Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share

Příběhy ze světa Michaelas

Goto down 
AutorZpráva
Michaelas
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Michaelas

Poèet pøíspìvkù : 84

Příběhy ze světa Michaelas Empty
PříspěvekPředmět: Příběhy ze světa Michaelas   Příběhy ze světa Michaelas Empty26/05/19, 10:39 am

Zdravím Andílek
Protože mě hraní teď velmi chytlo, ráda bych Vám představila 2 simíky, díky kterým mě to tak baví! Úsměv  Nebudu to asi psát klasickým způsobem, jak už je tak u příběhů známo (tím myslím, že nebudu psát dialogy mezi simíky). Chtěla bych vždy přidat příspěvek, ve kterém shrnu co se odehrálo a k tomu přiložím fotografie Úsměv Strašně mě baví hrát si s charaktery simíků a detaily, takže se asi občas trochu rozepíšu Vysmátý

No nebudu to zdržovat a jdeme na to!

Tohle je prosím pěkně Rosalie Cooperová a její manžel Henry Cooper.
Příběhy ze světa Michaelas 1

Rosalie je laskavá, hudebně nadaná a přírodu milující siminka, která už od mala snila o tom, že jednoho dne bude šéfkuchařkou!
Příběhy ze světa Michaelas 25-5-2019-15-22-40

Příběhy ze světa Michaelas 25-5-2019-15-40-11

Žel bohu nikdy nepoznala své rodiče, protože zemřeli při autonehodě, když byla ještě malinká. Vyrůstala poté s babičkou, která byla dosti nemocná a nemohla dát Rosalie to, co by si zasloužila. Dala jí ale to nejdůležitější,domov. Avšak ne na dlouho. Babička zemřela, když jí bylo pouhopouhých 19 let a tak se musela Rosalie postavit na vlastní nohy. Vzala to ale tak, jak to bylo a místo sebelítosti začala pracovat. Prostřídala už nespočet prací. Přes prodavačku, servírku, chůvu a baristku se dostala až k té oné vysněné kuchařině! Zatím se propracovala na pozici "Šéfka výdeje", ale u toho to neskončí! Vždy byla spíše samotářka toulající se po lese, než že by chodila s kamarádkami na drink a házela očkem po nedaleko sedícím frajírkovi. Její úchylkou (tak trochu) je, že syslí. A hodně. Ať už venku najde vzácný či nevzácný kámen, podivně zdeformovanou plechovku nebo prostě zavítá na bleší trh, vždy si domů něco odnese! Její snad ještě větší slabostí než je kuchařina, jsou psi. Sic žádného ještě nemá, (protože ví, že by mu momentálně nebyla ideálním parťákem, když dře na své kariéře) i tak ale ví, že její pejsek bude rozhodně tulák(z ulice) a dát mu ten nejlepší domov!

A tohle je Henry. Citlivý, dobrosrdečný a technicky nadaný chlapík.
Příběhy ze světa Michaelas 25-5-2019-15-28-50

Příběhy ze světa Michaelas 25-5-2019-15-44-40

Henry sice s rodiči vyrůstal, ale nikdy neměli ten nejlepší vztah. Jakmile dosáhl 18 let a "odpadla" z nich povinnost se o něj starat, musel chodit na brigády a na vše si vydělávat sám. Netrvalo to dlouho a odstěhoval se do malého krcálku v San Myshunu a žil si svůj život. Na rozdíl od Rosalie měl práci hned na první dobrou. Vždy ho bavily počítače a vše kolem nich a když viděl příležitost začít pracovat pro velkou společnost, šel do toho i přesto, že hledali někoho na pozici opraváře počítačů. Postupně ale šplhal dál po kariérním žebříčku a momentálně je průkopníkem internetových společností! Henry ovšem není typickým prototypem nerda. Techniku miluje, ale na druhou stranu také miluje přírodu. A hlavně rybaření. Skvěle se u toho třídí myšlenky a teď je to o to lepší, když k tomu zlákal i Rosalie. A protože oba milují Indiana Jonese, dostali se od sledování filmů až k opravdové archeologii a rádi jezdí hledat nejrůznější poklady.

Příběhy ze světa Michaelas 24-5-2019-8-24-05

Příběhy ze světa Michaelas 24-5-2019-8-28-59

Příběhy ze světa Michaelas 24-5-2019-8-30-37

A teď k jejich seznámení.
Jednoho krásného dne, když Rosalie brázdila okolí Brindleton Bay a hledala další kameny do své sbírky, osud ji zavedl až k potoku, kde (díky tomu, že měla hlavu skloněnou v trávě) vrazila do rybáře a ten s mírným zaječením zahučel do vody. Nejdříve byl rozzuřený a měl v plánu toho onoho člověka, co to udělal pěkně spražit, ale když se vybrodil na břeh a uviděl tu krásnou zrzavou okatou slečnu, která na něj vyjeveně zírá, zmohl se jen na "Ahoj, jsem Henry". A byla to prostě láska jak trám, co vám budu povídat Láska Poté chodili společně do přírody, do kina a do restaurací, až se prostě dali dohromady! Ani se svatbou příliš neotáleli. Uběhly dva roky a jednou, když byly na dovolené v horách, dostali spontánní nápad, že se vezmou. Bez hostů, bez hostiny a bez ceremonie. A tak hned, jak dojeli domů, oblékli prosté oblečení a běželi do zámeckého parku, kde si řekl své "ANO" (tady je Rosalie ještě blondýnka, léta se odbarvovala, ale uvědomila si, že to že má zrzavé vlasy, je krásné a nechala je takové, jaké jsou od přírody).

Příběhy ze světa Michaelas 19-5-2019-21-24-33

Tohle je jejich asi 5. domek, ale určitě už poslední. Je to totiž ten pravý Láska !
Příběhy ze světa Michaelas 25-5-2019-14-46-25

A tady je pár fotek z jejich života.
Příběhy ze světa Michaelas 24-5-2019-10-01-51

Příběhy ze světa Michaelas 22-5-2019-22-56-02

Příběhy ze světa Michaelas 24-5-2019-9-29-05

Oba dva by si už strašně přáli miminko, ale dávají si na čas. Ještě by chtěli pokročit v kariéře, být více finančně zajištěni, probádat celý svět a mít toho vysněného pejska a tak nic neuspěchají. Co už ale teď oba ví, tak že budou nejlepší rodiče na světě. Už jen proto, že ani jeden z nich neměl to dětství růžové.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Momentálně jsou oba zaseknutí ve stádiu, kdy budují kariéru a jakmile se zase něco odehraje, přidám další část o jejich životě Úsměv  Doufám, že Vás jejich dosavadní životní příběh zaujal a rádi si přečtete další kousek Andílek

Naposledy upravil Michaelas dne 22/06/19, 01:40 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin - Bronzový simík stavitel
Ludmila

Poèet pøíspìvkù : 1139

PříspěvekPředmět: Re: Příběhy ze světa Michaelas   Příběhy ze světa Michaelas Empty26/05/19, 10:47 am

Dobrého počteníčka není nikdy dost, a tohle vypadá zajímavě ! Jen tak dál *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 1105

PříspěvekPředmět: Re: Příběhy ze světa Michaelas   Příběhy ze světa Michaelas Empty27/05/19, 08:20 pm

Moc zajímavý začátek příběhu! Láska oba simíci se mi moc líbí a jsem moc zvědavá kam to dotáhnou Úsměv jinak s tím rozepsáním s tebou musím jen souhlasit... to se mi stává hodně často Červenám se a pak u toho zapomenu i na čas Červenám se
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

Poèet pøíspìvkù : 531

PříspěvekPředmět: Re: Příběhy ze světa Michaelas   Příběhy ze světa Michaelas Empty27/05/19, 09:00 pm

Moc hezký začátek:) Oba simíci jsou sympaťáci, líbí se mi jejich povahy, určitě to bude velmi zajímavý vývoj.:) Těším se na další pokračování. Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka

Poèet pøíspìvkù : 331

PříspěvekPředmět: Re: Příběhy ze světa Michaelas   Příběhy ze světa Michaelas Empty31/05/19, 01:09 pm

Parada dalsi pribeh! Uz se tesim na dalsi cteni *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Michaelas

PříspěvekPředmět: Re: Příběhy ze světa Michaelas   Příběhy ze světa Michaelas Empty31/05/19, 03:02 pm

Děkuji Vám Láska Sama jsem zvědavá, kam se simíci dostanou a co zažijí Úsměv Andílek
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Michaelas

PříspěvekPředmět: Re: Příběhy ze světa Michaelas   Příběhy ze světa Michaelas Empty22/06/19, 03:49 pm

Jelikož vyšlo včera Island Living, nedalo mi to a hned jsem musela vytvořit nové hrdiny a pustit se do nového dobrodružství!
Bez rozsáhlého úvodu se s dovolením pustím hned do příběhu  Úsměv  Andílek

1. Kapitola - Dokonalý ráj

Cleo a Cassandra přilétají na ostrov Sulani na výměnný pobyt. Obě se předtím nikdy nepotkaly, jelikož Cassandra pochází ze San Myshuna a Cleo zase ze Selvadorada. Děvčata jsou naprosto odlišné typy. Cleo je spíše spojená s přírodou a duchovnem, zatímco Cassandra s módou a penězi. Obě jsou ovšem přátelské a i přes velké odlišnosti si padly do oka.

„Ahoj, jsem Cleo. Ty jsi má nová spolubydlící na výměnný pobyt?"
Příběhy ze světa Michaelas 22-6-2019-12-06-17

„Ahojky, asi ano. Jsem Cassandra, ale říkej mi Cass  Úsměv"
Příběhy ze světa Michaelas 22-6-2019-12-06-55

Cleo a Cassandra probrali pro začátek pár detailů a zjistili, že mají obě 24 let a že budou nové spolubydlící. Vše zatím vypadalo v pohodě a jakmile se děvčata pokochala okolím, vydali se spolu do apartmánu.
Příběhy ze světa Michaelas 22-6-2019-12-04-05

Příběhy ze světa Michaelas 22-6-2019-12-09-46

Příběhy ze světa Michaelas 22-6-2019-12-09-54

Příběhy ze světa Michaelas 22-6-2019-12-09-59

Příběhy ze světa Michaelas 22-6-2019-12-09-57

Když spatřily vnitřek skromného obydlí, nesdílely stejné pocity. Cleo byla upřímně nadšena, zatímco Cassandra nahodila ne úplně přívětivý pohled.
Příběhy ze světa Michaelas 22-6-2019-12-11-35

Příběhy ze světa Michaelas 22-6-2019-12-13-26

Je přeci jen zvyklá na něco trochu jiného. Nechtěla ovšem kazit dojem a tak raději zaplula do svého pokoje.

Uběhlo pár hodin plných vybalování a zabydlování a zatímco se Cass uchýlila k relaxu na lehátku, Cleo se vydala prozkoumat okolí.
Příběhy ze světa Michaelas 22-6-2019-12-16-29

Příběhy ze světa Michaelas 22-6-2019-12-16-54

Příběhy ze světa Michaelas 22-6-2019-12-18-02

Příběhy ze světa Michaelas 22-6-2019-12-19-37

Příběhy ze světa Michaelas 22-6-2019-12-19-55

Příběhy ze světa Michaelas 22-6-2019-12-21-01

Příběhy ze světa Michaelas 22-6-2019-12-21-50

Kochala se tak dlouho, že zapomněla kolik je hodin, a tak se rychle vydala domů.
Příběhy ze světa Michaelas 22-6-2019-12-22-26

Příběhy ze světa Michaelas 22-6-2019-12-23-57

Když přišla, uviděla Cassandru, jak je stále na lehátku a pomyslela si, jak může celý den jen ležet, když má okolo sebe takovou nádheru.
Příběhy ze světa Michaelas 22-6-2019-12-24-50

Zatímco si šla Cleo lehnout, Cass se ještě chvíli prohlížela v zrcadle a přemýšlela, kde by asi tak mohla někoho ulovit. S příjemnými myšlenkami na následující dny si šla i Cassandra nakonec lehnout.
Příběhy ze světa Michaelas 22-6-2019-12-32-22

Příběhy ze světa Michaelas 22-6-2019-12-32-31

Příběhy ze světa Michaelas 22-6-2019-12-33-50

Kdyby tak věděly, co (nebo kdo) je v následujícíh dnech čeká  Pššt .
Příběhy ze světa Michaelas 22-6-2019-12-35-31

Doufám, že se Vám 1. (trochu kratší)  kapitola líbila Andílek Budu ráda za jakékoliv ohlasy a snad bude zájem o pokračování. Mě samotnou to totiž velmi baví Láska Čekejte od toho takový možná i klasický romantický příběh Úsměv Děkuji za přečtení Andílek
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Ludmila

Poèet pøíspìvkù : 1139

PříspěvekPředmět: Re: Příběhy ze světa Michaelas   Příběhy ze světa Michaelas Empty23/06/19, 10:30 am

Zajímavé čtení, pěkné záběry *THUMBS UP* Jsem zvědavá, zda tyhle dvě děvenky nějak propojíš se svojí první dvojicí a jestli uvidíme i mořskou pannu Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Příběhy ze světa Michaelas   Příběhy ze světa Michaelas Empty23/06/19, 03:34 pm

Mě se to moc líbí Úsměv už jsem moc zvědavá jak bude vypadat chlapík na poslední fotce a jestli není náhodou mořská panna (respektive mořský panák? Aha Vysmátý Válím se smíchy ) bude to určitě legrace, moc se těším na pokračování Úsměv já jsem si koupila nový datadisk až dnes, takže mám veškeré zkoumání před sebou Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

Poèet pøíspìvkù : 531

PříspěvekPředmět: Re: Příběhy ze světa Michaelas   Příběhy ze světa Michaelas Empty23/06/19, 05:40 pm

Moc hezké počtení. Jsem stejně jako Ludmila zvědavá, jestli příběhy propojíš i s první dvojicí.
Jinak opravdu moc krásné záběry. Láska
Datadisk už jsem si pořídila před termínem, ale nějak jsem neměla čas ještě moc prozkoumávat, tak jsem sama zvědavá. Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Michaelas
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Michaelas

PříspěvekPředmět: Re: Příběhy ze světa Michaelas   Příběhy ze světa Michaelas Empty24/06/19, 03:50 pm

Děkuji vám za milé ohlasy, materiálu mám nafoceného tak na 30 kapitol dopředu, už to jen sepsat Chichichi A doporučuji datadisk hned prozkoumat, je tam toho nekonečně mnoho Láska Láska
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

Poèet pøíspìvkù : 1017

PříspěvekPředmět: Re: Příběhy ze světa Michaelas   Příběhy ze světa Michaelas Empty24/06/19, 05:32 pm

Nádherně nafoceno, na ty fotky se nemůžu vynadívat, to je pastva pro oči! Láska
A k tomu ještě krásně sepsáno *BRAVO* Příběh začíná moc hezky Úsměv těším se, jak bude pokračovat. Oba díly se mi moc líbily. To seznámení Rosalie a Henryho je tak vtipné Chichichi jsou oba moc sympatičtí - Cleo taky Úsměv a na Cass jsem zvědavá, jak se bude projevovat dál.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Příběhy ze světa Michaelas   Příběhy ze světa Michaelas Empty24/06/19, 06:12 pm

@Michaelas napsal:
Děkuji vám za milé ohlasy, materiálu mám nafoceného tak na 30 kapitol dopředu, už to jen sepsat Chichichi A doporučuji datadisk hned prozkoumat, je tam toho nekonečně mnoho Láska Láska  

Však já už pilně zkoumám, ale prozatím se mi nepodařilo objevit žádnou mořskou pannu kromě té, kterou jsme viděli v ukázce Červenám se i když ani ta mi nechtěla prozradit jestli jí opravdu je Červenám se jinak už se moc těším na těch 30 kapitol Andílek Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin - Zlatý simík stavitel
Admin - Zlatý simík stavitel
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 874

PříspěvekPředmět: Re: Příběhy ze světa Michaelas   Příběhy ze světa Michaelas Empty25/06/19, 03:06 pm

Vypadá to dobře, moc se mi líbí ten kontrast hlavních hrdinek *THUMBS UP*  A ty fotky jsou taky skvělé Láska Láska  A aspoň se tím tropickým rájem taky trochu pokochám Pohoda

P.S. A v původním příběhu plánuješ pokračovat? A chceš postavy spojit, nebo držet oddělené příběhy? Protože pokud by platilo to druhé, a aspoň jeden z příběhu plánuješ na 30 kapitol, asi by se ti neměly míchat v jednom tématu Aha  Kdyžtak dej vědět, klidně přes soukr. zprávu a domluvíme se - můžu ti např. téma rozdělit, abys nemusela nic vkládat znovu Mrkající

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Michaelas
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Michaelas

PříspěvekPředmět: Re: Příběhy ze světa Michaelas   Příběhy ze světa Michaelas Empty25/06/19, 03:12 pm

Děkuji Andílek Láska Mám v plánu to nějak propojit. Já to beru jako jeden svět a i kdybych měla více příběhů, bude to vždy nějakým způsobem propojené Úsměv Kdybych náhodou chtěla nějaký příběh zvlášť, určitě se ozvu Láska
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Michaelas

PříspěvekPředmět: Re: Příběhy ze světa Michaelas   Příběhy ze světa Michaelas Empty06/07/19, 02:30 pm

Nevím, kde tento dotaz položit, ale musela jsem přeinstalovat pc a po znovunainstalování hry tam nic nemám. Nedá se to nějak obnovit ty rozehrané příběhy? Plačící
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Příběhy ze světa Michaelas   Příběhy ze světa Michaelas Empty07/07/19, 02:44 pm

@Michaelas napsal:
Nevím, kde tento dotaz položit, ale musela jsem přeinstalovat pc a po znovunainstalování hry tam nic nemám. Nedá se to nějak obnovit ty rozehrané příběhy? Plačící

Tenhle dotaz by patřil do téhle sekce: http://thesims234.forumczech.com/f13-poradna-ts4
Ale co se týká dotazu - obávám se, že pokud sis před reinstalací neudělala zálohu herních dat, že už jsou data nenávratně pryč Smutný To snad nee, tvůj příběh se mi moc líbil Plačící
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Michaelas

PříspěvekPředmět: Re: Příběhy ze světa Michaelas   Příběhy ze světa Michaelas Empty07/07/19, 03:38 pm

Škoda Šokovaný Plačící Už jsem měla zhruba promyšlené, jak bych ty dvě rodinky spojila Tydýt
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Příběhy ze světa Michaelas   Příběhy ze světa Michaelas Empty07/07/19, 03:49 pm

To je veliká škoda Smutný   doufám, že tě to neodradí a že se pokusíš vytvořit to znovu nebo začít nový příběh. Kdyby mělo dojít k nějaké další přeinstalaci příště, je potřeba se podívat na internet a najít si, co vše je potřeba zazálohovat pro tvoji verzi hry - já nemám TS4, tak nemůžu poradit, co vše je potřeba zazálohovat (vypálit na CD/DVD nebo jen zkopírovat na flashku nebo externí harddisk, podle možností - a po přeinstalování PC a opětovném nainstalování hry tyto data zpátky nakopírovat do složky se hrou). Ale na internetu se to dá najít, např. tady pro TS4 https://www.carls-sims-4-guide.com/help/save.php
jen je mi moc líto, že v tomhle případě už je pozdě Smutný ale i tak je dobré zálohovat průběžně, třeba jednou za měsíc nebo i delší dobu, pokud by se náhodou něco stalo s PC.
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Michaelas

PříspěvekPředmět: Re: Příběhy ze světa Michaelas   Příběhy ze světa Michaelas Empty07/07/19, 05:00 pm

Mockrát děkuji. Dám si na to větší pozor příště Smutný Nevím z jakého důvodu jsem si myslela, že at hru nainstaluju kdekoliv a kdykoliv, tak tam budu mít vše při starém Tydýt Zkusím nějaký příběh určitě vymyslet ještě jednou Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Příběhy ze světa Michaelas   Příběhy ze světa Michaelas Empty08/07/19, 03:59 pm

@Michaelas napsal:
Mockrát děkuji. Dám si na to větší pozor příště Smutný Nevím z jakého důvodu jsem si myslela, že at hru nainstaluju kdekoliv a kdykoliv, tak tam budu mít vše při starém Tydýt Zkusím nějaký příběh určitě vymyslet ještě jednou Úsměv

Michaelas, to je strašná škoda Smutný ale věřím tomu, že i další tvůj příběh bude moc fajn a hrozně se na něj těším Láska
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Příběhy ze světa Michaelas   Příběhy ze světa Michaelas Empty

Návrat nahoru Goto down

Příběhy ze světa Michaelas
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 4 :: Vaše příběhy - TS4-
Přejdi na: