Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Vánoční chaloupka - PRÁVĚ PROBÍHÁ

Goto down 
AutorZpráva
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 553

PříspěvekPředmět: Vánoční chaloupka - PRÁVĚ PROBÍHÁ   06/12/18, 08:46 pm

Pracovní den byl dlouhý, ale odpoledne se za vámi do kanceláře stavil Šéf. Každému oddělení nabídl speciální Vánoční dárek a pro vás a vaše dva spolupracovníky/spolupracovnice má něco speciálního! Šéf vám o Vánočních svátcích dal nejen volno, ale ještě vám daroval poukaz pro vás, vaše zmíněné kolegyně/kolegy a všechny vaše rodiny na ubytování v jakémkoli místě, které si vyberete! Máte velikou radost, už se těšíte, jak si užijete, ale Šéf vám ještě dá několik pravidel, které musíte dodržet ("kvůli daním a tak").
Ale to vám nevadí, vždyť jedete na dovču zadarmo!

Šéfova pravidla ("aby to prošlo účetnictvím"):
1. Musíte jet všichni tři spolupracovníci z kanclu a vaše rodiny, takže by místo mělo obsahovat dostatek ubytovacích prostor (Šéfa nezajímá, jestli rodinu tvoří jeden nebo pět lidí, takže to může být jenom malá skupinka v malé chaloupce)
2. Hezky se jede na chatu/chalupu do hor/lesů, ne k moři! (paní účetní to zadá jako Vánoční teambuilding)
3. Musí tam být sauna ("sauna je dobrá na tělo!" - pokud nemáte ve hře přímo objekt sauny, tak nevadí, stačí postavit místnost, která bude jako sauna vypadat)
4. Nesmí chybět krb ("elektřina je drahá, tak ať jsou menší zálohy na teplo")
5. Samozřejmostí je Vánoční výzdoba
6. Bylo by dobré, kdyby nasněžilo, ale i šéf ví, že počasí se poroučet nedá
7. Musí tam být společenská místnost a společná jídelna/kuchyň (aby na Šéfa nepřišly odbory, že se nestará)
8. Downloady povoleny (Šéfovi je jedno, jestli použijete původní vybavení chaty, nebo donesete vlastní)
9. Finance neomezeny (firmě se dařilo, zisk byl veliký, tak Šéf na cenu teambuildingu nehledí)
10. Max 25 fotek (Šéf potřebuje fotodůkaz z akce, ale má moc práce, aby prohlížel více fotek

Stavíme do 1.1.2019 :)

Naposledy upravil Kolikokoli dne 07/12/18, 09:47 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Fidgety
Admin - Zlatý simík stavitel
Admin - Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 710

PříspěvekPředmět: Re: Vánoční chaloupka - PRÁVĚ PROBÍHÁ   07/12/18, 09:45 am

Super, jen jsem nenašla termín, do kdy budeme stavět Aha

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Vánoční chaloupka - PRÁVĚ PROBÍHÁ   07/12/18, 09:47 am

@Fidgety napsal:
Super, jen jsem nenašla termín, do kdy budeme stavět Aha
Aj, doplněno. Nějak jsem to tam vymázla Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 686

PříspěvekPředmět: Re: Vánoční chaloupka - PRÁVĚ PROBÍHÁ   07/12/18, 06:23 pm

Páni to je úžasný nápad! *BRAVO* už se těším až se do toho pustím Úsměv

Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 267

PříspěvekPředmět: Re: Vánoční chaloupka - PRÁVĚ PROBÍHÁ   12/12/18, 04:58 pm

Vánoce mám nejradši, proto už mám chalupu hotovou Vysmátý Jde o větší prázdninový dům v Trojjazersku, kam si zajeli 3 manželské páry užít Vánoce. Ratolesti nechali prarodičům doma na rozmazlení.

Sauna je v přízemí, krb také (bohužel nezapálený. Plápolal asi třikrát, ale než jsem vždycky všechny někam usadila, tak zhasnul Vysmátý) Společenská místnost je taktéž v přízemí. Společnou kuchyň s jídelnou jsem nevěděla, jestli dohromady anebo ne, když je tam to lomítko?  Nevím  Prosím Kolikokoli dej mi vědět, abych to když tak předělala. Více fotek v mém vláknu.

Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Vánoční chaloupka - PRÁVĚ PROBÍHÁ   12/12/18, 07:31 pm

Moc hezký první příspěvek. To se to rodičové mají bez dětiček :D.

S kuchyní/jídelnou to bylo myšleno tak, že je potřeba nejen společenská místnost na povídání a zabavení, ale také společné místo, kde se všichni sejdou a nají. Jestli je to restaurace zvlášť nebo kuchyŇ a jídelna zvlášť nebo jen jídelní kout v oné společenské místnosti, to už je na vás :)
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

Poèet pøíspìvkù : 745

PříspěvekPředmět: Re: Vánoční chaloupka - PRÁVĚ PROBÍHÁ   12/12/18, 08:47 pm

Já už taky něco páchám, ale přece jen mám ještě dotaz - může to být i něco jako malý horský hotýlek ?
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Vánoční chaloupka - PRÁVĚ PROBÍHÁ   12/12/18, 08:56 pm

@Ludmila napsal:
Já už taky něco páchám, ale přece jen mám ještě dotaz - může to být i něco jako malý horský hotýlek ?
Může to být cokoli tě napadne! Já už mám taky vymyšleno něco netypického Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Shina
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 202

PříspěvekPředmět: Re: Vánoční chaloupka - PRÁVĚ PROBÍHÁ   14/12/18, 11:27 pm

Uf, původně jsem chtěla postavit jen malou chatu, ale nějak jsem se rozjela a nakonec je z toho malý horský hotýlek :D Hotel má samostatnou recepci s přilehlým parkovištěm, vlastní restauraci a separátní budovu se saunou. Ubytovat se simíci můžou v pěti pokojích, každý pro dvě osoby. Všechny pokoje mají malou koupelnu. Samozřejmě nechybí ani společenská místnost. Majitelé milují vánoce, takže s výzdobou nešetřili. A jelikož ve čtyřce (zatím) nemůžeme stavět hotely, nastavila jsem pozemek jako restauraci. Takže je to takový horský hotýlek na okrasu :D

Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Vánoční chaloupka - PRÁVĚ PROBÍHÁ   Yesterday at 09:12 pm

Tak též se přidám se svým dílkem. Napadlo mě, že v zimě hodně lidí jezdí na hory lyžovat, takže proč nejet do lyžařského rezortu? Vydala se tam Cyntia se svým manželem Deanem, kolegou Olliem a jeho mladou manželkou. Nakonec se k nim přidala i mladá brigádnice Triss, ale ta musela jet s tátou, protože není plnoletá a sama by jet nemohla.

Ollie a jeho žena zimu moc rádi nemají, ale o Medvědí chatě slyšeli samou chválu, takže proč nejet a nepořídit nějaké fotky na Simstagram a ukázat, že jsou taky cool.

Sice je celý komplex značně "zaharampáděn", ale majitelka nemá srdce nic vyhodit. Vše, co v chatě najdete, dostala darem od spokojených návštěvníků nebo procházejících horalů. A po čtyřiceti letech fungování, už se těžko hledá místo, kam umístit další košík, který přinesla babička z údolí.

Pohled na samotnou ubytovací chatku a lázeňskou boudu.

Prvně je třeba ohlásit se na recepci, zaplatit zálohu, podepsat papíry a převzít klíčky.

Za recepcí je malá společenská místnost, kde se horští turisti mohou zahřát před další tůrou.

Ptačí pohled na recepční dům

Když vystoupáte výše, dojdete k lázeňské chatce.

Nechybí sauna ani vyhřívaná vířivka.

Když vystoupáte až na vrchol sjezdovky, dojdete k samotné ubytovací chatce.
Tady je "harampádí" nejvíce. Dean se Cynthií se trochu zastyděli, že dovezli jako dárek "zase další historickou čajovou konvici".

Ollie obdivuje řezbářskou práci na chatce

Deanovi se velice zalíbila dřevěná podlaha.

Pohled do kuchyně

Pohledy z ptačí perspektivy

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Vánoční chaloupka - PRÁVĚ PROBÍHÁ   

Návrat nahoru Goto down

Vánoční chaloupka - PRÁVĚ PROBÍHÁ
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: