Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share

Zmizela možnost změnit každodenní oblečení

Goto down 
AutorZpráva
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 1302

Zmizela možnost změnit každodenní oblečení Empty
PříspěvekPředmět: Zmizela možnost změnit každodenní oblečení   Zmizela možnost změnit každodenní oblečení Empty02/09/19, 05:54 am

Včera se mi stala taková nepříjemnost u domu holek z Nervózního... zmizela mi možnost změnit každodenní oblečení :( zajímavé ale je že jen u poloviny obyvatel domu (na pozemku mi bydlí 8 simíků) takže u 4 mi daná možnost u skříně nezmizela... už jsem zkoušela simíky s problémem přestěhovat na jiný pozemek, kde tuhle možnost zase všichni nabyli... bohužel však po návratu zpět k holkám se mi možnost změnit každodenní nevrátila:*WALL*: (jinak ty potíže mají všichni 4 simíci u všech skříní v domě) kdysi jsem se s podobným problémem setkala u bunkru a nakonec jsem ho musela řešit kompletním vystěhováním domácnosti k někomu jinému, který tenhle problém nemá (když jsem přestěhovala jen postižené simíky na jiný pozemek, tak se možnost u skříně neobjevila...) a následným zbouráním celého bunkru a jeho novou výstavbou na jiném pozemku...Sakra a od té doby simíci z bunkru tenhle problém nemají... je fakt, že se mi nyní do téhle možnosti moc nechce, ale zatím mám pocit, že mi nic jiného nezbývá... navíc je fakt, že mám stejně pocit, že se na pozemku nachází nějaký bug (kdysi jsem kvůli jednomu snu musela na zahradě postavit malou místnost, po jejímž zbourání mi zůstali na zemi nepřirozené stíny od původních stěn... nejdříve jsem si myslela, že jsem zapomněla odstranit i střechu, ale ta tam už nebyla... takže jsem to prostě začala ignorovat, ostatně holky moc na zahradu nechodily...) setkali jste se s tím už někdo? Ráda bych kdyby šla celá situace vyřešit míň radikálně než demolicí... s nějakým divným stínem na zahradě se smířím, ale fakt, že Simon, Stefan, Artur a co je nejhorší i Nervózní budou chodit až do konce příběhu v jednom je pro mně nemyslitelná... Sakra Plačící

Jinak jsem zkoušela hledat i nějaké info na netu ale na MTS lidi pořád jen odkazovali na podporu TS2 Faq který už nefunguje... Plačící
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

Poèet pøíspìvkù : 667

PříspěvekPředmět: Re: Zmizela možnost změnit každodenní oblečení   Zmizela možnost změnit každodenní oblečení Empty02/09/19, 11:15 am

Možná bych zkusila projet hru Sims2Pack Clean Installerem a odstranit červeně světélkující předměty. Nějaký mód či objekt Ti dělá paseku ve hře. Pokud by to nepomohlo, mohla bych Ti uploudnout Insimenator, který používám já. Přes něj nakupuji oblečení a pak ho i měním, či-li skříně moc nevyužívám.

Jinak mě nějak nic moc nenapadá.. Smutný .

Možná zkusit ještě úplně vyndat složku z downloadama a zkusit, abys věděla, že to opravdu dělá nějaký špatný down. Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

Poèet pøíspìvkù : 1145

PříspěvekPředmět: Re: Zmizela možnost změnit každodenní oblečení   Zmizela možnost změnit každodenní oblečení Empty02/09/19, 06:23 pm

To je strašně divná chyba, nikdy jsem o něčem podobném neslyšela. Smutný  
Zkusila bych určitě to, co radí Janika. *THUMBS UP* Doufám, že se ti to podaří brzo vyřešit.
Mohla bys možná i vyzkoušet, jestli ti funguje měnění oblečení s tímto věšákem na oblečení - jde jím nakupovat oblečení úplně zdarma. A taky oblečení měnit. Ve hře je ve stejné kategorii jako skříně.
http://modthesims.info/d/225251

EDIT:  Na internetu jsem našla i možnost, že někdo smazal veškeré skříně na pozemku a koupil znovu a pomohlo to. Ale ne u všech, kdo ten problém měli. Jinak jsem našla jenom ty nefunkční odkazy na Game Problem FAQ.. Sakra Nevím

EDIT 2:   Tady jsou funkční odkazy na FAQ a ještě nějaké další, které jsem v těch tématech našla (hlavně nezapomeň zálohovat hru před jakýmkoliv zásahem):  https://modthesims.info/wiki.php?title=Game_Help:Game_Problem-Remove_Most_Likely_Problems
http://modthesims.info/wiki.php?title=Game%20Help:Game%20Problem
http://simswiki.info/wiki.php?title=Game_Help:Game__Problem-Problem_Custom_Content
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Zmizela možnost změnit každodenní oblečení   Zmizela možnost změnit každodenní oblečení Empty02/09/19, 07:04 pm

Moc děkuji holky za pomoc Pro Tebe Pro Tebe Pusinka zítra se to pokusím nějak vyřešit.. jinak mám jenom pár hloupých otázek Červenám se když dám pryč nějaký chybový objekt, který je umístěný v bunkru, ta věc prostě zmizí, když se jedná o nový mesh? V bunkru vím určitě, že mám jednu věc (která by měla být originál MO stažená z oficiálního store), která v clean installeru svítí rudě, a to Mathiasovu desku, která se nachází v pracovně Smutný nebo když daný předmět má simík v inventáři, také by ta věc prostě zmizela? Vím, že když dám pryč věc, která je napojená na nějaký jiný originální mesh ze hry, tak se po vyndání určité věci na jejím místě prostě objeví objekt ze kterého daná věc vznikla...

Jako další... Červenám se to s tou zálohou... stačí prostě vykopírovat složku co je v dokumentech? Červenám se Omlouvám se, že se ptám jako pitomec, ale jsem z toho špatná Plačící nerada bych o simíky přišla Plačící

Jinak vám ještě jednou moc děkuji za rady Pro Tebe jsem vám opravdu moc vděčná Pro Tebe popravdě nejdříve asi zkusím odstranit downloady, co svítí červeně a pak bych při neúspěchu zkusila odstranit všechny skříně v domě Aha doufám, že něco z toho zabere... jinak pak zkusím to složité hledání v downloadech, kde by byla ukrytá chyba a nebo bych se později zkusila přiklonit k další demolici Sakra Sakra

Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Zmizela možnost změnit každodenní oblečení   Zmizela možnost změnit každodenní oblečení Empty02/09/19, 07:32 pm

@Lucisab napsal:
když dám pryč nějaký chybový objekt, který je umístěný v bunkru, ta věc prostě zmizí, když se jedná o nový mesh?  ...  Vím, že když dám pryč věc, která je napojená na nějaký jiný originální mesh ze hry, tak se po vyndání určité věci na jejím místě prostě objeví objekt ze kterého daná věc vznikla...  

Myslím, že se stane přesně tohle, že se ta věc objeví jako nějaký originální mesh, i když se jedná o nový mesh. Janika nebo někdo jiný možná bude vědět víc?

@Lucisab napsal:
Jako další... Červenám se to s tou zálohou... stačí prostě vykopírovat složku co je v dokumentech? Červenám se  

Ve většině případů to stačí, ale záleží, co vše ve hře používáš. Pokud používáš custom stairs apod., bude potřeba udělat i zálohu té konkrétní složky. V tomto tématu je rozepsané, co vše je potřeba zálohovat - druhý příspěvek.
http://thesims234.forumczech.com/t35-jak-opravit-chyby-ve-hre-bez-preinstalovani-the-sims-2-prevence

Překopíruju to sem:
@Hellohello napsal:

1. Go to My Documents/EA Games/The Sims 2
2. Right click the Neighborhoods folder and zip it (exact wording in the context menu depends on which zip program you're using)
3. Right click on the Downloads folder and zip it
4. If you create custom content with BodyShop, right click and zip SavedSims and Projects too.
5. Change the file names to have the date in them (such as 2010-06-01 Neighborhoods.zip)
6. Use the right mouse button to drag the zips somewhere safe, such as another hard drive or partition or an external drive or burn them to a CD or DVD

If you have custom lights installed, you also need a back up of Program Files\EA GAMES\The Sims 2\TSData\Res\Lights.
If you have custom walls, fences, arches, arches, modular stairs, or fireplaces, also back up Program Files\EA GAMES\The Sims 2\TSData\Res\Catalog\Scripts\

A v tom stejném tématu v prvním příspěvku je popsáno, jak najít vadné objekty, ale je to při velkém počtu downloadů strašně zdlouhavé. Doufám, že ten Clean Installer je mnohem rychlejší a spolehlivá cesta a že to pomůže.
Zkus pro jistotu i ty accessory.cache, groups.cache -  když pojedeš krok po kroku v tom prvním příspěvku, třeba se to podaří nějak takto jednoduše vyřešit. Případně tím věšákem. Ale odstranění vadných objektů určitě hře prospěje.

Jestli máš k čemukoli dotaz, neboj se zeptat Úsměv moc ráda pomůžu, když budu vědět jak. Vůbec to nejsou hloupé otázky, naopak! A hlavně - vždycky je lepší se raději 100x na něco zeptat, než o něco důležitého ve hře příjít. Úsměv  budu držet palce, ať se vše povede Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

PříspěvekPředmět: Re: Zmizela možnost změnit každodenní oblečení   Zmizela možnost změnit každodenní oblečení Empty02/09/19, 08:05 pm

Ten věšák je parádní věc. Na podobný způsob je právě ten insimenator, který jsem výše zmiňovala, jen je to komplex ještě dalších věcí. Tobě by ale asi stačil případně ten věšák. Úsměv Pokud by nepomohlo nic dalšího.

Jinak já se musím přiznat, že když jsem si zkoušela cleanerem projet svoji složku, taky mi to tam hraje všema barvama. Červenám se Vysmátý A nějaké rudé věci jsem ani neodstraňovala, protože mi zatím hra bez problémů šlape.

Co se týče toho konkrétního smazání objektu v cleaneru, objekt by měl zmizet ze hry, případně se přeměnit na původní mesh, ze kterého byl naklonován.
Já osobně si myslím, že nějaký objekt by neměl být moc na škodu, jedná se tady spíš o nějaký mód, který by mohl měnit chování hry.

Jinak ještě jedna malá rada, možná bude zbytečná, možná nápomocná. Já osobně si ve složce downloadů dělám ještě konkrétní podsložky, lépe se v tom orientuje..Úsměv Když je pak nějaký problém, zkoušíš složku po složce a je to. Úsměv Ale možná to taky tak praktikuješ.
Vycházím jen ze svých dřívějších zkušeností, kdy jsem měla vše na jednu hromadu a měla v tom neskutečnej bordel. Zmatený Vysmátý Pardon

Zkus se v tom nějak poštelovat, snad zmíněné rady pomohou! Budu moc držet palce. Pro Tebe Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Zmizela možnost změnit každodenní oblečení   Zmizela možnost změnit každodenní oblečení Empty02/09/19, 10:12 pm

Holky ještě jednou moc děkuji Pro Tebe

Hello, omlouvám se, že jsem si toho topicu nevšimla, jsi moc hodná, že jsi mi vykopírovala správnou pasáž Pro Tebe Pro Tebe jinak co se týká souborů accessory.cache, groups.cache, tak ty musím občas úplně smazat, aby hra naskočila Červenám se já právě raději vždy zeptám, než něco udělám Červenám se snažím se být opatrná na svoji hru, i když to podle toho jaké haraburdí jsem už do hry dala, moc nevypadá Vysmátý jinak naštěstí nepoužívám žádné custom stairs apod., mám jen klasické downloady ve složce downloads Úsměv takže to snad bude díky tomu jednodušší i když zdlouhavé na vykopírování (jo, moje staré pc mě bude milovat Vysmátý Vysmátý ) akorát mě teď napadá jedna věc... například auta od Maxisu od Fordu... ty jsem kdysi dávala do hry přes soubory simpack? Tuším říká se tomu tak, musela jsem to instalovat, ale je to už celá věčnost Červenám se Červenám se to pravděpodobně nebude v té složce Downloads? Červenám se

Jani, už jsem ten věšák kdysi zkoušela a hned potom se mi poprvé objevil tenhle problém Plačící Plačící je možné, že se mi to tenkrát s něčím popralo Plačící kdysi jsem to zkoušela taky, a právě díky tomu vím, že třeba Mathiasova deska z pracovny svítí rudě, ale nechala jsem ji být, protože hra fungovala Červenám se a tzn. poseboxy se berou jako mód? Červenám se jinak ve hře naštěstí nic jiného kromě zmíněných poseboxů a jednoho balíčku s tetováním (který vůbec nepoužívám Vysmátý ) nemám nic Červenám se jinak s tím bordelem... Vysmátý byla jsem na tom podobně, než jsem se pravděpodobně ještě na zeleném fóru dočetla, že jdou dělat podsložky, takže dnes už jenom podsložkuji, jinak bych se zbláznila Vysmátý ale popravdě mi ještě z té doby zbyl ve složce nějaký bordel... ale nejsem bohužel schopná zjistit, co jsou některé věci zač Sakra vždycky si říkám, že si musím některý den udělat čas a prostě udělat v té nadité složce jarní úklid Andílek ale zatím jsem vždy za nějakou dobu utekla Červenám se holt mám trpělivost na malování, můj pomalejší počítač, dlouhé načítání TS2 i moji věčně rozloženou grafiku ve hře... ale na blbou složku asi ne Červenám se Pardon asi si to dám jako budoucí novoroční předsevzetí Chichichi

Jinak vám moc děkuji za podporu i pomoc, jste moc zlaté Pro Tebe Pusinka dám určitě vědět, jak to dopadlo Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Zmizela možnost změnit každodenní oblečení   Zmizela možnost změnit každodenní oblečení Empty03/09/19, 05:32 am

Neomlouvej se, žes ten topic neviděla - já jsem zase úplně zapomněla, že jsem tam něco takového dávala, uviděla jsem to včera náhodou  Chichichi   Moje paměť je nulová  Vysmátý  Červenám se

Já taky tenhle úklid TS2 složky nemám ráda, někdy nejde zjistit, co je co, i když to mám taky v podsložkách.. Sakra
Co se týká těch Sims2Pack, kdysi dávno jsem přeinstalovávala hru. A pak jsem začala sims2pack soubory. A jestli si to dobře pamatuju, když se rozbalily, šla jsem do Downloads a tam najednou byly soubory package - musely to být ty rozbalené z těch Sims2Pack. Myslím si, že je to jen nějaký archivační soubor, podobně jako třeba WinZip a že se z něj objekty rozbalí automaticky do Downloads, případně třeba dům do kategorie domů, apod.

Ještě jedna věc - přidávala jsi v poslední době nějaké downloady? Jestli je problém v downloadech, nejjednodušší bude možná uspořádat si downloady podle data a odstranit všechny ty přidané v poslední době. Jestli problém zmizí, budeš mít usnadněné hledání toho souboru, co to způsobuje Úsměv

Poseboxy by asi mohly být mod nebo hack, v každém případě jsou to nestandardní objekty a ovlinují chování ve hře. Zkus třeba vyřadit všechny poseboxy a zkontroluj, co to udělá ve hře.
Akorát je blbé, když se hra tak dlouho načítá, mně třeba přes půlhodinu (a kdysi dávno 45 minut na základní obrazovku a pak ještě s načítáním města a domu to vyšlo na hodinu), tak je to dost těžké zjišťování. Zmatený
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

PříspěvekPředmět: Re: Zmizela možnost změnit každodenní oblečení   Zmizela možnost změnit každodenní oblečení Empty03/09/19, 03:20 pm

Co se týče sims2packů, je to tak, jak říká Hello. Většinou je to komplex nějakých věcí, které nainstaluješ a ony se jakoby rozbalí do složky download.
Dám příklad. Vytvoříš si simíka v bodyshopu, toho z bodyshopu vyexportuješ/zabalíš někam do své připravené složky a rozhodneš se tohoto simíka s někým sdílet. S tím simíkem si ale zabalila i všechno, co si na něj použila od vlasů, make-upu až po oblečení. Dotyčný si tohoto simíka nainstaluje přes sims2pack a nainstaluje si i do své hry všechno, co má zmíněný simík na sobě.
To stejné platí i pro domy. Stáhneš si nějaký dům ať už vybavený nebo nevybavený a všechno, co dům obsahuje si tím nainstaluješ do své hry. Občas nějaké věci nefungují, protože jim chybí mesh, který by měl dotyčný tvůrce uvádět na svých stránkách, kde se dají předměty a jejich meshe případně dostáhnout. Pokud se jedná čistě o maxis vybavení tam problém není.
Ale mohlo by to ve hře také dělat paseku. Úsměv

Co se týká poseboxů, jako mód takový to úplně asi není. Je těžké to vysvětlit Vysmátý Sama se v tom ještě trošku plácám, četla jsem návod na MTS, jak posebox udělat a celkově  i nějaké návody na vlastní animace. Je to objekt, ke kterému si creator přiřadil vlastní pózy vytvořené v Milkshape a pak pomocí SimPe ''naprogramoval''. Je to pro mě složitý proces, tak se omlouvám, že nejsem schopna to pořádně vysvětlit. Červenám se Vysmátý  Každopádně chování hry by to ovlivnit také mohlo, přeci jen je to nestandardní objekt.

Btw.: Jsem na tom s tím úklidem download složky podobně..pár krámů bych taky potřebovala vyházet, ale nechce se mi nechce. Vysmátý Červenám se Pardon
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Zmizela možnost změnit každodenní oblečení   Zmizela možnost změnit každodenní oblečení Empty05/09/19, 06:30 pm

Holky, moc vám děkuji za veškeré rady i podporu, jste moc zlaté Pro Tebe Pro Tebe

Hello, přidávala jsem... Červenám se potřebovala jsem totiž do příběhu Nervózního nějaká auta... a kromě toho jsem dodala pár drobností včetně nějakého oblečení a třech póz... a myslím, že to nakonec měla na vině právě ten jeden balíček s pózami, protože byl ze stránky, kterou jsem neměla ozkoušenou... ale v Clean Installeru každopádně rudě nesvítil Nevím takže jsem nakonec spoustu z těch věcí dala pryč Zmatený

Jinak jsem pracovala na své hře dva dny Zmatený , mám pořádnou zálohu a nějaké downy jsem vyházela úplně... bohužel však, ani tak se mi možnost změnit každodenní u našich pánů nevrátila... Sakra takže jsem nakonec přistoupila k jiné radikální metodě, která v minulosti zabrala... zbourala jsem domek holek... a začala jsem znova... mohu ale říct, že nakonec to všem simíkům na pozemku prospělo. Nyní mají staronový dům (než jsem domek zbourala, tak jsem ho pořádně zdokumentovala, takže to snad v příběhu ani nepoznáte... i když je fakt, že pár malých odchylek jsem musela udělat...), který rychleji nabíhá a méně se seká (a taky se mi hned z něj nerozkládá grafika... stejně si pořád myslím, že se na původním pozemku objevila chyba Nevím ) a vrátila se mi možnost změnit každodenní oblečení. Samozřejmě, mě ještě čeká spousta práce... dům jsem v celku rychlém tempu postavila znova, přeci jen ho znám docela nazpaměť Vysmátý ale ještě mi chybí doopravit umístění nějakých dekorací a taky zahrada... a taky mě ještě čeká další velký nákup oblečení, protože díky tomu, že jsem naši skupinu musela nastěhovat k někomu jinému přišli o kompletní garderobu... Zmatený nemohu to mít tak úplně jednoduché Vysmátý jsem ale ráda, že vše znova funguje jak má Jupííí

Jani, obdivuji tě, že jsi se chtěla pustit do vytváření póz Úsměv jinak mohu říct, že jsem se chvíli bála o Simona, protože mám v jeho inventáři schované nějaké poseboxy kvůli obecním pozemkům, kde některé poseboxy nejdou načíst... a bohužel měl již v inventáři i ten, který jsem nakonec vyjmula... naštěstí se ale nic nestalo, ten posebox z jeho inventáře prostě zmizel, jak jsme očekávali Úsměv každopádně budu ještě pokračovat v čištění hry (zjistila jsem, že mám v downech asi 7GB Červenám se Zmatený ), myslím, že si to po tolika letech opravdu zaslouží Aha a můj harddisk asi taky Vysmátý

Takže ještě jednou holky moc děkuji za pomoc i rady Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Zmizela možnost změnit každodenní oblečení   Zmizela možnost změnit každodenní oblečení Empty06/09/19, 05:18 am

To je mi líto, že nic z toho nezabralo - člověk nad tím stráví tolik času a zbytečně Sakra že jsi nakonec musela stavět dům znova, ale snad teď bude všechno líp šlapat Mrkající *THUMBS UP*
Pak ještě doporučuju ten dům zabalit do souboru (myslím tím tohle - step 6 http://www.modthesims.info/showthread.php?t=124539 ), jakmile ho postavíš - tak budeš mít čistou zálohu i do budoucnosti, kdyby se náhodou něco stalo. A potom jít do složky Packaged Lots a ten soubor si třeba nějak pojmenovat i s datem.
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Zmizela možnost změnit každodenní oblečení   Zmizela možnost změnit každodenní oblečení Empty06/09/19, 06:25 pm

@Hellohello napsal:
To je mi líto, že nic z toho nezabralo - člověk nad tím stráví tolik času a zbytečně Sakra  že jsi nakonec musela stavět dům znova, ale snad teď bude všechno líp šlapat Mrkající *THUMBS UP*
Pak ještě doporučuju ten dům zabalit do souboru (myslím tím tohle - step 6  http://www.modthesims.info/showthread.php?t=124539 ), jakmile ho postavíš - tak budeš mít čistou zálohu i do budoucnosti, kdyby se náhodou něco stalo. A potom jít do složky Packaged Lots a ten soubor si třeba nějak pojmenovat i s datem.

Taky mě to moc mrzelo Smutný ale jsem vám hrozně moc vděčná za pomoc Pro Tebe moje hra je bohužel tvrdohlavá Plačící Plačící zkoušela jsem všechno... dokonce jsem vyhodila všechny downy... a popravdě mě hodně překvapilo, jak hra rychle najela Vysmátý ale bohužel i tak bez úspěchu... ten pozemek se dokonce i tak načítal celkem dlouho... Plačící asi tam opravdu byl bug Plačící teď jen opravdu doufám, že už se znova neobjeví... prozatím to vypadá dobře Andílek a moc děkuji za typ na zabalení pozemku Pro Tebe určitě se to bude hodit... opravdu nechci, aby se to někdy zopakovalo Zmatený každopádně vám oběma znova moc děkuji Pro Tebe Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

PříspěvekPředmět: Re: Zmizela možnost změnit každodenní oblečení   Zmizela možnost změnit každodenní oblečení Empty06/09/19, 07:41 pm

Vůbec nemáš zač! :)
Jen je škoda, že to dopadlo tak jak to dopadlo, ale pokud tam opravdu byl nějaký bug asi se nedalo nic jiného dělat, než to celé předělat. Snad už to vše pošlape, jako hodinky! Pro Tebe Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Zmizela možnost změnit každodenní oblečení   Zmizela možnost změnit každodenní oblečení Empty07/09/19, 03:41 am

Není vůbec zač Mrkající Pro Tebe Hlavně když teď všechno pojede zase hezky a bez chyb, krásně jsi to zvládla vyřešit přestavěním domu *THUMBS UP* určitě tam byl bug, někdy je start na čerstvém pozemku jediný způsob. Tohle je mi u TS2 vždycky líto, že po nějaké době se nejspíš každý pozemek zabuguje, nevím, jak to pak dělají hráči těch různých legacy výzev, kde musí jedna rodina žít na pozemku třeba 10 generací. Pak se to asi musí pokaždé takhle přestavět. Nebo využít ten zabalený čistý pozemek s nově postaveným domem, jestli to zrovna pomůže.
Tak snad už to teď nebude zlobit a všechno pojede, jak má Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Zmizela možnost změnit každodenní oblečení   Zmizela možnost změnit každodenní oblečení Empty

Návrat nahoru Goto down

Zmizela možnost změnit každodenní oblečení
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Poradna TS2-
Přejdi na: