Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Kdo jsme v reálném světě

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

Poèet pøíspìvkù : 489

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsme v reálném světě   07/04/18, 05:14 pm

Nevím, kam bych to napsala, zkusím to sem. Jestlipak si některá z vás někdy vzpomene na staré známé ze starého fóra, kteří sem nenašli cestu ? Pamatujete si ironickou Sapphiru, Erinu, Doomise, který studoval architekturu a rád se hádal hlavně s Visty ? Alessandru, která stejně jako já propadla historickému šermu ? A copak admini, kteří se s námi ani nerozloučili - Laku, Majkyn, Petr Simík ... Vybavíte si ještě někoho ?
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 357

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsme v reálném světě   07/04/18, 05:28 pm

Vzpomínám na Puffinu, kde je jí konec Nevím
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsme v reálném světě   07/04/18, 10:14 pm

Jo, málem bych zapomněla na Knigu, ta by nám teď určitě dobře poradila, jak si sousedství zaplnit samými mimozemšťany ...
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 213

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsme v reálném světě   07/04/18, 10:18 pm

Já si pamatuju na Hanny nebo tak nějak? Měla v ikonce poníka a nazvala mě posthunterem, když jsem se na fórum zaregistrovala a reagovala na hodně staré příspěvky  Uražený Vysmátý Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin - Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 502

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsme v reálném světě   07/04/18, 10:34 pm

Já na fóru byla aktivnější později, ale adminy si pamatuju určitě, však jsme je s Ludmilou zkoušeli po pádu fóra kontaktovat... I Saphira, Erina, Kniga to jsou i pro mě známa jména. Věrka mi pak posílala na Facebooku kontakty na ječelaažpadalolistí a Adama, ale ti už na simíky moc čas nemají (ječela je čtyřnásobnou maminkou). A samozřejmě Visty, našla jsem její blog, ale jediný kontakt, který jsem vypátrala, byl googlí Hangouts a ten byl bez odezvy.

@soarka napsal:
Já si pamatuju na Hanny nebo tak nějak? Měla v ikonce poníka a nazvala mě posthunterem, když jsem se na fórum zaregistrovala a reagovala na hodně staré příspěvky  Uražený Vysmátý Vysmátý
Téda, takovou máš buřičskou minulost, jo?? Chichichi

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsme v reálném světě   07/04/18, 11:02 pm

Ježkovy zraky, tak Ječelaaž padalolistí má čtyři sviště, bože, jak se to dá zvládnout Šílený Její stavby ze soutěží byly dost zajímavé, inspirativní, jo, kde jsou ty časy ... A i já jsem jednak kritizovala ty, co se vraceli ke starým příspěvkům, a za druhé nechtíc provokovala zejména Sapphiru nemístnými otázkami (tradiční odpověď z její strany byla - a proč to nevyzkoušíš sama Vyplazující jazyk ).
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsme v reálném světě   07/04/18, 11:12 pm

@Fidgety napsal:

@soarka napsal:
Téda, takovou máš buřičskou minulost, jo?? Chichichi

No, jsem byla tak nadšená, že jsem na nějakém fóru, kde mají stejný zájem, tak jsem reagovala na příspěvky a nevěděla jsem, jak moc je tabu otevírat staré příspěvky Nevím
Tady zatím nic, tak kdybych byla až moc aktivní, tak mě zarazte, dokud to jde STOP Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsme v reálném světě   07/04/18, 11:17 pm

@Ludmila napsal:
Ježkovy zraky, tak Ječelaaž padalolistí má čtyři sviště, bože, jak se to dá zvládnout Šílený Její stavby ze soutěží byly dost zajímavé, inspirativní, jo, kde jsou ty časy ... A i já jsem jednak kritizovala ty, co se vraceli ke starým příspěvkům, a za druhé nechtíc provokovala zejména Sapphiru nemístnými otázkami (tradiční odpověď z její strany byla - a proč to nevyzkoušíš sama Vyplazující jazyk ).

Mě spíš štvalo "už se to řešilo v jiném vláknu, neotvírejte nové". Vím, že se to určitě někde řešilo před x lety, ale v těch příspěvcích byl takový bordel, že když jsem hledala nějakou věc, tak mi to trvalo fáákt dlouho.. že se to nedalo odvodit ani podle předmětu příspěvku >:o když jsem zmíňku nenašla, tak jsem začínala nové vlákno vždycky stejně "omlouvám se, že sem píšu ohledně tohohle problému, hledala jsem ve starších příspěvcích, nic jsem nenašla, snad to nevadí..." apod. Připadalo mi, že tam s každým příspěvkem hodně otravuju *SORRY*
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsme v reálném světě   07/04/18, 11:20 pm

Všichni tihle Plačící Plačící
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 413

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsme v reálném světě   08/04/18, 04:41 am

Na všechny tyhle lidi si vzpomínám. Teď, když na to staré fórum myslím, vzpomněla jsem si na Havranici, její stavby bývaly taky inspirativní. Nebo třeba FiLan, když už jsme u těch moderátorů.
Vzpomněla jsem si i na dost příběhů, co jsem kdysi četla.
Jsem úplně šťastná, že jsme se tady tak hezky sešli. Mrkající máme tu všechno, co potřebujeme. A je tu úžasná atmosféra.  Láska

@soarka: to je pravda Úsměv hlavně když tam potom ani to vyhledávání nefungovalo. A když má člověk akutní problém, tak spěchá, aby ho vyřešil a dostal se co nejkratší cestou k efektivnímu řešení, ne aby procházel milion stránek a čekal, jestli náhodou narazí konkrétně na ten svůj problém. Hlavně když je tam nový a ještě se neorientuje, kde co najít. Myslím, že není zas až takový problém nováčka (nebo i starousedlíka) odkázat na nějakou sekci nebo přímo příspěvek. Trošku víc laskavosti a trpělivosti by neškodilo.

Na druhou stranu chápu, že když se vytvářejí duplikátní témata, je v tom čím dál větší bordel a musí se to nějak korigovat. A velké fórum znamená víc problémů. Ale snad by to šlo i trochu slušněji. Mě taky po prvním příspěvku seřvali Vysmátý už si nevzpomínám proč. Myslím, že jsem nic tak špatného neudělala. Vysmátý  ale tam to byl zřejmě takový standard při „uvítání" na fóru. Hlavně teda za starých dob. Úsměv byla jsem tam zaregistrovaná asi od roku 2004/5 a viděla jsem toho za tu dobu hodně, jak se někteří lidi chovali k ostatním, intriky, hádky, zášť, útoky vůči některým lidem...  naštěstí se mi to vyhlo, tohle přímo nesnáším.  Je mi špatně někdy si říkám, jak jsem tam vůbec mohla vydržet a dívat se na to.
Vyhovovala mi spíš ta přívětivější atmosféra, co tam byla později. Láska
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 410

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsme v reálném světě   08/04/18, 03:49 pm

Na Havranici si taky pamatuju, dokonce jsem se ji pokoušela najít podobně jako soarku, ale neměla jsem štěstí *SORRY* tak možná si sem časem najde cestu sama *SORRY*

Jinak si pamatuju ještě na Andílka001, měla taky moc zajímavé stavby Úsměv sice ke konci fóra už moc aktivní nebyla, ale i tak Úsměv

Jinak o původní atmosféře na fóru jsem taky něco četla. Pamatuju si, že jsem kdysi prolézala stará témata a narazila jsem tam na jednu hodně ostrou výměnu názorů. Úplně mě dostalo, jak se tam lidi dokázali hádat a urážet Šokovaný
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsme v reálném světě   08/04/18, 08:43 pm

Ano, Havranice mi byla taky sympatická, i její stavby. A tuším, že Andílek001 byla snad sestra Petra Simíka a ještě tam byla i jeho druhá sestra, nick už bohužel nevím ...
A atmosféra na starém fóru bývala někdy opravdu hustá - i já jsem jednou někoho urazila nějakou filmovou hláškou, když jsem se snažila zažehnat spor. Jedna nová příchozí se zase navážela do mě, kritika jak blázen, bavilo ji to hodně dlouho ... Jeden hošan se dokonce urážel kvůli tomu, že neuměl ani správně gramaticky psát a byl opravován, ten byl až vulgární ...
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsme v reálném světě   08/04/18, 08:48 pm

Páni, to si vůbec nepamatuji. Naopak mám vzpomínky jenom na to přátelské chování.
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsme v reálném světě   08/04/18, 09:22 pm

Taky už jsem zřejmě přišla až do přátelského prostředí Šokovaný
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsme v reálném světě   08/04/18, 09:41 pm

Bylo to hrozné a to jsem to jenom četla ze starých příspěvků Smutný ale myslím, že se to trochu zlepšilo, když odešla Saphira nebo se pletu? Jsem moc ráda, že jsem začala být aktivnější až později, jinak bych tam asi dlouho nevydržela. Nesnáším takové chování STOP
Návrat nahoru Goto down
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsme v reálném světě   08/04/18, 09:59 pm

Jaj, na Havranici a Andílka jsem taky zapomněla, a to jsem je měla na seznamu hledaných Pohoda ... A Ludmi, máš pravdu, Petr tam měl ty sestry dvě, pamatuju, jak vysvětloval, proč na jednu IP adresu mají tři účty. Ale ani já nick té druhé nevylovím.

Já jsem byla na fóru registrovaná dlouho, a asi ty útoky mě taky dlouho držely mezi pasivními uživateli. Až když se to začalo uklidňovat, tak jsem si troufla s kůží na trh Čauec
Tak snad tady to udržíme opravdu v přátelském duchu - jak někdo začne zlobit, půjde do pekla Ďáblík Vyplazující jazyk

Návrat nahoru Goto down
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsme v reálném světě   17/04/18, 12:49 pm

@Kolikokoli napsal:
@Fidgety napsal:
Jejda, děkuji za pochvalu videa i hlasu Červenám se  Jop, jsem z Brna (většinou kousek vedle), to jsem už tak poznamenaná?? Vysmátý
Jinak mikrofon je Xiaomi Redmi 3 - normální mobil, co mi ležel na stole vedle klávesnice Chichichi  (mikrofon doma nemáme, tak manžel poradil nahrát na mobil a pak to spojit Mrkající )
Tak poznám skorosouseda přece Vysmátý
Hm, nahrávat na mobil, to mě nenapadlo, dobrý nápad.

Jé, skorosousedko, a odkud? (Btw. pokračuji zde, ať nespamuju)
No, já teď přemýšlím, že prchnu z Brna na léto k našim. Tady to začíná být divočina - u nás v paneláku dělají výtahy, na vedlejším fasádu (dnes mi dali k oknu lešení), venku sekají trávu, řežou větve a do toho mi dcera lítá po bytě a co chvíle hlásí "vúúúú" (vrtají) nebo "bum, bum" (kdybych to asi náhodou přeslechla)  Zmatený  Naštěstí se teď tváří, že aspoň na chvíli to dokáže zaspat, ale bojím se, jak dlouho vydrží Aha

Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsme v reálném světě   17/04/18, 01:01 pm

Jejda, tak schválně, kolikpak je nás tu z Moravy Vysmátý ? Já su od Holomóca (snad jsem to napsala správně hanácky Mrkající ). Že bychom si někdy daly scuka třeba v tom Brně ?
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsme v reálném světě   17/04/18, 05:41 pm

Tak já jsem ze Středních Čech a bydlím nedaleko Prahy Úsměv takže vaši skupinku moraváků nedoplním Vysmátý

Jinak tu ten kravál z opravy fasády znám... u nás ji dělali když jsem končila školu a měli nejvíc rozvrtáno v období zkoušek, bylo to na nervy Zmatený
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsme v reálném světě   17/04/18, 05:44 pm

Já su od Boskovic, ale zradila jsem a teď bydlím v Praze Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 413

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsme v reálném světě   17/04/18, 06:59 pm

Já jsem z Ostravy a v Brně a na jižní Moravě máme rodinu Úsměv
To vrtání je fakt protivné, tady se taky každou chvilku rekonstruují domy.. ten kravál stojí za to Unavený
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
soarka
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsme v reálném světě   18/04/18, 12:52 pm

Já jsem od Karlových Varů z divokého západu a už skoro 6 let bydlím v Praze Úsměv Na Moravě jsem byla jednou a to v Ostravě loni na fesťáku Vysmátý o vrtání mi ani nemluvte. Už od minulého týdne tu v baráku odstraňují trubky po plynu, takže tu všude lítá prach, je tu hluk a smrdí tu spálené železo Vzteklý
Návrat nahoru Goto down
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsme v reálném světě   18/04/18, 01:15 pm

Jo, tak výtaháři taky dokázali tu chodbu zasmradit, jak vyřezávali flexou staré dveře. Ale do týdne snad budeme mít jeden krásný nový výtah Láska A pak to začne nanovo s tím druhým Vysmátý Naštěstí jsem zatím jen jednou musela pěšky s dcerou v jedné ruce a balíkem v druhé. Jako dolů dobrý, ale po pěti patrech nahoru (tedy v půlce) mi došlo, že jsem si možná měla vzít na to dítě nosítko Sakra  A nebo ještě lépe zařvat na pošťáka, ať si ten balík raději odveze Zmatený

Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsme v reálném světě   18/04/18, 06:34 pm

Tak to ti vůbec nezávidím Fidgety, hlavně s malou to určitě nebyla žádná legrace. To nám letos opravovaly taky výtah, schody a měnily nám dveře. A smrad to byl strašný přesně, jak říkáš Smutný i když nejhorší byla odstávka výtahu... přeci jen cestovat každý den do pátého patra a někdy s pořádným nákupem byla fuška, i když aspoň jsem to měla jako posilovnu zdarma Vysmátý Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 173

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsme v reálném světě   13/05/18, 03:08 pm

Hergot tuhle debatu jsem nějako prošvihla Smutný
Pokud mohu ráda bych taky doplnila svůj názor na tehdejší členy zeleného fóra, nejen teda zeleného. Navštěvovala jsem i Erinino fórum, ale to se pak také rozpadlo.

Pamatuji si na všechny, kteří tu byli zmiňováni. Ovšem musím říct, že mi chybí tvorba Mr.Lukasa a Adélky, tvořili nádherné simíky + měli nádhernou úpravu fotek. Úsměv Od nich jsem se nabírala inspiraci.

Byly to hezké časy, jen občas docela krušné. Hodně lidí se chovalo občas trochu povýšeně, hlavně na nováčky, ale je pravda, že když už se někdo tázal na tu samou věc po několikáté, bylo to asi trochu otravné, nicméně vzpomínám ráda. Úsměv
A tak celkově, že i po té době mě tahle úžasná hra stále baví a překvapuje.

Jinak o tom srazu už jsem také přemýšlela, že by to nebyl špatný nápad se někde scuknout, konečně se poznat reálně.:) Nějaké kafčo/vínko/jídlo. Já bych byla určitě pro.

Momentálně také bydlím v Praze, ale určitě by nebyl problém si udělat výlet i jinám. V Brně jsem žila 5 let tak bych se tam snad ještě nemusela ztratit. Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kdo jsme v reálném světě   

Návrat nahoru Goto down

Kdo jsme v reálném světě
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Ostatní :: Off-topic diskuze-
Přejdi na: