Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Fidgety a její stavební archiv

Goto down 
+4
Věrka Veverka
Fidgety
Ludmila
Hellohello
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fidgety a její stavební archiv Empty
PříspěvekPředmět: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv Empty21/11/17, 09:45 pm

Právě jsem projela svoje alba na Postimage a světe div se, mám tam i nějaké poklady z TS3, tak to už je taky doba sakra Šokovaný ... A podle názvu alba "Stavby podle půdorysu" byl tenhle domek taky soutěžní...

Fidgety a její stavební archiv Stavby_podle_p_dorysu_01

Fidgety a její stavební archiv Stavby_podle_p_dorysu_02

Fidgety a její stavební archiv Stavby_podle_p_dorysu_02b

Fidgety a její stavební archiv Stavby_podle_p_dorysu_03

Fidgety a její stavební archiv Stavby_podle_p_dorysu_04

Fidgety a její stavební archiv Stavby_podle_p_dorysu_05

Fidgety a její stavební archiv Stavby_podle_p_dorysu_06

Fidgety a její stavební archiv Stavby_podle_p_dorysu_08

Fidgety a její stavební archiv Stavby_podle_p_dorysu_09

Fidgety a její stavební archiv Stavby_podle_p_dorysu_11

Fidgety a její stavební archiv Stavby_podle_p_dorysu_12

Fidgety a její stavební archiv Stavby_podle_p_dorysu_13

Fidgety a její stavební archiv Stavby_podle_p_dorysu_14

Fidgety a její stavební archiv Stavby_podle_p_dorysu_15

Fidgety a její stavební archiv Stavby_podle_p_dorysu_16

Fidgety a její stavební archiv Stavby_podle_p_dorysu_17

Fidgety a její stavební archiv Stavby_podle_p_dorysu_18

Fidgety a její stavební archiv Stavby_podle_p_dorysu_19

Fidgety a její stavební archiv Stavby_podle_p_dorysu_20

Fidgety a její stavební archiv Stavby_podle_p_dorysu_22

Fidgety a její stavební archiv Stavby_podle_p_dorysu_23

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fidgety a její stavební archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv Empty21/11/17, 11:00 pm

Jo, jo, to jsem si dovolila spáchat soutěž podle půdorysu jednoho domu z nějakého katalogu - zaujal mě tenkrát ten výklenek či co to bylo. Vyšlo Ti z toho velmi zajímavé dílko, možná bychom mohly zkusit najít výherní pořadí Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2693
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fidgety a její stavební archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv Empty22/11/17, 04:34 am

Krásný domek! :)  Ta zahrada má teda všechno, co si jenom simové můžou přát, tolik vyžití!
Podařilo se mi najít tu soutěž, ale k pořadí jsem se stejně nedostala. Byla to
"Stavebni soutez "Stavby podle pudorysu" (TS2+3)". Bohužel zatím nemůžu vkládat linky.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fidgety a její stavební archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv Empty25/11/17, 04:08 pm

Díky dámy Úsměv Bohužel ani já výherní pořadí nemám, našla jsem jen, jak jsem hodnotila ostatní.

Pokračuji se soutěžní nostalgií. Když jsem ten disk prolezla, úplně zírám, kolik těch soutěží bylo, a to jsem se zdaleka všech neúčastnila. Jedna z prvních v TS3 byla ale o starťák, tentokrát bez vlastního obsahu - v poznámce mám, že mi zbylo 51 simleonů.
Fidgety a její stavební archiv Screenshot-206

Fidgety a její stavební archiv Screenshot-203

Fidgety a její stavební archiv Screenshot-211

Fidgety a její stavební archiv Screenshot-209

Fidgety a její stavební archiv Screenshot-212

Fidgety a její stavební archiv Screenshot-215

Fidgety a její stavební archiv Screenshot-208

Fidgety a její stavební archiv Screenshot-207

Fidgety a její stavební archiv Screenshot-217

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2693
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fidgety a její stavební archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv Empty25/11/17, 04:34 pm

Dobrá práce Úsměv hezký dům a navíc se ho podařilo vybavit vším, co simové potřebují. Ta pračka je funkční ? Jak vlastně funguje praní v TS3? Je nutné prát oblečení, nebo je to jen dekorativní předmět?
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fidgety a její stavební archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv Empty25/11/17, 05:02 pm

Děkuji  Červenám se
Pokud si dobře pamatuju, přibyla s nějakým rozšířením a byla funkční. Simíci měli koš na prádlo, pračku a věšák na prádlo nebo sušičku. Ale myslím, že pokud na pozemku nebylo ani jedno, tak praní nepotřebovali. Ale jakmile měli pračku a nebyl v místnosti koš na prádlo, tak při převlečení simíci rozhazovali oblečení po zemi.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fidgety a její stavební archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv Empty25/11/17, 05:56 pm

Jo, jo, ty trable s pračkou v TS3 jsem si taky vyzkoušela, ale stejně jsem se vrátila k TS2. Domek je moc pěkný, zvenku jednoduchý, interiér doladěný. Tu soutěž jsem možná už vyhlašovala já, ale jistá si nejsem Nevím
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fidgety a její stavební archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv Empty25/11/17, 09:18 pm

Díky Úsměv a ano, to už byla Ludmilo tvoje soutěž, podle stáří fotky Stavební soutěž "Starťák" (TS2+TS3) z května/června 2012.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fidgety a její stavební archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv Empty01/12/17, 10:34 am

Tak ještě něco ze soutěží, které jsem absolvovala v TS3. I když tady nejsem spokojená s barvami. Na to, že v TS3 bylo přebarvovátko, mi to vůbec nevyšlo. Ale já měla na starém PC tak vyblité barvy, že jsem ani nepoznala, jak moc je to tmavé  Vysmátý

Předloha:
Fidgety a její stavební archiv P_edloha

Stavba:
Fidgety a její stavební archiv Sout_3-01-01

Fidgety a její stavební archiv Sout_3-01-02

Fidgety a její stavební archiv Sout_3-01-03

Fidgety a její stavební archiv Sout_3-01-04

Fidgety a její stavební archiv Sout_3-01-05

Fidgety a její stavební archiv Sout_3-01-06

Fidgety a její stavební archiv Sout_3-01-07

Fidgety a její stavební archiv Sout_3-01-08

Fidgety a její stavební archiv Sout_3-01-09

Fidgety a její stavební archiv Sout_3-01-10

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Věrka Veverka
Simpařan
Simpařan
Věrka Veverka


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 21. 11. 17

Fidgety a její stavební archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv Empty01/12/17, 10:44 am

Krásné domky. A ta stavba podle reálné fotky domu je zarážející jak se povedlo napodobit. Miluji takové domy, ale vím, jak moc práce dá postavit něco takového a pak to ještě pěkně vybavit.
Trojku můj PC nikdy nezvládal a tak jsem jen tiše záviděla těm, co ji mají a tvoří v ní. Adam mi však říkal, že z jeho pohledu je lepší dvojka a tak mě ta tichá závist časem přešla. :)
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fidgety a její stavební archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv Empty01/12/17, 10:59 am

No, dlouho to trvalo, já jsem taky věčně nespokojená a pořád to pak předělávám Tydýt
A i já si myslím, že dvojky byly lepší. Jako trojky měly něco do sebe - to přebarvovátko, otevřený svět, hratelné kariéry byly fajn. Ale simíci byli oškliví, ať se člověk snažil sebevíc, vždy z toho vyšla plastová panenka Sakra  Takže pokud bych se vracela zpět, tak taky spíš ke dvojkám.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fidgety a její stavební archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv Empty01/12/17, 09:07 pm

To muselo dát tedy hodně práce, perfektně se Ti povedlo napodobit předlohu. Podle mě to vůbec nevypadá tmavé. A co se týká Simíků, právě kvůli nim jsem zůstala radši u dvojky.
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2693
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fidgety a její stavební archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv Empty02/12/17, 08:41 am

Tak toto mě naprosto uchvátilo  Šokovaný  je to mistrovské dílo, ta zahrada je překrásná! Ten altánek, fontány, jezero... krásně rozmístěné květiny a stromy. Vůbec mi to nepřipadá tmavé, tvoje verze se mi líbí ještě víc, než originál Úsměv je to nádherné! *BRAVO*  rozhodně jeden z nejkrásnějších domů v TS3, jaké jsem kdy viděla Úsměv

Jinak úplně přesně souhlasím s TS3 simíky - moc mě zklamala grafika, co se simů týče. Je fakt, že v TS2 taky nehraju se simy v jejich maxis-only podobě, mám stažené kůže a všechno možné, takže ve výsledku to vypadá jinak, ale jinak mi asi grafika simů sedí víc ve dvojce, i stavba těla, všechno. Zato ta krajina vypadá nádherně ve trojce. Tenhle domek je toho důkazem Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fidgety a její stavební archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv Empty02/12/17, 10:40 am

Téda děkují, to jste mne potěšily  Červenám se

Je pravda, že v TS2 jsem taky měla stažené i skiny. Ale do trojek už se mi s tím nechtělo vymýšlet, aby to nějak vypadalo, navíc to stejně myslím tolik nepomohlo. Takže jsem si tam vyzkoušela nové herní možnosti, projela ty hratelné kariéry a pak už se věnovala spíš stavění. Když natrefím na fotky z hraní v TS3, ani mi nepřijde, že to byli mí simíci. Ale svojí poslední rodinku z dvojek, ke které jsem zkoušela i příběh, pořád v povědomí vedu Úsměv

A ještě jsem vylovila i tu moji kolej...
Kolej se nachází přímo uprostřed univerzitního kampusu, takže když zaspíte, na přednášku můžete doběhnout klidně v pyžamu Vysmátý
  Fidgety a její stavební archiv Screenshot_178

Fidgety a její stavební archiv Screenshot_187
 
Již pohled na zahradu zájemcům o ubytování napoví, že o vyžití ve volném čase tu nebude nouze – společenští  simíci se mohou scházet u ohně nebo pikniku…
Fidgety a její stavební archiv Screenshot_186

Fidgety a její stavební archiv Screenshot_183
 
… a ti sportovně založení jistě využijí příležitost zahrát si fotbálek nebo stolní tenis.
Fidgety a její stavební archiv Screenshot_184

Fidgety a její stavební archiv Screenshot_181
 
Další možnosti pro aktivní trávení volného času se nacházejí v suterénu – studentům je k dispozici krytý plavecký bazén s vířivkou a saunou a také posilovna.
Fidgety a její stavební archiv Screenshot_189

Fidgety a její stavební archiv Screenshot_191

Fidgety a její stavební archiv Screenshot_193
 
A našlo se i místo pro prádelnu.
Fidgety a její stavební archiv Screenshot_192
 
Protože je univerzita hlavně o studiu, nabízí kolej studentům kvalitní zázemí pro jejich vzdělávání – studovnu s bohatou knihovnou, počítačovou učebnu a vědeckou laboratoř.
Fidgety a její stavební archiv Screenshot_204

Fidgety a její stavební archiv Screenshot_205

Fidgety a její stavební archiv Screenshot_206
 
V přízemí nesmí chybět samozřejmě jídelna s kuchyňským koutem a společenská místnost.
Fidgety a její stavební archiv Screenshot_196

Fidgety a její stavební archiv Screenshot_198
 
Pro relax slouží také galerie v prvním patře.
Fidgety a její stavební archiv Screenshot_207
 
Ubytovat se zde může až 12 studentů (6 chlapců a 6 dívek), pro které jsou přichystány dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje.
Fidgety a její stavební archiv Screenshot_209

Fidgety a její stavební archiv Screenshot_212
 
Uspořádání pokojů i celé koleje odhalí ptačí perspektiva.
Fidgety a její stavební archiv Screenshot_215

Fidgety a její stavební archiv Screenshot_216

Fidgety a její stavební archiv Screenshot_217

Fidgety a její stavební archiv Screenshot_218

(Teď si říkám, že možná měla mít ještě jedno patro s pokoji, aby tam mohlo těch studentů bydlet víc, když je tam tolik aktivit  Aha)

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2693
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fidgety a její stavební archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv Empty02/12/17, 04:42 pm

Ó, další krásný dům. Kéž bych mohla bydlet na takové koleji Úsměv moc se mi líbí zvenčí ta něžná barva fasády ve spojení s krásnou zahradou. A zase je tady plno aktivit pro simy. Vevnitř je taky útulná. Opravdu radost pohledět!
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fidgety a její stavební archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv Empty02/12/17, 09:43 pm

Je to pěkně barevně sladěno a zároveň rozděleno na jednotlivé sekce. Dobrý nápad s tou laboratoří a prádelnou, velmi mě potěšil i ten klavír ve společenské místnosti *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fidgety a její stavební archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv Empty31/12/17, 09:00 pm

V rámci čekání na půlnoc (a na manžela, než si taky dohraje a pustí film), ještě nahazuji soutěžní školu z TS3.

Škola Nad Řekou

Fidgety a její stavební archiv Screenshot-227_2

Fidgety a její stavební archiv Screenshot-226

Fidgety a její stavební archiv Screenshot-268

V přízemí se nachází jídelna se školní kuchyní, školní družina, kde mohou hlavně menší děti počkat na své těžce pracující rodiče, počítačová učebna a také knihovna, která je ale nudná (samé regály s knihami).
Fidgety a její stavební archiv Screenshot-230

Fidgety a její stavební archiv Screenshot-238

Fidgety a její stavební archiv Kol_2

Fidgety a její stavební archiv Screenshot-243

Fidgety a její stavební archiv Screenshot-242

V druhém patře se nachází většina učeben různého zaměření - např. matematická, chemická, zeměpisná nebo umělecká pro všechny možné talenty. 
Fidgety a její stavební archiv Screenshot-251

Fidgety a její stavební archiv Kol_1

Přes sekretariát se vchází do ředitelny. A nesmí chybět sborovna pro učitele - pro práci i odpočinek. 
Fidgety a její stavební archiv Screenshot-244

Fidgety a její stavební archiv Screenshot-247

Fidgety a její stavební archiv Screenshot-248

Škola využívá i suterén, kde můžeme najít sportoviště - v první řadě tělocvičnu pro kolektivní sporty, gymnastiku i jiné aktivity, a vešel se i bazén s posilovnou.
Fidgety a její stavební archiv Screenshot-256

Fidgety a její stavební archiv Screenshot-259

Samozřejmě po celé škole najdeme skříňky na chodbách, dívčí a chlapecké záchodky, do sportovního se dá převléknout v šatnách se sprchami. 
Fidgety a její stavební archiv Kol_3

Půdorysy:
Fidgety a její stavební archiv Screenshot-219

Fidgety a její stavební archiv Screenshot-224

Fidgety a její stavební archiv Screenshot-267

Fidgety a její stavební archiv Screenshot-263_2

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2363
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Fidgety a její stavební archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv Empty02/01/18, 05:33 pm

Krásná škola Úsměv ředitelna je doopravdy honosná, úplně si dokážu představit, jak sedí za stolem ředitel *THUMBS UP* jinak nejvíc se mi líbí tělocvična a bazén Úsměv

Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fidgety a její stavební archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv Empty02/01/18, 05:50 pm

Pěkné, moc pěkné, do téhle školy bych opravdu ráda chodila - teda kromě toho hřiště, tělocvik jsem nikdy nemusela ...
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2693
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fidgety a její stavební archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv Empty03/01/18, 03:59 am

Překrásné, všechno je propracované, ta škola je opravdu úžasná a taky bych tam chtěla chodit. Ti tam mají snad všechno, dokonce i bazén. Ředitelna působí luxusně, ta knihovna se soškami zvířat, krásné hřiště, každá třída/místnost/zahrada vypilovaná do detailů. Úchvatné *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fidgety a její stavební archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv Empty03/01/18, 10:06 am

Ó, děkuji Červenám se  Tak to byly ještě dávné časy, kdy měl člověk dost volna, aby si s tím mohl vyhrát. Teď se snažím to taky neflákat, ale hlasuji všemi deseti pro menší stavby, jinak bych to dělala půl roku Vysmátý

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fidgety a její stavební archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv Empty31/01/18, 10:37 am

Když už se dnes zase hrabu ve svém SIMS-archivu, tak sem hodím i poslední soutěžní domek z éry The Sims 3. Tady se taky stavělo podle předlohy, taková kostka to byla:
Fidgety a její stavební archiv Skenovaacuteniacute0011a_zps4df65884
Fidgety a její stavební archiv Skenov12 Fidgety a její stavební archiv Skenov11

A takto to dopadlo:
Fidgety a její stavební archiv 01-sout

Fidgety a její stavební archiv 02-sout

Fidgety a její stavební archiv 03-sout

Fidgety a její stavební archiv 04-soute

Fidgety a její stavební archiv 05-sout

Fidgety a její stavební archiv 06-sout

Fidgety a její stavební archiv 07-sout

Fidgety a její stavební archiv 08-sout

Fidgety a její stavební archiv 09-sout

Fidgety a její stavební archiv 10-sout

Fidgety a její stavební archiv 11-sout

Fidgety a její stavební archiv 12-sout

Fidgety a její stavební archiv 13-sout

Fidgety a její stavební archiv 14-sput

Fidgety a její stavební archiv 15-sout

Fidgety a její stavební archiv 16-sout

Fidgety a její stavební archiv 17-sout

Fidgety a její stavební archiv 18-sout

Fidgety a její stavební archiv 19-sout

Fidgety a její stavební archiv 20-soute

Fidgety a její stavební archiv 21-sout

Tohle by ve čtyřkách nešlo. Jak jsou tam některé věci jednoduché (zejména oproti dvojce), tak naprosto chybí práce s výškou terénu, takže třeba podzemní garáž je bohužel utopie (a to u některých domků vypadají tak suprově), o jezírkách a potůčcích nemluvě Nevím

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fidgety a její stavební archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv Empty31/01/18, 08:15 pm

Jojo, tuhle soutěž si taky pamatuju, myslím, že ji dokonce vyhlašoval Filan. To byla tenkrát makačka, ta podzemní garáž. Nakonec jsem těch domků vytvořila víc, bohužel fotky už nemám Smutný To tvé dílko je vážně povedené, tam by se to bydlelo Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2693
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fidgety a její stavební archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv Empty01/02/18, 03:57 am

Taky jsem si hned vzpomněla, že tohle vyhlašoval Filan. Moje fotky už jsou nejspíš taky ztracené, ale tvoje ztvárnění je nádherné! Všechno je tak útulné a ta zahrada je neuvěřitelná Úsměv krása!
To mě ale překvapilo, že v TS4 nejdou dělat jezírka! Doufám, že to přibude s nějakým dalším datadiskem. Hodilo by se to k Seasons, rovnou můžou udělat i zamrzlé verze apod. Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fidgety a její stavební archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv Empty01/02/18, 12:39 pm

Jo, ty garáže byly piplačka, ale pak to vypadalo hezky. Dokonce se dívám, že tady možná není ani moc stažených věcí (určitě to žehlicí prkno a okna). Jsem ráda, že se libí Červenám se Já moc nemusím placaté střechy, tak jsem si to na té zahradě snažila vynahradit Vysmátý A to jsem zahrady nikdy neměla ráda Nene
Vůbec, terén je v TS4 placka, jde jen přebarvovat. Ale stáhla jsem si aspoň rybníček, co normálně je na veřejných pozemcích, nebo to ještě jde "nafalšovat" přes bazény nebo fontánky.


_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Sponsored content





Fidgety a její stavební archiv Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fidgety a její stavební archiv   Fidgety a její stavební archiv Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Fidgety a její stavební archiv
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Fidgety a její apokalyptičtí vyvolení
» Stavební výzva "Rodinný domek pro Fidgety"
» Domečky od Fidgety
» Fidgety stavěla i v TS2
» Lucisab a její výtvory

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 3 :: Vaše domky - TS3-
Přejdi na: