Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Fotky z hraní TS3

Goto down 
+4
Petr Simík
Ludmila
Lucisab
Janika31
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Empty27/03/22, 01:43 pm

Oasis Landing zní taky zajímavě.  *THUMBS UP* Když budeš mít nějaké další fotky, bude to super Mrkající  mám vždycky radost, když se tohle téma oživí a je na co se dívat Úsměv

Náhodou dobře, že ses zeptala  Úsměv  mě překvapilo, že se to říká i u vás v Čechách, taky bych si myslela, že je to třeba jenom v téhle části republiky. A tyhle krajové výrazy používané jenom v některé části ČR jsou moc zajímavé, mě baví se pídit po významu slov. Tady se taky říká lahvi sklínka + hledět nebo čučet Úsměv koukat znám jenom z Čech, občas se to vyskytne ale i ve zprávách v TV, podle mě by se tam mělo mluvit spisovně a nepoužívat krajové výrazy (i když proti nim vůbec nic nemám, naopak) - u jiných pořadů nebo neofic. článků je to úplně fuk Úsměv  a koukat se tu moc neříká, aspoň ne v mém okolí. U nás říkáme jenom dívat se... ale co rodina, to asi trochu jiný jazyk Úsměv
No a rožnout je tu hodně běžné Vysmátý   s tím je sranda, kdysi jsem o tom i četla vtip, kde Moravák říká Pražákovi „rožni" a on se ptá „a co mám rožnit?" Vysmátý  přesně jak píšeš Vysmátý


EDIT: Ještě jsem chtěla připsat v reakci na Fidgety níže, že flaška se tu říká taky, asi je to častější než sklínka, řekla bych. A já osobně taky neříkám rozsviť, ale vždycky jenom rožínám světlo Červenám se Vysmátý
A zbliknout je super Vysmátý *THUMBS UP* děcka vždycky vymýšlí nejlepší výrazy Vysmátý


Naposledy upravil Hellohello dne 29/03/22, 07:01 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Empty29/03/22, 12:17 pm

Kořalový útes pobavil, a potvrzuji, že kořalce rozumíme i na Jižní Moravě. U Brna teda "sklinku" pro lahev už nepoužíváme (aspoň v mém okolí se lahvi říká spíš flaška), sklinka je pro mě prostě sklenice. A pohárek na víno, to se chytám. Ano, hledíme i  koukáme Úsměv Ale když mi na Moravě řekneš "rožni", tak naopak na maso si ani nevzpomenu, hned budu hledat vypínač.  Takže jak píše Hellohello, na Jižní Moravě od malička zásadně nerozsvěcím, ale rožínám světla. Rozsviť mi do pusy nikdy moc nešlo. A Pražáci nebo prostě Češi na mě pak hledí, co bych kde jako chtěla zapalovat, že už mají elektřinu a svíčky nevedou. A korunu tomu nasadily mé dcery, ty si vymýšlí vlastní výrazy, takže ty zhasínají tak, že chtějí zbliknout Vysmátý

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Empty30/03/22, 07:41 pm

Kořalový útes, tak to je konec Válím se smíchy Válím se smíchy Válím se smíchy každopádně jsem jen zůstala žasnout nad předchozími fotkami Láska koně v TS3 jsou boží Láska jsem zvědavá jestli se jich dočkáme i do TS4 Andílek
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Empty31/03/22, 03:48 pm

Tak to je dobrá, překladatelská perličky Válím se smíchy Válím se smíchy . Kořalkový útes, tam musí být hodně veselo. Vysmátý

Jinak u nás ve Středních Čechách se také říká kořalka a kořala.
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Empty18/09/22, 12:47 am

no, děcka, došla na mě řada a už mám také kovida.. takže jsem v izolaci, simíci mi na kompu už nejdou a než dojde k obnově zařízení, využiji té volné chvíle a přidám zase po nějaké době pár fotek ze hraní. než se přesuneme z Bridge Port do Oasis Landing v budoucnosti, je tu jedna věc, ke které bych se vrátila. před časem jsem tu občas psala o 'záhadné panence'. nevěděla jsem, o co jde, ale časem jsem objevila její význam. batolata si mohou se svou panenkou hrát a tím si s ní vytvoří  speciální vztah. panenka pak s nimi může vyrůst do dětského věku a pak dokonce ožít pomocí lektvaru. takže tady je Lola a její panenka Ron..

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-888

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-889

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-890

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-891

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-893

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-894

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-896

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-898

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-899

panenka je v určité době viditelná jen pro svou kamarádku, takže ano, ostatní členové domácnosti neví, jestli považovat za blázna dítě, když objímá vzduch, nebo sebe, když vidí levitující mop, jak sám vytírá (kdo by to nechtěl, že..)

*
ale nyní Bridgeport opustíme a já si neodpustím poslední záběr na most..

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-914


tady už je Tamara Vitásková, Sixazemšťanka, která objevila záhadnou bránu

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-920


a po splnění drobného úkolu jí bylo umožněno se přemístit do budoucnosti i se svým Plumbotem Roxorem. o Plumbotech se dozvíme později více..

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-924


první výhled na Oasis Landing v celé jeho kráse. moderní budovy, je to tak.. ano, futuristické. ale vlevo nahoře si můžete všimnout osady v horách, která vypadá poněkud 'retro'

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-925


a právě tam se Tamara s Roxorem vydali, protože právě tam žijí její 'budoucí potomci', jak se dozvěděla od svého 'průvodce budoucností'. robot na 'airboardu' samozřejmě nikoho nezaskočí, stejně jako levitující airmobil (nebo jak to nazvat?)

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-926


tady si připadáte skoro jako 'v minulosti', i taková místa tu jsou. Tamara se ve své době málo snažila a její budoucí potomci jsou poměrně chudí..

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-927


tohle je Aneta Vitásková a to, co má v ruce, není její budoucí večeře, jak jsem si nejprve myslela..  Červenám se je to digitální domácí mazlíček, hologram, můžete ho kdykoli strčit do kapsy a kdykoli ho zase vyndat. pokud se mu nebudete dostatečně věnovat, bude podrážděný (teď přejdu z budoucnosti do minulého tisíciletí, kdy bylo v módě Tamagoči. většina z Vás to asi nebude znát, ale nedalo mi to, určitá podoba tam je  Vysmátý ..)

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-930


horskou vísku opustíme a půjdeme se podívat dále..

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-928


vítejte v Pustině. je to zvláštní místo pod Přehradou a myslíte si, že tam NIC není. ale NĚCO vás nutí tam jít (ano, hra vytvoří Simíkovi přání jít do Pustiny)

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-932


proč by vlastně Tamara nemohla na svých jehlových podpatcích vyhrabávat nějaké železo v písku? chtěla to, tak to má..

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-934


a dokonce něco našla, nějaký klíč..

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-935


a v podzemí objevila svého digitálního mazlíčka

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-936


docela k ní ladí, že?

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-937


tady hraje kapela. normální kapela sestavená z plumbotů a jeden z nich hraje na laserový bubnovník. nic zvláštního (mmch při vyšší dovednosti ten laserový bubnovník nezní vůbec špatně..) Tamara tančí a ten plumbot za ní provádí sebenařízení. ať to vypadá jakkoli, není to, jak to vypadá

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-938


no a nyní se vrátíme k Roxorovi. bude potřeba trochu to vysvětlit.. Plumboti ve své podstatě neumí nic, potřebují instalovat čip (nebo několik čipů), aby byli schopni vykonávat činnosti, které Simíci běžně zvládají. mohou mít čipy praktické (úklid, oprava, možnost chodit do práce), umělecké (hudba, malování), nebo sociální (přátelství, péče o dítě, smysl pro humor..) záleží, jak svého plumbota vybavíte. jak plumbota, tak čipy můžete koupit nebo vyrobit, to je zase závislé na tom, jaké má Simík schopnosti v robotice. Roxor má čip 'algoritmizované umění' a maluje, kudy chodí. jde mu to skvěle a značně vylepšuje rozpočet domácnosti

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-939


někdy potřebuje seřídit.. (tady se omlouvám, že většinou nevypínám bubliny, ale ono je to s nimi nějak víc autentické  Pohoda )

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-940


Tamara se samozřejmě stará o Roxora příkladně

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-941


také si osvojuje dopravní možnosti budoucnosti..

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-942


nechybí ani.. ??? airtrans ???

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-943


v poušti také rostou speciální květiny, jejichž krystalické květy potřebujete pro výrobu čipů

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-945


musíte je ale sami naučit tu vlastnost, kterou potřebujete. co má asi Tamara v plánu?

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-946

imagehost


děkuji za Vaše předchozí komenty a podněty ohledně nářečí, je to velmi zajímavé *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Empty18/09/22, 07:00 pm

Tak to je bomba, Havranice! Úsměv Díky moc za představení těchhle prvků TS3!
Neměla jsem ani ponětí - vlastně o ničem z toho všeho! Ani jsem netušila, že TS3 je takhle perfektně propracované, moc ho neznám, tak jsem vždycky ráda za nějaké takové nové info Mrkající

Hodně mě překvapila ta panenka. I když jak vyrostla na té druhé fotce), tak na mě zapůsobila hodně strašidelně, brrr. A kdybych viděla ten levitující mop, tak by mě kleplo! Nebo jak objímá vzduch Vysmátý *THUMBS UP* Ty záběry s neviditelnou panenkou jsou něco! A když potom ožije, zůstává v té stejné domácnosti? Napořád?

Záběr na most je nádherný Láska

Futuristické městečko mě dostalo! Je tam tolik zajímavých prvků! Všechno máš moc hezky nafoceno *THUMBS UP* a sepsáno - je to nabité zajímavými informacemi! Úsměv Moc mě bavilo si o tom všem číst. *BRAVO* *THUMBS UP*
A jak jsem viděla toho mazlíčka-hologram, okamžitě mě napadlo tamagoči! Tak mě rozesmálo, že jsi tam o tom sama psala Vysmátý a taky mě to zastihlo v dětství, tehdy to bylo strašně populární.

Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Empty18/09/22, 08:35 pm

To jsou věci, to jsou věci, co všechno může TS3 nabídnout, to jsem vůbec netušila Šokovaný Krásné fotky i situace, a těch novinek, co se člověk dozví ! *THUMBS UP* Díky, Havranice, že sis dala tu práci a to všechno nám ukázala !
P.S. A přeji Ti, ať toho zatraceného covida brzy porazíš !
Návrat nahoru Goto down
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Empty09/10/22, 04:39 pm

@Hellohello panenka už je po proměně 'plnohodnotný' Simík a zůstává v domácnosti, pokud se nerozhodne odstěhovat ze své vůle. už je to Simík jako každý jiný, jenom s rozdílem, že má možnost se libovolně proměňovat v panenku nebo Simíka. souhlasím s tím, že ta loutka vypadá strašidelně.
mně už bylo 19, když bylo v módě tamagoči, a dělala jsem autoškolu. instruktor byl na omytí, když mu jedna 'žákyně' zaparkovala do škarpy poté, co jí něco zapípalo v kabelce (to ještě nebyly běžně mobilní telefony..) a prohlásila, že nemůže jet dál, dokud ho nenakrmí   Vysmátý

@Ludmila děkuji, Ludmi měla jsem velmi lehký průběh, asi dva dny kašel a trochu mě bolelo v krku. zůstala jsem doma jen z ohledu na kolegy, protože bych klidně mohla chodit do práce, ale nechtěla jsem to šířit.. ale ještě jsem neukázala úplně všechno..  Mrkající

v Oasis Landing mě hodně zaujaly domy, jak z exteriéru, tak i vnitřní vybavení. opravdu je to můj oblíbený datadisk a to sousedství mě také moc baví. takže přidám ještě pár fotek, navážu na předchozí

***


Tamara našla v poušti roztomilého papouška..

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-967


.. ale nebyl tak přátelský, jak se zdálo

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-970


tady už má dost dovedností i součástek, včetně krystalů rostliny, aby mohla vytvořit nový čip (no ano, Roxor bude díky čipu zasvěcen do tajů romantiky v její pozitivní i negativní podobě..)

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-955


pokud chcete mít rande na poušti, pro pozorování hvězd si zcela logicky vyberete jediné křoví široko daleko.. ale robota asi hmyz nerozhodí a kdoví, jak to mají Sixazemšťané

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-985

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-992


necháme ty dva chvíli být  Červenám se

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1000


a podíváme se na noční město

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1008


tady je další dopravní prostředek budoucnosti, jetpack. hodíte ho na záda a můžete létat. a také můžete ve vzduchu tančit s partnerem, je to dost efektní. jako místo startu si pochopitelně vyberete zakopané železo  Tydýt

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1024


pokud si myslíte, že ve vzduchu nemůžete při tanci šlápnout partnerce na nohu, Roxor vás přesvědčí o opaku

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1026


ty ladné figury mě baví, ale na místě Tamary bych asi být nechtěla, mám přeci jen pud sebezáchovy a respekt z výšek.. ona ale Roxorovi asi věří

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1028

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1029

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1031

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1034


můžete se proletět samozřejmě i sami..

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1046-kopie


..nebo si s partnerem zalétat v dešti. to už potřebujete každý svůj jatpack

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1055-kopie


byla by to velká idylka, ale co čert nechtěl, Tamara potkala jedince svého druhu a neodolala  Plačící

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1056-kopie

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1078


samozřejmě to prasklo a kdo jiný má Simíkovi v partnerské krizi poskytnout morální podporu než nejlepší kamarádka? pokud se vaše kamarádka ovšem vyskytuje v minulosti (nebo současnosti?), zatímco jste v budoucnosti, může to být problém. moderní technologie si ale naštěstí s tímto oříškem ví rady a můžete si pomocí robota přivolat hologram své kamarádky. Roxor si Kirby jen trochu proskenuje

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1061-kopie


a pak už si Tamara může postesknout, co ji trápí (může si za to ostatně sama..) v domech budoucnosti se běžně vyskytují jezírka uvnitř domu. nevím, jak je to praktické z hlediska vlhkosti, ale vypadá to dobře

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1062-kopie


těžko říct si o tom všem Kirby myslí..

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1063-kopie


.. ale nechá si to pro sebe a kamrádku se snaží povzbudit

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1064-kopie


i hologram Simíka se potřebuje bavit, má potřeby jako každý jiný

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1066


a Roxor zahání splín malováním

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1067


v Oasis Landing plyne den za dnem

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1088


a večer za večerem

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1093


přišel čas návratu do Bridgeportu

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1108


a také čas odpuštění

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1335

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1336



***

Tamaru s Roxorem jsem neposlala zpět na dlouho a ani bezdůvodně. v Oasis Landing mi chyběla 'živá' zvířata (i když papoušek byl   Pohoda  ) a abych mohla uvést do provozu mod, který to napravuje, museli se na chvíli vrátit a opět odcestovat, tentokrát s koněm  Chichichi) OL je vlastně dost hloupě nastaveno, simíci mají na výběr pouze ze tří povolání a děti nechodí do školy, což je nuda, když tam chcete hrát dlouhodobě, a to jsem chtěla. vyžadovalo to spoustu hodin hledání různých módů a hacků a také stavění budov s 'králičími dírkami' (rabbit holes jsou místa, kam Simík vejde a hráč ho nevidí. když mi to překladač přeložil jako králičí dírky, málem jsem spadla ze židle.. samozřejmě je to myšleno jako nora  Vysmátý ). vyplatilo se to, v tom sousedství jsem se vyřádila a pořád se ho nemůžu nabažit  Zmatený
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Empty09/10/22, 08:33 pm

Opět velmi zajímavé záběry a zkušenosti z TS3, díky za to, Havranice ! *BRAVO* *BRAVO* Kéž by se i naše civilizace ubírala tím samým způsobem jako Simíci - myslím například tu možnost létat, to by byla věc - odpadly by dopravní zácpy, mačkání se v autobusech apod.. A taky ty hologramy přátel - když někam nemůžete přijít osobně, pošlete svůj hologram třeba do práce, na poradu ... Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Empty13/10/22, 06:29 am

Díky moc za další zajímavé informace a fotky z TS3! Úsměv Nestačím se divit, co všechno je tam možné! Neměla jsem ani tušení o tomto všem Úsměv Pokaždé mě tvoje příspěvky moc baví, tak budu vždycky ráda za nějakou další podobnou reportáž z hraní Úsměv
Kdo by řekl, že se může odehrát takové drama ve vztahu mezi robotem a simkou? Chudák robot, bylo mi ho až líto. Naštěstí to nakonec dobře dopadlo. A dostaly mě ty technologie, hologramy, virtuální promluva s kamarádkou - a hlavně taky ty jetpacky. To bych si chtěla vyzkoušet, i když se docela bojím výšek, ale musí být perfektní si jenom tak vzlítnout a letět. Třeba to v budoucnosti bude fakt běžný způsob dopravy Úsměv
P.S. super historka z autoškoly Vysmátý být tím instruktorem, tak by mi asi ruply nervy Vysmátý

Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Empty26/10/22, 04:53 pm

Ty fotky vypadají úžasně Láska TS3 jsem nikdy pořádně nehrála, takže nestačím zírat Červenám se jsem zvědavá jestli už Tamara vydrží a nepůjde za jedincem svého druhu Červenám se jinak Roxor vypadá docela roztomile na robota Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Empty27/10/22, 09:26 am

V noci to město vypadá vážně skvěle, oceňuji takový tok informací z DoBu :) Škoda, že OL nemá ty klasické možnosti jako normální sousedství - proč děti nechodí do školy, tomu fakt nerozumím.
Návrat nahoru Goto down
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Empty23/12/22, 02:50 pm

Ludmi a Hello, pokud jde o to létání, obávám se, že více než půl metru bych nedala Červenám se

Lucisab, Tamara už s Roxorem zůstala, neboj, žádný úlet se neopakoval

Petře, ono je OL asi nastaveno tak, že se tam Simík zastaví jen na otočku. jenže mně se to sousedství tak zalíbilo, že jsem v něm chtěla zůstat dlouho. naštěstí to řešilo více hráčů a objevila jsem spoustu návodů a modů, které umožňují víceméně normální možnosti sousedství


sníh nám před Vánoci zmizel, jak už bývá poslední roky jeho zvykem, tak jsem vyštrachala nějaké zimní fotky z městečka budoucnosti

***


zpět do budoucnosti.. i s koněm  Vysmátý  to byl způsob, jak dostat zvířata (savce) do Oasis Landing

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1154


teď už k té zimní krajině, Roxor se ji snaží zachytit na plátno

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1070


baví mě zamrzlá okna. tady se začíná něco dít a Plumbot to jde prozkoumat

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1072


únosy Sixazemšťany se nevyhýbají ani Plumbotům. asi chtějí prozkoumat jejich technologii, ale naštěstí je vždy vrátí v pořádku

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1075


taková běžná svatba.. Benett a Kia (loni jsem je použila na vánoční přání)

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1168


západ slunce nad pouští

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1172


a běžný zimní den v OL

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1174


tady už je Kia se svým vraníkem. nevím proč, ale měla jsem potřebu naučit robota jezdit na koni

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1186

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1197


toto je můj oblíbený snímek, ale něco je na něm špatně, že?

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1232


v sousedství se díky modu objevil i jednorožec, bohužel rád spásá krystalické rostliny, hlavně tedy ty krystaly.. dá se to vyřešit oplocením  (rostliny, ne jednorožce) Vysmátý

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1236


s Kiou jim to funguje skvěle (ale když vám kamarádka zavolá a ptá se, co zrovna děláte, odpověď 'učím robota skákat na jednorožci' je trochu nezvyklá)
Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1238


východ nebo západ? sama nevím, vyberte si  Nevím

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1279


když vám na rande kření jednorožec  Chichichi

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1289


umělé vlny v bazénu se dají skvěle využít pro surfování i v zimě

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1419


pokud se v bazénu podchladíte, logicky vás přijde vyfénovat robot. žádný problém..

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1420


zamrzlé okno zevnitř (asi jsem na to nějak ujetá..)

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1423


a nakonec bruslení. na duchy Simíků jsem už zvyklá, ale duch Plumbota?

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Screenshot-1435



***

v Oasis Landing jsem ještě neskončila, hodně mě baví, ale času na hraní je čím dál méně
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Empty23/12/22, 08:38 pm

Moc krásné obrázky, nejvíc mě pobavil ten robot na jednorožci, proskakující ohnivým kruhem - to člověk jen tak neuvidí ! *THUMBS UP* Ovšem i ty západy a východy slunce mají něco do sebe ! *BRAVO* *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Empty24/12/22, 05:25 am


Díky moc za další várku obrázků! Nemůžu se vynadívat Úsměv Sci-fi Vánoce, proč ne? Úsměv Nechtěla bych teda být unesena UFem Vysmátý (ještěže se plumbotům nic nestalo).
Zimní krajina vypadá v Oasis Landing kouzelně. Nádherné výhledy, to je něco! Láska Pobavila mě robotka na koni! *THUMBS UP* Vysmátý A fotka s jednorožcem, ještě když sněží, mě uchvátila Láska *BRAVO* Nádherné zvíře.
Zaujalo mě úplně všechno, třeba i to surfování, wow! Stojka na surfu *THUMBS UP* A zamrzlá okna taky obdivuju Láska takové detaily ve hře asi stejně potěší nejvíc!
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Empty26/12/22, 01:25 pm

Děkuji za nové momentky. za větu 'učím robota skákat na jednorožci' získáváš bezpochyby zlatého bludišťáka! Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Empty01/01/23, 05:42 pm

Tak to byli naprosto suprové fotky Láska taky se nemůžu vynadívat na robota na jednorožci co skáče skrz ohnivou obruč Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Empty04/01/23, 05:17 pm

Tak to byla boží várka momentek! Vysmátý Vysmátý

To surfování v zimě v bazenu nemá chybu Vysmátý Vysmátý a co teprve robot, který dává první pomoc vyfenováním Válím se smíchy Válím se smíchy .

Koukám, ani robot se před mimozemšťanama neschová Vysmátý .

Btw.: Ty zamrzlá okna jsou top Šokovaný . To se EA povedlo, taková pěkný, realistický detail. Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Sponsored content





Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS3   Fotky z hraní TS3 - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Fotky z hraní TS3
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Fotky z hraní TS4
» Fotky z hraní TS2
» Rotační systém hraní
» Motivace k hraní a tvorbě v Sims
» Fotky zvířat (TS2)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 3 :: Vaše fotky z TS3-
Přejdi na: