Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share

Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 1190

Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE Empty
PříspěvekPředmět: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE Empty07/05/19, 09:03 pm

Jéé! Už se těším až se do toho pustím! Jupííí je pravda, že to bude masakr... hlavně, že tam nebude muset být sedm koupelen Chichichi
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan
Hellohello

Poèet pøíspìvkù : 1076

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE Empty08/05/19, 07:29 am

Super pravidla! Úsměv moc pěkně se vám to podařilo dát dohromady, z tak kusých informací Úsměv Bude to hrozně zajímavé. A pěkně těžké napodobit! Doufám, že to vůbec stihnu do konce května Chichichi
Je dobře, že nemusí být 7 koupelen Vysmátý   Stejně tak nemusí být ani 5 ložnic, že ne? Mrkající Jen ta jedna je povinná a musí odpovídat originálu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 899

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE Empty08/05/19, 08:27 am

Ano, jedna ložnice je povinná, co nejvíce dle předlohy, pak se tam mají objevit vyjmenované místnosti (ty mohou ale nemusí být podle fotek v odkazech) a další 4 pokoje, které nutně nemusí být ložnice, ale cokoli, co by se dalo čekat v domě superstar Mrkající
P.S. A termín jako vždy - uvidíme, jak nám to pošlape, tak se tomu přizpůsobíme Červenám se

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE Empty09/05/19, 06:18 pm

Jsem opravdu moc ráda, že tam nebude muset být 5 ložnic Zmatený vůbec netuším, jak bych to všechno nacpala na pozemek spolu se 7 koupelnami Zmatený Vysmátý bude to výzva... zatím akorát schraňuji nějaké drobnosti, co by se mi mohli do domu hodit Vysmátý už jste někdo začal stavět? Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan
Kolikokoli

Poèet pøíspìvkù : 696

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE Empty09/05/19, 07:08 pm

Já začala už minulý víkend. Mám skoro postaveno :D.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Admin - Bronzový simík stavitel
Admin - Bronzový simík stavitel
Ludmila

Poèet pøíspìvkù : 1217

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE Empty09/05/19, 10:07 pm

Ježkovy zraky, Kolikokoli, Ty jsi zase rychlík, já zatím váhám, jestli se do toho vůbec bez downloadů pouštět ...
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan
Kolikokoli

Poèet pøíspìvkù : 696

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE Empty10/05/19, 10:27 am

@Ludmila napsal:
Ježkovy zraky, Kolikokoli, Ty jsi zase rychlík, já zatím váhám, jestli se do toho vůbec bez downloadů pouštět ...
Byla jsem minulý týden nemocná Ďáblík tak jsem aspoň ve volné chvilce začala stavět podle těch fotek. Ale ještě nemám zdaleka hotovo. Spíš exteriér.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666

Poèet pøíspìvkù : 151

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE Empty14/05/19, 05:58 pm

Už sa teším na stavbu, ale nájdem to až po týždni? Šokovaný Tak snáď to stihnem, bude to zaujímavé v TS2, skúsim tie interiérové vyvýšenia
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE Empty14/05/19, 06:01 pm

To mi povídej... není to legrace Zmatený už jsem začala a první problém bylo napojení garáže k domu... to vyvýšení prostě hra nechápe, stejně jako zasazení dveří do zvýšené podlahy... čeká mě ještě spousta práce Sakra
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE Empty15/05/19, 11:08 pm

Lucisab tak to máš pravdu, ja som sa včera tiež zasekla na garáži, nejako som ju pripojila, tak snáď nebude robiť problém. Ale tie vyvýšené plochy fakt nejdú.😭 Ja dám asi len časť, tak snáď to nebude nikomu vadiť. Lebo TS2 je na to krátka 😠
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan
Hellohello

Poèet pøíspìvkù : 1076

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE Empty16/05/19, 04:08 am

Přesně, to byla první věc, co jsem si uvědomila, že se na tom seknu Vysmátý původně jsem se chtěla vyhnout tomu cheatu constrainFloorElevation, slýchala jsem kdysi, že to někdy nedělá dobrotu. Ale nakonec jsem ho použila, aby to odpovídalo realitě. Bez toho by to nešlo, je fakt, že TS2 stavební možnosti jsou dost omezené.
Zkuste to podle tohoto tutoriálu, pokud tu garáž tedy už nemáte hotovou Úsměv : https://www.wikihow.com/Attach-a-Garage-to-a-House-With-a-Foundation-in-Sims-2-Nightlife

Mám hotový exteriér s výjimkou zahrady a některé pokoje už jsou vybavené. Ještě jich hodně zbývá, budu mít co dělat Úsměv Přes týden se k tomu vůbec nedostanu, tak jedině víkendy... snad se to stihne. Ale je to hrozně zajímavá stavba.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

Poèet pøíspìvkù : 594

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE Empty16/05/19, 08:52 am

Tak přemýšlím jestli se do toho pustit nebo ne. Je to docela náročné, jak tak koukám Zmatený Ale zas je to docela zajímavá výzva, nikdy jsem snad nic tak velkého nestavěla. Pardon
Díky Hello za bezva tutoriál, určitě se bude hodit. *THUMBS UP* Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 899

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE Empty16/05/19, 12:38 pm

Hlavně se s tím prosím moc netrapte - pokud vám ten vnitřní schodek nepůjde udělat ani podle tutorialu, tak je možné centrální místnost nechat v rovině! To stejné s garáží, pokud se nepodaří napojit, klidně myslím nebude vadit, když bude celý dům v úrovni terénu Mrkající
Vím, že v TS2 to přes cheaty šlo, ale je to piplačka, v TS4 jsem to ještě ani nezkoušela (i když nedávno přidali možnost různých úrovní, ani nevím, jestli jdou nějak rozumně propojit). Ale hlavně má to být zábava, ne utrpení to stavění, tak poprosím Ludmilu, aby to kdyžtak do pravidel dopsala, že odchylky dle stavebních možností hry jsou POVOLENY! Mrkající

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE Empty16/05/19, 05:53 pm

Ja som garáž robila podľa videa na YT, nejaké poľské, z anglickeho mi to nešlo. Tak tá je pripojená. Skúsim vyzdvihnúť len časť a kuchyňa bude dole, tak uvidím, čo to spraví. Ja veľmi ten cheat contstrainfloorelevation moc neovládam a čo som skúšala, tak to bolo divné. Iba most sa mi s tým podaril, ale tiež presne podľa videa. Uvidím, čo stvorime. Je tu veľká príležitosť si dotvoriť všetko po svojom, pretože aj to, čo poznáme, neviem či nájde.. A čo teprva MO😯
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE Empty16/05/19, 06:11 pm

Hello, moc děkuji za návod, ale já už mám postavenou většinu domu, takže to bohužel nemůžu použít Smutný moje garáž je připojená podivně (respektive vlastně skoro vůbec), takže budu ráda za malé odchylky v rámci herních možností v TS2 Smutný každopádně centrální místnost vypadá stavebně skoro jako na fotkách, ale zase jsou tam odchylky od originálu Smutný

Jinak co se týká umístění místností, tak se jejich rozmístění dá docela dobře poznat Úsměv docela mě překvapilo, že prodejci toho domu nafotili skoro celý spodek Úsměv a co se týká vybavení, tak tam se především snažím, aby to bylo alespoň barevně nějak podobné... zkrátka tahle stavba je výzva od začátku až do konce Vysmátý ale i přes tyhle blbosti mě to docela baví a moc se těším až uvidím, jak jste se s tím poprali vy Úsměv
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka

Poèet pøíspìvkù : 345

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE Empty16/05/19, 06:27 pm

Jelikoz jsem se k tomu jeste nedostala (snad tento vikend uz ano Nevím ), tak mam jen nacrtnuty pudorys na papire. Ale podle komentaru koukam, ze to bude vazne narocne. Co jste to vymyslely, ty blaho! Tytyty
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE Empty17/05/19, 12:18 pm

Já už začala, al je to docela fuška. Vysmátý Jsem ráda, že se mi podařilo připojit tu garáž, ale chvilku to trvalo než jsem porozuměla tomu cheatu. Zmatený
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Michaelas

Poèet pøíspìvkù : 95

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE Empty17/05/19, 05:20 pm

Můžu se zeptat, jak děláte tu část, kde má být obývací pokoj v rovině s terasou a kuchyň má být o level výše? Šokovaný Já jsem to zatím vyřešila tak, že jsem jakoby umazala podlahu obýváku tak, aby byl úplně na zemi,ale tím pádem jsou nefunkční dveře na terasu,protože jsou jakoby až "nad základy" (tudíž nad úrovní obýváku) jestli chápete. Děkuji za rady Červenám se Červenám se
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE Empty17/05/19, 06:23 pm

Michaelas, ja mám v TS2 s tým problém, takže mám dom na základoch, tam mám obývačku a potom mám tu vyvýšeninu, ale opät len na.kusok, pretože by sa mi nedala.spravit kuchyňa a z nej vedúce dvere. Ale ak ti to nejde, môže to byť v jednej rovine. Je to pekné, ale aspoň dvojka má v tomto Značné limity. Ja zase neviem, kam.dat schody, netuším kde v originálne su. A tá druhá obývačka v štýle podnikateľského baroka. Inak ten dom.je v podstate guláš.stylov. 😃
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Michaelas

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE Empty17/05/19, 07:02 pm

Já mám právě taky dost problémů vzhledem k nedostatku fotek a půdorysu domu Vysmátý zkoumám každý odraz v okně abych zjistila kde co je Vysmátý a taky mám problém s tou garáží :/ stavím ji podle návodu na yt, kde mám postavit garáž 1 čtvereček od domu, ant o dát střechu garáže a poté dům přisunout atd, al vždy když dům přisunu střecha mi zmizí s nápisem, že střechu lze stavět jen na rovném terénu, co ž mám,takže jsem v koncích Vysmátý Smutný
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE Empty17/05/19, 07:10 pm

Dávaš tam aj cheat? Treba to vyrovnať. Ja som robila podľa tohto https://youtu.be/RFxS-ezBUxo Inak je tu aj odkaz na garáž. Ale či to bude fungovať aj v hre, neviem. Ja som už podobné robila a práve k už postavené mu domu a pokazilo mi to rodinu. Som ich musela vysťahovať.
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Michaelas

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE Empty17/05/19, 07:19 pm

Já to stavím ale ve čtverce, tam to bude asi jinak, ne? :/
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka

Poèet pøíspìvkù : 345

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE Empty17/05/19, 07:42 pm

Michaelas: Ja uz to v TS4 zkousim od odpoledne a porad se mi zveda cely pozemek. I ploty. A to jsem projela snad vsechna videa s touto tematikou. Bohuzel budu mit dum v jedne rovine Plačící
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE Empty17/05/19, 07:43 pm

Já mám odzkoušeno podle odkazu od Hello a funguje to bez problémů. Úsměv Jinak jsem zjistila, že mi tam taky plno věcí nesedí a ke všemu jsem zvolila nevhodně velikost pozemku. Smutný Přemýšlím,zda-li to celé ještě předělat i když už mám exteriér skoro hotový, ale trošku mě to irituje, je škoda, že není více obrázku toho exteriéru. *SORRY* Zkoušela jsem dohledávat ještě, ale nic extra jsem neobjevila. Smutný
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Michaelas

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE Empty17/05/19, 07:48 pm

Já jsem taky pátrala, je to zapeklitá stavba Vysmátý v sims prostě velice těžko proveditelná... Plačící alespoň tedy pro mě Vysmátý ale nevzdávám to! nebude to přesné, spousta věcí bude krkolomná, ale snad to ve finále nebude tak zlé Andílek Návod od Hello je bohužel na 2 :/ a jakoby, ono i na 4 jsou návody,ale mně nefungují Šokovaný
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE Empty

Návrat nahoru Goto down

Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: