Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share

Stavby od Michaelas

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Michaelas
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Michaelas

Poèet pøíspìvkù : 84

Stavby od Michaelas Empty
PříspěvekPředmět: Stavby od Michaelas   Stavby od Michaelas Empty30/04/19, 11:10 am

Zdravím,
jak jsem včera psala, pustila jsem se do lázní! V galerii byly všechny v modernějším nebo asijském stylu (exteriér) a nemohla jsem najít žádné, co by se mi hodily do Brindleton Bay, tak jsem se do nich pustila sama  Úsměv

Exteriér jsem chtěla v takovém "přímořském" duchu, aby lázně příliš nevyčnívaly a působily, že jsou součástí města už dlouhou dobu (až na interier, ten je modernější  Vysmátý ). Trvalo mi to zhruba 3 dny (vy co se divíte, jsem pomalý stavitel. Všechno tak 10x předělávám a nikdy nejsem spokojená  Červenám se ). Vše je Maxis Only.

Kvůli omezenému prostoru jsem se nemohla "vyřádit" tak, jak bych chtěla, ale tohle místo mi prostě přišlo jako stvořené pro nějaké lázně. Samostatné místnosti jsou tedy komornější, ale o to více útulné!  Úsměv

Byla bych opravdu moc ráda za vaše rady, připomínky a kritiku. Nejsem kdoví jaký stavitel, tak velmi ráda dám na vás, zkušenější  Úsměv

Pohled zvenku:
Stavby od Michaelas 30-4-2019-9-25-49

Stavby od Michaelas 30-4-2019-9-25-33

Stavby od Michaelas 30-4-2019-9-26-34

Přízemí – Vstupní hala:
Stavby od Michaelas 30-4-2019-9-27-48

Stavby od Michaelas 30-4-2019-9-27-53

Stavby od Michaelas 30-4-2019-9-28-06

Přízemí – Levé křídlo:
Stavby od Michaelas 29-4-2019-19-11-16

Stavby od Michaelas 29-4-2019-19-11-26

Stavby od Michaelas 29-4-2019-19-11-32

Stavby od Michaelas 29-4-2019-19-11-45

Stavby od Michaelas 29-4-2019-19-11-52

Stavby od Michaelas 29-4-2019-19-11-58

Stavby od Michaelas 30-4-2019-9-29-15

Přízemí – Pravé křídlo:
Stavby od Michaelas 30-4-2019-9-29-53

Stavby od Michaelas 30-4-2019-9-30-08

Stavby od Michaelas 30-4-2019-9-30-14

Přízemí – Půdorys:
Stavby od Michaelas 29-4-2019-19-20-49

Suterén:
Stavby od Michaelas 30-4-2019-9-32-06

Stavby od Michaelas 30-4-2019-9-32-10

Stavby od Michaelas 30-4-2019-9-32-22

Stavby od Michaelas 30-4-2019-9-32-29

Stavby od Michaelas 30-4-2019-9-32-37

Stavby od Michaelas 30-4-2019-9-32-42

Stavby od Michaelas 30-4-2019-9-33-01

Suterén – Půdorys:
Stavby od Michaelas 29-4-2019-19-20-11

1. Patro:
Stavby od Michaelas 30-4-2019-9-33-48

Stavby od Michaelas 30-4-2019-9-34-00

Stavby od Michaelas 30-4-2019-9-34-08

Stavby od Michaelas 30-4-2019-9-34-15

Stavby od Michaelas 30-4-2019-9-34-27

Stavby od Michaelas 30-4-2019-9-34-30

Stavby od Michaelas 30-4-2019-9-34-34

Terasa:
Stavby od Michaelas 30-4-2019-9-34-46

Stavby od Michaelas 30-4-2019-9-34-56

Stavby od Michaelas 30-4-2019-9-34-53

1. Patro – Půdorys:
Stavby od Michaelas 29-4-2019-19-20-56

Venek:
Stavby od Michaelas 30-4-2019-9-30-49

Stavby od Michaelas 30-4-2019-9-31-19

Stavby od Michaelas 30-4-2019-9-31-31

Stavby od Michaelas 30-4-2019-9-31-14

Pohled ze shora:
Stavby od Michaelas 29-4-2019-19-21-00

Snad se vám lázně líbí, je to moje první větší stavba Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin - Zlatý simík stavitel
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 874

PříspěvekPředmět: Re: Stavby od Michaelas   Stavby od Michaelas Empty30/04/19, 12:48 pm

Mně se teda líbí moc Láska Láska A tři dny??? To se teda divím  Šokovaný  Jakože JENOM tři dny??? Já bych to nedala ani za týden  Červenám se  Takže obdiv  *THUMBS UP*
Jsem ráda, že ses s tím tady pochlubila, a už se těším na další stavby. Pokud se před spuštěním nové soutěže nudíš, fakt si myslím, že by stálo za to, zkusit něco ze starších zadání nebo výzev Mrkající

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Michaelas
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Michaelas

PříspěvekPředmět: Re: Stavby od Michaelas   Stavby od Michaelas Empty30/04/19, 12:59 pm

Mockrát děkuji Andílek Láska  Už se těším, až tam se svými simíky vyrazím na menší odpočinkový víkend Vysmátý Mně právě spousta soutěží zaujala, ale bylo už po termínu, tak jsem myslela, že už se to stavět nesmí, ale jakoby takto mimo soutěžně to určitě zkusím. Je tam spousta super nápaditých témat Láska
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Stavby od Michaelas   Stavby od Michaelas Empty30/04/19, 01:19 pm

Inspirovat se starším zadáním můžeš kdykoli, vždyť proto ti to navrhujeme od začátku Mrkající  Samozřejmě už to nebudeš vkládat do soutěžního tématu, ale k sobě do tohoto vlákna klidně můžeš dávat jakékoli své stavební výtvory z TS4 Mrkající *THUMBS UP*

Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel
Kolikokoli

Poèet pøíspìvkù : 679

PříspěvekPředmět: Re: Stavby od Michaelas   Stavby od Michaelas Empty30/04/19, 01:31 pm

Fakt moc krásné lázně, hned bych do nich zašla.
Jenom dvě maličké rady - zkus tolik neodscrollovávat při focení ve volné kameře, ty fotky jsou pak hodně zkreslené, a také bych doporučila pod všechny střechy (zvlášť když vyčnívají) dát podlahu, aby tam nebyla ta divná šedá výplň. Bohužel to hra ještě neumí automaticky Tydýt
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Michaelas
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Michaelas

PříspěvekPředmět: Re: Stavby od Michaelas   Stavby od Michaelas Empty30/04/19, 01:35 pm

Děkuji Láska Určitě se tím budu pro příště řídit a snad to bude zase o něco lepší! Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

Poèet pøíspìvkù : 1017

PříspěvekPředmět: Re: Stavby od Michaelas   Stavby od Michaelas Empty30/04/19, 06:19 pm

Nádherné lázně, jsem okouzlena!!! Láska máš pravdu, že ta krajina je jako stvořená pro lázně. Je to moc hezký nápad, mě snad lázně nikdy nenapadly. A je to opravdu krásně zpracované, opravdu překrásné. Úsměv
Btw. upozornění na nové příspěvky existuje: na hlavní stránce fóra je pod horním menu a nad samotným fórem vpravo odkaz "Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy". Tam když klikneš, uvidíš všechny nové příspěvky, co přibyly od tvé poslední návštěvy fóra Úsměv případně úplně nahoře v té černé listě jsou Notifications.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Michaelas
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Michaelas

PříspěvekPředmět: Re: Stavby od Michaelas   Stavby od Michaelas Empty30/04/19, 06:41 pm

Převelice děkuji, jsem moc ráda, že se líbí Láska Láska Já jsem se právě do lázní už jednou pouštěla, ale nedopadlo to... tak jsem to nechtěla nechat jen tak a zvládnout to Úsměv Ahá, já se tu ještě tak nevyznám, i když jsem si vše pročítala, tak pořád tápu a hledám Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin - Bronzový simík stavitel
Ludmila

Poèet pøíspìvkù : 1139

PříspěvekPředmět: Re: Stavby od Michaelas   Stavby od Michaelas Empty30/04/19, 08:49 pm

Taky se mi tyto lázně moc líbí, velice zajímavý styl *THUMBS UP* A "jenom" tři dny stavby ? To jako fakt ? Šokovaný To mně i starťák trvá klidně týden ...
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Michaelas

PříspěvekPředmět: Re: Stavby od Michaelas   Stavby od Michaelas Empty30/04/19, 09:05 pm

Děkuji Andílek já myslela, že tři dny budou až moc Vysmátý když sleduji ty speed buildy na yt tak to dávají na jeden zátah Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

Poèet pøíspìvkù : 531

PříspěvekPředmět: Re: Stavby od Michaelas   Stavby od Michaelas Empty01/05/19, 09:38 am

Přidávám se k ostatním. Nádherné lázně.Láska Tam by se relaxovala, hned bych tam vyrazila. Vše působí tak klidně, příjemně.
Klobouk dolů! *THUMBS UP* Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Michaelas
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Michaelas

PříspěvekPředmět: Re: Stavby od Michaelas   Stavby od Michaelas Empty01/05/19, 10:11 am

Mockrát všem děkuji, hřeje mě to u srdíčka, že se vám mé lázně líbí Láska
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 1105

PříspěvekPředmět: Re: Stavby od Michaelas   Stavby od Michaelas Empty01/05/19, 07:00 pm

Opravdu moc krásné lázně! Tam bych hned vyrazila Láska tenhle druh architektury mám moc ráda Láska jinak za délku stavění se určitě nestyď, je to individuální Mrkající (mě stavba v TS2 trvá podle toho kolik mám času a především podle velikosti budovy Mrkající kostel jsem třeba stavěla neskutečně dlouho, ale starťák jsem měla naopak za jeden den Vysmátý ) vždy je nejdůležitější výsledek a je jedno, zda ti to trvá tři dny nebo celý týden Mrkající každopádně se všichni určitě rádi ještě pokocháme tvými dílky! Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Michaelas

PříspěvekPředmět: Re: Stavby od Michaelas   Stavby od Michaelas Empty02/05/19, 09:01 am

Taky mám právě ráda tenhle styl Úsměv nejsem na moderní stavby, je to na mě až moc chladné a já potřebuji cítit to "útulno a teplo" Vysmátý No už přemýšlím, do čeho se pustím dál... Úsměv Děkuji za milá slova Láska
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Michaelas

PříspěvekPředmět: Re: Stavby od Michaelas   Stavby od Michaelas Empty19/05/19, 03:28 pm

Ahojte Úsměv
Ráda bych vám představila svou momentální rodinku. Rodinku Cooperových (tedy skoro, jsou teprve zasnoubeni Vysmátý ) Rosalie a Henryho. Ale protože jsme v "sekci" staveb, půjde hlavně o jejich nový dům.

Na domy měl tento mladý pár poměrně smůlu. Ať se nastěhovali kamkoliv, nikde se necítili jako doma (Rosalie z toho viní feng shui, jako vždycky). Ať už to byl domek na pobřeží nebo v útulné uličce u potůčku, vždycky cítili, že to není ono. Až doteď! Z Brindleton Bay je osud zavál přímo do Windenburgu a tady započal jejich nový život.

Horské městečko plné starodávných domků a zřícenin si je získalo natolik, že se konečně mohli naplno usadit! Oba jakožto milovníci přírody, rybaření a sběratelé podivné havěti a vzácných kamenů si zde přišli na své a hned začali s rekonstrukcí starého domku. Protože měl domek útulnou atmosféru, rozhodli se zachovat okna, sloupy a rozdělení místností, tudíž jen vymalovali a opravily drobné nedostatky. Domeček je na samotce u jezírka. Má vše co potřebujete k životu:

-Prostornou kuchyň
-Jídelnu
-Prosvětlený obývák s krbem, výhledem do zahrady a prosklenou střechou
-Tři koupelny (jedna veřejná a dvě patří k ložnicím jim přilehlým)
-Pracovnu/Hernu
-Dvě ložnice
-Dvě terasy
-Prádelnu
-Suterén  s krbem na pořádání oslav, večírků a rodinných sešlostí (ten vám ukážu, až bude zrekonstruovaný)
-A v neposlední řadě skromnou zahrádku s posezením, grilem, jezírkem s Koi (Jak už radilo výše zmíněné feng shui Rosalie) a zahradním domkem spojeným s komorním skleníkem.

(Pár místností nemám vyfocených, protože nejsou hotové, ale vše doplním  Andílek )
P.S. Omluvte prosím ještě detaily jako jsou květiny a dekorace, bydlí zde krátce a nemají ještě vše vybaveno na 100%  Vysmátý

Stavby od Michaelas 1

Stavby od Michaelas 2

Stavby od Michaelas 3

Stavby od Michaelas 4

Stavby od Michaelas 5

Stavby od Michaelas 6

Stavby od Michaelas 7

Stavby od Michaelas 8

Stavby od Michaelas 9

Stavby od Michaelas 10
'
Stavby od Michaelas 11

Stavby od Michaelas 12

Stavby od Michaelas 13

Stavby od Michaelas 14

Stavby od Michaelas 15

Stavby od Michaelas 16

Stavby od Michaelas 17

Stavby od Michaelas 18

Stavby od Michaelas 19

Stavby od Michaelas 20

Stavby od Michaelas 21

Stavby od Michaelas 22

Stavby od Michaelas 23

Stavby od Michaelas 24

Stavby od Michaelas 25

Stavby od Michaelas 26

Stavby od Michaelas 27

Stavby od Michaelas 28

Stavby od Michaelas 29

Stavby od Michaelas 30

Stavby od Michaelas 33

Stavby od Michaelas 34

Uvidíme jak se bude mladé rodince v novém (a snad už i posledním) domečku dařit Úsměv Láska
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Stavby od Michaelas   Stavby od Michaelas Empty19/05/19, 04:13 pm

Překrásné! Stylově dokonale zapadá do prostředí Úsměv moc dobrá práce! *BRAVO* *BRAVO* *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 1105

PříspěvekPředmět: Re: Stavby od Michaelas   Stavby od Michaelas Empty19/05/19, 04:47 pm

To je krása! Láska moc jsem si zamilovala zahrádku Láska a tvoji simíci jsou pořádní sympaťáci Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Michaelas

PříspěvekPředmět: Re: Stavby od Michaelas   Stavby od Michaelas Empty19/05/19, 04:57 pm

Děkuji vám Láska Ještě mám v plánu se více vyhrát s interiérem, aby to nebylo tak prázdné Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

Poèet pøíspìvkù : 531

PříspěvekPředmět: Re: Stavby od Michaelas   Stavby od Michaelas Empty19/05/19, 05:27 pm

To je naprostá nádhera. Šokovaný Nestačím zírat. Krásný, útulný domek! Tam bych se hned s radostí nastěhovala. Máš to opravdu precizně propracované. Láska *THUMBS UP* A ta zahrada. Láska
Klobouk dolů.
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Michaelas
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Michaelas

PříspěvekPředmět: Re: Stavby od Michaelas   Stavby od Michaelas Empty19/05/19, 05:59 pm

To jsem moc ráda Andílek Ale chce to určitě doladit Červenám se Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Stavby od Michaelas   Stavby od Michaelas Empty19/05/19, 07:53 pm

Tak to je krása, na první pohled mě zaujal tím netradičním komínem, a celkově moc povedená stavba *THUMBS UP*  Interiér už teď působí moc útulně, co teprve, až si to zabydlí Mrkající A ten zadní dvorek s přístavkem, prostě paráda Láska

Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Ludmila

Poèet pøíspìvkù : 1139

PříspěvekPředmět: Re: Stavby od Michaelas   Stavby od Michaelas Empty19/05/19, 09:00 pm

Zajímavé originální dílko, Tví Simíci už dokonce oslavili i Vánoce Úsměv Ještě bys nám mohla, prosím, ukázat půdorys, abychom měly celkový přehled, kde je která místnost Aha A jen malilinkatá poznámka - trošku mi kazí dojem ta osázená pneumatika, ale každý máme jiný vkus ...
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Michaelas

PříspěvekPředmět: Re: Stavby od Michaelas   Stavby od Michaelas Empty21/05/19, 08:32 am

Děkuji Láska Vzhledem k náturám simíků se mi ta pneumatika hodila Úsměv Jsou oba dost "ekologicky" založeni. Mají rádi přírodu, rybaření, sbírání kamenů a hmyzu a rádi využívají staré věci na něco nového. Neradi plýtvají Úsměv Tak se mi to tam hodilo. Tento domek není podle mého vkusu, ale podle vkusu simíků. Snažím se vždy domek uzpůsobit povaze obyvatel Vysmátý

Tady jsou fotky půdorysů:

Stavby od Michaelas 19-5-2019-21-35-26

Stavby od Michaelas 19-5-2019-21-35-30

A brzy přidám update domečku, pracuju na interiéru, aby to nebylo tak strohé Andílek
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Stavby od Michaelas   Stavby od Michaelas Empty21/05/19, 07:33 pm

Taky to tak dělám, vybavuju domek většinou pro simy podle jejich povahy (pokud to tedy není do soutěže, kde nemám připravenou rodinu k nastěhování, i když už jsem se hrozně dlouho nedostala jen tak ke stavění mimo soutěž, nebo vůbec hraní). Tvůj dům je moc krásný. I ti simové jsou sympatičtí.
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Michaelas

PříspěvekPředmět: Re: Stavby od Michaelas   Stavby od Michaelas Empty21/05/19, 10:35 pm

Tak to je chyba, musíš to napravit a něco si jen tak postavit! Úsměv Děkuji mnohokrát Láska
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Stavby od Michaelas   Stavby od Michaelas Empty

Návrat nahoru Goto down

Stavby od Michaelas
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 4 :: Vaše domky - TS4-
Přejdi na: