Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Domky od Věrky

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Hellohello
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 634

PříspěvekPředmět: Re: Domky od Věrky   14/12/17, 03:41 am

Krásné Úsměv moc pěkně propracované, je vidět velký kus práce s terénem. Tam se musí simům relaxovat na dovolené - hádám, že pozemek je na Twikkii Islands Úsměv
jak to potom vypadá, když chceš simovi zrušit to plavání? Stačí jenom kliknout na tu interakci a on se okamžitě zase postaví? Něco podobného jsem chtěla ve hře a pak jsem slyšela, že to bylo poruchové a simové pak plavali donekonečna a tu interakci nešlo zrušit.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Věrka Veverka
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 32

PříspěvekPředmět: Re: Domky od Věrky   14/12/17, 06:32 am

Děkuji za pěkné komentíky. Můstek myslím nebylo nijak složité vyrobit. Myslím že se udělá jen normální most a pak se zapne cheat na úpravu terénu a udělá se kopeček pod mostem, který jej vyklene. Ty tutorialy na stavění by bylo dobré pohledat a zveřejnit. Podobně jsem zkoušela i ten se střešním balkonem (v tom zde prvním Vysněném domku).
V hlíně a písku oni plavou stejně jako ve vodě, je jim to jedno a opravdu jsou schopni plavat kamkoliv po celém pozemku. Jen po schodech normálně vyjdou a zase "se propadnou do země" a plavou dál. Z země vylezou akorát třeba když si sedne k táborovému ohni a podobně. Zrušit s to dá tak, že je vrátíš "tedy propluješ" terénem zpět ke schůdkům a vyjdeš po nich nahoru. To jde ovšem jen u ovladatelných simů. NPCčka si dělají co chtějí a pak je to teprve prča :)
Návrat nahoru Goto down
Věrka Veverka
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 32

PříspěvekPředmět: Re: Domky od Věrky   14/12/17, 06:36 am

Přemýšlela jsem, že ohradím tu plochu pro plavání plotkem, aby se museli vrátit přes ty schůdky od bazénu a nemohli "vyplavat" ven jinudy. Ale už jsem se k tomu nedostala a taky by se mi to s plotem už tolik nelíbilo, nepůsobilo by to jako přirozený rybníček.
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 345

PříspěvekPředmět: Re: Domky od Věrky   13/02/18, 09:28 pm

Teeeda. Jeden domek hezčí než druhý. Parádní tvorba Věrko. Plno parádních nápadů! Klobouk dolů *OK*
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Domky od Věrky   

Návrat nahoru Goto down

Domky od Věrky
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Vaše domky - TS2-
Přejdi na: