Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE

Goto down 
+5
Ludmila
Kolikokoli
Fidgety
Hellohello
Lucisab
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty17/05/19, 07:54 pm

Jojo je to na 2:-) a máš pravdu, je to zapeklité, ale aspoň je to zas o to zajímavější. Vysmátý U 4 teda vůbec nemám tucha. Smutný Tak bohužel neporadím.
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty17/05/19, 08:44 pm

A toto jste nezkoušely? Já to asi půjdu hned prubnout Aha

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty17/05/19, 08:52 pm

Nefunguje mi nic :/ když jsem ted tohle zkusila a chtěla jsem základy domu zvednout, zvedala se i úroveň garáže :( s takovou to nedostavím nikdy Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty17/05/19, 09:14 pm

Jojo Fidgety, to bylo hned prvni co jsem zkousela. Myslela jsem, ze ta strecha tu budovu drzi "pri zemi". A vubec. Jak uz jsem psala, zveda se mi i plot.. Sakra a to se mi ty mistnosti ani nedotykaly..
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty17/05/19, 09:27 pm

Hm, já místnosti taky sice nějak napojila, ale pak už nejdou upravit jejich rozměry, takže by to chtělo promyslet hoodně dopředu celý půdorys, ale hlavně mi už nejde spojit dům v patře Sakra Plačící
Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 17_e5_10
Pozn. Půdorys je jen zkušební
Ale jsem ráda, že nejsem jediná "punťa", kterou štve myšlenka, že by dům byl v jedné rovině, i když asi mi nezbude nic jiného (pokud vůbec stihnu postavit aspoň něco)  Červenám se

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty17/05/19, 10:52 pm

Včera jsem na to poněkud pozapomněla, ale teď už je to doplněno do pravidel - odchylky od originálu jsou podle stavebních možností hry samozřejmě povoleny ! Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty18/05/19, 06:18 am

Tak to je teda pořádný stavební oříšek.. překvapilo mě, že ani v TS4 to není tak úplně jednoduché, ani s celkově širšími stavebními možnostmi - je to dokonce ještě horší, než v TS2 při použití toho cheatu? Plačící
Souhlasím s Janikou - je to těžké, ale na druhou stranu moc zajímavé. A jak bude ten půdorys hotový, půjde to jak po másle Mrkající
@Fidgety (& ostatní, komu nefunguje napojování domu nebo vyvýšené pódium), já myslím, že to vůbec nevadí, když dům bude v jedné rovině. Mrkající I tak bude určitě moc krásný. Počkejte, až se k tomu přidá zahrada a vnitřek.
Navrhuju, aby se do pravidel hodnocení dala připomínka, aby se nestrhávaly body za nedodržení pravidel konkrétně za tohle, jinak by to bylo dost nefér. Ne každá hra to umožňuje.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty18/05/19, 07:40 am

Myslím, že tentokrát se bude určitě hodnotit jinak - nejspíš podle toho, do kterého domku by se Justin Bieber nastěhoval nejradši Pohoda
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty19/05/19, 02:29 pm

Podobně jako Hello se divím, že v TS4 tohle nevylepšili Aha popravdě jsem čekala, že tam by to mohlo být snažší (i když já mám co říkat, zatím tam stavím jen podivné nevzhledné krabice, takže nemám moc přehled Vysmátý ). Jinak já už jsem včera konečně celý dům dostavěla Zmatený už budu jen fotit a třídit... jinak chci moc poděkovat za upravení pravidel Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty19/05/19, 06:02 pm

Já mám teprve přízemí a ložnici v patře... takže doufám, že se mi podaří alespoň dneska dostavět *OK* Jak jste na tom ostatní? Jestli se podělíte? Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty19/05/19, 07:14 pm

Lucisab, to jsi teda rychlík! Úsměv Já jsem se od minulého víkendu vůbec nedostala ke hře. Takže stav stejný, jak jsem psala minule Vysmátý Jak teď bylo krásně, využili jsme pěkného počasí a jeli na výlet - ale bohužel na domě se nic nepohlo. Tak asi až příští víkend, protože pochybuju, že se k tomu dostanu přes týden Smutný bohužel v práci je to čím dál horší.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty19/05/19, 07:45 pm

Já se do toho taky už pustila, ale mám jen hrubou stavbu Červenám se ... Jinak výlet v tomto počasí závidím, my jsme zavření doma s neštovicema Plačící

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty19/05/19, 08:14 pm

Já jsem se nějak zasekla u exteriéru stále. Vysmátý Ale snad už s tím zítra pohnu, taky jsme využili pěkného počasí a strávili ho venku než doma.:)
Fidgety, to mě mrzí...to je nepříjemná věc.. Smutný Já je chytla až v 19 a nebyla to teda procházka růžovým sadem.
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty20/05/19, 05:18 pm

V TS4 nejde mít 3 úrovně. Tj. mít nejvýše kuchyň, pod ní obývák s terasou a pod tím ještě normální podlahu. Tedy... šlo by to, ale ty místnosti by se nemohly dotýkat. Případně udělat terasu "fake" jako vyvýšený terén, ale potom by opět nenavazovaly ostatní místnosti. Tj. je potřeba udělat kompromis a mít buď terasu v úrovni terénu a nebo obývák v úrovni ostatních místností.
Tuším, že ale v TS3 toto šlo. Nevím
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty20/05/19, 10:03 pm

Tak ja som možno v polovici. Včera som celkom pokročila, ale stále hľadám predmety, ktoré budú najlepšie zodpovedať originálu a nejako nie sú. Keď nájdem, je to na 3,4😞
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty21/05/19, 08:22 am

Já mám celé spodní patro a layout druhého patra. Akorát se mi to moc nelíbí, protože když se opravdu zaměříte na jednotlivé místnosti a nábytek, tak zjistíte, že tam má šílený mix stylů, vzorů, materiálů a barev, což v TS4 maxis only nevypadá zas tak dobře. Ale o víkendu to zkusím nějak splácat. Možná dokonce i použiju... downloady Šokovaný Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty21/05/19, 10:17 am

No je to pravda. Ve dvojce to vypadá taky dost zajímavě. Taky ještě dohledávám věci ke stažení, aby to nejvíc odpovídalo realitě, ale je to nemožné, to by člověk měl zahlcenou hru downloadama... Zmatený
A jak říkáš Koli, těch stylů je tam vážně hodně.:)
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty21/05/19, 07:01 pm

Já nic extra stahovat nebudu, použiju to, co už mám ve hře. A myslím, že ani takové objekty nejsou ke stažení, aby plně odpovídaly předloze Úsměv a myslím, že to ani nebude nutné. Hlavní je, pokud nás stavba baví Mrkající a to naštěstí pro mě tahle soutěž splňuje. Jen tak mít víc času Vysmátý
Už se moc těším, až to budem mít hotové a dáme to sem, jsem zvědavá, jak to máte vy Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty21/05/19, 09:09 pm

Ešte otázka, bude to veľmi vadiť, keď tam bude iba jedna (nie dvojgaraz) garáž+príjazdová cesta? Ja som si to až teraz lepsie precitala. 😮
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty22/05/19, 01:09 pm

Sarah666 napsal:
Ešte otázka, bude to veľmi vadiť, keď tam bude iba jedna (nie dvojgaraz) garáž+príjazdová cesta? Ja som si to až teraz lepsie precitala. 😮

Tak tohle je v pravidlech výslovně zmíněno, takže by to mělo být dodrženo Aha Nevím  Proto se zeptám - je opravdu velký problém to ještě upravit? Že by to rozhodilo celou stavbu, nevešlo se ti to na pozemek apod.?

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty22/05/19, 06:22 pm

No nepozorne som čítala😕Tak robila som to cez ten cheat a neviem, či mi to nepokazí celý dom, čo už mám. Môžem skúsiť, prípadne neulozim hru
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty23/05/19, 05:03 am

Vyzkoušej a dej vědět - mělo by to ještě jít upravit (podlaha ti možná odskočí, ale mělo by to jít spravit nástrojem pro srovnání terénu) - kdyby ne, neukládej - přesně, jak říkáš. Byla by škoda přijít o body za pravidla.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty24/05/19, 05:27 pm

Uff, tak som to zvládla, len teda mi to skákalo ako besné :) kúsok steny na garáži je taký divný, ale je to rovné. Len som prerábala spodok, vchod sa mi posunul a išiel rovno do kúpelne. Pomenila som spodok aj poschodie, tak snáď to bude OK.
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty24/05/19, 09:01 pm

Jsem moc ráda, že se ti to podařilo Úsměv jsi moc šikovná *THUMBS UP* už se těším až tvoje dílko uvidím Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty30/05/19, 06:43 pm

Moc prosím, jestli by se dala soutěž prodloužit? Sice bylo moře času, ale bohužel přesto nestíhám Smutný větší část mám postavenou, pořád toho dost ještě zbývá dodělat.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sponsored content





Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE   Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Soutěž "Dům Justina Biebera" - DISKUZE
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Soutěž "Dům Justina Biebera"
» Soutěž "Opuštěný dům"
» Soutěž "Podzimní dům - farma"
» Soutěž "Tajemná zahrada"
» Soutěž "Malý obchůdek"

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: