Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Výzva - tvorba Siminky

Goto down 
+2
Fidgety
Ludmila
6 posters
AutorZpráva
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Výzva - tvorba Siminky Empty
PříspěvekPředmět: Výzva - tvorba Siminky   Výzva - tvorba Siminky Empty27/08/19, 10:36 pm

Protože se ukázalo, že o tuto výzvu by byl zájem, zkusíme si tedy vytvořit Siminku podle tohoto popisu :
- postava - výšku bohužel nelze ovlivnit, takže jen tvar = hruška (ramena užší, boky a stehna širší)
- obličej - kulatý
- vlasy - černé, krátké, pokud možno s pěšinkou vlevo
- oči - hnědé
- nos - malý, akorát tak na udržení dioptrických brýlí
- ústa - taky spíše menší, úzký horní ret
- uši - přiměřeně malé, žádná torpéda
- zvláštní znamení - už zmíněné brýle, extravagantní náušnice, komu to hra a downloady dovolí, může přidat mateřské znaménko na bradě a pravé tváři
- oblečení :
 - prádlo denní a noční - romantické, krajkové
 - do práce - klasické kalhoty či sukně, halenka nebo košile
 - volný čas - cokoliv ujetého, ale vhodného třeba na výlet s  foťákem za  historií ...

Ano, uhodli jste, jsem to já. Dávám se vám všem všanc, zkuste mě, prosím, beze všech skrupulí vytvořit, schválně, co vám vyjde a jak si budu podobná Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Výzva - tvorba Siminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - tvorba Siminky   Výzva - tvorba Siminky Empty28/08/19, 12:50 pm

Jéé, mě nikdy simíci tvořit nešli (nedejbože, když jsem se snažila stvořit sebe Chichichi ), ale tohle asi budu muset zkusit Mrkající
Jinak jsem výzvu přesunula do nové sekce, ať se nám to nemotá mezi stavby Pohoda

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Výzva - tvorba Siminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - tvorba Siminky   Výzva - tvorba Siminky Empty28/08/19, 07:25 pm

Tak to je paráda Ludmi! To je geniální! Láska Láska jenom jestli můžu doplňující otázku... máš spíš velké kulaté oči, úzké - téměř přivřené nebo nějak zahnuté, nebo pravidelné ve tvaru mandle? Červenám se

EDIT: A barvu pleti máš spíše hodně světlou nebo tmavší? Červenám se promiň, že se tak ptám, ale chtěla bych se nějak trefit a tak trochu už je to z mé strany i blok díky malování Červenám se
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Výzva - tvorba Siminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - tvorba Siminky   Výzva - tvorba Siminky Empty28/08/19, 07:54 pm

Díky za zájem, milé dámy ! Jen malá poznámka pro pochopení - nedala jsem to sem z nějaké samolibosti, ale proto, že se opět blíží moje narozeniny (a vzápětí i svátek) a domek už jste mi stavěly Červenám se A pokud bude zájem, můžeme si navzájem vytvořit třeba své příbuzenstvo, kamarádky, známé, šéfy ... Mrkající
A k Tvým dotazům, Lucisab - oči mám jako všechno ostatní malé, mandlového tvaru, poněkud zapadlé, pleť by klasik popsal jednoduše - malá snědá, tváře divé Vysmátý
A ještě mě napadá doplnění - prakticky se nelíčím, z barev mám ráda nejvíce červenou, fialovou, hnědou, bílou - ale toho se moc držet nemusíte Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Výzva - tvorba Siminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - tvorba Siminky   Výzva - tvorba Siminky Empty28/08/19, 09:22 pm

Mě se tvůj nápad náhodou moc líbí a ani na okamžik mě nenapadlo, že to myslíš jako samolibost Mrkající jinak ti chci popřát dopředu všechno nejlepší k narozeninám i svátku Pro Tebe ať se ti daří, máš stále úsměv na tváři a nepřestaneš nás v budoucnu zahrňovat krásnými nápady na soutěže Pro Tebe Andílek jinak doufám, že se ti bude moje siminka líbit a že ti bude alespoň maličko podobná Andílek

Pleť jsem ti nechala mírně do sněda, protože všechny barvy v TS4 na tvé simince vypadaly divně Zmatený

Jako první jsou dva modely do práce Mrkající ani u jednoho nescházejí extravagantní náušnice, které alespoň trochu, spolu s rudými lodičkami u druhého modelu, rozbíjejí uniformitu Mrkající

Výzva - tvorba Siminky A001

Výzva - tvorba Siminky A002

Třetí model je ujetý Vysmátý nechybějí náušnice ve tvaru sněhuláků s fialovými klobouky, které ladí s vyčuhující kostkatou košilí Mrkající samozřejmě tady nechybí pohodlné boty, protože na výletech toho většinou hodně nachodíš Mrkající

Výzva - tvorba Siminky A003

No a prádlo denní a noční... pochopila jsem to jako spodní prádlo, takže jsem do posledního modelu zakomponovala pěknou červenou noční košilku Mrkající

Výzva - tvorba Siminky A004
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Výzva - tvorba Siminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - tvorba Siminky   Výzva - tvorba Siminky Empty28/08/19, 10:10 pm

Tak to je fakt dost dobrý, trefila ses i s mou zálibou v náušnicích *THUMBS UP* *BRAVO* *BRAVO* Jen škoda, že mi takové chybí ve sbírce - a že mi bylo darováno už ledacos (autíčka, sovy, kočičky, pavouky, ještěrky, eifelovky, autobusy, motýli, dokonce jsem dostala a zatím nevyužila Krtečky Vysmátý ...)
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Výzva - tvorba Siminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - tvorba Siminky   Výzva - tvorba Siminky Empty31/08/19, 06:04 pm

Jéé, tak to jsem ráda, že jsem se nějak trefila Úsměv páni, náušnice jako autobusy bych chtěla vidět, ty musejí být roztomilé Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Výzva - tvorba Siminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - tvorba Siminky   Výzva - tvorba Siminky Empty31/08/19, 07:16 pm

@Lucisab : Úžasný první příspěvek, líbí se mi, jak jsi využila vše z toho popisu, je to krásně zpracované. A výsledkem je hezká, moc příjemná a sympatická siminka *THUMBS UP*  obojí oblečení do práce se mi moc líbí. A vlastně úplně vše, komplet Úsměv


@Ludmila : Pokusím se taky brzo zapojit, je to super výzva. Taky mě ani na moment nenapadlo vůbec nic o samolibosti, naopak se mi ten nápad moc líbí! Doufám, že v podobných výzvách budeme pokračovat Úsměv  je to zase něco jiného, než stavění domů a je to taky moc zajímavé. Už se těším, až se do toho pustím.
Chtěla bych ti už teď popřát vše nejlepší k narozeninám a taky ke svátku, Ludmi Úsměv hodně zdraví a štěstí, ať se ti splní vše, co si přeješ Pro Tebe  Dáreček
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Výzva - tvorba Siminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - tvorba Siminky   Výzva - tvorba Siminky Empty31/08/19, 10:06 pm

Všechno nejlepší k narozeninám Ludmilo a posílám tady svůj výtvor, snad jsem se aspoň trochu trefila :D

Výzva - tvorba Siminky 31

Výzva - tvorba Siminky 31

Denní oblečení

Výzva - tvorba Siminky 31

Do horkého počasí

Výzva - tvorba Siminky 31

Výzva - tvorba Siminky 31

Večírek

Výzva - tvorba Siminky 31

Prádlo

Výzva - tvorba Siminky 31

Na cvičení

Výzva - tvorba Siminky 31

Do práce

Výzva - tvorba Siminky 31

Plavky (dioptrické brýle jsou samozatmívací)

Výzva - tvorba Siminky 31

Výzva - tvorba Siminky 31

Na zimu

Výzva - tvorba Siminky 31

Výzva - tvorba Siminky 31
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Výzva - tvorba Siminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - tvorba Siminky   Výzva - tvorba Siminky Empty31/08/19, 10:10 pm

Děkuji Ti za krásné přání, Hellohello, už se moc těším, jak mě "vytvoříš". Úsměv A jako další adept na tvorbu mě napadá třeba můj šéf - aneb jak spáchat ryze nesympatického postaršího chlapa (dá se vůbec nějak vytvořit arogance na první pohled ? Mrkající )
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Výzva - tvorba Siminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - tvorba Siminky   Výzva - tvorba Siminky Empty31/08/19, 10:18 pm

Díky i Tobě, Kolikokoli, taky sis dala záležet ! *BRAVO* Jen večírky nevymetám, ale nikdy neříkej nikdy, že ano Vysmátý Ale zase takové krásné náušnice *BRAVO*

Pro Lucisab - jak budu mít chvilku, tak ty náušnice s autobusy zkusím vyfotit, ať se můžeš pokochat.
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Výzva - tvorba Siminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - tvorba Siminky   Výzva - tvorba Siminky Empty31/08/19, 10:29 pm

Koli, ta Ludmilina siminka je moc sympatická Úsměv

Ludmi, na ty náušnice se moc těším Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Výzva - tvorba Siminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - tvorba Siminky   Výzva - tvorba Siminky Empty31/08/19, 10:52 pm

Krásná díla děvčata! *THUMBS UP* *BRAVO* Láska

Jinak abych nebyla pozadu už se taky hrnu se svým výtvorem. Bohužel se mi nedařilo najít vhodný účes, který by nezakrýval uši a tím i náušnice.. Smutný Nejvíc mi ke tvaru obličeje šel tento. Nicméně jsem vybrala k formálnímu oblečení jiný a tam náušnice vidět jsou.:) Jsou to červené krystaly( Ty, které mají simíci nad hlavou, jako ukazatel jejich potřeb Vysmátý Nevím, zda-li je to dosti extravagantní, ale budu doufat, že jo. Červenám se  )

+ Teda v TS 2 mi bohužel nešla udělat postava tvaru hrušky. Snažila jsem se to vykompenzovat aspoň všedním outfitem, sukní, která má trošku baculatější mesh.
Snad se bude líbit.
A abych nezapomněla. Přeji Ti Ludmi všechno nejlepší k tvým narozeninám. Hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky a hodně úspěchů, jak v reálném světě tak i v tom simíkovském, mnoho inspirace do dalších, krásných staveb a plno zážitků z výletů, na které se v budoucnu chystáš. Hezky si svůj den užij! Pro Tebe Andílek

Každodenní oblečení

Výzva - tvorba Siminky Casual

Společenské

Výzva - tvorba Siminky Fornal

Tu jsem Ti pro změnu nasadila čočky. Červenám se Vysmátý

Spodní prádlo + Pyžamo

Výzva - tvorba Siminky PYzamo

Výzva - tvorba Siminky Underwear

Pracovní

Výzva - tvorba Siminky Working-outfit

A dvě fotečky, jako bonus

Výzva - tvorba Siminky V-prost-ed

Výzva - tvorba Siminky V-prost-ed-3
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Výzva - tvorba Siminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - tvorba Siminky   Výzva - tvorba Siminky Empty01/09/19, 09:28 pm

Téééda, když vidím, jak se vám ty Ludmily povedly *BRAVO*  Teď se trochu zdráhám přidat svoji verzi - co si budeme nalhávat, tvoření simíků mi moc nejde (obvykle klikám náhodně, než mi nějaký padne do oka Chichichi  ). Takže je to takové v rychlosti, ale na moje poměry jsem si s tím zkusila i trochu pohrát, tak to sem teda šupnu Červenám se
Takže Ludmi, vše nejlepší k narozeninám i svátku (předběžně) Pro Tebe

Výzva - tvorba Siminky Ludmil10

Výzva - tvorba Siminky Ludmil11

Výzva - tvorba Siminky Ludmil12

Výzva - tvorba Siminky Ludmil13

Výzva - tvorba Siminky Ludmil14

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Výzva - tvorba Siminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - tvorba Siminky   Výzva - tvorba Siminky Empty03/09/19, 08:34 pm

Náhodou super!
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Výzva - tvorba Siminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - tvorba Siminky   Výzva - tvorba Siminky Empty12/09/19, 09:45 pm

Děkuji vám všem, drahé dámy, moc jste mě potěšily svými díly. Řekla bych, že mám od každé z vašich Siminek něco - kdybych měla fotku, posoudily byste samy Mrkající Maminka dokonce řekla, že v mladších letech jsem byla velmi podobná Simince od Janiky, ovšem v současnosti moje pozadí údajně nejlépe vystihla Fidgety Mrkající Od Kolikokoli se mi asi nejvíc líbí zimní vzhled a od Lucisab ohoz na výlety *THUMBS UP* A od všech ty krásné náušnice Láska A stejně jako ostatní výzvy, i tato zůstává otevřená pro další tvůrce !
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Výzva - tvorba Siminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - tvorba Siminky   Výzva - tvorba Siminky Empty28/09/19, 05:41 am

Konečně jsem se včera dostala ke tvorbě siminky Ludmily, tady je:

Výzva - tvorba Siminky Snapshot-c41e143d-4a9a846c

Nejdříve tedy oblečení do práce, několik variant:

První varianta
Výzva - tvorba Siminky Snapshot-c41e143d-8a9a8457

Druhá varianta
Výzva - tvorba Siminky Snapshot-c41e143d-8a9a88c1

Třetí varianta
Výzva - tvorba Siminky Snapshot-c41e143d-2a9a8901

Čtvrtá varianta
Výzva - tvorba Siminky Snapshot-c41e143d-4a9a8be1

Volnočasové oblečení
Výzva - tvorba Siminky Snapshot-c41e143d-ca9a85a6

Volnočasové oblečení 2
Výzva - tvorba Siminky Snapshot-c41e143d-0a9a8ad1

Výzva - tvorba Siminky Snapshot-c41e143d-aa9a8a7dhost images

Oblečení na výlety - starý dobrý Maxis
Výzva - tvorba Siminky Snapshot-c41e143d-8a9a8520

I s batůžkem
Výzva - tvorba Siminky Snapshot-c41e143d-0a9a8538

Oblečení na cvičení
Výzva - tvorba Siminky Snapshot-c41e143d-8a9a8676

Výzva - tvorba Siminky Snapshot-c41e143d-6a9a8683

Zimní oblečení
Výzva - tvorba Siminky Snapshot-c41e143d-8a9a8864

Formální oblečení
Výzva - tvorba Siminky Snapshot-c41e143d-0a9a8623

Výzva - tvorba Siminky Snapshot-c41e143d-8a9a8633

Spodní prádlo
Výzva - tvorba Siminky Snapshot-c41e143d-8a9a86cd

Plavky
Výzva - tvorba Siminky Snapshot-c41e143d-2a9a87bf

Pyžamo 1
Výzva - tvorba Siminky Snapshot-c41e143d-8a9a8793

Pyžamo 2
Výzva - tvorba Siminky Snapshot-c41e143d-ea9a8764

Přehlídka náušnic... chtěla jsem vyhrabat ve hře jiné, ale strašně se mi sekala hra, tak tady jsou ty, na které se mi podařilo kliknout
Výzva - tvorba Siminky Earrings

... a pár fotek ze hraní Úsměv Dala jsem Ludmile aspiraci po vědění a její první přání po nastěhování na pozemek byly dostat práci buď v medicíně, vědě nebo jako dobrodruh Úsměv co z toho by se ti líbilo nejvíc? Siminka je milá, pořádkumilovná, aktivní... jenom byl problém ji nafotit, vždycky se přestala usmívat, když jsem zmáčkla C Vysmátý  
A strašně mě překvapila svojí odvahou. Šla jsem fotit plavky u bazénu, tak jsem klikla na prkno, ať tam skočí. Na prkno vystoupala dost nejistě, celá se třásla, už jsem myslela, že vycouvá. A pak... Šokovaný

Výzva - tvorba Siminky Snapshot-c41e143d-aa9a8af5

Výzva - tvorba Siminky Snapshot-c41e143d-0a9a8b1c

Výzva - tvorba Siminky Snapshot-c41e143d-ca9a8b24

... vystřihla ten nejvyšší skok i se saltem  Chichichi  *THUMBS UP*  Je vtipné, jak se to prkno prohlo, líbí se mi tyhle propracované animace.
A tady už si spokojěně plave ve vodě.
Výzva - tvorba Siminky Snapshot-c41e143d-4a9a8b8e

Uvědomila jsem si, že jsem ještě neukázala domky z Pleasantview, které jsem trochu nebo víc upravovala. Tak až se mi podaří dostat k focení, fotky dám do svého stavebního tématu Úsměv
Tenhle domek patří rodině Traveller (jsou to tihle https://sims.fandom.com/wiki/Traveller_family ), dočasně jsem sem siminku nastěhovala, abych mohla rovnou fotit, ale někdy brzo se pokusím jí opatřit vlastní bydlení  Mrkající

Díky moc za tuhle výzvu, bylo to strašně zajímavé! Snad si dáme něco podobného, další simíky podle popisu!  Láska
Jinak doufám, že se simka aspoň trochu líbí... myslím, že jsem se celkově moc netrefila, ať už s rysy v obličeji nebo oblečením nebo náušnicemi (myslím, že takové ty vtipné ve hře ani nemám). Kdyžtak dej vědět, jestli některá varianta oblečení/náušnic sedla. Třeba ty znamínka na tváři... měla jsem pocit, že ve hře máme tu možnost, ale když jsem proklikávala kategorie, nikde jsem je nenašla. Matně si vzpomínám, že jsem kdysi nějaké měla, tak byly asi stažené? Nebo byly přímo na nějakém skinu. Už se mi to všechno plete  Vysmátý  A taky ta kůže, v CAS byla o dost snědší, ve hře vypadá světleji, nechápu to Pardon

EDIT: Teprve teď mi došlo, že já pro tebe už domek mám! Válím se smíchy úplně jsem na to zapomněla.
https://thesims234.forumczech.com/t87-stavebni-vyzva-dum-pro-ludmilu
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Výzva - tvorba Siminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - tvorba Siminky   Výzva - tvorba Siminky Empty28/09/19, 07:57 am

Děkuji moc, Hellohello, myslím, žes taky ledacos z mého vzhledu vystihla *THUMBS UP* A ty fotky u bazénu Vysmátý Co se týče znamínek, taky jsem kdysi měla nějaká stažená, ve hře asi fakt žádná nebyla. V Tvém provedení se mi nejvíc líbí oblečení pracovní, na cesty i na cvičení (i když tu halenku bych si klidně vzala i do práce Mrkající ). No a náušnice bych brala samozřejmě všechny Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Výzva - tvorba Siminky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výzva - tvorba Siminky   Výzva - tvorba Siminky Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Výzva - tvorba Siminky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Výzva - protivný šéf
» Stavební výzva „Dům pro Hellohello"
» Výzva - Simíci podle našich mazlíčků
» Výzva - Not so Berry Challenge - Hallie Mint
» Komunitní pozemky - výzva

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2, 3, 4 :: Ostatní výzvy-
Přejdi na: