Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Soutěž "Starťák v jarní zeleni"

Goto down 
+5
Kolikokoli
Fidgety
soarka
Hellohello
Ludmila
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" - Stránka 2 Empty16/04/19, 10:14 pm

Vidím, Sarah666, že fotky máš upravené, ohledně prodloužení termínu uzávěrky se nikdo další nepřihlásil, takže jdu s Fidgety prodiskutovat pravidla hodnocení.
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" - Stránka 2 Empty17/04/19, 09:01 pm

Po rychlé konzultaci s Fidgety tu máme tradiční pravidla hodnocení této soutěže :
- hodnotí se jako vždycky 15 body, rozdělenými na max. 5 bodů za dodržení pravidel + max. 10 bodů za celkový dojem ze soutěžního díla (nejlépe formát x + y = z za jménem soutěžícího),
- slovní komentář není nutný, ale povolený - nutný je jen v případě srážky bodů za porušení pravidel,
- body může přidělovat každý registrovaný uživatel fóra, soutěžící logicky nehodnotí vlastní dílo,
- hodnotit bychom mohly od 17.4. do 26.4.2019, pak vše sečtu, zprůměruji a zveřejním výsledné pořadí. První tři místa získají speciální uživatelský status do konce další soutěže, min. však na dobu jednoho měsíce.
Přehled soutěžících :
soarka
Kolikokoli
Fidgety
Shina
Hellohello
Ludmila
NekoMH
Sarah666

Tak hurá do toho, i když to bude zase hodně složité Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" - Stránka 2 Empty22/04/19, 03:29 pm

Jak jsem psala výše, hodnocení sotuěžřních příspěvků je velmi těžké, proto se asi zatím nikdo nevyjádřil. Tak to sepíšu aspoň já :
- soarka - 5 + 10 = 15 bodů - sympatické jarní bydlení,
- Kolikokoli - 5 + 10 = 15 bodů - i v kontejneru se dá udělat pěkný jarní domek,
- Fidgety - 5 + 9 = 14 bodů - až na tu kombinaci červené a fialové zdi vedle sebe dobré,
- Shina - 5 + 9 = 14 bodů - ta zelená poněkud není podle mých představ,
- Hellohello - 5 + 9 = 14 bodů - na Tvé obvyklé poměry trochu prázdné,
- Ludmila - --------
- NekoMH - 4 + 9 = 13 bodů - nějak nevidím ten květinový záhon a to velké okno je sice zajímavé, jen k tomu malému domku se nějak nehodí
- Sarah666 - 5 + 9 = 14 bodů - pěkné, jen ta stříška nad vchodem, tu bych asi otočila.

Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" - Stránka 2 Empty22/04/19, 03:52 pm

Ajeje, zase mi to uteklo :). Tak přidávám své hodnocení:

- soarka - 5 + 9 = 14 bodů - moc pěkné, jen bych nedávala tu tapetu všude stejnou. Možná někde bílé části a za linkou kachličky. I fasádu bych asi dala nějakou víc plastickou. Ale jinak moc hezké.
- Kolikokoli -
- Fidgety - 5 + 10 = 15 bodů - krásné, útulné
- Shina - 5 + 10 = 15 bodů - opravdu moc pěkné, akorát bych možná dala manželskou postel, tahle je taková do kasáren :D
- Hellohello - 5 + 9 = 14 bodů - je to takové holé, dala bych kachličky za linku a určitě prostřídala tapety, aby všude nebyla ta zelená
- Ludmila - 5 + 9 = 14 bodů - trošku bych domek zmenšila, aby byly věci blíž u sebe a bylo tam méně volného místa, pak bych změnila tapetu za kachličky v koupelně. Ale jinak opravdu povedené!
- NekoMH - 4 + 9 = 13 bodů - musím ubrat bodík za záhon :(, okna ze Strangeville jsou skvělá, ale patří na nějaký viktoriánský velký dům, ne na malý starťák. Taky bych změnila koberec v ložnici za parkety, protože koberec na koberci vypadá divně :D
- Sarah666 - 5 + 9 = 14 bodů - moc se mi nezdá stříška nad vchodem, lepší by byla klasická do špičky. Taky uvnitř je to dost tmavé, což dělají ty tapety, které jsou spíše do nějakého sklepení než domečku. Ale jinak hezké.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" - Stránka 2 Empty22/04/19, 07:30 pm

soarka - 5 + 10 = 15 bodů - Krásné svěží jarní barvy, domeček vypadá útulně zvenčí i zevnitř, přesně splňuje mé představy.
Kolikokoli - 5 + 9 = 14 bodů - Originální nápad, hezké jemné barvy
Fidgety - 5 + 8 = 13 bodů - Barevné kombinace místy na mě hodně pestré. Ale domeček je krásný, působí optimisticky.
Shina - 5 + 9 = 14 bodů - Krásný dům, exteriér mě uchvátil, interiér je taky moc příjemný.
Hellohello - ---
Ludmila - 5 + 8 = 13 bodů - Hezký dům, příjemné barvy, některé kusy nábytku bych možná trošku posunula.
NekoMH - 5 + 8 = 13 bodů - Moc hezký dům zvenčí, uvnitř mi chybí nějaká svěží, veselejší barva. Záclony bych preferovala rovné, ne do kříže nebo prověšené. Netypické okno se mi líbí, dodává domu zvláštní charakter.
Sarah666 - 5 + 8 = 13 bodů - Originální použití střechy nad vstupními dveřmi, ale něco tomu chybí - klasická střecha by domu více slušela. Oceňuji jezírko u domu. Vnitřek je hezký (chtělo by to zapnout světla, ať nábytek pěkně vynikne). Kachličky v kuchyni bych raději viděla zarovnané s prostorem kuchyně, ne takto zkosené.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Shina
Simpařan
Simpařan
Shina


Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 20. 01. 18

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" - Stránka 2 Empty23/04/19, 01:09 pm

soarka - 5 + 10 = 15 bodů - Moc hezký a příjemný starťák!
Kolikokoli - 5 + 10 = 15 bodů - Zajímavé atypické bydlení s krásným interiérem ;)
Fidgety - 5 + 10 = 15 bodů - Exteriér je parádní! Interiér je poněkud barevnější, ale mně se to moc líbí :)
Hellohello - 5 + 10 = 15 bodů - Nádherný domeček s krásnou velkou zahradou a příjemným interiérem!
Ludmila - 5 + 9 = 14 bodů - Domek se mi jako takový líbí, ale té zelené v interiéru bych trochu ubrala a zakomponovala i jiné barvy.
NekoMH - 4 +  9 = 13 bodů - Bohužel musím srazit bod za absenci záhonku (živý plot se za záhon považovat moc nedá :( ). Jinak bych určitě změnila fasádu, aby ta viktoriánská okna a dveře lépe zapadla. Interiér je příjemný a útulný.
Sarah666 - 5 + 9 = 14 bodů - Oceňuji velkou zahradu s jezírkem. I domek je moc pěkný, ale střecha je na mě dost divoká. Interiér je hezky zařízený, ale zvolila bych buď světlejší výmalbu.
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" - Stránka 2 Empty25/04/19, 06:28 pm

Tak to sem taky konečně hodím Mrkající

soarka 5 + 10 = 15b Moc zajímavý malý domeček. Moc se mi líbí zeleň (plevel Chichichi ) u domu. Interiér je taky moc příjemně světle zařízen. V ložnici mi akorát přijdou zvláštní ti králíčci na zdi.

Kolikokoli 5 + 10 = 15b Tohle je rozhodně moc originální starťák! Zvenčí mě napadá jediné... co to je za zvláštní budovu? A pak když bych viděla vnitřek, tak by mi určitě zůstala čelist na podlaze Vysmátý Stvořila jsi moc zajímavé bydlení. Je pravda, že mi příliš nesedí ta skleněná střecha, ale jinak je to paráda!

Fidgety 5 + 9 = 14b Tvůj domek je krásný jako vždy! Je pravda, že na mě je možná kuchyně až moc zářivě fialová a v ložnici bych možná vynechala ty velké obrázky koček. Zamilovala jsem si koupelnu! Láska

Shina 5 + 10 = 15b Roztomilý cihlový domeček s pěkně sladěným interiérem! Láska Moc se mi líbí celkové pojetí domu a líbí se mi i kruhový záhonek za domem, ale je pravda, že i já bych volila jinou postel Chichichi

Hellohello 5 + 9 = 14b Je vidět, že umíš pěkně stavět i v MO Mrkající . V interiéru se mi moc líbí zákoutí s jídelním stolem. Bohužel se mi však příliš nezamlouvá cihlová stěna v obýváku, celkově mi to kazí dojem venkovského stavení. Jinak je to ale moc podařené dílko!

Ludmila 5 + 8 = 13b Tak tomu říkám pořádný chlapský styl! Je vidět, že na tu káru šetří pořádně usilovně Vysmátý Zamilovala jsem si celkový vzhled domu.

NekoMH 5 + 8 = 13b Moc příjemný malý domek *THUMBS UP* . Je pravda, že se mi místy dost mixují styly.

Sarah666 5 + 8 = 13b Moc zajímavé dílko! Akorát bych možná změnila tapetu v obýváku na nějakou, která by tolik nesplývala s podlahou. Moc se mi líbí členitost domu, i když střecha na mě působí zvláštně, ale jinak je to moc podařené dílko! *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" - Stránka 2 Empty25/04/19, 08:51 pm

Já bych se měla někdy podívat na datum v kalendáři, ale naštěstí stíhám!!!!

soarka – 5+10 = 15 b. – Krásný malý, útulný domeček. Malinko mi neladí ta ostrá zelená na sedací soupravě ke zbytku, ale to je fakt detail, protože jinak je to ideální starťák.
Kolikokoli – 5+10 = 15 b. - Už ta siminka je nádherná! Styl stavby mě opravdu zaujal, je příjemné natrefit na něco originálního. A interiéru není co vytknout (jen Maxisákům to, že za těch X let nevyřešili stromy skrz zdi Vysmátý )
Fidgety - XXX
Shina – 5+10 = 15 b.
- Jé další nádherná paní majitelka! A ten její pididomek jsem si zamilovala na první pohled.
Hellohello – 5+9 = 14 b. – Domeček je moc krásný, zvenčí opět bez výhrad. Uvnitř je na mě ale asi moc té zelenkavé výmalby, ani ta cihlová zeď to nějak nezachránila Smutný
Ludmila – 5+9 = 14 b. – Ta žlutá domku moc sluší. A interiér je povedený – na starťák pro takového toho „týpka“ naprosto odpovídá, krásně vystihuje mládenecké bydlení.
NekoMH – 5+8 = 13 b. - Pěkný domeček, jen mi k němu nějak nepasují ty zvláštní vstupní dveře, a asi celkově ta modrá barva mi k cihle moc neladí. A uvnitř mi to přijde nějaké smutné, možná tou bílou výmalbou, k tématu „jaro“ by to podle mě chtělo aspoň trochu oživit (a tím nemyslím nutně tu mou divočinu Vysmátý ).
Sarah666 – 5+8 = 13 b. – Tady bych byla pro jinou skladbu střechy a divně působí i ty bílé čáry kolem dveří – jinak by to byl pěkný starťáček.  Interiér na mě i v tvém případě působí smutně (hnědá podlaha i zdi), škoda že se třeba nenese v duchu koupelny, ta je tak hezky jarní, pastelové barvičky Láska

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" - Stránka 2 Empty25/04/19, 08:54 pm

soarka ---
Kolikokoli 5 + 9 = 14b
Fidgety 5 + 9 = 14b
Shina 5 + 10 = 15b
Hellohello 5 + 9 = 14b
Ludmila 5 + 8 = 13b
NekoMH 5 + 8 = 13b
Sarah666 5 + 7 = 12b
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" - Stránka 2 Empty26/04/19, 11:59 pm

soarka-5+10-15B -veľmi pekný domček, len ma prekvapuje, koľko toho sa zmestí v TS4
Kolikokoli-5+10-15B- úžasný nápad, už len za to musím dať 10B
Fidgety-5+9-14B- veľmi pekný, len ma rušia tie farby. Nesedí mi tá zelená a tej fialovej je tam veľa (aj keď ja mám fialovú rada)
Shina-5+10-15B- pekný anglický domček, tá skalka je úžasná a inak interiér veľmi príjemný
Hellohello-5+9-14B- tu je hneď poznať rozdiel medzi TS2 a TS4 (je taký neosobný), chápem, aj ja robím v 2, tak zázraky sa nedajú spraviť. Ale veľmi pekne riešený z vonku, len tým miestnostiam dačo chýba
Ludmila-5+9-14B- tento sa ti vydaril, len tá stolička je na nesprávnej strane stola a mohol by byť menší, vyzerali by miestnosti útulnejšie
NekoMH-4+9-13B- nesedí mi veľmi farba maľby, je akoby očadená po požiari, trošku divný typ závesov, a tiež by mu prespelo, keby bol menší, strhávam bod za chýbajúci záhon
Sarah666-XXX

Uff, tak som to do polnoci stihla Zmatený
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" - Stránka 2 Empty27/04/19, 05:43 pm

Děkuji vám všem za názory a hodnocení, hned jak budu mít znovu chvilku, tak se dozvíte konečný verdikt !
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" - Stránka 2 Empty28/04/19, 10:38 am

Konečně jsem se dostala k dokončení hodnotící tabulky, a tady jsou výsledky této soutěže :

1. místo - soarka - 14,86 bodu
2. místo - Kolikokoli + Shina - 14,71 bodu
3. místo - Fidgety + Hellohello - 14,14 bodu
4. místo - Ludmila - 13,57 bodu
5. místo - Sarah666 - 13,29 bodu
6. místo - NekoMH - 13 bodů.


Jako vždycky jsou výsledky velmi těsné, však vidíte. Moc gratuluji vítězkám, kterých je dokonce z osmi soutěžících rovnou pět ! Pro Tebe Děkuji všem za účast a krásná dílka a teď začnu vymýšlet pravidla některé z nově navržených soutěží Mrkající
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" - Stránka 2 Empty28/04/19, 10:54 am

Dekuju, to jsem necekala Pro Tebe Pro Tebe

Prima soutez a krasne domecky! *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" - Stránka 2 Empty28/04/19, 11:39 am

Velká gratulace soarce i ostatním!! Pro Tebe Pro Tebe Pro Tebe Úsměv

A za sebe moc děkuji za body i komentáře Mrkající
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" - Stránka 2 Empty28/04/19, 08:52 pm

Oooo, taky děkuji za krásné body a komentáře Červenám se *KISSED*  A Ludmile děkuji za krásný nápad, úplně mě chytla stavěcí nálada po dlouhé době, a jsem moc ráda, že jsem se zvládla zúčastnit  Pohoda

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" - Stránka 2 Empty28/04/19, 08:57 pm

Ještě bych ráda poděkovala Fidgety za rychlé přidělení vítězných placek, to už jsem nějak nestihla *SORRY*
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" - Stránka 2 Empty01/05/19, 06:52 pm

Soarko, moc gratuluji! *BRAVO* všechny domky byly moc krásné, už se těším na další soutěž Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Soutěž "Starťák v jarní zeleni" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" - Stránka 2 Empty01/05/19, 06:56 pm

Veliká gratulace a zasloužená výhra Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Sponsored content





Soutěž "Starťák v jarní zeleni" - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Starťák v jarní zeleni"   Soutěž "Starťák v jarní zeleni" - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Soutěž "Starťák v jarní zeleni"
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Starťák pro Asiatku
» Soutěž "Opuštěný dům"
» Soutěž "Dům Justina Biebera"
» Soutěž "Podzimní dům - farma"
» Soutěž "Tajemná zahrada"

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: