Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share

Apokalypsa u Zannii

Goto down 
AutorZpráva
Zannia
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 8

Apokalypsa u Zannii Empty
PříspěvekPředmět: Apokalypsa u Zannii   Apokalypsa u Zannii Empty12/05/19, 12:26 am

Úvod

Začalo to nenápadně. Tuhle prosáklo něco o velkém úspěchu zbrojírenského průmyslu. Jinde, zdánlivě nesouvisející zmínky nové sektě předpovídající další konec světa. Lidé to přešli smíchem, však co by se asi tak mohlo stát?

Nová sekta se začala prodírat do popředí, hlásala zkázu světa, pokud se lidé nevrátí k pokoře a neukončí závody ve zbrojení. Vlády a média reagovaly výsměchem, vše je pod přísnou kontrolou, jakákoli havárie je naprosto vyloučena, sekta jen rozdmýchává nepokoje. Začíná se objevovat zatýkání představitelů sekty.

Představitelé sekty se stahují do ústraní, začínají plně využívat internetu ke své propagaci. Na jejich stránkách si lidé mohou přečíst pojednání o úskalích zbrojního průmyslu, naprosto nedostačujících bezpečnostních opatřeních či si mohou objednat místo v bunkru, kde katastrofu mohou přežít. Policie po stránkách tvrdě jde, avšak nedaří se jim s nimi cokoli udělat, po každém zásahu se objevily znova. Média zahájila totální diskreditaci sekty. Někteří lidé začínají uvažovat nad tím, zda není pravda jinde, něž jim média předkládají...
"Miláčku, co když je to pravda, přeci jen to zní logicky..." "Vali, pochybuji, ta sekta chce jen vydělat peníze. Vidělas ty ceny, které chtějí za rezervaci místa?"
... jiní z toho mají legraci.
"Lidi, viděli jste ty pitomce? Že prý katastrofa... pche, to se tady nemůže stát." "Ale byla by dobrá psina to zkusit, co Marku, troufneš si na to? Na místo se ti složíme, ale chceme kompletní report!"
Blíží se den, jež sekta označila jako den D. Příprava probíhá jak na straně sekty...
"Tobiáši, již brzy nadejde den zkázy. Je vám přidělen bunkr B58. Bude zcela na vás těm lidem ukázat cestu..."
... tak na straně policie, naprosto frustrované z toho, že se jim nedařilo zakročit lépe. Nedařilo se jim vystopovat majitele stránek ani stránky zničit, nedařilo se nalézt místo, kde skončily platby... Upnuli se na pořízení místenek do bunkrů. Jen čekali na informace k přijetí, kde byla i poloha daného bunkru, které sekta hodlala rozeslat až v poslední chvíli.
"Nadporučice Nováková, očekáváme při vaší akci naprostý úspěch, vložili jsme do ní již příliš mnoho..."
Nastává den D. Sekta rozesílá informace. Budoucí obyvatelé bunkru s názvem B58 se chystají.
"Valerie, ty pitomá náno, tys těm podvodníkům vážně poslala moje peníze?! Vypadni, už tě nechci vidět!" Proslov završí zvuk políčku,  zabouchnutí dveří a tlumený pláč.
"Marku, hlavně nezapomeň všechno podrobně zaznamenávat, ať z toho za ty prachy taky něco máme." "Jasně, nebojte, všechno bude." Rozezní se smích. Marek si plácne s kamarády a odchází.
Nadporučice Elsa Nováková se rozhlédne po bytě, pokrčí rameny a zabouchne dveře. Hlavně nezklamat, opakuje si. Dobře ví, že na této akci závisí její další kariéra.
Tobiáš jen lehce polkne. Nemá rád proslovy, vedení lidí, ale takový je jeho úkol a s Boží dopomocí jej také dosáhne. Lehce těkne očima na hodiny, ano, je čas. Vyjde s bunkru a očekává své ovečky.
"Dobrý den, mé jméno je Tobiáš Plešík a mým úkolem je starost o tento bunkr a v jistém smyslu i o vás," započal Tobiáš proslov. Zahledí se na dva lidi před sebou, je trochu zmaten, očekával původně čtyři.
Apokalypsa u Zannii Screenshot-3
"Vy budete nejspíš paní Ulrichová?" otočí se k Valerii. "Ano," přitaká mu slabším hlasem a když si všimne jeho rozhlédnutí, dodá. "Manžela prosím nehledejte, nakonec odmítl přijít." Na tváři se jí rýsuje začervenalá skvrna. Tobiáš jen přikývne. Druhý muž k němu přijde. "Já jsem Marek Holeček," představí se mu a zatěká pohledem ke dveřím do bunkru. "Tam se skrývá ten zázrak?" optá se zlehka. Tobiáš přikývne a když se poslední člověk stále neobjevuje, začne se ke dveřím otáčet. "A já vám jej nyní ukáži. Pojďte prosím za mnou," vyrazí ke dveřím.
Apokalypsa u Zannii Screenshot
"Nyní se nacházíte v hlavní místnosti," začne vyprávět. "Ta předsíň, kterou jste právě prošli, slouží také jako přechodová komora, možná jste si povšimli dveří do technické komory. Z tohoto pokoje vedou dveře do několika ložnic, oddychového pokoje se sportovním vybavením, malířským stojanem a myslím, že se tam nachází i kytara, bylo myšleno na různé potřeby zdejších obyvatel," pousměje se. "Tamtím směrem se nachází zdejší zahrada, je myšlena jako oddychová zóna a samozřejmě i pro pěstování rostlin, je nutné, by byl bunkr potravinově soběstačný."
"Jste všichni zatčeni, okamžitě vyjděte ven!" Tobiášovo nadšené představování bunkru zhatí jediná věta, po níž se všichni nevěřícně otočili.
Apokalypsa u Zannii Screenshot-2
Elsa si užívá chvíli vítězství už téměř slyší pochvaly a povýšení... když tu náhle za za sebou uslyší rachot a skřípění. Vyděšeně se otočí. Dveře jsou zabouchnuté a nejdou otevřít, ať s nimi lomcuje jak chce.
"Co se sakra stalo? Otevřete ty dveře, slyšíte mě?" Tobiáš jen zavře oči a obrátí tvář k nebi.
"Obávám se, že to jen tak nepůjde. Jsou nastavené, aby se zavřely, jakmile prostředí venku nabyde vlastností neslučitelných se životem. Apokalypsa právě započala."

Drobný přehled obyvatel bunkru:
Tobiáš Plešík
Apokalypsa u Zannii Screenshot-4
Elsa Nováková
Apokalypsa u Zannii Screenshot-5
Marek Holeček
Apokalypsa u Zannii Screenshot-6
Valerie Ulrichová
Apokalypsa u Zannii Screenshot-7

Vím, že tahle výzva už nějakou dobu běží, ale myslím, že nebude až takový problém, že se přidávám později. Tak snad se vám to bude líbit Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 1058

PříspěvekPředmět: Re: Apokalypsa u Zannii   Apokalypsa u Zannii Empty12/05/19, 01:30 am

Opravdu moc zajímavý začátek! Už se moc těším, jak se to bude vyvíjet dál Úsměv jinak určitě nevadí, že jsi se přidala později Mrkající všichni si rádi počteme i příběhy z dalšího bunkru Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

Poèet pøíspìvkù : 504

PříspěvekPředmět: Re: Apokalypsa u Zannii   Apokalypsa u Zannii Empty12/05/19, 08:25 am

Moc zajímavý úvod a co teprve obyvatelé bunkru, na tohle jsem vážně zvědavá. Vysmátý
Moc hezky napsané a podle mě vůbec nevadí, že se přidáváš až teď. *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel
Hellohello

Poèet pøíspìvkù : 992

PříspěvekPředmět: Re: Apokalypsa u Zannii   Apokalypsa u Zannii Empty12/05/19, 10:33 am

Úžasné, je to opravdu originální úvod Úsměv sešla se tam zajímavá směska lidí. Vysmátý
Rozhodně nevadí, že se zapojuješ později - právě naopak, tím líp, mám radost, že se přidal někdo další Mrkající Už se moc těším, jak to bude pokračovat!
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin - Bronzový simík stavitel
Admin - Bronzový simík stavitel
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 857

PříspěvekPředmět: Re: Apokalypsa u Zannii   Apokalypsa u Zannii Empty12/05/19, 01:40 pm

Myslím, že nikdy není pozdě začít, výzvu jsme nijak časově neomezili Mrkající A tahle vypadá velmi zajímavě - moc se mi líbí úvodní příběh a různé motivy, které přivedly do bunkru jeho obyvatele Mrkající

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

Poèet pøíspìvkù : 1102

PříspěvekPředmět: Re: Apokalypsa u Zannii   Apokalypsa u Zannii Empty12/05/19, 03:11 pm

Paráda, další počteníčko, a začíná docela zajímavě *THUMBS UP* Jsem zvědavá, kdo se s kým dá dohromady Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Zannia
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 8

PříspěvekPředmět: Re: Apokalypsa u Zannii   Apokalypsa u Zannii Empty14/05/19, 05:29 am

Dekuji vsem. Uprimne, i ja jsem zvedava, jak tohle dopadne a kdo s kym nakonec skonci, zatim nemam presbe urceno. Uvidime, nejak se to vyvine Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel
Hellohello

Poèet pøíspìvkù : 992

PříspěvekPředmět: Re: Apokalypsa u Zannii   Apokalypsa u Zannii Empty14/05/19, 04:03 pm

@Zannia napsal:
Dekuji vsem. Uprimne, i ja jsem zvedava, jak tohle dopadne a kdo s kym nakonec skonci, zatim nemam presbe urceno. Uvidime, nejak se to vyvine Vysmátý

Tak to jsem zvědavá, jak to nakonec bude Úsměv mám tajný tip, uvidíme, jestli se trefím. Už se moc těším na další díl Mrkající
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Apokalypsa u Zannii   Apokalypsa u Zannii Empty

Návrat nahoru Goto down

Apokalypsa u Zannii
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Výzva - Apokalypsa!-
Přejdi na: