Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Vánoční chaloupka

Goto down 
+5
Ludmila
soarka
Lucisab
Fidgety
Kolikokoli
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Shina
Simpařan
Simpařan
Shina


Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 20. 01. 18

Vánoční chaloupka  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoční chaloupka    Vánoční chaloupka  - Stránka 2 Empty05/01/19, 10:42 pm

soarka - 5 + 9 = 14 - Interiér na mě působí místy prázdně, přídala bych dekorace a sem tam nějaký kobereček. Exteriér se mi líbí moc!

Kolikokoli - 5 + 10 = 15 - Už jen za ten nápad si zasloužíš plný počet. Nechci si ani představit, jakou práci musela úprava toho terénu dát. Interiér je parádní, přesně jako někde na horské boudě :)

Lucisab - 5 + 9 = 14 - Další pěkná práce s terénem! Interiér je pěkný, ale místy to na mě působí spíš jako někde na zámku, než na horské chatě.

NekoMH - 4 + 8 = 12 - Chata je hezká. Moc se mi líbí venkovní dekorace, interiér působí příjemně. Když už je to ale ta přestavba, viděla bych ráda fotku před. Ještě radši bych ale viděla něco, co jsi postavila "od podlahy". Navíc mi tam chybí zdokumentovaná sauna. Možná, že je v té malé boudě venku, ale protože není ani fotka půdorysu, těžko říct.

Hellohello - 5 + 10 = 15 - Dech beroucí zpracování moderního horského ubytování! Tam bych vyrazila moc ráda (ano, jsem zhýčkaná :D ).

Ludmila - 5 + 7 = 12 - Velká škoda, že jsi hotýlek neudělala o polovinu menší. Téměř všechny pokoje jsou zbytečně velké a poloprázdné. Moc se mi líbí wellness a venkovní kluziště je taky super :)

Sarah666 - 5 + 9 = 13 - Víc bych zapracovala na střeše, ale jinak se mi exteriér líbí. Interiér je pěkný ale na můj vkus moc různorodý (např. každá ložnice jinak zařízená) a celek na mě působí dost chaoticky.
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Vánoční chaloupka  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoční chaloupka    Vánoční chaloupka  - Stránka 2 Empty08/01/19, 03:01 pm

Musím uznat, že obdivuji, jak úžasné chalupy jste postavili!!! Kochala jsem se už průběžně a pak i teď u hodnocení, takže máte opravdu můj respekt, za to co jste dokázali! Já bohužel čas neměla, a i kdybych měla, tak v tomto bych se vám rovnat nemohla (vždyť i já i tu jednu koupelnu dělala celý večer, takže něco aspoň vzdáleně takového bych možná zpachtila do dalších Vánoc). Ale dovolím si hodnotit, i když tentokrát to bylo bez mé účasti.

soarka – 5+9 = 14 b. – Jak jsem psala dřív, třetí fotka měla být na úvod! :-D Ale jinak je to horská chata dle mých představ, chybí mi jen pohodlný ušák u krbu.
shina – 5+10 = 15 b. – Prosím o rezervaci na letošní Vánoce!!! Je to totiž nádhera, a já se nemůžu vynadívat!
Kolikokoli – 5+10 = 15 b. – Tohle mi vzalo dech a pořád nechápu, jak je to možné. I kdyby ty domky byly prázdné, já bych ti to odpustila, ale ony jsou ke všemu krásně útulně zařízené.
Lucisab – 5+9 = 14 b. – Taky nádhera, jen bych tady vyhodila pár kýčovitých dekorací (hlavně sněhuláka u šachů, a asi i ty věci u stropu v koupelnách Mrkající )
NekoMH – 4+9 = 13 b. – Za sebe by mi ani nevadila až tak rekonstrukce, i když je to nezvyklé. Ale spíš to na mě působí jako obyčejný vánočně vyzdobený dům, než rekreační místo (aspoň z venku). Ale až na ty novinové stěny (ty se mi tam nehodí) je to opravdu krásně zařízené. Bohužel jsem ale nenašla saunu Smutný - tuším ji v té budce bokem, ale pokud je v zadání, měla by na fotkách být vidět (např. soarka ji má aspoň na půdorysu a zmiňuje ji v popise)
Hellohello – 5+9=14 b. – Jéé, zase se kochám, a dokonce jsi stihla i napéct :-D Nebýt pár maličkostí, bylo by to za plný počet, ale já občas něco nezkousnu Smutný - tentokrát asi to nelogické dvojumyvadlo (v praxi nevím, jak by se tam dva srovnali, tak je asi zbytečné), a hlavně ti spící mazlíci (jsou tak reální, až mi tam přijdou nepatřiční).  Je to škoda, protože jinak je to fakt „vystajlovaná“ chata.
Ludmila – 5+7 = 12 b.- Opět, zasněžená fotka patří prostě na úvod – když už ses jí dočkala, je škoda ji šetřit na později (ale to samozřejmě nehodnotím). Ale oceňuji, že opět vidím normální, krásnou, klasickou střechu a nebojím se vejít. Zařízené to máš krásně, ale klidně by to mohlo být zaplněnější nebo menší (prostě trochu útulnější).
Sarah666 – 5+8 = 13 b. – Že nesněžilo nevadí, myslím, že i bez sněhu jsi svojí stavbou vystihla ducha horské chaty. I interiér je vlastně velmi pěkně zařízený, i když těch stylů je možná až moc. Co mi ale vůbec nesedlo je ta dřevěná stěna v přízemí – dole omítka, nad tím silný jakoby trám, a pak ještě prkna, to opravdu není můj šálek. A škoda fotek takto z výšky. Vím, že vybrat 25 kousků je fuška, ale všichni měli stejné podmínky, a i s tímto limitem zachytili to nejdůležitější a lépe.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Vánoční chaloupka  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoční chaloupka    Vánoční chaloupka  - Stránka 2 Empty09/01/19, 09:37 pm

Jak vidno, nikomu se do hodnocení těchto pěkných a zajímavých soutěžních výtvorů moc nechce. Já se přece jen odvážím :
- soarka - 5 + 9 = 14 bodů - krásně použité dřevo, jen mi nesedí ty cihly kolem krbu
- Shina - 5 + 9 = 14 bodů - tady zase pěkná kombinace dřeva a kamenů, ale vadí mi trochu ty plechové skříňky u sauny
- Kolikokoli - 5 + 10 = 15 bodů - moc zajímavé provedení, muselo to dát hodně práce
- Lucisab - 5 + 9 = 14 bodů - potěšily mě ty dva stromky a dokonce dva krby (asi aby měl Santa na výběr), ale taky mi nesedí některé dekorace
-NekoMH - 5 + 8 = 13 bodů - škoda, že chybí půdorysy, člověk si nemůže udělat celkový náhled (viz předchozí hodnocení)
- Hellohello - 5 + 10 = 15 bodů - ač hory nemusím, tam bych se ráda podívala a aspoň ochutnala to cukroví
- Ludmila - -----
- Sarah666 - 5 + 8 = 13 bodů - něco se mi líbí víc, něco míň, celkově všeho poněkud moc.
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Vánoční chaloupka  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoční chaloupka    Vánoční chaloupka  - Stránka 2 Empty12/01/19, 07:03 am

soarka - 5+9 = 14 bodů - Vnitřek chatky působí útulně díky dřevěnému obložení (jen škoda, že u krbu je cihlové obložení). Moc hezká chatka.

shina - 5+10 = 15 bodů - Prostě nádhera, malebný útulný hotýlek s pěknou vánoční výzdobou, krásná krajina.. prostě idylka :)

Kolikokoli - 5+10 = 15 bodů - Perfektní nápad, úžasný lyžařský rezort. Ta zasněžená krajina vypadá tak kouzelně. Uvnitř mi to připadá dost tmavé, pořád jsem se nemohla rozhodnout, jestli mi to sedí nebo ne, možná bych preferovala něco světlejšího, nebo v jiném odstínu dřeva, aby bylo pro mě trochu útulnější, ale nakonec - takové zařízení stylově k tomuhle typu rezortu patří. Ten exteriér je tak úžasný, že dávám plný počet. :)

Lucisab - 5+10 = 15 bodů - Nádherná chatka, jen bych dala pryč toho svítícího sněhuláka, ale jako celek se mi líbí tak moc, že je to plný počet bodů :)

NekoMH - 4+10 = 14 bodů - Je mi líto, že musím strhnout bod za pravidla - nikde jsem nenašla saunu a bohužel tu není fotka půdorysu, tak se nemůžu podívat ani na to, jestli někde na pozemku je. Jinak by to byl jasný plný počet, chatka je krásná a uvnitř se mi moc líbí!

Hellohello - ---

Ludmila - 5+8 = 13 bodů - Zasněžená chata vypadá tak pěkně :) Místnosti by se mi líbily menší, aby působily útulněji.Jinak je to moc hezká práce, simíci tam mají opravdu široké možnosti. To kluziště, horké prameny, hry... tam se jim bude dobře trávit dovolená.

Sarah666 - 5+9 = 14 bodů - Sice nenasněžilo, ale zase až tak to nevadí, chatka je moc pěkně vybavená a vánočně vyzdobená. Musela ti dát spoustu práce, pokaždé na fotkách objevím něco nového, čeho jsem si na první pohled nevšimla. Velká škoda, že není lépe nafocená, bližší pohled na místnosti by se mi líbil více. Mohla jsi dát přímo sem do soutěže více fotek zblízka (dát spíše ty hezčí detailnější fotky, které více vystihnou atmosféru místa a útulnost) a tyhle náhledy do pokojů shora nechat ve svém tématu (kam se samozřejmě vždycky dívám, když sem člověk připíše, že více fotek najdu v jeho tématu). Ty pohledy shora/z dálky toho zase tolik neřeknou - byly skvělé v té soutěži Podivný soused, kde navodily tu pravou hororovou atmosféru. Ale tady by se hodilo focení spíš ze simovy perspektivy.


Všechny výtvory jsou moc povedené, byla to krásná soutěž a při adventu navodila tu pravou vánoční atmosféru
Stromeček

Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Vánoční chaloupka  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoční chaloupka    Vánoční chaloupka  - Stránka 2 Empty12/01/19, 09:44 am

soarka - 5+9 = 14 - moc krásná chatka, to dřevěné obložení! Místy je ale trošku prázdná (nebo spíš velká).

shina - 5+10 = 15 - nádhera, tam bych hned jela!

Kolikokoli

Lucisab - 5+9 = 14 zvenku je to veledílo, uvnitř je taky pěkná, ale moc mi tam nesedí ten svítící sněhulák a tapeta v koupelnách

NekoMH - 4+7 = 12 - přijde mi to spíš jako obyčejný dům, ne chatka, navíc takový mišmaš mezi modernem a staršími styly. Také bodík dolů za chybějící saunu.

Hellohello - 5+15 - krása, nádhera, dokonalost

Ludmila - 5+8 = 13 bodů - Jupí, nasněžilo! Líbí se mi, že jsi tam dala ty simíky, abychom věděli, co vše mohou dělat. Ale jako taková mi chatka přijde příliš prázdná (velké místnosti, málo nábytku?) a i na dvorek by se hodilo třeba více stromů, cestičky, keříky nebo tak něco.

Sarah666 - 5+9 = 14 bodů - Líbí se mi členitost chatky a takové to základní vybavení (obložení, kámen, sloupy...) a i celkově chata působí moc hezky.

Připomínám, že hodnotíme do zítřejší půlnoci :)
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Vánoční chaloupka  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoční chaloupka    Vánoční chaloupka  - Stránka 2 Empty12/01/19, 10:31 am

Shrnu to.. TS2 má prostě ultra mega sněhu Vysmátý

soarka ---

Shina 5 + 10 = 15b

Díky tvému hotýlku mam chuť vyrazit hned někam na hory  Láska

Kolikokoli 5 + 9 = 14b

Zvenku je to pohádka. Teď jsem četla jednu knížku a tvoje chatky tam úplně zapadají. Uvnitř je na mě moc "harapádí" a jakoby tam dlouho nikdo neuklízel, tak mi to přijde. Ale ten detail toho prodřeného koberce se mi líbí Vysmátý

Lucisab 5 + 9 = 14b

Ta tapeta s vločkami je kouzelná. Škoda, že je použitá v koupelně  Nevím Zvenku je to ohromná stavba, krásná. Ale uvnitř už nebylo tolik něčeho, co by mi vyrazilo dech. Jak jsi udělala ty zasněžené schody, to mi hlava nebere  Šokovaný

NekoMH 4 + 8 = 12b

Opravdu jsem nenašla saunu Smutný zvenku je to příjemná chatička. Hezky nazdobená, tvar také, tam nemám co vytknout. Uvnitř se mi nelíbí to, jak je všechno tak nějak pomíchané, hlavně styly a ta novinová tapeta na wc, ta se opravdu nepovedla. Ale líbí se mi trámy, ty jsem chtěla udělat taky, ale nepřišla jsem v TS2 na to jak, a ty roztomilé kočičí samolepky Úsměv

Hellohello 5 + 10 = 15b

Nemám slov. Překrásný dům  Láska

Ludmila 5 + 7 = 12b

Zdobený je na můj vkus málo, ale budiž Úsměv ta zahrada, škoda že tam není nějaký altánek nebo sezení s grilem, přece bych chtěla sedět venku s horkou čokoládou a koukat na ty nešiky na kluzišti Úsměv Celkově je tvůj hotel buď moc velký anebo moc prázdný. Třeba u posledního krbu, proč nejsou dva ušáky a nějaká lampa? Nebo pohozené nějaké hračky, knihy aby bylo vidět, že tam někdo bydlí? A ta obří televize mi tam taky nepasuje  *SORRY*

Sarah666 5 + 8 = 13b

Ve tvé chatě je na moje oči všechno moc. Moc vzorů, moc míchání. A nenašla jsem asi jediný koberec, který by se mi líbil Aha A tu sochu toho Mikuláše bych dala pryč bez smilování  *SORRY*  Ale žárovičky dělají své kouzlo, ty se mi líbí moc všude.
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Vánoční chaloupka  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoční chaloupka    Vánoční chaloupka  - Stránka 2 Empty12/01/19, 11:08 pm

soarka- 5+8-13B- pekná chata, čo do stavby, len v interiéry sa mi zdá menšia. Asi by som dala viac vianočnej výzdoby a do izieb bledšie steny, je to na mňa také ponuré, a nepáči sa mi tá hyper moderná kúpeľňa, tá sa mi do chaty nehodí
shina- 5+10-15B táto sa mi veľmi páči, krásne spravené, tie zamrznuté autá sú dobré (tie už asi nenaštartujú), myslím, že aj interiér je dostatočne vkusne dozdobený, nemám čo vytknúť
Kolikokoli- 5+10-15B chápem správne, že sú to vlastne tri chatky na jednom pozemku? Pekný nápad, páčia sa mi aj interiéry, ale niečo mi tam trošku nesedí, ale neviem čo. Ale nemôžem zase za svoj pocit niečo strhnúť
Lucisab- 5+9-14B- pekná chata, tie schody musia byť v zime vražedné  Trošku by som uvítala aby tá chata bola “chatovejšia”, niektoré miestnosti mi pripadajú take luxusnejšie, preto -1B
NekoMH- 4-8-12B- trochu mi vadí, že to nie je celé tvoje (pritom čas bol na vytvorenie celej), ale nie je to take dotiahnuté celkovo, vela štýlov, a -1B dávam za saunu a že to nie je úplne tvoje
Hellohello- 5+9-14B Pekný nápad- chata pri jazere, troche mi nesedí tá jednotná bledá podlaha a dosť bled steny a stropy-také príliš jednoliate. Dobrý nápad s otvoreným priestorom nad obývačkou-to skúsim aj ja
Ludmila-5+8-13B chata je dobrá, taká "pocukrovaná" je oveľa krajšia. Zdá sa mi tam vela priestoru a stráca na útlunosti, aleinak je vybavená dobre
Sarah666 -XXX

Pre Soarku- to s tými strechami si mi nemala ani hovoriť ĎáblíkVysmátý , tie som upravovala asi hodinu, keď to bolo pekné inde, tak mi niekde čúhalo obloženie, niekde nešla dať, keďže je členitá, potom som ešte zmenšovala a ešte som raz musela meniť Zmatený
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Vánoční chaloupka  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoční chaloupka    Vánoční chaloupka  - Stránka 2 Empty13/01/19, 06:31 pm

Tak jsem ráda, že jsem to stihla Úsměv

soarka 5 + 9 = 14b Na první pohled působí tvoje chatka moc kouzelně! ta střecha a terasa... úplně se vidím někde na horách. Bohužel mi interiér přijde místy prázdnější, ale jiné zákoutí v chatce to skvěle doplňují. Jediné co mi přijde občas rušivé jsou tmavé ložnice, možná bych tam přidala i něco světlejšího, aby to tam trochu rozjasnilo, ale jinak paráda!  *THUMBS UP*


Shina 5 + 10 = 15b Tak k tvému dílku nemám co říct... snad jen... to je opravdová nádhera! Tam bych hrozně ráda jela na hory!  Láska


Kolikokoli 5 + 10 = 15b Další jasný plný počet bodů! Tak originální nápad se jen tak nevidí, muselo ti to dát strašně moc práce! Akorát bych možná vynechala ten rozšoupaný koberec, ale to je detail za který ti body strhávat nebudu Mrkající

Lucisab---

NekoMH 4 + 9 = 13b Je škoda, že jsi nezačala, jak se říká od podlahy, ale musím uznat, že je to moc krásná chatka. Ta novinová tapeta na wc se mi nelíbí, jinak máš ale moc zajímavě sladěný interiér  *THUMBS UP* . Bohužel musím strhnout body za chybějící saunu... je pravda, že tam možná je, ale není to kde ověřit Smutný

Hellohello 5 + 10 = 15b Příjemná chatka u jezera... moc se mi líbí vybrané vánoční dekorace a nábytek  *THUMBS UP* Úplně jsem si zamilovala jídelnu  Láska

Ludmila 5 + 8 = 13b Moc vydařený hotýlek, na první pohled láká k ubytování  *THUMBS UP* . Bohužel mi některá místa v hotýlku přijdou prázdnější, možná to dělají větší místnosti.

Sarah666 5 + 9 = 14b Chatka jako taková vypadá moc dobře. Bohužel na mě ta vnitřní dřevěná tapeta v hlavní místnosti působí rušivě. Některé pokoje jsou navíc hodně kontrastní, ale jinak je to opravdu velkolepé dílo, muselo ti to dát hodně práce! *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Vánoční chaloupka  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoční chaloupka    Vánoční chaloupka  - Stránka 2 Empty15/01/19, 03:21 pm

@Kolikokoli, mohu poprosit o vyhodnocení, nebo to mám spočítat já?

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Vánoční chaloupka  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoční chaloupka    Vánoční chaloupka  - Stránka 2 Empty15/01/19, 03:51 pm

Aj, nějak jsem na to úplně zapomněla.

Hodnocení vypadá následovně:
1. místo - shina & Kolikokoli - 14,8 bodů
2. místo - Hellohello - 14,7 bodů
3. místo - Lucisab - 14,1 bodů

4. místo - soarka - 13,8 bodů
5. místo - Sarah666 - 13,4 bodů
6. místo - NekoMH - 12,6 bodů
7. místo - Ludmila - 12,5 bodů

Gratuluji! A také moc děkuji za bodíky Pro Tebe Andílek Červenám se
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Vánoční chaloupka  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoční chaloupka    Vánoční chaloupka  - Stránka 2 Empty15/01/19, 03:54 pm

Gratuluju a dekuji za prima soutez Úsměv Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Vánoční chaloupka  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoční chaloupka    Vánoční chaloupka  - Stránka 2 Empty15/01/19, 06:44 pm

Krása! Velká gratulace!! Láska Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Vánoční chaloupka  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoční chaloupka    Vánoční chaloupka  - Stránka 2 Empty19/01/19, 04:37 pm

Všem moc gratuluji! *BRAVO* byla to opravdu úžasná soutěž plná krásných chat *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Shina
Simpařan
Simpařan
Shina


Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 20. 01. 18

Vánoční chaloupka  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoční chaloupka    Vánoční chaloupka  - Stránka 2 Empty21/01/19, 10:23 am

Děkuji za super soutěž, za body i komentáře a všem moc gratuluji! Pro Tebe *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Sponsored content





Vánoční chaloupka  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoční chaloupka    Vánoční chaloupka  - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vánoční chaloupka
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Hellohello: Kolekce příběhů
» Vánoční koleda - Charles Dickens (1843)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: