Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share

Církevní stavby 1 - kaplička

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Kolikokoli
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Kolikokoli

Poèet pøíspìvkù : 716

Církevní stavby 1 - kaplička - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 1 - kaplička   Církevní stavby 1 - kaplička - Stránka 2 Empty16/02/19, 06:58 pm

Oj, toto letí Šokovaný Tak v rychlosti:

- Hellohello - 5 + 10 = 15 bodů
- Shina - 5 + 9 = 15 bodů - dokonalost
- Lucisab - 5 + 9 = 14 bodů - moc pěkné
- Ludmila - 5 + 9 = 14 bodů - hezké
- Kolikokoli
- soarka - 5 + 8 = 13 bodů - je to trošku holé, ale jinak dobrý kostelík :)
- Sarah666 - 5 + 8 = 13 bodů - ty styly jsou až moc překombinované, ale líbí se mi, jak jsi rozdělila kostelík od parčíku
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

Poèet pøíspìvkù : 1306

PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 1 - kaplička   Církevní stavby 1 - kaplička - Stránka 2 Empty16/02/19, 10:01 pm

Máš pravdu, Fidgety, taky mě to napadlo. Takže bychom tedy uzávěrku hodnocení posunuli třeba o týden ?
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin - Zlatý simík stavitel
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 932

PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 1 - kaplička   Církevní stavby 1 - kaplička - Stránka 2 Empty17/02/19, 07:47 am

Dejme tomu do pátku, ať se to zase zbytečně nenatahuje Mrkající

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

Poèet pøíspìvkù : 1140

PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 1 - kaplička   Církevní stavby 1 - kaplička - Stránka 2 Empty17/02/19, 08:28 am

- Hellohello - ---
- Shina - 5+10 = 15 bodů - Krásný útulný kostelík amerického typu s nádhernou zahradou kolem, ty barevné stromy, květiny a chodníčky dodávají moc hezkou atmosféru. Tady bych se moc ráda procházela. Interiér je taky moc hezky propracovaný.
- Lucisab - 5+9 = 14 bodů - Moc hezká kaplička, líbí se mi gotická okna a zahrada mě naprosto okouzlila. Možná bych dala nějaké květinové keře i k přední straně kapličky. Interiér je taky pěkný, máš hezky vymyšlené všechny místnosti, co jsou v kapli zapotřebí.
- Ludmila - 5+9 = 14 bodů - Moc hezká kaple s pěkným parčíkem a fontánou, vše máš perfektně promyšleno. Líbí se mi, že simové můžou trávit v parku volný čas i hraním šachů.
- Kolikokoli - 5+10 = 15 bodů - Nádherný monumentální kostel, moc se mi líbí barevné ladění (červené cihly a bílá barva na oknech, sloupech, apod.). Úžasné prostředí, kostel sem krásně zapadá. Každý detail je perfektně promyšlený, jak zvenčí, tak uvnitř.
- soarka - 5+8 = 13 bodů - Hezká kaple se zajímavým tvarem, dokonce i jezírko s loďkou, tenhle nápad se mi moc líbí. Uvnitř je dost prostoru, klidně bych přidala pár lavíc navíc. Škoda, že prostor nad křížem má dřevěné obložení, zatímco dole jsou cihly. To samé i na druhé straně, je to zbytečně rušivé. Hezký nápad na zpovědnici, moc se mi líbí! Ty dva stoly se svícemi by to chtělo k sobě přisunout, aby tam nebyla taková mezera. A souhlasím s Ludmilou, že dva kříže jsou zbytečné, ten červený překrývá potom ten velký s Ježíšem.
- Sarah666 - 5+8 = 13 bodů - Pěkně propracovaný pozemek, zahrada je moc hezká. U svatebního oblouku jsou natažené řady světel, ale vlastně na ničem nevisí - měl být nad nimi nějaký trám. WC mě taky trklo do očí, je vyzdobené, jako by mělo jít o něco víc (třeba šatnu, nebo nějakou speciální místnost), než pouhé WC (i když opravdu hezké). Uvnitř je kaplička pěkná, taky se mi líbí nápad se zpovědnicí. Oltář by měl být umístěn uprostřed, aby to bylo symetričtější. Je mi jasné, žes tam potřebovala umístit i Bibli, a proto je oltář odsunutý kousek na bok, víc by se mi ale u tohoto typu stavby zamlouvalo, kdyby byl uprostřed. Jinak ale je to moc hezká stavba a simíkům se tam určitě bude hodně líbit!

Naposledy upravil Hellohello dne 17/02/19, 04:22 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 1 - kaplička   Církevní stavby 1 - kaplička - Stránka 2 Empty17/02/19, 10:20 am

Děkuji těm, kdo už hodnotili, a pro ostatní doplňuji, že soutěžní příspěvky lze hodnotit do pátku 22.2.2019 do půlnoci !
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 1288

PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 1 - kaplička   Církevní stavby 1 - kaplička - Stránka 2 Empty17/02/19, 03:01 pm

Tak jsem to stihla ještě v původním termínu Vysmátý

Hellohello 5 + 10 = 15b Nádhera! Tvůj klasický moderní styl. Moc se mi líbí parčík, to jezírko i altánek. Za mě naprostá dokonalost  Láska

Shina 5 + 10 = 15b Moc krásné dílko. Zamilovala jsem si všechny ty drobné detaily jako jsou např. modlitební knihy na lavicích a ta zahrada je nádherná  Láska

Lucisab ---

Ludmila 5 + 9 = 14b Opět musím říct, že obdivuji jak dokážeš stavět čistě MO! Je to paráda! Tvoje kaplička má svoje osobité kouzlo! Nejvíc se mi líbí parčík s fontánou a šachy  Láska

Kolikokoli 5 + 10 = 15b Tak tady mi doslova spadla čelist... nejsi ty náhodou architektka? Vysmátý Tvoje kaplička je spíše velkolepým kostelem, který oslňuje na první pohled svým krásným architektonickým stylem. Nevím co se mi líbí víc, jestli zvon na věži nebo parčík? Zkrátka je to naprosto úchvatné dílko!  Láska

soarka 5 + 8 = 13b Na první pohled se mi moc líbí ta věžička. A celá kaplička jako celek působí příjemně. Zamilovala jsem si molo s altánem na konci  Láska . Je pravda, že interiér je trochu prázdnější a souhlasím s ostatními... ten červený kříž jen zakrývá ten velký, skutečně by stačil jen jeden... jinak je to ale krásná stavba... a strašně se mi líbí to točité schodiště, které vede nahoru ke klavíru... paráda  Láska

Sarah666 5 + 8 = 13b Na první pohled je to moc hezká starobylá kaplička Láska . Moc se mi líbí jak sis pohrála se zahradou. Jen je škoda těch levitujících světel a příliš nazdobeného wc. V interiéru ti skutečně vůbec nic nechybí, dokonce tu máš i skutečnou zpovědnici. Bohužel mi však nesedí pár detailů... jako např. obrazy pokaždé v jiné výšce... jinak se ti to ale moc povedlo  *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 932

PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 1 - kaplička   Církevní stavby 1 - kaplička - Stránka 2 Empty21/02/19, 08:25 pm

Musím říct, že úplně zírám, jak jste se do toho pustili.. Já jsem to bohužel nějak nestihla, resp. jsem se k tomu nedokopala Červenám se (A to už jsem si kdysi jeden kostelík stavěla). Ale opět si dovolím alespoň hodnotit.

- Hellohello – 5+10 = 15 b. – Nádherná, útulná kaplička, a ten park kolem – paráda!
- Shina – 5+10 = 15 b. – Další nádhera, v jiném stylu, ale moc pěkně se na to kouká. Malinko mi nesedí stylově venkovní židle, ale i tak musím dát plný počet Mrkající
- Lucisab – 5+9 = 14 b. – Moc povedené, krásný parčík vzadu, škoda že na prvních dvou fotkách působí okolí zepředu tak prázdně. Uvnitř mi nějak nesedí to pódium, možná bych ho nechala aspoň bez zábradlí, aby ten oltář byl tak nějak víc začleněn do kaple celkově, a možná na podlahu bych volila spíš nějaký světlejší kámen.
- Ludmila – 5+10 = 15 b. – Moc krásná kaplička s parčíkem, působí velmi příjemně a uvěřitelně. A opravdu smekám, že tohle jde MO!
- Kolikokoli – 5+10 = 15 b. – Původně jsem chtěla být přísná, protože na mě to prostě jako kaple nepůsobí. Navíc sama to uvádíš jako „kostelík přestavěný ze starého kláštera“, což tomu moc nepomáhá :-D Jinak je to ale nádherná stavba, které můžu vytknout snad jen ty tyrkysové židle. A tak jsem nevěděla, kde by bylo správné ubrat bod – pravidla máš splněna (vybavením, navíc na půdorysu je ta velikost OK) a dojem byl tak silný, až jsem se rozhodla, že přísná být nemůžu.  
- soarka – 5+8 = 13 b. – Z venku působí stavba moc zajímavě, zejména průčelí, ale z vnitřního pohledu by podle mě mohla být kaple menší – působí hodně prázdně. Ale okolí s jezírkem je krásně romantické.
- Sarah666 – 5+9 = 14 b. – Krásná kaple na kopečku, to působí moc pěkně, a svatební areál bokem je taky dobře provedený. Jen pár detailů mi nesedí. Asi nejvíc budova WC, kterou bych trochu odstínila nějakým vzrostlým stromem, aby měla diskrétnější odstup od svatebního veselí.

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666

Poèet pøíspìvkù : 156

PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 1 - kaplička   Církevní stavby 1 - kaplička - Stránka 2 Empty22/02/19, 08:17 pm

Hellohello-5+10-15B – krásna záhrada, páči sa mi ten altánok v pozadí, kaplička sa mi zdá dosť biela, ale inak super. Je to tak dostatočne strohé až je to pekne dozdobené. Mohla si dať fotku aj tej budovy pri kostole (pozrela som si to u teba, pekné, len trošku mi chýba ucelenosť)
Shina-5+10-15B – tento americký štýl sa mi veľmi páči, super zladené
Lucisab- 5+9-14B- veľmi pekná kaplička, páči sa mi aj parčík, asi by som vyplnila ten voľný trávnik pri parku
Ludmila- 5+9-14B- pekná stavba, len park sa mi zdá taký chudobný, asi by som dala dlažbu pod stoličky, predsa len sa tie opätky do zeme zaboria Mrkající
Kolikokoli – 5+9-14B- tu som váhala najdlhšie, hneď by som ti dala 15, ale podľa mňa tá stavba mala byť jednoduchšia a toto je hotové sídlo, skôr sa hodí na zadanie kostolu. Nehodia sa mi aj tie stoličky- tá modrá s rúžovými lupeňmi a ten stôl je piknikový a nehodí sa mi na svadobnú hostinu
soarka- 5+9-14B- pekný nápad s tou vodou, priestor so stolíkmi je taký vidiecky, kaplnka mohla byť trochu menšia, zdá sa mi veľká a je tam nevyužitý priestor, nehodia sa mi tam tiedva kríže za sebou-červený alebo s Ježišom by som dala
Sarah666 - XXX
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka

Poèet pøíspìvkù : 373

PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 1 - kaplička   Církevní stavby 1 - kaplička - Stránka 2 Empty22/02/19, 08:39 pm

Hellohello 5+9= 14b - na mě je tam moc té bílé. Alespoň cestičku bych udělala jinou. Altánek s jezírkem jsou krásné.

Shina 5+10= 15b

Lucisab 5+10= 15b

Ludmila 5+8=13b - dala bych si více práce s parkem, i když je zřejmě podle skutečnosti. Uvnitř mi chybí nějaké obrázky.

Kolikokoli 5+9= 14b - stavba kaple a ty se pustíš do chrámu Vysmátý impozantní stavba! Interiér je na mě maličko ponurejší. Na takovou velikost je tam na mě málo přirozeného světla.

soarka ---

Sarah666 5+8 = 13b - líbí se mi nápad s papírovými lampiony a 2. fotka je moc krásný záběr. Již méně se mi líbí na ničem visící lampionky, vyzdobené wc (které jsem považovala za převlékárnu pro nevěsty nebo faráře) a dekorace na zdech pokaždé v jiné výšce.
Návrat nahoru Goto down
Shina
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Shina

Poèet pøíspìvkù : 265

PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 1 - kaplička   Církevní stavby 1 - kaplička - Stránka 2 Empty22/02/19, 09:20 pm

Hellohello - 5 + 10 = 15
Lucisab - 5 + 9 = 14
Ludmila - 5 + 9 = 14
Kolikokoli - 5 + 10 = 15
Soarka - 5 + 9 = 14
Sarah666 - 5 + 9 = 14
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 1 - kaplička   Církevní stavby 1 - kaplička - Stránka 2 Empty23/02/19, 10:51 am

Děkuji vám všem, kdo jste se odhodlali hodnotit díla ostatních, a zde bez dlouhého napínání pro vás mám velmi zajímavé výsledky soutěže :
1. místo - Hellohello + Shina - 14,86 bodu,
2. místo - Kolikokoli - 14,71 bodu,
3. místo - Lucisab - 14,14 bodu,
4. místo - Ludmila - 14 bodů,
5. místo - soarka + Sarah666 - 13,29 bodu.

Gratuluji vítězkám a čest poraženým *THUMBS UP* Už teď jsem zvědavá na to, jak budou vypadat další soutěžní církevní stavby, když některé z nás nastavily tak vysokou laťku Mrkající
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka

Poèet pøíspìvkù : 373

PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 1 - kaplička   Církevní stavby 1 - kaplička - Stránka 2 Empty23/02/19, 10:53 am

Gratuluji Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

Poèet pøíspìvkù : 1140

PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 1 - kaplička   Církevní stavby 1 - kaplička - Stránka 2 Empty23/02/19, 03:49 pm

Proboha, to jsem nečekala, moc děkuji za tak vysoké ohodnocení! Myslím, že místo mě měl být na první pozici společně se Shinou někdo jiný Úsměv Gratulace Shině i všem ostatním Pro Tebe

Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Kolikokoli
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Kolikokoli

Poèet pøíspìvkù : 716

PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 1 - kaplička   Církevní stavby 1 - kaplička - Stránka 2 Empty23/02/19, 04:04 pm

Zasloužíte si to obě dvě, vždyť ty kapličky jste měly nádherné! Gratuluju!!! A taky děkuju za druhé místo, to jsem nečekala Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 1288

PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 1 - kaplička   Církevní stavby 1 - kaplička - Stránka 2 Empty23/02/19, 06:52 pm

Velká gratulace *BRAVO* a souhlasím s Koli, rozhodně si to obě zasloužíte! *BRAVO* jinak moc děkuji za krásné třetí místo Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 1 - kaplička   Církevní stavby 1 - kaplička - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down

Církevní stavby 1 - kaplička
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: