Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share

Soutěž "Starťák v jarní zeleni"

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Ludmila
Admin - Bronzový simík stavitel
Ludmila

Poèet pøíspìvkù : 1217

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Empty
PříspěvekPředmět: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Empty31/03/19, 09:22 pm

Abychom si trošku odpočinuly od velkých staveb, po projednání s Fidgety tady máme pravidla nové soutěže :
- postavíme si starťák, tedy přízemní domek do 20.000 Simoleonů, pro jednoho Simíka či Siminku (do financí se počítá i cena pozemku, viz předchozí soutěž "Starťák")
- budoucímu majiteli domečku musí samozřejmě zůstat nějaké finance do začátku na placení účtů, nezapomeňte tedy konečnou částku pro kontrolu zveřejnit
- a protože se to venku už pěkně zelená, musí být v interiéru i exteriéru dohromady 5 zelených věcí + 3 věci bílé + 1 věc žlutá (POZOR ! rostlinstvo se do barev nepočítá - to by bylo až moc jednoduché, ale může to být klidně i fasáda, střecha, tapety ...)
- u domku nesmí chybět květinový záhon + strom nebo 2 keře
- veškeré downloady zakázány !
- počet fotek cca 20
- a soutěžit by se mohlo od 1.4. do 14.4.2019.
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan
Hellohello

Poèet pøíspìvkù : 1076

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Empty01/04/19, 04:03 am

Fíha, to vypadá na pěkně těžkou soutěž s omezenými financemi Úsměv těším se, že si vyzkouším maxis-only.
Můžu se ještě zeptat k pravidlům? Když má být třeba 5 zelených věcí, jak se to počítá u tapety nebo např. koberce? Stačilo by i 5 čtverečků koberce, příp. tapety? Nebo se to počítá celé jako jedna věc?
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka

Poèet pøíspìvkù : 345

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Empty01/04/19, 10:57 am

Juu to vypada paradne Úsměv hellohello ja bych to dala jako jednu vec, at je toho vic co muzeme pouzit Čauec
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 899

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Empty01/04/19, 12:42 pm

Taky souhlasím, že by to měla být jedna věc, i kdyby byla zelená celá stěna nebo místnost Mrkající A maxis-only je to kvůli spravedlivosti s financemi. Třeba ve čtyřkách už to není tak markantní, ale pamatuju si, že v TS2 jsem měla plno věcí za 1§, takže pak by to byla velká výhoda při zařizování Nene

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Empty01/04/19, 12:54 pm

Mas pravdu Fidgety. Downy se mi opravdu hodi, prave kdyz ubytovavam noveho simika do hry a chci aby si na rekonstrukci nasetril. To se to za 1 simoleon nakupuji veci Vysmátý snad bude velka ucast na tento startacek Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Empty01/04/19, 05:03 pm

Taky myslím, že by to měla být jedna věc Úsměv  takhle kdyby stačilo jen 5 čtverečků koberce, bylo by to hodně lehké. Navíc na to máme celý interiér a celý exteriér. Chtěla jsem se na to jen zeptat, než začneme stavět, protože u objektů je to jasné, zelená sedačka je jeden objekt, ale tapeta/koberec nejsou tak jednoznačné.
A maxis-only jedině uvítám, pořád stavím jen s downloady, tak si budu moct vyzkoušet, jak je to těžké z MO s omezeným rozpočtem (přesně jak to u soutěží se starťáky bývá, aby všichni měli podobné podmínky, to je dobré pravidlo). Přesně jak píšete, s downloady je to mnohem lehčí, řada věcí je za pár šupů Chichichi
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Empty01/04/19, 06:00 pm

Já už mám hotovo Vysmátý jaro je tady jupí Tančící Jupííí akorát mi v první vteřině jara začalo sněžit no  Nevím myslím, že bílých věcí je tam dostatek, zelených také. Pro případ, že by byly přehlédnuty

bílé - lednice, dřez umyvadlo, wc, kachličky, ručník na sprcháči...
zelené - tapety, gauč, obě lampy v ložnici, koberec v obýváku, hadice na zalévání, okna, dveře, závěsy..
žlutá - ručníky v koupelně

Vše je jen MO, dva keře, navíc i strom (bříza), vedle domku je záhon. Ano, vypadá to jako plevel, taky nevím, proč ty květiny nejsou víc barevné, když mimo pozemek barevné jsou, ale to tak v TS4 zřejmě je Vysmátý

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" WsHfUfm

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 05k08ST

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" BBZSp7X

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" X7Y69Mz

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" JjGbE52

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" GwGWWxf

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" A325WxV

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" JCzDWin

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" JvL7HQE

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" OFRF69U

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Rf4NfA8

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" UH91KNn

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" PfWHzNh

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 5IOaAT3

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" VVhGY8m

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" YZrGkQd

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 7VtSCAV

Edit: Doplněna fotografie s financemi. Nějak mi ten snímek utekl, pardon Červenám se

Naposledy upravil soarka dne 01/04/19, 09:46 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Empty01/04/19, 08:22 pm

Ježkovy zraky, to jsou fofry ! Než jsem vám stihla odpovědět na otázku ohledně pravidel, tak jste si to vlastně objasnily samy Vysmátý A dokonce už první soutěžní dílo, já prostě jen zírám *BRAVO* Moc jste mě po dnešním nabitém pracovním dnu potěšily !
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Empty02/04/19, 01:52 pm

soarko, to je rychlost, paráda, úplně si mě nabudila, abych tu hru taky pustila *THUMBS UP*  Jinak myslím, že ty kytky se vyvíjí s ročním obdobím - ony v pozdějším jaru chytí barvu, ale takhle z kraje mají myslím ještě trochu zimní odstín (aspoň co jsem tak vypozorovala na své hře) Nevím

Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan
Kolikokoli

Poèet pøíspìvkù : 696

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Empty03/04/19, 01:21 pm

Hodně zajímavá soutěž. Doufám, že si najdu čas něco sesmolit :)
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan
Kolikokoli

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Empty04/04/19, 08:59 pm

Tak mám postaveno. Viděla jsem zajímavé video, kde si pár přestavěl staré kontejnery na domek a řekla jsem si, že to chci taky zkusit.

Mladá Jannelle vyrůstala celý život ve městě. Po škole se ale rozhodla, že ji srdce táhne jinam a odstěhovala se do země nikoho, kde si postavila právě domek ze starých kontejnerů.

Zelená - stěna, gauč, chlebník, lampa, knížka, obraz, okna...
Bílá - stěna, povlečení, krb, stolička...
Žlutá - lampička, box na kapesníčky

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 4

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Screenshot-1554402845
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Empty04/04/19, 09:59 pm

Huráááá, konečně jsem se dostala ke hře (ať žije babička Láska ), a hned jsem se pustila do starťáku! Moc dobře se mi stavěl, úplně jsem na něj měla náladu *OK*
Akorát tentokrát nějak haprují finance mojí maličkosti - někam se vypařilo přes 2500§ Šokovaný  Přitom jsem stavěla hned po nastěhování na jeden zátah a snažila jsem se celou dobu zůstat ve stavebním módu. Tak mě napadá jedině, že jsem se omylem překlikla na chvíli na živý mód, a pak něco demolovala kladivem, ty věci pak ztratí na hodnotě, ale fakt nevím Nevím Ale limit jsem překročit nemohla, protože siminka se celou dobu nepohnula ze zápraží, takže nemohla vydělat ani simleon Nene

A teď k domečku - na první pohled je to nenápadný domek, který stylem zapadá do Vrbové zátoky. Uvnitř ale bydlí trochu švihlá majitelka - jak jinak si vysvětlit, že si někdo vedle zeleného obýváku zařídí fialovou kuchyň, o divočině v ložnici nemluvě  Chichichi
Barvy
- zelená - 1.  fasáda, 2. stěna v obýváku, 3. sedačka, 4. koberec, 5. kočičí záchod, dále kočičí domeček, koupelna pod.
- bílá - 1. okna a dveře, 2. sanitární vybavení, 3. kuchyňské spotřebiče
- žlutá - 1. pračka, a taky částečně povlečení, židle v ložnici, žebřík v koupelně a stěny v obýváku
Záhonek je pod oknem vedle verandy, strom za domem, a nakonec i na dva keře to vyšlo Mrkající

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 4-4-2019-21-11-10

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 4-4-2019-21-11-28

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 4-4-2019-21-12-08

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 4-4-2019-21-12-25

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 4-4-2019-21-12-39

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 4-4-2019-21-12-47

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 4-4-2019-21-13-29

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 4-4-2019-21-14-42

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 4-4-2019-21-15-00

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 4-4-2019-21-15-11

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 4-4-2019-21-15-32

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 4-4-2019-21-15-45

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 4-4-2019-21-16-04

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 4-4-2019-21-16-21

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 4-4-2019-21-16-29

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Starter-20

EDIT 07.04.2019 - Opravena hodnota pozemku - Důkaz, že jak jsem psala níže, když domek uložím, zbourám a znovu vložím na pozemek, je hodnota pozemku s domem 19 708 §, což odpovídá tomu, že simince zbylo 292 §.
Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Sn-mek-obrazovky-196

Naposledy upravil Fidgety dne 07/04/19, 04:45 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan
Kolikokoli

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Empty05/04/19, 08:15 am

Fidgety, ty finance, co ti chybí, jsou asi za pozemek. Mně se taky nezobrazují v hodnotě pozemku. Každý pozemek totiž stojí jinak. Ty malé jsou kolem 1500-2500.
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Empty05/04/19, 05:50 pm

Pozemek je za 1500§, takže pořád to neštimuje Nene Ještě jsem ho zkusila dát do galerie, tam byla cena bez pozemku 18208§, takže s pozemkem za 1500§ je to 19708§ a to už sedí  *OK*  Ale jakmile dám dům zpět na pozemek a nastěhuji ji tam, tak to zase lítá  Sakra  Ale ono se to tu řešilo i minule, tehdy mi to naopak sedělo na simleon přesně, a někomu to lítalo. Každopádně platí, že simince zbyly necelé tři stovky - do první faktury se bude muset trochu otáčet, ale věřím, že to zmákne Mrkající

Návrat nahoru Goto down
Shina
Simpařan
Simpařan
Shina

Poèet pøíspìvkù : 255

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Empty06/04/19, 09:53 pm

Sláva, tak i já jsem se po kratší odmlce konečně dostala k hraní. Domek je trochu barevnější. Měla jsem chuť postavit něco veselého, když už máme to jaro :) Do domku jsem nastěhovala simku s příhodným jménem... Cherry Bloom :D Cena stavby je 17.703 §, pozemek stál 1.500 §, takže simce do začátku zbývá 797 §.
PS: obrázky v ložnici nad postelí jsou z debug menu

zelená - venkovní plot, kuchyňská linka, jídelní židle, gauč, knížka na konferenčním stolku, noční stolek, komoda
bílá - postel, trouba, lednice, vana...
žlutá - záclonky, závěsy, koberec, lampa...

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 00

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 01

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 02

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 03

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 04

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 05

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 06

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 07

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 08

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 09

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 10

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 11

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 12

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 13
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Empty07/04/19, 04:49 pm

Jé, Shino, to je roztomilý domeček Láska
Jinak jsem si dovolila editovat svůj příspěvek a doplnila jsem fotku s opravenou hodnotou domku po vystěhování, zbourání a vrácení domku na pozemek a už to sedí  *OK*

Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Empty08/04/19, 05:09 am

Moc hezká soutěž! Bylo pro mě zajímavé vypnout stažené objekty a pustit se do stavby  jen v maxis-only Úsměv Původní představa byla úplně jiná, musela jsem dost slevit z požadavků (doslova slevit, protože věci, které jsem chtěla použít, stály moc peněz - většinou se na cenu při stavbě neohlížím, byla to jedna z prvních staveb s omezeným rozpočtem). V domku bydlí simka Samantha se svým pejsem Cherry. Pár fotek z hraní zde.

Barvy:
zelená - stěna v obýváku, stěna v ložnici, povlečení, sedačka, kuchyňská linka, záchodové prkénko
bílá - fasáda, květinový vzor na sedačce, deska kuchyňské linky, záclony, lednička, sporák, obrázky
žlutá - stěna v koupelně, světla

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Spring-Starter-1

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Spring-Starter-3

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Spring-Starter-4

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Spring-Starter-5

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Spring-Starter-6

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Spring-Starter-7

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Spring-Starter-8

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Spring-Starter-9

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Spring-Starter-10

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Spring-Starter-12

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Spring-Starter-13

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Spring-Starter-14

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Spring-Starter-15

A nakonec fotka pro kontrolu - částka, která zbyla, je 660 simoleonů, to ještě simka krmila pejska, tak by to bylo o trošku víc. Musela jsem to vyfotit mobilem, protože mi z nejakého záhadného duvodu nefunguje v TS2 PrintScreen (a to žádnou metodou, zkoušela jsem jich snad 8...), takže se omlouvám za snímek s nižší kvalitou.
Soutěž "Starťák v jarní zeleni" IMAG5962
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Empty09/04/19, 10:17 pm

Tak tady je i můj hokus-pokus - do sousedství se mi nastěhoval jistý Hugh, který hodlá být kapitánem - hrdinou. Jeho bydlení je prozatím jen jednoduché, šetří si totiž na pořádnou káru, na kterou má vedle domu dost místa.
Barvy :
- zelená - střecha, venkovní židle, pracovní deska na kuchyňské lince, koberec, lustr v ložnici, malba v koupelně, povlečení v ložnici
- bílá - okna, dveře, pracovní židle v ložnici, polička, umývadlo, wc, některé žaluzie
- žlutá - fasáda, některé žaluzie, židle
Chudákovi zbylo jen 519 Simoleonů, ale bohužel se mi to, podobně jako Hellohello, nepovedlo vyfotit.
Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 1

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 1a

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 2

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 3

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 4a

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 5

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 6

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 7

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 8

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 9

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 91

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 92

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 93

Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Empty14/04/19, 10:56 am

Ráda bych upozornila, že do dnešní půlnoci by mělo skončit vkládání soutěžních příspěvků. Sešlo se nás tu prozatím šest, potřebuje ještě někdo prodloužit termín nebo můžu zítra vyhlásit hodnocení ?
Návrat nahoru Goto down
NekoMH
Simpařan
Simpařan
NekoMH

Poèet pøíspìvkù : 57

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Empty14/04/19, 06:27 pm

Ahoj, mega dlouho jsem tady nebyla. Práce mi to nedělá teď moc lehké. Smutný
Každopádně tohle téma se mi líbilo a bylo na chvilku. Tak si dovolím se také zapojit. (byť na poslední chvilku) Vysmátý

Barvy
Zelená - Židle v jídelně, závěsy, koberec v ložnici, zrcadlo v koupelně a předměty pro úklid na chodbě
Bílá - Je tam velmi mnoho bílých prvků
Žlutá - Lampička na pracovním stole

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 13_e4_11

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 13_e4_12

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 13_e4_13

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 13_e4_14

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 13_e4_15

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 13_e4_16

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 13_e4_17

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 13_e4_18

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" 13_e4_19

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Snzyme10
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 1190

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Empty14/04/19, 08:03 pm

Moc mě to mrzí, ale nemůžu se tentokrát zúčastnit Smutný domek sice mám postavený, ale dnes mi zemřelo pc, takže to nemám kde postnout Plačící momentálně z něj v nouzovém režimu tahám data, abych aspoň něco zachránila... nechci vás zdržovat, takže tentokrát se účastnit nebudu, budu jen hlasovat... a domek sem potom dodám jen na podívání Mrkající jsem jen ráda, že neodešlo pc, kde sídlí moji simíci... jinak bych měla po svých příbězích... budu muset konečně dokončit i jejich zálohu... Sakra
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Empty14/04/19, 09:24 pm

NekoMH, Tvůj soutěžní počin je vskutku zajímavý - např. ty vstupní dveře a netypické okno, to jsem ještě neviděla, fakt to není download ? Mrkající

A Lucisab, to mě hodně mrzí, že se nemůžeš zúčastnit, na Tvoje domečky se vždycky těším Smutný Hlavně aby se Ti povedlo zachránit Tvé příběhy, to by byla obrovská škoda ! Budu Ti držet všechny palce, které mám Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666

Poèet pøíspìvkù : 151

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Empty14/04/19, 10:55 pm

Lucisab- bože, toto som zažila ja pri tej cirkevnej, s tým rozdielom, že mi už nešiel ani núdzový a o dáta (okrem asi 80% Simsov) som prišla úplne, myslela som si, že ide o Win, ale nakoniec to bol disk.  Dala som ho pozrieť pánovi, čo sa venuje PC a nepodarilo sa mu zachrániť nič- odišlo 70% disku. A profesionálne záchrany sú okolo 200€ a ešte nemusia nič zachrániť

Len taká otázka, nie su tie veci v TS4 lacnejšie? Mne sa zdá, že v tej TS2 kúpim pár vecí a už som na nule, nehovorím ešte o nejakých obrazoch, lacné sú nemožné a k dražším...A v TS4 také krásne domy s toľkým vybavením... Veľmi zle sa mi fotili tie 2 malé miestnosti, zvlášť kúpeľňa
Zabudla som na rozpis farieb:
Tej jarnej zelenej som veľmi nenašla, tak obyčajná zelená
Zelená- gauč, záclony, posteľné prikrývky, WC, umývadlo, fasáda domu, kuchyňská doska, sedáky na stoličke
Biele- rám na posteli, stolička, stôl, biely stolík v obývačke, komoda, biela lampa a stolík v spálni, chladnička, uteráky v kúpeľni
Žltá- kvety na komode, vázičky, kachličky v kúpeľni
Do domu sa našťahoval čerstvý absolvent VŠ s ryšavými vlasmi-takže mu zelený dom ide k vlasom (ako Anne zo zeleného domu) Vysmátý

Celkový pohľad
Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Snapshot-29bea148-69c16993
Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Snapshot-29bea148-a9c16600
Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Snapshot-29bea148-69c16960
Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Snapshot-29bea148-c9c16944
Pôdorys

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Snapshot-29bea148-a9c16655

Vchod, spoločná miestnosť na obývačku, pracovný kútik, kuchyňa

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Snapshot-29bea148-89c16a46

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Snapshot-29bea148-29c16912

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Snapshot-29bea148-49c1691e

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Snapshot-29bea148-e9c168a6

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Snapshot-29bea148-a9c16a6b

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Snapshot-29bea148-e9c16a5a

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Snapshot-29bea148-c9c16a79

Kúpelňa s WC
Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Snapshot-29bea148-49c16666

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Snapshot-29bea148-49c168ce

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Snapshot-29bea148-49c16906

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Snapshot-29bea148-89c168e6

Spálňa

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Snapshot-29bea148-49c168c1

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Snapshot-29bea148-89c168b7

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Snapshot-29bea148-89c1666a

Na veľa vecí mi už proste nezostalo
Soutěž "Starťák v jarní zeleni" IMG-20190414-035843
Tiež mi to TS2 nezoberie
Viac v mojich domoch: http://thesims234.forumczech.com/t60-domy-od-sarah666

Edit- Nie sú tie obrázky malé?
Edit2- dúfam, že nevadí, nahodila som nové obrázky, snáď si to, Ludmila, už neuzavrela. Keby niečo, mám aj tie pôvodné odkazy

Naposledy upravil Sarah666 dne 16/04/19, 07:35 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Empty15/04/19, 08:36 pm

Ano, Sarah666, obrázky jsou poněkud menší, ale ještě to jde Mrkající Při přeinstalaci hry jsi patrně zapomněla nastavit kameru na "Large" a "High" (aspoň tak nějak to mám poznačené podle Hellohello).

A potřebuje tedy ještě někdo prodloužit termín nebo mám vyhlásit hodnocení ?
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666

Poèet pøíspìvkù : 151

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Empty15/04/19, 11:05 pm

Díky Ludmila, na to som zabudla, máš pravdu. Jedine, že by som ešte raz spravila fotky a väčšie-to by mohlo byť do zajtra
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" Empty

Návrat nahoru Goto down

Soutěž "Starťák v jarní zeleni"
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: