Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Církevní stavby 2 - kostel

Goto down 
+3
Lucisab
Kolikokoli
Ludmila
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Církevní stavby 2 - kostel Empty
PříspěvekPředmět: Církevní stavby 2 - kostel   Církevní stavby 2 - kostel Empty19/02/19, 09:15 pm

Protože jsou mnohé z diskutujících už poněkud nedočkavé Mrkající , máme tady pravidla nové soutěže :
- tentokrát si postavíme trojlodní kostel se dvěma věžemi
- v hlavní středové části je max. 12 lavic, od dvou bočních kaplí ji odděluje obvyklé sloupoví
- samozřejmě nechybí stejné věci jako v předchozí kapličce (věčné světlo, kropenka, květiny ...)
- před jedním z bočních oltářů je možno uspořádat Simíkům svatbu, nechybí tam tedy svatební oblouk
- využití druhé boční kaple je na fantazii soutěžících (křtitelnice, zpovědnice nebo jen možnost klidného rozjímání ...)
- naproti hlavního oltáře se nad vchodem nachází typická "kruchta" nebo "chór", odkud mohou Simíci svým zpěvem nebo hudbou doprovázet bohoslužbu, je odtud i přístup na některou z věží
- jsou tu i podzemní prostory, kde se ukrývají zajímavé historické artefakty
- a kdo ze soutěžících bude mít ještě dost sil a chuti, může přidat i hřbitov Mrkající
- downloady a finance neomezeny
- počet fotek cca 24, ať se nám to tu nezahlcuje.

Bude to spíš větší záležitost, tak bych dala zase radši víc času, asi do 16.3.2019. Pro inspiraci přidávám i pár odkazů :
https://cs.wikipedia.org/wiki/V%C3%ADcelodn%C3%AD_kostel
http://www.virtualtravel.cz/chlum-svate-mari/poutni-kostel-sv-mari/trojlodni-chram.html
https://cs.wikipedia.org/wiki/Pseudobazilika
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Církevní stavby 2 - kostel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 2 - kostel   Církevní stavby 2 - kostel Empty20/02/19, 11:03 am

To bude zase googlení, co to všechno znamená Vysmátý Už se ale těším :)
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Církevní stavby 2 - kostel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 2 - kostel   Církevní stavby 2 - kostel Empty21/02/19, 06:07 pm

Páni! Ludmi, to ti muselo dát zabrat to všechno takhle promyslet! Zmatený popravdě jsem už začala se stavbou a musím říct, že nejvíc vrásek mi nadělala kruchta Zmatený a to nemluvím o věžích Chichichi no jsem zvědavá co mi z toho vznikne... a ještě víc se těším jak si s tím poradí ostatní Úsměv určitě tady bude zase dokonalá přehlídka krásných dílek Jupííí
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Církevní stavby 2 - kostel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 2 - kostel   Církevní stavby 2 - kostel Empty21/02/19, 07:11 pm

Krásně vymyšleno, Ludmi! Obdivuju tě za všechny ty perfektní nápady. Četla jsem si pravidla už minule a užasla jsem, jaks to pěkně vymyslela, ale neměla jsem čas sem napsat. Bude to hodně těžké
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Církevní stavby 2 - kostel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 2 - kostel   Církevní stavby 2 - kostel Empty24/02/19, 02:08 pm

Jo, tak jak bylo řečeno, vzhledem k velikosti mojí kapličky, jsem v tomhle kole musela sáhnout po něčem větším... Dalo to zabrat, i se mi i hra už krapet sekala, ale je hotovo. Jenom bych se jako člověk, který v kostele byl tak 3x chtěla omluvit, pokud tam mám něco špatně, co by v kostele atd. být nemělo Andílek Červenám se

Stejně jako kaplička je zasvěcen svaté Dorotě :)

Církevní stavby 2 - kostel 24

Církevní stavby 2 - kostel 24

Církevní stavby 2 - kostel 24

Církevní stavby 2 - kostel 24

Církevní stavby 2 - kostel 24

Církevní stavby 2 - kostel 24

Církevní stavby 2 - kostel 24

Církevní stavby 2 - kostel 24

Levý oltář pro soukromé motlitby

Církevní stavby 2 - kostel 24

Pravý oltář pro svatby

Církevní stavby 2 - kostel 24

Hlavní loď a oltář

Církevní stavby 2 - kostel 24

Pravá loď

Církevní stavby 2 - kostel 24

Církevní stavby 2 - kostel 24

Chór

Církevní stavby 2 - kostel 24

Církevní stavby 2 - kostel 24

Církevní stavby 2 - kostel 24

Zázemí/ubytování pro kněze, misionáře atd.

Církevní stavby 2 - kostel 24

Úplně obyčejný sklep s mešním vínem a naprosto nepodezřelou knihovnou

Církevní stavby 2 - kostel 24

Zatím neobjevená místnost/krypta za onou nepodezřelou knihovnou

Církevní stavby 2 - kostel 24

Půdorysy

Církevní stavby 2 - kostel 24

Církevní stavby 2 - kostel 24

Církevní stavby 2 - kostel 24

Církevní stavby 2 - kostel 24

Církevní stavby 2 - kostel 24

Více fotek v mém vláknu, odkaz v podpise :)
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Církevní stavby 2 - kostel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 2 - kostel   Církevní stavby 2 - kostel Empty24/02/19, 05:16 pm

Krásne prvé dielo a ja som to len dnes našla, že máme novú výzvu (neviem, prečo mi to do mailu chodí oneskorene) Nevím
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Církevní stavby 2 - kostel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 2 - kostel   Církevní stavby 2 - kostel Empty13/03/19, 08:43 pm

Tak jsem se rozhodla sem konečně to svoje "veledílo" dát Vysmátý stavěla jsem to neuvěřitelně dlouhou dobu (nikdy by mě nenapadlo jak mě můžou potrápit obyčejné sloupy Zmatený úplně nejhorší ale byla kruchta spolu se střechou, která se v šikmé podobě v TS2 prakticky nedá normálně protnout s rovnou Bomba takže si jí prosím příliš nevšímejte... dělala jsem co jsem mohla, ale nešlo to jak bych chtěla Bomba

Jinak kostel je zasvěcen sv. Anežce a jeho pověst sahá až do dob, kdy usedl na trůn jeden z posledních Přemyslovců. V průběhu let se měnil a opravoval různými směry, proto je nyní kombinací hned několika stavebních stylů. Jeho součástí je i starý hřbitov, kde leží významné osobnosti města a zároveň je zde i hrobka jednoho z nejbohatších rodů, který bohužel po válce zcela vymřel Smutný

Církevní stavby 2 - kostel 002a

Církevní stavby 2 - kostel 004a

Hlavní oltář
Církevní stavby 2 - kostel 007a

Církevní stavby 2 - kostel 014a

Církevní stavby 2 - kostel 018a

Církevní stavby 2 - kostel 020a

Boční oltář se svatebním obloukem
Církevní stavby 2 - kostel 021a

Zpovědnice
Církevní stavby 2 - kostel 027a

Tajná krypta se starožitným nábytkem a dalšími drobnostmi
Církevní stavby 2 - kostel 036a

Odpočinková místnost v jedné z věží, kde se dá jen tak posedět a poslouchat zvonění zvonů
Církevní stavby 2 - kostel 044a

Přípravná místnost pro kněze
Církevní stavby 2 - kostel 049a

Kruchta s varhany a mikrofonem
Církevní stavby 2 - kostel 052a

Církevní stavby 2 - kostel 055a

Zahrada
Církevní stavby 2 - kostel 066a

Církevní stavby 2 - kostel 072a

Církevní stavby 2 - kostel 077a

Církevní stavby 2 - kostel 083a

Církevní stavby 2 - kostel 085a

Církevní stavby 2 - kostel 086a

Hřbitov a hrobka
Církevní stavby 2 - kostel 088a

Církevní stavby 2 - kostel 092a

Církevní stavby 2 - kostel 095a

Půdorysy (ty jsem musela dát dohromady jinak bych sem nedala skoro nic Červenám se , takže vám tentokrát opravdu doporučuji se podívat do mého vlákna na další snímky Mrkající )
Církevní stavby 2 - kostel Zz122

Církevní stavby 2 - kostel 126a

Další foto zde:
https://thesims234.forumczech.com/t31p100-staveniste-od-lucisab#5205

Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Církevní stavby 2 - kostel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 2 - kostel   Církevní stavby 2 - kostel Empty15/03/19, 08:53 am

Mohla bych poprosit o prodloužení soutěže? Určitě to do zítřka nestihnu, je to velká stavba a do toho mám ještě hodně další práce. Jestli by to šlo posunout o týden, bylo by to ideální Pardon ale pochopím, když to nepůjde. Díky předem Mrkající
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Církevní stavby 2 - kostel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 2 - kostel   Církevní stavby 2 - kostel Empty15/03/19, 04:07 pm

ja sa tiež prikláňam k predĺženiu, ešte musím dorobiť exteriér v random house a máme tu zatiaľ len 2 príspevky
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Církevní stavby 2 - kostel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 2 - kostel   Církevní stavby 2 - kostel Empty15/03/19, 10:09 pm

Milé dámy, vaše přání je mi rozkazem - jako bych to tušila, už včera jsem napsala Fidgety ohledně možnosti prodloužení termínu této soutěže (i já poněkud nestíhám přebrat cca 50 fotek). Děkuji tímto Fidgety za rychlou odpověď a radostně oznamuji, že uzávěrka pro zveřejnění soutěžních příspěvků je posunuta do 21.3.2019 !
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Církevní stavby 2 - kostel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 2 - kostel   Církevní stavby 2 - kostel Empty17/03/19, 09:57 pm

Tak fotky přebrány a tady je můj pokus o větší kostel :

Na okraji Města se nachází jedna z nejstarších historických památek - chrám, zasvěcený hned třem svatým ženám, svaté Dobroslavě, Valburze a Filoméně. Je vybudován na základech menšího románského kostelíku, v hrázděném stylu a uvnitř vše odpovídá luteránské víře - tedy minimum výzdoby, aby se věřící soustředil hlavně na Slovo Boží při kázání. Ke kostelu přiléhá malý hřbitůvek s několika jednoduchými hroby, zdobenými květinami, pár náhrobky a kašnou.
Církevní stavby 2 - kostel 1

Církevní stavby 2 - kostel 4a

Církevní stavby 2 - kostel 5

Církevní stavby 2 - kostel 6

Církevní stavby 2 - kostel 7

Církevní stavby 2 - kostel 8

Církevní stavby 2 - kostel 9

Církevní stavby 2 - kostel 10

Církevní stavby 2 - kostel 11

Hlavní oltář, zasvěcený svaté Dobroslavě (více o ní zde https://cs.wikipedia.org/wiki/Svat%C3%A1_Dobroslava)

Církevní stavby 2 - kostel 12

Levá boční kaple, určená pro svatební obřady, zasvěcená svaté Filoméně (viz https://cs.wikipedia.org/wiki/Svat%C3%A1_Filom%C3%A9na )
Církevní stavby 2 - kostel 13

A pravá boční kaple slouží k poklidnému rozjímání, je zasvěcena svaté Valburze (více zde https://cs.wikipedia.org/wiki/Svat%C3%A1_Valburga)
Církevní stavby 2 - kostel 14

Dveřmi vlevo od vchodu se dostaneme do malé místnosti, která slouží pro zpovědi a jako sklad různých náboženských knih a ze které se můžeme podívat i do podzemí se zachovalými zbytky románské stavby, jsou tu i připravené náhrobky pro slavné osobnosti Města (ty slouží i jako jisté memento mori - pomni, že prach jsi a v prach se obrátíš ...)
Církevní stavby 2 - kostel 15

Církevní stavby 2 - kostel 15a

Církevní stavby 2 - kostel 16

Církevní stavby 2 - kostel 9g

Církevní stavby 2 - kostel 9h

Vpravo od vchodu je místnost, kde se mohou převlékat Simíci do svatebního, a odtud se můžeme dostat nahoru na chór. Varhany tam sice nejsou, jen klavír a housle, ale pro prostou luteránskou bohoslužbu to stačí.
Církevní stavby 2 - kostel 9i

Církevní stavby 2 - kostel 9j

Církevní stavby 2 - kostel 9k

Církevní stavby 2 - kostel 9l

Pohled z jedné z kostelních věží si začali mnozí Simíci zachycovat i na malířské plátno :
Církevní stavby 2 - kostel 9m

A pohledy půdorysné :
Církevní stavby 2 - kostel 9n

Církevní stavby 2 - kostel 9o

Církevní stavby 2 - kostel 9p

Pokusím se vybrat nebo nafotit ještě nějaké zajímavější obrázky, až tam pustím Simíky.

Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Církevní stavby 2 - kostel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 2 - kostel   Církevní stavby 2 - kostel Empty20/03/19, 08:26 pm

Ráda bych se zeptala, zda stíháte a ještě někdo zveřejní svůj soutěžní příspěvek ? Nebo mám radši zkusit domluvit s Fidgety ještě jedno prodloužení termínu uzávěrky ?
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Církevní stavby 2 - kostel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 2 - kostel   Církevní stavby 2 - kostel Empty20/03/19, 08:37 pm

Ja bohuzel budu jen hodnotilel. Moje kaplicka nedopadla dobre a kostel je na me az moc velke sousto Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Církevní stavby 2 - kostel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 2 - kostel   Církevní stavby 2 - kostel Empty21/03/19, 04:56 am

Já ano, dávám dohromady fotky Úsměv díky moc za prodloužení!

@soarka - to je škoda. Ale nevím, proč říkáš, že tvoje kaplička nedopadla dobře, vždyť byla moc krásná, s unikátním tvarem a jezírkem. Láska ještě teď si ji moc dobře vybavuji právě díky tomu, jak byla jedinečná. Při hodnocení je to vždycky hrozně těžké, když se musí ty stavby nějak odstupňovat podle dojmu, hlavně při tolika krásných stavbách najednou. Nejraději bych pokaždé dala všem plný počet, protože za ty krásné stavby a čas strávený při stavění si to zaslouží, jen to potom pozbývá smysl.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Církevní stavby 2 - kostel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 2 - kostel   Církevní stavby 2 - kostel Empty21/03/19, 06:17 am

Překvapilo mě, jak strašně mě tahle soutěž bavila Úsměv když nepočítám minulou kapličku a nějaký pokus o kostelík možná před 10 lety, nikdy jsem nic podobného nestavěla Úsměv naštěstí jsem měla stažených hodně křížů a hrobů už od soutěže s Podivným sousedem  Chichichi  , tak to šlo celkem rychle. I tak to vzalo půl dne. Ještě jednou děkuji za prodloužení termínu Úsměv Bylo to zajímavé i poučné! Pro Tebe


Kostel Panny Marie

Kostel se nachází ve stejném městě jako stejnojmenná kaplička.
Jedná se o trojlodní kostel se dvěma věžemi, jehož počátky sahají do středověku. Poprvé byl v pramenech zmíněn při gotické přestavbě v 15. století, od té doby došlo k mnoha rekonstrukcím a přístavbám. Nejstarší dochovanou částí kostela je krypta, kde se nachází kamenné sarkofágy s ostatky významných historických a církevních osobností regionu. K tomutu účelu sloužil i hřbitov na pravé straně kostela. Ve druhé části sklepení jsou uloženy historické artefakty - starodávná Bible, vzácný relikviář a kamenné tabulky s vytesaným Desaterem přikázání, dovezené z Palestiny při křížové výpravě ve 12. století. Dochovaly se také kroniky a spisy, které zde byly ukládány po celou dobu existence kostela.
V přízemí kostela je přístupná také zpovědnice a knihovna, odkud se dá vystoupat nahoru na kruchtu, odtud se dá vyjít na balkon se širokým výhledem do okolí. V jedné z věží se nachází soukromé prostory pro kněze.
Levá boční loď slouží k pořádání svateb, pravá boční loď jako křtitelnice. Venkovní prostory slouží k rozjímání u fontánek, dají se zde hrát šachy i vypůjčit knížky.

Církevní stavby 2 - kostel St-4

Církevní stavby 2 - kostel St-5

Církevní stavby 2 - kostel St-7

Církevní stavby 2 - kostel St-11

Církevní stavby 2 - kostel St-12

Církevní stavby 2 - kostel St-13

Církevní stavby 2 - kostel St-14

Církevní stavby 2 - kostel St-19

Církevní stavby 2 - kostel St-25

Církevní stavby 2 - kostel St-34

Církevní stavby 2 - kostel St-37

Církevní stavby 2 - kostel St-41

Církevní stavby 2 - kostel St-44

Církevní stavby 2 - kostel St-52

Církevní stavby 2 - kostel St-54

Církevní stavby 2 - kostel St-57

Církevní stavby 2 - kostel St-75

Církevní stavby 2 - kostel St-77

Církevní stavby 2 - kostel St-80

Církevní stavby 2 - kostel St-84

Církevní stavby 2 - kostel St-94

Církevní stavby 2 - kostel St-95

Církevní stavby 2 - kostel St-100

Církevní stavby 2 - kostel St-102

Ostatní fotky zde v mém tématu
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Církevní stavby 2 - kostel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 2 - kostel   Církevní stavby 2 - kostel Empty21/03/19, 06:21 pm

Štve ma to, ale bohužiaľ sa nemôžem zúčastniť, jedine že by sa ešte raz predĺžil termín ad acta. Pokazil sa mi disk, stačila som niečo zazaholovat, takže by som o všetko nemala prísť. A nemám žiaľ žiadne fotky, vždy fotím nakoniec.
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Církevní stavby 2 - kostel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 2 - kostel   Církevní stavby 2 - kostel Empty23/03/19, 09:10 pm

Moc se omlouvám, Sarah666, ale po domluvě s Fidgety už tuto soutěž nebudeme prodlužovat. Veškerá invence soutěžících se asi vyčerpala při stavbě kapličky, patrně proto je tu celkem malá účast. Nevadí, příště to bude třeba lepší Mrkající Takže si tuto soutěž klasicky zhodnotíme :
- hodnotíme jako vždy, tedy 15 body, rozdělenými na max. 5 bodů za dodržení pravidel + max. 10 bodů za celkový dojem ze soutěžního díla (nejlépe formát x + y = z za jménem soutěžícího),
- slovní komentář není nutný, ale povolený - nutný je jen v případě srážky bodů za porušení pravidel,
- body může přidělovat každý registrovaný uživatel fóra, soutěžící pochopitelně nehodnotí vlastní dílo,
- hodnotit se může od 23.3. do 1.4.2019, pak vše sečtu, zprůměruji a zveřejním výsledné pořadí. První tři místa získají speciální uživatelský status do konce další soutěže, min. však na dobu jednoho měsíce.
Přehled soutěžících :
Kolikokoli
Lucisab
Ludmila
Hellohello
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Církevní stavby 2 - kostel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 2 - kostel   Církevní stavby 2 - kostel Empty23/03/19, 10:59 pm

Ludmila no nevadí, bude ešte možno niečo kresťansky ladené, možno použijem alebo si to dám medzi vlastné domy. Momentálne som zvedavá, čo sa z disku podarí zachrániť Smutný Aspoň budem hodnotiť
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Církevní stavby 2 - kostel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 2 - kostel   Církevní stavby 2 - kostel Empty30/03/19, 04:27 pm

Tak to vypadá, že s příchodem jara není čas na hru ani na hodnocení soutěží Mrkající  Vyjádřím se tedy zatím aspoň já :
- Kolikokoli - 5 + 9 = 14 bodů - nutno ocenit rychlost, s jakou jsi toto monumentální dílo vytvořila, jen se mi příliš nezamlouvají ty sošky nahoře kolem kruchty, možná to chtělo ještě trošku upravit okolí Nevím
- Lucisab 5 + 10 = 15 bodů - moc zajímavá střecha na věžích, pěkné okolí a v té kryptě musí být fajn poleženíčko Mrkající
- Ludmila - ---------
- Hellohello - 5 + 9 = 14 bodů - taky hezká stavba, zasazená do příjemného okolí, ale bohužel mi nějak vadí ten patrně otevřený prostor nad chrámovými vraty Aha

A jestlipak se najde do pondělka 1.4.2019 ještě nějaký další hodnotící ?
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Církevní stavby 2 - kostel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 2 - kostel   Církevní stavby 2 - kostel Empty30/03/19, 10:51 pm

Bohužiaľ mi odišiel disk do večných lovísk (našťastie niečo som zazálohovala), budem len hodnotiť, aj keď som kostol mala tak na 90% hotový Smutný
Kolikokoli-5+9-14B - kostol je to pekný, len mi skôr zvonku pripomína internátnu školu, tie gargoyly by som dala na kostol, ono slúžili na prilákanie ľudí do kostola a určite ich nechceli mať v svätostánku, a nesedia mi obrazy a tak celkovo mi to trošku pripomína prerobený kostol na niečo iné (okrem teda lavíc a pod.) A nesedí mi tá "skriňa" za oltárom
Lucisab- 5+10-15B- veľmi pekná, myslím, že na možnosti TS2 super. Trochu mi nesedí tá podlaha, ale inak farebne OK. Páči sa mi v parčíku ten most. Tie sklenené strechy máš odkiaľ stiahnuté? Nevím
Ludmila- 5+9-14B - trošku mi chýbajú tie čisto kresťanské symboly, ale čo keď ich MO nemá. Inak je ten kostol taký strohý, hlavne ten oltár. Pekné je to podzemie, a celková stavba, aj keď viac by sa mi hodil kameň bez dreva
Hellohello5+10-15B - nemám čo vytknúť,je to bomba, tuším inšpirované kostolom na Staromáku trošičku :) Parádny je aj cintorín, posedenie *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Církevní stavby 2 - kostel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 2 - kostel   Církevní stavby 2 - kostel Empty31/03/19, 01:26 pm

Dámy, v první řadě máte všechny velký obdiv, že jste stvořily tak velkolepá díla *BRAVO* Je to opravdu luxusní!!! Mně se to zadání moc líbilo, ale asi bych se musela vrátit do bezdětných let, abych na to našla dost času a energie Červenám se

Kolikokoli – 5 + 9 = 14 b. – Opravdu parádní kostel. Interiéru nemám co vytknout, při pohledu na hlavní loď mi spadla brada! Jediné mínus pro mě je ale ta spousta věžiček (a těch kuželovitých střech) – zejména proto, že byly zadány dvě věže, a ona je tam jedna hlavní a bylo pro mě dost těžké domyslet si, která má být ta do páru – jelikož aspoň dvě tam jsou, neberu bod z pravidel, ale z dojmu, protože podle mě mělo být patrné na první pohled, když je to zadáno (pardon za to dlouhé vysvětlování).
Lucisab – 5 + 9 = 14 b. – No, tak to zírám. Opět dokonalý interiér, tolik detailů, vč. svíček za zemřelé a mnoho dalšího – pořád je co objevovat. A venku nádherná zákoutí, moc povedená hrobka. Jen mi malinko nesedí průčelí kostela a ty skleněné střechy.
Ludmila – 5 + 9 = 14 b. – Na MO neuvěřitelná práce. A i bez zohlednění toho MO se mi kostel moc líbí, vč. úhledného hřbitůvku s lavičkami na vzpomínání a rozjímání. Jen těm dvěma hlavním věžím bych přidala patro navíc, aby víc vynikly.
Hellohello – 5 + 10 = 15 b. – Opět obdivuji, a tady už nic nevytýkám. Jestli tohle stavíš za půl dne, tak klobouk dolů, já bych to nedala dokupy ani za celý víkend.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Církevní stavby 2 - kostel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 2 - kostel   Církevní stavby 2 - kostel Empty31/03/19, 04:12 pm

Měla jsem hrozný problém s tímto hlasováním. Snad největší za celou historii soutěží na tomhle fóru.


Kolikokoli - 5+10 = 15 bodů - Majestátní úchvatné dílo! Tento kostel mě zaujal na první pohled, vypadá jako nádherný luxusní palác, ty věžičky jsou krásné, veškeré architektonické detaily...  Vnitřek kostela je taky luxusní, působí to velkolepě. Souhlasím s komentáři ohledně dvou věží a gargoylů. A chybí mi bohatší zahrada okolo kostela, tak krásná budova by si to zasloužila. Exteriér i interiér se mi ale líbí natolik, že nemůžu jinak, než dát plný počet bodů a obdivovat stavbu se zatajeným dechem.   *BRAVO*

Lucisab - 5+10 = 15 bodů - Věžičky jsou krásně vyřešené a dodávají kostelu jedinečný charakter. Naprosto mě dostal interiér, ta fotka sloupoví vyvolala ve mně přesně takový ten pocit, jako když jsem v nějaké krásné historické budově a udělá to na mě dojem, že úžasem nemám slov. Taky jsou zde použité příjemné barvy. A další úžas mě čekal při spatření zahrady, měla bys být zahradní architektka :)  to jezírko s vyvýšeným můstkem, tolik krásných zákoutí  Láska

Ludmila - 5+9 = 14 bodů - U tohoto krásného kostela se mi hrozně líbí exteriér, tvar kostela, krásně sis vyhrála se střechou, dokonce jsi zapojila i ty osmiúhelníkové střechy, to obdivuju (když se je snažím použít, vykukuje mi kousek zdi ze střechy, nevím jak to napravit, někdy si s tím zkusím víc pohrát). Kolem kostela je krásná zahrada, parčík...  interiér je moc příjemný, působí tak mile a útulně, líbí se mi použitý nábytek a moc příjemná atmosféra místa. I když je charakter kostela jiný, než u Lucisab, měla jsem úplně stejný dojem úžasu. Jen hlavní oltář by to chtělo trošku víc dozdobit, osvětlit. Díky odkazům (a celé soutěži) jsem se dozvěděla něco nového a připomněla si některé zapomenuté věci, díky za to.  *THUMBS UP*

Hellohello - ---


Edit: Pozn.: můj kostel nebyl inspirován ničím reálným, původně jsem se chtěla pustit do nějakého starého anglického kostela, ale když jsem spustila hru, řídila jsem se jenom popisem v pravidlech soutěže a objekty, co jsem měla stažené, takže pokud je tam nějaká podoba, je čistě náhodná Úsměv a chci moc poděkovat za tak krásné hodnocení Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Církevní stavby 2 - kostel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 2 - kostel   Církevní stavby 2 - kostel Empty31/03/19, 06:00 pm

Tak to sem taky konečně hodím Úsměv je pravda, že jsem na hodnocení trochu pozapomněla Červenám se souhlasím s Hello, že to bylo opravdu náročné Zmatený možná to bude vypadat, že jsem trochu přísnější, ale snažila jsem se to nějak odstupňovat Červenám se

Kolikokoli 5 + 9 = 14b Krásná stavba! Muselo ti to dát strašně moc práce! Moc se mi líbí hodiny na věži Láska . Bohužel mi celkový dojem interiéru narušují ďábelské chrliče Smutný

Lucisab ---

Ludmila 5 + 9 = 14b Jak už jsem psala ve tvém vláknu, obdivuji způsob jakým jsi se poprala se střechou! Vypadá to úchvatně! Láska Stejně jako se mi zamlouvá originálně pojatý hřbitov! Je pravda, že v nitru mi některé věci sedí méně jiné více. Ale například kruchta je úžasná! Láska

Hellohello 5 + 10 = 15b Naprosto dokonalá stavba! Moc se mi líbí exteriér i interiér Láska . Další zajímavě a originálně pojatý hřbitov *THUMBS UP* .



Sarah, hledala jsem a nakonec jsem něco našla SOS už si přesně nepamatuji tu stránku, ale přes Google jsem objevila, že by to mělo být odtud...

http://gardenofshadows.org.uk/gardenofshadows/index.php?action=printpage;topic=35688.0

Stránka je bohužel teď pravděpodobně v údržbě, proto se mi to nepodařilo ověřit, ale podle Googlu by měla odkaz obsahovat Mrkající střecha je zkonvertována z TS3 Úsměv jinak držím palce, aby ti pc brzy začalo fungovat normálně  Mrkající

A stejně jako Hello, chci poděkovat za krásné hodnocení Pro Tebe


EDIT: Už ta stránka funguje a přesný odkaz je zde Úsměv
http://gardenofshadows.org.uk/gardenofshadows/index.php?topic=35688.msg740029#msg740029
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Církevní stavby 2 - kostel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 2 - kostel   Církevní stavby 2 - kostel Empty31/03/19, 06:20 pm

Lucisab - díky, skúsim to.
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Církevní stavby 2 - kostel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 2 - kostel   Církevní stavby 2 - kostel Empty01/04/19, 02:24 pm

Promiň Koli jen za těch 13b, ale kdybyste všechny měly 14b, tak jste tu bodově stejně vysoko *SORRY* *SORRY* *SORRY*

Kolikokoli 5+8= 13b - stavba krásná, dechberoucí, ale uvnitř to vypadá spíš jako zámek, spoustu zlata.
Lucisab 5+9= 14b - překrásná zahrada, škoda toho trošku neladícího nábytku, třeba ten docela moderní bílý stůl s těmi barokními židlemi.
Ludmila 5+9= 14b - moc se mi líbí ten středověku (alespoň tipuju) Úsměv ale vzezřením mi připomíná spíš hrad než kostel.
Hellohello 5+10= 15b - tady je vítězka jasná. Vypadá to jako kostel, tak si ho opravdu představuji. *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Církevní stavby 2 - kostel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Církevní stavby 2 - kostel   Církevní stavby 2 - kostel Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Církevní stavby 2 - kostel
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Církevní stavby 1 - kaplička
» Církevní stavby 3 - synagoga
» Stavby od Michaelas

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: