bodů - Krásný světlý pokojíček, strašně se mi líbí to zákoutí s domečkovou postýlkou. Místy je v pokojíku na mě hodně objektů a modrá světýlka bych raději vyměnila za růžová nebo bílá. Ale jinak je to ráj pro dítě, co tady bude žít. Chodba je moc příjemná *THUMBS UP*

Kajinka96 - 5+9 = 14 bodů - Opět nádherný pokojíček, krásné barvy, jen je tu na mě bohužel moc objektů. Jinak by to byla jasná desítka. Vím, že dnes je trend si takhle připnout obrázky/fotky na okna, ale zbytečně to ubírá denní světlo a slunce ničí barvy na fotkách. Raději připnout fotky na zeď/nástěnku. To je ale detail, nepočítám to do hodnocení :D Moc se mi líbí, že je tu gauč - nějaké pohodlnější posezení pro děti, plno hraček a aktivit. Vše sladěné do krásných barev. Taky mě moc zaujala chodba, je krásná.

Hellohello - ---

Ludmila - 5+10 = 15 bodů - Líbí se mi, jak jsi využila tuhle kolekci objektů, je to opravdu pohádkové, působí to moc mile, líbí se mi, že každé dítě má svou barvu postele.

Lucisab - 5+9 = 14 bodů - Nádherný pokojíček, už na první pohled se mi v tvém tématu moc líbil, líbí se mi květinová tapeta, světýlka, veškerý nábytek a vybavení. Jen, jak už jsem psala, se mi tluče vzor na koberci se vzorem na tapetě - zkrátka je těch vzorů moc. Jinak je ten koberec úžasný, hlavně při pohledu shora se mi líbí ta symetrie. Je to pokojíček snů. Chválím tě za tu pěknou chodbu, barevně neutrální a příjemnou Úsměv

Sarah666 - 5+10 = 15 bodů - Moc příjemný pokojíček v pěkných světlých barvách. Chodba je taky hezká.

Fidgety - 5+10 = 15 bodů - Tady nemám co dodat, pro mě je tento pokojík vítěz kola. Barvy i umístění objektů mi sedí, dobře oddělené prostory, všechno je krásně sladěné, dokonalé Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 899

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 4 Empty07/03/19, 01:29 pm

Já se dívám, že zase budu vypadat přísně Aha  No, na vysvětlenou - moje mamka je učitelka, a prý mne to poznamenalo Pardon Chichichi Ale všechny pokojíčky jsou krásné, jen prostě je potřeba to hodnocení trochu odlišit. A hlavně, i 8 znamená nadprůměrný a kvalitní výkon Mrkající

Kolikokoli – 5+9 = 14 b. – Být malou holčičkou, ten pokojík bych nechtěla opustit. A ta palanda pro batolata je úžasná, až budu mít dvojčátka holčičky ve hře, musím ji mít. Bohužel je toho v pokojíku až moc a opět tu mám trochu konflikt s mým pojetím moderního.
Kajinka96 – 5+9 = 14 b. – Další ráj pro malou slečnu. Ale stejně jako u přechozího pokojíku je tady toho přespříliš, chtělo by to trochu ubrat, aby vynikly některé detaily. Chodba je ale povedená.
Hellohello – 5+10 = 15 b. – Přesně takto si představuji moderní pokojík pro malou holčičku.
Ludmila – 5+8 = 13 b. – Tenhle set nábytku jsem milovala, přesně v té kombinaci s tapetou hradu. Jen mi bohužel nepasuje k tomu „modernímu“ a osobně mi ta růžová s oranžovou dohromady moc neladí a k tomu se tluče i to červené křeslo.
Lucisab – 5+8 = 13 b. – Určitě to chtělo alespoň jinou podlahu, ale celkově je tam těch vzorů moc (např. kytičkovaná tapeta, obrázky jednorožců a mezi nimi obložená nástěnka – jednobarevná stěna by tomu sedla asi lépe). Ani nábytek mi k sobě moc neladí – vše je bílé a najednou tmavě růžový stůl. Chodba je opět moc povedená.
Sarah666 – 5+10 = 15 b. – Možná bych pár maličkostí udělala jinak (nechala bych oba pracovní stoly bílé, i když vím, že ten tmavší je tam kvůli zadané barvě), ale jinak je to moc milý a něžný dívčí pokojík.
Fidgety - XXX

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 4 Empty13/03/19, 07:57 pm

Tak to sem konečně taky hodím Úsměv

Kolikokoli 5 + 9 = 14b Hodně hraček mi nevadí, sama jich mám v pokojíku milion Vysmátý  jinak na mě tvůj pokojík působí hodně příjemným dojmem. Naprosto jsem si zamilovala palandu pro batolata. Akorát ta modrá světla bych také dala v jiné barvě. Jinak chodba je moc povedená Láska

Kajinka96 5 + 9 = 14b V tvém pokojíku se mi líbí některé uspořádání věcí a zvolené barvy. Jediné co mi moc nesedí je ta barevná tapeta (i když já mám co říkat Vysmátý ) díky tomu se některé detaily ztrácejí. A do chodby jsem se narosto zamilovala  Láska

Hellohello 5 + 10 = 15b Krásně pojatý pokojíček. Zamilovala jsem si postýlku Láska

Ludmila 5 + 9 = 14b Moc hezké dílko. Je pravda, že za mě by mohli mít postele stejný odstín, ale jinak je to moc povedené. Strašně moc se mi líbí ten hrad na stěně Láska

Lucisab ---

Sarah666 5 + 10 = 15b Tohle je rozhodně moje nejoblíbenější místnost z celého tvého domku! Líbí se mi všechny dekorace, nábytek... paráda!  *BRAVO*

Fidgety 5 + 10 = 15b Tak tohle je naprosto dokonalý pokojík. Kdybych byla zase malá, tak bych tam dokázala vydržet hodiny Vysmátý všechno tam máš dokonale sladěné, nádhera!  Láska
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666

Poèet pøíspìvkù : 151

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 4 Empty15/03/19, 04:09 pm

Kolikokoli 5+9-14B-nesedia mi tie modré svetlá, zdá sa mi tam toho nejako priveľa dekorácií. A tapeta pri posteliach sa mi tam bije, ale inak je pekná
spojovacia chodba- nesedia mi tam tie kreslá s fialovou a modrou tapetou, tie obrazy sú tiež každý v inom vstupe
Kajinka96-5+9-14B- opäť je tam veľa vecí, ale nesedí mi tá mätová s rúžovou a bije sa mi to s tapetou. A na mňa je tam divná kombinácia s fialovou
spojovacia chodba-nemám čo vytknúť
Hellohello-5+9-14B- pekná izba, ale lepšie by som to prerovnala, a dala by som inú farbu stien alebo koberca,takto mi to splýva
Ludmila-5+9-14B s MO je to veľmi pekné, ale asi by som trošku viac využila tej tapety, nesedí mi, že je tam iba tá veža-alebo by som to tam nedala vôbec. A nesedí mi farba šporáka (ale ten sa mi nepáči, radšej dávam inú farbu), a kreslo by som dala radšej iné, aj to medvedie by bolo lepšie-takto je to príliš dospelácke
Lucisab- 5+10-15B- nepáči sa mi tá mandala na koberci-bije sa mi to, inak veľmi pekné
spojovacia chodba-chodba je fajn, len neviem, či by som v takej malej chodbe sedela na gauči
Sarah666-XXX
Fidgety- 5+10-15B
- super, nemám čo vytknúť, pekná decentná, ten obrázok na nástenke je ako od Banksyho
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 4 Empty18/03/19, 05:04 am

HODNOCENÍ - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ SEDMÉHO KOLA

Jejdaa, zapomněla jsem úplně na uzavření hodnocení. Jdu na to teď:
tady máme vyhlášení výsledků kola s dětskými pokoji:

1. Fidgety - 15 bodů
2. Hellohello - 14.8 bodů
2. Sarah666 - 14.8 bodů
3. Kajinka96 - 14 bodů
3. Kolikokoli - 14 bodů
3. Lucisab - 14 bodů
4. Ludmila 13.8 bodů

Velká gratulace!  Pro Tebe  Bylo to moc krásné kolo Úsměv

Než spustím hodnocení exteriéru, ještě se zeptám, jestli někdo potřebuje prodloužit termín, viz diskuze.
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan
Kolikokoli

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 4 Empty18/03/19, 07:28 am

Gratulace! Pro Tebe Pro Tebe Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 4 Empty18/03/19, 08:24 pm

Taky se připojuji ke gratulacím, opět vyrovnané kolo *BRAVO* *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 4 Empty19/03/19, 01:40 pm

8. kolo - EXTERIÉR A ZAHRADA

A máme tady předposlední hodnocení soutěže a poslední hodnocení stavebního kola (příště budeme jen hodnotit domy jako celek) - osmé kolo s exteriérem a zahradou - hodnocení tohoto kola bude otevřeno do 26.3.2019

- hodnotíme jako vždy 15 body, tedy max. 5 bodů za dodržení pravidel + max. 10 bodů za celkový dojem ze soutěžního díla (nejlépe formát x + y = z za jménem soutěžícího),
- slovní komentář není nutný, ale povolený - nutný je jen v případě srážky bodů za porušení pravidel,
- body může přidělovat každý registrovaný uživatel fóra, soutěžící samozřejmě nehodnotí své vlastní dílo,
- hodnotit se může ode dneška 19.3.2019 do 26.3.2019, pak vše sečtu, zprůměruji a vyhlásíme pořadí. První tři místa získají speciální uživatelský status do konce další soutěže, min. však na dobu jednoho měsíce.

Seznam soutěžících 8. kola:
Kolikokoli
Kajinka96
Hellohello
Lucisab
Ludmila
Sarah666

Barvy, které měly být použity v exteriéru:
Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 4 Barevneschema-8-kolo

Pozn.: Doporučuji si vystřihnout barvy  (třeba pomocí Snipping Tools nebo print screenu) a nechat si je otevřené v malém okně vedle okna s fórem - zatímco budete scrollovat při prohlížení domů, budete mít požadované barvy stále na očích a bude se snadněji hodnotit.
Jak bylo řečeno, barva nemusí být použita v přesném odstínu, stačí přibližně.
Hlavně u staveb maxis-only je potřeba  přimhouřit oko nad barevným odstínem, nejsou tam tak široké možnosti jako při stavění s downloady.
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 4 Empty19/03/19, 04:58 pm

Taky bych chtěla moc pogratulovat *BRAVO* byla to paráda *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 4 Empty25/03/19, 08:45 pm

Do hodnocení exteriéru se nikomu zjevně moc nechce, tak já to zkusím aspoň takto :
- Kolikokoli - 5+ 9 = 14 bodů - některé věci v daných barvách jsem musela trochu hledat
- Kajinka96 - 5 + 10 = 15 bodů - nádherně vyřešená střecha !
- Hellohello - 5 + 10 = 15 bodů - obdivuji Tvůj krásný čistý styl
- Lucisab - 5 + 9 = 14 bodů - takřka dokonalé
- Ludmila - -----
- Sarah666 - 5 + 9 = 14 bodů - pěkně zaplněný velký prostor, do ideálu moc nechybí.
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666

Poèet pøíspìvkù : 151

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 4 Empty25/03/19, 08:49 pm

Kolikokoli - 5+10=15B- pekne moderne si to spravila, páči sa mi celkové rozloženie a aj tie oddelené dvorčeky, aj tá "zelená stena" je super, jediné, čo mi úplne nesedí je ten mostík cez vodu
Kajinka96- 5+10=15b - veľmi sa mi páči strecha-škoda,žetieto moderné presklenné nejdú v TS2, aj tie skalky sú super
Hellohello- 5+9=14B -ten vstup mi hneď pripomína vilu na Floride či Miami, ale zdá sa mi to také prázdne, hlavne tá zeleň a keďže teraz frčí ten najzelenší trávnik, zmenila by som farbu trávy, takto je taká zožehnutá slnkom Chichichi
Lucisab- 5+9=14B- na mňa jedla tam veľa dlažby a niečo mi na to nesedí, a aj tie lavičky sú pre mňa skôr interiérové. Ale vidím, že sú to zazobanci, helikoptéra ako osobné vozidlo  Úsměv
Ludmila - 5+9=14B - nesedia mi tam farebne tie chodníky a tie vysoké kvety
Sarah666 -XXX
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 4 Empty26/03/19, 03:46 am

Kolikokoli - 5+10 = 15 bodů - Krásný dům s perfektně zaplněným pozemkem, kachličky v bazénu by se mi možná víc líbily světlejší, ale jinak je to perfektní, jasný plný počet bodů Úsměv Krásná zahrada, líbí se mi i to, že u domu je vyšší plot = lepší soukromí pro simy.

Kajinka96 - 4+10 = 14 bodů - Je mi hrozně líto toho posunutí, v pravidlech bylo, že se dům/místnosti nesmí posouvat, proto bohužel musím dát ten bod dolů. Jinak ale jasný plný počet bodů, ten dům je nádherný, strašně se mi líbí ta prosklená střecha. Láska i zahrada. Perfektní práce!

Hellohello - ---

Lucisab - 5+10 = 15 bodů - Moc pěkné a nápadité využití pozemku, taky ten vrtulník je moc hezký nápad Úsměv sama jsem ho snad ještě nikdy nepoužila, takže díky za inspiraci. Líbí se mi to posezení s křesílky a ty zelené stěny za nimi a vlastně i vše ostatní Úsměv Dům má svůj unikátní styl a je zajímavě tvarově řešený, včetně rozvržení zahrady.

Ludmila - 5+9 = 14 bodů - Působí dost exoticky, nejspíš díky použitému červenému chodníku a netypickým rostlinám, je to příjemné a osvěžující. Domek působí tak mile a moc se mi líbí *THUMBS UP*

Sarah666 - 5+8 = 13 bodů - Krásně zaplněný pozemek, ta rozlehlá zahrada je perfektní. Líbí se mi hodně hlavně ta skalka a bohaté možnosti vyžití pro obyvatele a dům samotný, naopak mi nesedí některé další věci: textury (kamínky s dlažbou + textura vody na 10. fotce působí hodně nepřirozeně), dlažba okolo bazénu (sice kopíruje tvar bazénu, ale v tomto případě by možná bylo lepší přidat ty kachličky a udělat pravidelnější tvar), keříky na 5. fotce, hodně použitých druhů oken, hodně výrazná textura trávy vs. okolí. Jinak ale moc dobrá práce *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 4 Empty26/03/19, 06:39 pm

Na poslední chvíli, ale přece... Zmatený

Kolikokoli 5 + 10 = 15b Nádherný exteriér, líbí se mi tam úplně všechno. Most přes bazén, bar, tenisový kurt... paráda!

Kajinka96 4 + 10 = 14b Moc krásná a povedená zahrada Láska ta střecha Láska jen je škoda, že jsi posunula domek Smutný díky tomu ti musím bohužel jeden bodík dát dolů Smutný

Hellohello 5 + 10 = 15b Mám moc ráda tvůj čistý moderní styl. Opět je tam všechno pěkně sladěné Úsměv moc se mi líbí uspořádání zeleně i všechno ostatní! Krása! Láska

Lucisab ----

Ludmila 5 + 9 = 14b Příjemná zahrada v zajímavých barvách. Připomíná mi to trochu marocký styl, ale jinak je to moc pěkné *THUMBS UP*

Sarah666 5 + 9 = 14b Moc zajímavě pojatý exteriér! Líbí se mi jak jsi si poradila s velikostí pozemku Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 4 Empty27/03/19, 03:55 am

Termín hodnocení prodloužen do pátku 29.3. Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan
Kolikokoli

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 4 Empty27/03/19, 09:04 am

Kolikokoli
Kajinka96 - 4+9=13b - bohužel musím ubrat bodík za posunutí domku, jinak se mi moc líbí. Akorát ta střecha, jak vede přes terasu i pokoj je taková zvláštní (musí tam přece spodem profukovat).
Hellohello - 5+10=15b - nemám co vytknout
Lucisab - 5+8=13b - moc se mi tam nehodí ta brána, vlastně možná bych tam vůbec nedávala ten vrtulník, moderní neznamená jenom "zazobaný". Některé kusy nábytku se tam taky moc nehodí.
Ludmila - 5+8=13b - asi bych vynechala to hřiště, máš tam podle mě až příliš ze zadaných barev (stačilo malinko - fialovou máš už na květinách). Taky bych dala nějakou dlažbu pod nábytek asi. Ale jinak pěkné, chválím za placatou střechu a bílou fasádu.
Sarah666 - 5+10b = 15b - mít takový pozemek/zahradu, tak se z něj nehnu :D
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 899

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 4 Empty27/03/19, 01:49 pm

Kolikokoli – 5+10=15 b. – Nádhera, paráda, krásně rozčleněno na jednotlivé zóny, a celek působí smysluplně a luxusně!
Kajinka96 – 4+9 = 13 b. - Škoda toho posunutí, ale stane se (já jednou zazdila takovou samozřejmost jako půdorys, že). Domek ti ale jinak vyšel povedeně, jen mi nějak nesedí ta prosklená střecha. A pak pár drobností, jako schránka až na verandě (tam by ti u nás nikdo nic nedoručil :-D )
Hellohello – 5+10 = 15 b. – Luxus, úplná oáza pro nějakou megastar!
Lucisab – 5+9=14 b. – Mazec, helikoptéra na zahradě, to si někdo žije. Jinak opět moc krásné, jen střecha je fakt divočina, a trochu mi k sobě nepasují jednotlivé druhy zahradního nábytku (křesílka, vs. židle u stolu vs. lehátka).
Ludmila – 5+8=13 b. – Vím, že při tom členitém prostoru je střecha oříšek, ale tady by se nějaká vymyslet možná hodila – domek mi takto přijde prostě nezajímavý (u Hellohello rovnou střechu doplňují přece jen zajímavé stavební prvky a palmy). A asi moc nefandím těm modrým a oranžovým rostlinám, ale to už je holt otázka vkusu, jinak je to pěkná zahrádka Mrkající
Sarah666 – 5+9 = 14 b. – Jaj, další střešní masakr. Každopádně ale oceňuji, jak jsi dokázala zaplnit tak veliký pozemek (já to u sebe vzdala Smutný ). Vytvořila jsi tam moc pěkná zákoutí, působí to opravdu hezky a uhlazeně.

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simpařan
Simpařan
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 4 Empty30/03/19, 06:47 am

HODNOCENÍ - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ OSMÉHO KOLA

Dostáváme se do finále, čeká nás už jen finální hodnocení, které otevřu za chvíli.
Tady vidíme výsledky osmého kola s exteriérem - tentokrát všichni dosáhli na medaile - velká gratulace všem!

1. Kolikokoli + Hellohello - 14.8 bodů
2. Kajinka96 + Lucisab + Sarah666 - 14 bodů
3. Ludmila - 13.6 bodů

Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 4 Empty30/03/19, 06:57 am

9. kolo - FINÁLNÍ HODNOCENÍ

A je to téměř za námi! Poslední kolo je tady, zbývá už jen ohodnotit dům jako celek.
Soutěžní příspěvky můžete najít zde: 9. kolo - finální hodnocení

Hodnotit můžeme týden, do příští soboty 6.4.2019!
Pozor, teď už nehodnotíme dodržení pravidel, k hodnocení máme už jen škálu 10 bodů za dojem.

- slovní komentář není nutný, ale povolený.
- hodnotit se může ode dneška 30.3.2019 do 6.4.2019, pak vše sečtu, zprůměruji a vyhlásíme pořadí. První tři místa získají speciální uživatelský status do konce další soutěže, min. však na dobu jednoho měsíce.

Seznam soutěžících 9. kola:
Hellohello
Lucisab
Sarah666
Ludmila

Škoda, že je nás v tomto kole tak málo. Doufala jsem, že přidají fotky minimálně všichni, kdo dokončili exteriérové kolo, ale nevadí, věřím, že se sejdeme zase u nějaké jiné soutěže. Mrkající Tahle byla opravdu náročná na výdrž a čas a byla jsem překvapená, že účast byla po většinu soutěže dost vysoká.
Těší me, že se soutěže zúčastnilo tolik lidí a tímto chci všem moc poděkovat Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Random House Challenge - HODNOCENÍ   Random House Challenge - HODNOCENÍ - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: