Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Soutěž "Podzimní dům - farma"

Goto down 
+6
Lucisab
Fidgety
soarka
Hellohello
Michaelas
Ludmila
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty
PříspěvekPředmět: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty03/10/19, 09:48 pm

Po projednání s Fidgety tu máme novou soutěž s poněkud delším úvodem :

- Vždycky, když se blíží Dušičky, ráda vzpomínám na dětství a můj rodný cihlový dům se zelenou střechou ...

...Jako snad každý víkend jsem se v našem dětském pokoji, plném veselých barev, obrázků, hraček a knih probudila do ticha. Nebyl tu ani jeden z mých bratrů. Starší brácha už byl z toho našeho "chaosu" na mrtvici a těšil se, až se dostane z domu, třeba na vysokou. Prckovi to bylo celkem fuk, ale s oblibou se po něm sápal z postýlky. Rychle jsem se oblékla a utíkala dolů do koupelny. Škoda, že máme jenom jednu, a ještě navíc spojenou s WC ! Aspoň že tam máme velké zrcadlo a dost skříněk a poliček na všechny ženské serepetičky, což samozřejmě táta s bráchou nechápou. Prckovi naštěstí stačí nočníček ... A oranžová barva koupelny člověka dokáže krásně povzbudit do nového dne. Když jsem pak šla za maminkou do kuchyně (máme ji spojenou s obývákem), málem jsem prcka zašlápla - hrál si před televizí a u květovaného gauče ho málem nebylo vidět. Kuchyň máme z nějakého tmavě hnědého dřeva, s velkým jídelním stolem, kam si při prostírání dáváme i dekorace podle ročního období nebo svátků. Maminka zrovna u kuchyňského pultu chystala snídani a hned mě požádala : " Prosím tě, najdi tatínka i tvého bráchu, určitě jsou v kůlně a hrabou se v tom starém autě nebo u ponku, ať se taky přijdou nasnídat a přinesou s sebou dřevo do krbu, večer se bude hodit, zapálíme si ho, až se vrátíme ze hřbitova !" Vyšla jsem tedy z kuchyně dveřmi na zahradu, vonící spadaným listím a mezi sklizenými záhony sem šla k naší dřevěné kůlně. Cestou jsem si všímala keřů a zbývajících kvetoucích květin a přemýšlela, z čeho nachystáme s maminkou kytici na hřbitov, jako každý rok. Minula jsem ohniště s posezením a musela jsem se zasmát. Před kůlnou bylo pár halloweenských nesmyslů, asi abychom se s maminkou a prckem bály dovnitř ?!

- podle tohoto úvodu by měl být postaven soutěžní dům - farma, co není uvedeno, může soutěžící doplnit dle svého vkusu (ložnice, další hospodářské budovy - možno i pokračovat v textu !)
- downloady povoleny, finance neomezeny
- počet fotek cca 25, zbytek může soutěžící předvést ve svém diskusním vláknu
- soutěžit bychom mohli třeba od 3.10. do 28.10.2019, pak by následovalo klasické hodnocení.

EDIT : Uzávěrka je prodloužena do 3.11.2019 do půlnoci !


Naposledy upravil Ludmila dne 14/11/19, 09:59 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty04/10/19, 04:04 pm

Skvělé zadání dámy! Andílek Láska Hned se na to vrhám Láska Láska
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty04/10/19, 05:54 pm

Je to úžasné zadání Úsměv to se vám povedlo, rovnou celý příběh, taková pěkná vzpomínka na rodný dům Úsměv Hned ráno jsem si ho všimla a od té doby chvilkama přemýšlím, jak to udělám.
Mám jenom malinký dotaz -  cihlový má být ten dům úplně po celém obvodu? Nebo místy třeba můžu tu cihlovou fasádu odlehčit a dát na kousek domu třeba nátěr/dřevěné obložení? S tím, že by převládaly cihly.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty04/10/19, 06:15 pm

Ja uz zacala. Jsem rada, ze je v popisku dum - farma. Zacala jsem farmou a mam z toho dum, takze parada Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty
PříspěvekPředmět: Podzimní domek diskuze   Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty04/10/19, 10:01 pm

Hellohello, uděláme to jako u předchozích soutěží - co není striktně zakázáno, je samozřejmě povoleno ! Doufám jen, že Fidgety se mnou bude souhlasit Mrkající
A ještě malá poznámka - tyto dotazy bychom asi měly přesunout do soutěžního vlákna, ať je to přehlednější.
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty05/10/19, 08:04 pm

Vím, že je času dost, ale já ho mám opravdu teď mraky, tak jsem si stihla postavit tento domek. Snad jsem na nic nezapomněla Úsměv Prosím určitě se podívejte do mého vlákna.. fotek jsem udělala moře a vybrat 25 bylo opravdu těžké. Děkuju  Pro Tebe

Dům je cihlový se zelenou střechou.

Soutěž "Podzimní dům - farma" Sn-mek-obrazovky-492

Soutěž "Podzimní dům - farma" 2

Soutěž "Podzimní dům - farma" 3

Soutěž "Podzimní dům - farma" 4

Koupelna je jen jedna - oranžová, spojená s wc, velké zrcadlo, poličky s ženskými serepetičkami a nočník

Soutěž "Podzimní dům - farma" 5

Soutěž "Podzimní dům - farma" 6

Obývák spojený s kuchyní s květovanou pohovkou (více květovanou jsem nenašla, možná je v dalších balíčcích, které zatím nemám  Nevím ), mladší brácha si hraje u TV, krb

Kuchyň - tmavě hnědá, máma vaří snídani

Jídelna - velký jídelní stůl, prostírání a podzimní dekorace

Soutěž "Podzimní dům - farma" 7

Soutěž "Podzimní dům - farma" 8

Soutěž "Podzimní dům - farma" 9

Soutěž "Podzimní dům - farma" 10

Soutěž "Podzimní dům - farma" 11

Dětský pokoj - barevný, s hračkami, obrázky a poličkami (Teen už má vybavení spíše do vzdělání)

Soutěž "Podzimní dům - farma" 12

Soutěž "Podzimní dům - farma" 13

Soutěž "Podzimní dům - farma" 14

Ložnice rodičů

Soutěž "Podzimní dům - farma" 15

Soutěž "Podzimní dům - farma" 16

Soutěž "Podzimní dům - farma" 17

Zahrada - na záhonech zbytky rostin, kolem spadané listí, záhony květin, ohniště s posezením

Kůlna - halloweenské nesmysly

Soutěž "Podzimní dům - farma" 18

Soutěž "Podzimní dům - farma" 19

Soutěž "Podzimní dům - farma" 20

V kůlně - truhlářský ponk, otec se synem, pult na aranžování květin na věnce na hřbitov

Soutěž "Podzimní dům - farma" 21

Soutěž "Podzimní dům - farma" 22

Soutěž "Podzimní dům - farma" 23

Soutěž "Podzimní dům - farma" 24

Soutěž "Podzimní dům - farma" 25
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty06/10/19, 02:02 pm

Ludmila napsal:
Hellohello, uděláme to jako u předchozích soutěží - co není striktně zakázáno, je samozřejmě povoleno ! Doufám jen, že Fidgety se mnou bude souhlasit Mrkající
A ještě malá poznámka - tyto dotazy bychom asi měly přesunout do soutěžního vlákna, ať je to přehlednější.

Souhlas, hlavní je, aby tam těch cihel bylo dost, aby se o něm dalo říct, že je "cihlový" Mrkající Jinak diskuzi přímo k této soutěži jsem rovnou přesunula, ať to pak nemusíme hledat Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty06/10/19, 08:07 pm

soarko, moc krásné dílko! Láska jinak to zadání je opravdu skvělé, už se moc těším až se do toho pustím Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty06/10/19, 08:47 pm

Soarko, tohle je velmi zajímavý první soutěžní "výkop" *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty08/10/19, 08:45 pm

Tak tedy také přidávám, zadání je moc hezky vymyšleno *BRAVO*

Vždycky, když se blíží Dušičky, ráda vzpomínám na dětství a můj rodný cihlový dům se zelenou střechou.

Soutěž "Podzimní dům - farma" 8

Soutěž "Podzimní dům - farma" 8

Jako snad každý víkend jsem se v našem dětském pokoji, plném veselých barev, obrázků, hraček a knih probudila do ticha.
Nebyl tu ani jeden z mých bratrů. Starší brácha už byl z toho našeho "chaosu" na mrtvici a těšil se, až se dostane z domu, třeba na vysokou. Prckovi to bylo celkem fuk, ale s oblibou se po něm sápal z postýlky.


Soutěž "Podzimní dům - farma" 8

Soutěž "Podzimní dům - farma" 8

Rychle jsem se oblékla a utíkala dolů do koupelny. Škoda, že máme jenom jednu, a ještě navíc spojenou s WC! Aspoň že tam máme velké zrcadlo a dost skříněk a poliček na všechny ženské serepetičky, což samozřejmě táta s bráchou nechápou. Prckovi naštěstí stačí nočníček...
A oranžová barva koupelny člověka dokáže krásně povzbudit do nového dne.


Soutěž "Podzimní dům - farma" 8

Hned vedle koupelny je ložnice, zdvořile jsem nakoukla, ale nikdo tam nebyl, vrátila jsem se tedy zpět do koupelny.

Soutěž "Podzimní dům - farma" 8

Když jsem pak šla za maminkou do kuchyně (máme ji spojenou s obývákem), málem jsem prcka zašlápla – hrál si před televizí a u květovaného gauče ho málem nebylo vidět.
Kuchyň máme z nějakého tmavě hnědého dřeva, s velkým jídelním stolem, kam si při prostírání dáváme i dekorace podle ročního období nebo svátků.
Maminka zrovna u kuchyňského pultu chystala snídani a hned mě požádala:
„Prosím tě, najdi tatínka i tvého bráchu, určitě jsou v kůlně a hrabou se v tom starém autě nebo u ponku, ať se taky přijdou nasnídat a přinesou s sebou dřevo do krbu, večer se bude hodit, zapálíme si ho, až se vrátíme ze hřbitova!“


Soutěž "Podzimní dům - farma" 8

Soutěž "Podzimní dům - farma" 8

Soutěž "Podzimní dům - farma" 8

Soutěž "Podzimní dům - farma" 8

Vyšla jsem tedy z kuchyně dveřmi na zahradu, vonící spadaným listím a mezi sklizenými záhony sem šla k naší dřevěné kůlně.
Cestou jsem si všímala keřů a zbývajících kvetoucích květin a přemýšlela, z čeho nachystáme s maminkou kytici na hřbitov, jako každý rok. Minula jsem ohniště s posezením a musela jsem se zasmát. Před kůlnou bylo pár halloweenských nesmyslů, asi abychom se s maminkou a prckem bály dovnitř?!


Soutěž "Podzimní dům - farma" 8

Soutěž "Podzimní dům - farma" 8

Soutěž "Podzimní dům - farma" 8

Soutěž "Podzimní dům - farma" 8

Otevřela jsem opatrně dveře do kůlny a nakoukla dovnitř: „Ha! Mám vás!“ zvolala jsem do ticha a odpovědí mi bylo zase jenom ticho. Divné, pokud nejsou ani tady ani doma, tak kde by mohli být? Byla jsem si jistá, že nebudou ani v garáži na velké stroje a ani v menší kůlně, kde maminka s tatínkem skladovali sklizené zásoby.
Venku kromě psa Bruta nebylo ani živáčka.


Soutěž "Podzimní dům - farma" 8

Šla jsem zpátky k domu, tentokrát přímo přes záhonky. Podívala jsem se na strašáka v dálce. Nikdy jsem si ho moc nevšímala, ale teď mě zvláštně děsil. Měla jsem pocit, jako by se pohnul. Snad za to mohlo to sychravé podzimní počasí. Ba ne, znovu se pohnul.

Soutěž "Podzimní dům - farma" 8

Sebrala jsem veškerou odvahu, jaké jsem byla schopná, a šla k němu blíž. Teď už jsem si byla jistá, že se mu hnul slamák na hlavě.
„BAAAAAF!!!!“ táta vyskočil zpoza strašáka, dělal šílené obličeje a halekal jak hejkal.
Samozřejmě jsem se šíleně lekla. „Tati, co to má být! Já tě tady hledám a ty mě takhle lekáš!“


Soutěž "Podzimní dům - farma" 8

Otočila jsem se, abych běžela domů, když se z druhé strany vyrojil brácha. „Nelekej se!“ zvolal.
No, samozřejmě jsem se zase lekla.


Soutěž "Podzimní dům - farma" 8

Ale oba věděli, že tuhle jejich hru vezmu sportovně. „Máma vás volá k snídani, šášulové! A máte nasbírat dříví!“
Táta přiběhl a vzal mě do náruče. „Promiň, beruško, jak jsem tě viděl, jak nakukuješ do kůlny a hážeš očkem na ty ozdoby, nemohl jsem si to odpustit. Tady máš.“ A něco mi podal.
„Jabko?“
„První letošní,“ usmál se. Zrovna jsme jich pár natrhali.
„Ty bude určitě chtít dát maminka do koláče!“ zaradovala jsem se. Jablečný koláč jsem měla nejraději.
Šli jsme domů a máma vskutku z prvních podzimních jablek napekla výborný koláč.
„Mám ráda podzim,“ řekla jsem a maminka mě pohladila po vlasech. „A mám ráda náš cihlový dům se zelenou střechou.“


Soutěž "Podzimní dům - farma" 8

Soutěž "Podzimní dům - farma" 8

Soutěž "Podzimní dům - farma" 8

Soutěž "Podzimní dům - farma" 8

Soutěž "Podzimní dům - farma" 8

„To byla moc hezká slohová práce, Aničko,“ řekla paní učitelka s úsměvem. „Dávám ti za ni jedničku.“
Anička se usmála také.
„Děkuji, paní učitelko,“ řekla.
Děti věděly, že pro Aničku to nebyla pouhá slohová práce. Pro Aničku byl domeček s farmou mnohem víc. Ztracené přání.

Soutěž "Podzimní dům - farma" 8

Jenže podzim skutečně vrcholil a děti nebyly zlé ani nepřející. Anička vždycky chodila do školy ve stejný čas (kdy ji tam vozily vychovatelky z dětského domova, kde vyrůstala od svých tří let), takže věděly, jak se připravit.
Pepík se svou maminkou natrhal hrušky a další ovoce u nich na zahradě, Ládík a Barča vytvořili pěkná přáníčka, Alenka se svým bráškou Alešem napekly jablečný koláč.
„Ať Anička zažije aspoň trošku té farmy,“ řekly děti paní učitelce, když se přišla připravit na hodinu.
„Určitě bude mít velikou radost, děti,“ odpověděla se slzou v oku.
„Mohli bychom s ní zajít zítra na hřbitov donést květiny její mamince, tatínkovi a bráškům,“ navrhla Alenka.
„To by bylo moc hezké,“ souhlasila paní učitelka a pohladila Alenku po vlasech. „Všichni bychom si měli v tento čas být o něco blíž.“

Soutěž "Podzimní dům - farma" 8
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty25/10/19, 11:24 am

Tak i já se přidávám Andílek Dalo mi to dosti zabrat. Dělala jsem na tom prakticky každý den od vyhlášení pravidel, sice po troškách, ale přece Vysmátý Opět Vás moc moc prosím, nahlédněte i do mého vlákna, je tam toho o dost více a myslím, že to stojí za shlédnutí Andílek (A také, pro lepší farmářsko - podzimní atmosféru, pusťte tohle https://www.youtube.com/watch?v=R0j2o9DyI04 )

Vždycky, když se blíží Dušičky, ráda vzpomínám na dětství a můj rodný cihlový dům se zelenou střechou ...
Soutěž "Podzimní dům - farma" 1

Soutěž "Podzimní dům - farma" 2

Soutěž "Podzimní dům - farma" 3

Soutěž "Podzimní dům - farma" 4

Soutěž "Podzimní dům - farma" 11

Soutěž "Podzimní dům - farma" 12

Soutěž "Podzimní dům - farma" 13

...Jako snad každý víkend jsem se v našem dětském pokoji, plném veselých barev, obrázků, hraček a knih probudila do ticha. Nebyl tu ani jeden z mých bratrů. Starší brácha už byl z toho našeho "chaosu" na mrtvici a těšil se, až se dostane z domu, třeba na vysokou. Prckovi to bylo celkem fuk, ale s oblibou se po něm sápal z postýlky.
Soutěž "Podzimní dům - farma" 14

Soutěž "Podzimní dům - farma" 15

Rychle jsem se oblékla a utíkala dolů do koupelny. Škoda, že máme jenom jednu, a ještě navíc spojenou s WC ! Aspoň že tam máme velké zrcadlo a dost skříněk a poliček na všechny ženské serepetičky, což samozřejmě táta s bráchou nechápou. Prckovi naštěstí stačí nočníček ... A oranžová barva koupelny člověka dokáže krásně povzbudit do nového dne.
Soutěž "Podzimní dům - farma" 9

Soutěž "Podzimní dům - farma" 10

Když jsem pak šla za maminkou do kuchyně (máme ji spojenou s obývákem), málem jsem prcka zašlápla - hrál si před televizí a u květovaného gauče ho málem nebylo vidět. (Gauč má květované polštáře, ale vzhledem k omezenému počtu obrázků jsem musela použít tento úhel, kde je vidět obývák i kuchyň zároveň, v mém vláknu jsou gauče pěkně vidět) Kuchyň máme z nějakého tmavě hnědého dřeva, s velkým jídelním stolem, kam si při prostírání dáváme i dekorace podle ročního období nebo svátků.
Soutěž "Podzimní dům - farma" 5

Soutěž "Podzimní dům - farma" 7

Maminka zrovna u kuchyňského pultu chystala snídani a hned mě požádala : " Prosím tě, najdi tatínka i tvého bráchu, určitě jsou v kůlně a hrabou se v tom starém autě nebo u ponku, ať se taky přijdou nasnídat a přinesou s sebou dřevo do krbu, večer se bude hodit, zapálíme si ho, až se vrátíme ze hřbitova !" Vyšla jsem tedy z kuchyně dveřmi na zahradu, vonící spadaným listím a mezi sklizenými záhony sem šla k naší dřevěné kůlně. Cestou jsem si všímala keřů a zbývajících kvetoucích květin a přemýšlela, z čeho nachystáme s maminkou kytici na hřbitov, jako každý rok.

Soutěž "Podzimní dům - farma" 8

Soutěž "Podzimní dům - farma" 16

Soutěž "Podzimní dům - farma" 17

Soutěž "Podzimní dům - farma" 18

Minula jsem ohniště s posezením a musela jsem se zasmát. Před kůlnou bylo pár halloweenských nesmyslů, asi abychom se s maminkou a prckem bály dovnitř ?!

Soutěž "Podzimní dům - farma" 19

Soutěž "Podzimní dům - farma" 20

Soutěž "Podzimní dům - farma" 21

Soutěž "Podzimní dům - farma" 22

Soutěž "Podzimní dům - farma" 23

Soutěž "Podzimní dům - farma" 24

Soutěž "Podzimní dům - farma" 25

Soutěž "Podzimní dům - farma" 26
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty25/10/19, 09:03 pm

Paráda, další soutěžní příspěvek, už jsem si myslela, že to tu usne zimním spánkem ...
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty26/10/19, 10:52 am

Ono je to poměrně náročná stavba, alespoň pro mě byla Vysmátý Každý den jsem se na to koukala a neustále mi tam něco vadilo. Ani teď nejsem 100% spokojená... Ale já a stavby velkých pozemků a vybavování velkých domů...to není pro mě Vysmátý Já jsem na stavby malinkých domečků na malinkých pozemcích, ale alespoň to byla výzva a jsem ráda, že jsem ji nevzdala jako Dům Justina Biebra! Andílek
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty27/10/19, 10:16 am

Protože se tu zatím objevily jen tři soutěžní příspěvky a zájemců o tuto tématiku bylo určitě víc, bylo by patrně vhodné prodloužit termín uzávěrky pro vkládání příspěvků, že ? Mrkající Byla by pak větší účast ? Já osobně mám sice postaveno, zabydleno, nastal konečně i podzim, ale pro změnu mi nechce opadat nebo se aspoň zabarvit listí, aby byla ta správná podzimní atmosféra - podobně jako mi nechtěl napadat sníh ...
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty27/10/19, 11:31 am

Já mám taky částečně postaveno, začala jsem hned ten týden po vyhlášení soutěže, ale bohužel jsem to nestihla pořád ještě dokončit. Přesně jak říká Michaelas, je to velký pozemek a dá pořádně zabrat Úsměv a v poslední době je to moc hektické, přes týden se ke stavění vůbec nedostanu, tak jedině přes ty víkendy a ne vždy je na to dost času. Tak bych moc prosila o prodloužení Úsměv budu se snažit to dokončit co nejdřív.

@Michaelas - to je strašně pěkná farma! *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty27/10/19, 11:41 am

Děkuji mockrát Andílek
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty27/10/19, 03:36 pm

Já mám rozestavěno, chybí mi už jen tak nějak interiér, ale nějak pořád to nemůžu dokončit.. Vysmátý chybí mi nějak motivace a po tom, co jsem viděla tak úžasné domky, tak nevím jestli vůbec má cenu ten můj nějak hrotit. Červenám se Vysmátý
Ale pokud se bude prodlužovat, snad bych to dokončit mohla. :)
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty27/10/19, 08:45 pm

Dovolte mi tímto poděkovat Fidgety za rychlou reakci, po konzultaci termín uzávěrky pro zveřejňování soutěžních příspěvků prodlužujeme až do 3.11.2019 do půlnoci ! *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty28/10/19, 05:58 pm

Moc děkuji za prodloužení Pro Tebe sice mám už postaveno, ale včera jsem už nezvládla nafotit celý pozemek Smutný
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2718
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty02/11/19, 09:23 am

Díky moc za prodloužení, jsem ráda, že jsem to nakonec stihla.  Úsměv



- Vždycky, když se blíží Dušičky, ráda vzpomínám na dětství a můj rodný cihlový dům se zelenou střechou

Soutěž "Podzimní dům - farma" Autumn-Farm-05

Soutěž "Podzimní dům - farma" Autumn-Farm-09

Soutěž "Podzimní dům - farma" Autumn-Farm-10


Právě držím v ruce deník, který jsem si tenkrát jako malá psala...

Soutěž "Podzimní dům - farma" Autumn-Farm-86

... a čtu pasáž o jednom dušičkovém ránu. Jako snad každý víkend jsem se v našem dětském pokoji, plném veselých barev, obrázků, hraček a knih probudila do ticha. Nebyl tu ani jeden z mých bratrů. Starší brácha už byl z toho našeho "chaosu" na mrtvici a těšil se, až se dostane z domu, třeba na vysokou. Prckovi to bylo celkem fuk, ale s oblibou se po něm sápal z postýlky.

Soutěž "Podzimní dům - farma" Autumn-Farm-78

Soutěž "Podzimní dům - farma" Autumn-Farm-37

Soutěž "Podzimní dům - farma" Autumn-Farm-38

Soutěž "Podzimní dům - farma" Autumn-Farm-39

Rychle jsem se oblékla a utíkala dolů do koupelny. Škoda, že máme jenom jednu, a ještě navíc spojenou s WC ! Aspoň že tam máme velké zrcadlo a dost skříněk a poliček na všechny ženské serepetičky, což samozřejmě táta s bráchou nechápou. Prckovi naštěstí stačí nočníček ... A oranžová barva koupelny člověka dokáže krásně povzbudit do nového dne.

Soutěž "Podzimní dům - farma" Autumn-Farm-14

Soutěž "Podzimní dům - farma" Autumn-Farm-15

Soutěž "Podzimní dům - farma" Autumn-Farm-16

Když jsem pak šla za maminkou do kuchyně (máme ji spojenou s obývákem), málem jsem prcka zašlápla - hrál si před televizí a u květovaného gauče ho málem nebylo vidět.

Soutěž "Podzimní dům - farma" Autumn-Farm-80

Kuchyň máme z nějakého tmavě hnědého dřeva, s velkým jídelním stolem, kam si při prostírání dáváme i dekorace podle ročního období nebo svátků.

Soutěž "Podzimní dům - farma" Autumn-Farm-17

Soutěž "Podzimní dům - farma" Autumn-Farm-18

Soutěž "Podzimní dům - farma" Autumn-Farm-19

Soutěž "Podzimní dům - farma" Autumn-Farm-20

Soutěž "Podzimní dům - farma" Autumn-Farm-21

Soutěž "Podzimní dům - farma" Autumn-Farm-22

Soutěž "Podzimní dům - farma" Autumn-Farm-23

Maminka zrovna u kuchyňského pultu chystala snídani a hned mě požádala : " Prosím tě, najdi tatínka i tvého bráchu, určitě jsou v kůlně a hrabou se v tom starém autě nebo u ponku, ať se taky přijdou nasnídat a přinesou s sebou dřevo do krbu, večer se bude hodit, zapálíme si ho, až se vrátíme ze hřbitova !"

Soutěž "Podzimní dům - farma" Autumn-Farm-81

Vyšla jsem tedy z kuchyně dveřmi na zahradu, vonící spadaným listím a mezi sklizenými záhony jsem šla k naší dřevěné kůlně. Cestou jsem si všímala keřů a zbývajících kvetoucích květin a přemýšlela, z čeho nachystáme s maminkou kytici na hřbitov, jako každý rok.

Soutěž "Podzimní dům - farma" Autumn-Farm-83

Soutěž "Podzimní dům - farma" Autumn-Farm-84

Minula jsem ohniště s posezením a musela jsem se zasmát.

Před kůlnou bylo pár halloweenských nesmyslů, asi abychom se s maminkou a prckem bály dovnitř ?!

Soutěž "Podzimní dům - farma" Autumn-Farm-85

Soutěž "Podzimní dům - farma" Autumn-Farm-51

Soutěž "Podzimní dům - farma" Autumn-Farm-52



Mimo příběh - ještě fotka kůlny se starým autem a ponkem
Soutěž "Podzimní dům - farma" Autumn-Farm-70

Více fotek se mi sem nevešlo, chtěla jsem to nafotit aspoň částečně jako ten předepsaný příběh.
Na další fotky se, prosím, podívejte sem do mého tématu Úsměv
https://thesims234.forumczech.com/t20p150-hellohello-domy#7157
jsou tam ukázané všechny místnosti + další místnosti, než ty přímo zmíněné v textu  Úsměv  
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty02/11/19, 10:10 am

Nádherná farma Červenám se Láska Všechno je krásně do podzimních barev Andílek
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty02/11/19, 05:07 pm

Konečně sem po drobných problémech s focením můžu dát svůj soutěžní pokus - je to jen malá farma s jabloňovým sadem a zeleninovými záhony :
- Vždycky, když se blíží Dušičky, ráda vzpomínám na dětství a můj rodný cihlový dům se zelenou střechou ...
Soutěž "Podzimní dům - farma" 01

Soutěž "Podzimní dům - farma" 02

Soutěž "Podzimní dům - farma" 03

...Jako snad každý víkend jsem se v našem dětském pokoji, plném veselých barev, obrázků, hraček a knih probudila do ticha. Nebyl tu ani jeden z mých bratrů. Starší brácha už byl z toho našeho "chaosu" na mrtvici a těšil se, až se dostane z domu, třeba na vysokou. Prckovi to bylo celkem fuk, ale s oblibou se po něm sápal z postýlky.
Soutěž "Podzimní dům - farma" 04

Soutěž "Podzimní dům - farma" 05

Soutěž "Podzimní dům - farma" 06

Soutěž "Podzimní dům - farma" 07

Soutěž "Podzimní dům - farma" 09

Soutěž "Podzimní dům - farma" 10

Rychle jsem se oblékla a utíkala dolů do koupelny. Škoda, že máme jenom jednu, a ještě navíc spojenou s WC ! Aspoň že tam máme velké zrcadlo a dost skříněk a poliček na všechny ženské serepetičky, což samozřejmě táta s bráchou nechápou. Prckovi naštěstí stačí nočníček ... A oranžová barva koupelny člověka dokáže krásně povzbudit do nového dne.
Soutěž "Podzimní dům - farma" 11

Soutěž "Podzimní dům - farma" 12

Soutěž "Podzimní dům - farma" 13

Když jsem pak šla za maminkou do kuchyně (máme ji spojenou s obývákem), málem jsem prcka zašlápla - hrál si před televizí a u květovaného gauče ho málem nebylo vidět.
Soutěž "Podzimní dům - farma" 14

Kuchyň máme z nějakého tmavě hnědého dřeva, s velkým jídelním stolem, kam si při prostírání dáváme i dekorace podle ročního období nebo svátků. Maminka zrovna u kuchyňského pultu chystala snídani a hned mě požádala : " Prosím tě, najdi tatínka i tvého bráchu, určitě jsou v kůlně a hrabou se v tom starém autě nebo u ponku, ať se taky přijdou nasnídat a přinesou s sebou dřevo do krbu, večer se bude hodit, zapálíme si ho, až se vrátíme ze hřbitova !"
Soutěž "Podzimní dům - farma" 15

Soutěž "Podzimní dům - farma" 16

Soutěž "Podzimní dům - farma" 17

Soutěž "Podzimní dům - farma" 18

Vyšla jsem tedy z kuchyně dveřmi na zahradu, vonící spadaným listím a mezi sklizenými záhony sem šla k naší dřevěné kůlně. Cestou jsem si všímala keřů a zbývajících kvetoucích květin a přemýšlela, z čeho nachystáme s maminkou kytici na hřbitov, jako každý rok. Minula jsem ohniště s posezením a musela jsem se zasmát. Před kůlnou bylo pár halloweenských nesmyslů, asi abychom se s maminkou a prckem bály dovnitř ?!
Soutěž "Podzimní dům - farma" 19

Soutěž "Podzimní dům - farma" 20


Soutěž "Podzimní dům - farma" 21
(Škoda, že v MO není víc halloweenských dekorací.)

Soutěž "Podzimní dům - farma" 22

Soutěž "Podzimní dům - farma" 23

A ještě půdorysy :
Soutěž "Podzimní dům - farma" 24

Soutěž "Podzimní dům - farma" 25

Soutěž "Podzimní dům - farma" 26

Fotky předsíně a ložnice se mi sem bohužel už nevešly, můžete si je prohlédnout v mém diskusním vlákně.
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2391
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty03/11/19, 06:10 pm

Konečně se mi to podařilo vytřídit Červenám se

Vždycky, když se blíží Dušičky, ráda vzpomínám na dětství...

Soutěž "Podzimní dům - farma" 000


...a můj rodný cihlový dům se zelenou střechou ...

Soutěž "Podzimní dům - farma" 002

Jako snad každý víkend jsem se v našem dětském pokoji, plném veselých barev, obrázků, hraček a knih probudila do ticha.

Soutěž "Podzimní dům - farma" 007

Nebyl tu ani jeden z mých bratrů. Starší brácha už byl z toho našeho "chaosu" na mrtvici a těšil se, až se dostane z domu, třeba na vysokou. Prckovi to bylo celkem fuk, ale s oblibou se po něm sápal z postýlky.

Soutěž "Podzimní dům - farma" 008

Soutěž "Podzimní dům - farma" 010

Rychle jsem se oblékla a vyběhla jsem z pokoje.

Soutěž "Podzimní dům - farma" 016

Cestou jsem v horním patře potkala dveře do ložnice rodičů,...

Soutěž "Podzimní dům - farma" 020

...poté jsem utíkala dolů do koupelny.

Soutěž "Podzimní dům - farma" 022

Škoda, že máme jenom jednu, a ještě navíc spojenou s WC ! Aspoň že tam máme velké zrcadlo a dost skříněk a poliček na všechny ženské serepetičky, což samozřejmě táta s bráchou nechápou. Prckovi naštěstí stačí nočníček ... A oranžová barva koupelny člověka dokáže krásně povzbudit do nového dne.

Soutěž "Podzimní dům - farma" 026

Soutěž "Podzimní dům - farma" 028

Později jsem ve spodní chodbě minula vstup do tatínkovi pracovny, kam jsme s bráchou mohli chodit jen málokdy, protože tam tatínek ukrýval všechny důležité dokumenty o naší farmě.

Soutěž "Podzimní dům - farma" 030a

Když jsem pak šla za maminkou do kuchyně (máme ji spojenou s obývákem), málem jsem prcka zašlápla - hrál si před televizí a u květovaného gauče ho málem nebylo vidět.

Soutěž "Podzimní dům - farma" 035

Soutěž "Podzimní dům - farma" 031

Kuchyň máme z nějakého tmavě hnědého dřeva, s velkým jídelním stolem, kam si při prostírání dáváme i dekorace podle ročního období nebo svátků.

Soutěž "Podzimní dům - farma" 036

Maminka zrovna u kuchyňského pultu chystala snídani a hned mě požádala : " Prosím tě, najdi tatínka i tvého bráchu, určitě jsou v kůlně a hrabou se v tom starém autě nebo u ponku, ať se taky přijdou nasnídat a přinesou s sebou dřevo do krbu, večer se bude hodit, zapálíme si ho, až se vrátíme ze hřbitova !"

Soutěž "Podzimní dům - farma" 037

Vyšla jsem tedy z kuchyně dveřmi na zahradu, vonící spadaným listím a mezi sklizenými záhony sem šla k naší dřevěné kůlně.

Soutěž "Podzimní dům - farma" 044

Soutěž "Podzimní dům - farma" 053

Cestou jsem si všímala keřů a zbývajících kvetoucích květin a přemýšlela, z čeho nachystáme s maminkou kytici na hřbitov, jako každý rok. Minula jsem ohniště s posezením a musela jsem se zasmát. Před kůlnou bylo pár halloweenských nesmyslů, asi abychom se s maminkou a prckem bály dovnitř ?!

Soutěž "Podzimní dům - farma" 055

Soutěž "Podzimní dům - farma" 056

A skutečně, v kůlně přesně podle odhadů maminky jsem našla jak tatínka tak mého velkého bráchu.

Soutěž "Podzimní dům - farma" 058

Dokonce se oba dva zdáli natolik zaneprázdněni vlastní prací, že si nevšimli, že jsem vešla do kůlny.
"Maminka vás volá na snídani!" Pokusila jsem se přitáhnout jejich pozornost.
"Ještě okamžik..." ozval se hlas mého bratra.
"Marek má pravdu, řekni mamince, že přijdeme za pět minut," otočil se na mě tatínek.
"Dobře, tak já řeknu mamince, že až doopravíte to auto, tak přijdete..." Tatínek sebou škubl a Marek se postavil.
"Počkat! Pojď sem!" Oslovil mě. Nechápavě sem k němu přistoupila, když se ke mě sehnul a začal mě nemilosrdně šimrat.
"To mámě nemůžeš říct! Ale můžeš být tady s námi!" Vyhrkl, když se ozvala plechová rána a kůlnu zavalil podivně páchnoucí dým.

Soutěž "Podzimní dům - farma" 060

Všichni jsme se rozkašlali a naše oči padli na tatínka, který se snažil vzniklou situaci napravit divokým máchaním rukou kolem sebe, ve snaze kouř rozehnat.
"To auto má pořád šťávu... asi bychom se měli posilnit u snídaně..." vydechl mezi kašlem.
"Ale..." ozval se Marek.
"Dokončíme to až se tahle tvrdohlavá hromada plechu umoudří a teď pojďme!" Vyzval nás se širokým úsměvem a otevřel vrata kůlny dokořán.
"Snad se to vyvětrá dřív, než na to přijde vaše máma..." zasmál se tatínek.
"Ještě máme vzít dříví..." zašeptala jsem. Marek cosi zabručel a zašel do rohu pro několik polen.
"Tak pojď," vyhrkl Marek a společně jsme vyšli z kůlny na zahradu...

Soutěž "Podzimní dům - farma" 066

"A zjistila maminka, co se stalo v kůlně?" Zeptala se holčička svojí starší společnice.
"Samozřejmě, můj tatínek neuměl lhát, řekl jí to hned..."
"Páni babi, moc ráda bych se tam někdy podívala! Maminka mi říkala, že to tam bylo moc hezké!"
"Tvoje maminka byla na naší farmě? Kdy?"
"Jezdívala tam s tebou každé prázdniny dokud ještě žila prababička s pradědečkem," vydechla s úsměvem dívenka.
"To není možné... to přeci..." vykoktala žena, když se v místnosti zjevil někdo další.

Soutěž "Podzimní dům - farma" 068

Starší žena zvedla své oči k příchozí. V zorničkách té mladé ženy se odrážela bolest.
"Kdo jste?"
"Jsem máma Adélky a... už půjdeme," otočila se na svoji dceru.
"Ale mami, babička si nepamatuje, že jste spolu jezdili na farmu! Jak je to možné?"
"Adélko, kolikrát ti mám opakovat, že nemůžeš chodit za babičkou bez toho, aniž bych to věděla..."
"Ale mě skončila dřív škola a měla jsem to při cestě... proč za ní nemůžu chodit? Vždyť jsme spolu dříve chodívali všude možně!"
"My jsme spolu někam chodili? Vidím tě poprvé v životě..." zamumlala starší žena.
"To není pravda! Vzpomeň si! Třeba zoo v Modřanech, vyprávěla jsi mi tu hezkou historku o tučňácích a mámě, jak si chtěla jednoho vzít domů..."
"Proč bych ti něco takového vyprávěla? Vždyť já tvoji matku neznám..."
"Maminka je přeci tvoje dcera... mami, řekni něco!" Otočila se na svoji mámu, která si tiše setřela slzy z tváří.
"Omlouvám se... pojď Adélko..."
"Ale mami!" Mladá žena uchopila svoji dceru za paži a s bolestí v srdci vykročila z pokoje. Stará žena se zahleděla na květinu na stole. Ona přeci neměla děti, nebo ano?

Půdorys

Soutěž "Podzimní dům - farma" 084

Soutěž "Podzimní dům - farma" 085


Více fotek najdete tady:
https://thesims234.forumczech.com/t31p150-staveniste-od-lucisab#7185
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty03/11/19, 09:06 pm

Vždycky, když se blíží Dušičky, ráda vzpomínám na dětství a můj rodný cihlový dům se zelenou střechou ...
Soutěž "Podzimní dům - farma" Snapshot_2abfb894_0ac90987
...Jako snad každý víkend jsem se v našem dětském pokoji, plném veselých barev, obrázků, hraček a knih probudila do ticha. Nebyl tu ani jeden z mých bratrů. Starší brácha už byl z toho našeho "chaosu" na mrtvici a těšil se, až se dostane z domu, třeba na vysokou. Prckovi to bylo celkem fuk, ale s oblibou se po něm sápal z postýlky.
Soutěž "Podzimní dům - farma" Snapshot-2abfb894-cac28654

Soutěž "Podzimní dům - farma" Snapshot-0000000d-aabbaa4b

Soutěž "Podzimní dům - farma" Snapshot-0000000d-8abbaa7b

Soutěž "Podzimní dům - farma" Snapshot-0000000d-aabbaa61

Soutěž "Podzimní dům - farma" Snapshot-0000000d-cabbaa55

Rychle jsem se oblékla a utíkala dolů do koupelny. Škoda, že máme jenom jednu, a ještě navíc spojenou s WC ! Aspoň že tam máme velké zrcadlo a dost skříněk a poliček na všechny ženské serepetičky, což samozřejmě táta s bráchou nechápou. Prckovi naštěstí stačí nočníček ... A oranžová barva koupelny člověka dokáže krásně povzbudit do nového dne.
Soutěž "Podzimní dům - farma" Snapshot-0000000d-6abbadaf

Soutěž "Podzimní dům - farma" Snapshot-0000000d-aabbada4

Když jsem pak šla za maminkou do kuchyně (máme ji spojenou s obývákem), málem jsem prcka zašlápla - hrál si před televizí a u květovaného gauče ho málem nebylo vidět.
Soutěž "Podzimní dům - farma" Snapshot-2abfb894-aac133b4
Soutěž "Podzimní dům - farma" Snapshot-0000000d-6abbb068
Kuchyň máme z nějakého tmavě hnědého dřeva, s velkým jídelním stolem, kam si při prostírání dáváme i dekorace podle ročního období nebo svátků.
Maminka zrovna u kuchyňského pultu chystala snídani a hned mě požádala : " Prosím tě, najdi tatínka i tvého bráchu, určitě jsou v kůlně a hrabou se v tom starém autě nebo u ponku, ať se taky přijdou nasnídat a přinesou s sebou dřevo do krbu, večer se bude hodit, zapálíme si ho, až se vrátíme ze hřbitova !"
Soutěž "Podzimní dům - farma" Snapshot-2abfb894-6ac7be0c
Soutěž "Podzimní dům - farma" Snapshot-2abfb894-aac7be63

Vyšla jsem tedy z kuchyně dveřmi na zahradu, vonící spadaným listím a mezi sklizenými záhony sem šla k naší dřevěné kůlně.
Soutěž "Podzimní dům - farma" Snapshot-0000000d-aabbb32b
Cestou jsem si všímala keřů a zbývajících kvetoucích květin a přemýšlela, z čeho nachystáme s maminkou kytici na hřbitov, jako každý rok.
Soutěž "Podzimní dům - farma" Snapshot_2abfb894_2ac7c163
Minula jsem ohniště s posezením a musela jsem se zasmát. Před kůlnou bylo pár halloweenských nesmyslů, asi abychom se s maminkou a prckem bály dovnitř ?!
Soutěž "Podzimní dům - farma" Snapshot_2abfb894_eac7c2f7
Soutěž "Podzimní dům - farma" Snapshot_2abfb894_aac7c306
Vešla jsem tiše do kůlni a udělala "baf"! Táta s bráchou stáli u ponku a zrovna něco dodělávali z dřeva. Rychle se před ponk postavili, abych neviděla, co dělají. Pak se smíchem na mě zakřičeli, ať se otočím, jinak si zkazím radost na vánoce. Sice jsem byla zvědavá, ale to překvapení pod stromečkem, jak pomalu odlepuji stuhu a trhám vánoční obal je k nezaplacení.
Soutěž "Podzimní dům - farma" Snapshot_2abfb894_8ac287a6
Pak jsme přešli do jídelny, kde jsme se všichni nasnídali.
Soutěž "Podzimní dům - farma" Snapshot-2abfb894-2ac28099

Pak mě ještě poslala máma pro knížku, kterou jsi odložila na krb v ložnici. Knížku jsme měli zanést cestou na hřbitov naši babičce a měli jsme se stavit na kávu a my s bráchou na skvělý kakao.
Přešla jsem přes vstupní halu a po schodech. Ložnici mají rodiče přes chodbu s naší dětskou. Alespoň to mají kousek, když začne bráška v noci břečet.
Soutěž "Podzimní dům - farma" Snapshot_2abfb894_2ac6298f

Soutěž "Podzimní dům - farma" Snapshot_0000000d_cabbab8b

Soutěž "Podzimní dům - farma" Snapshot_0000000d_6abbb9bb
Táta ještě šel poslat důležitý mail pro kámoše do pracovny, kde máme počítač, knížky, šachy, ale i koutek pro nás s mladším bráchou, kde jsi skládame a malujeme, a taky tam máme veliký stojan na malování, ale na ten ještě dobře nedosáhnu. A někdy si hrajeme s hrnčířským kruhem
Soutěž "Podzimní dům - farma" Snapshot_2abfb894_cac8cb7c

Soutěž "Podzimní dům - farma" Snapshot-0000000d-4abbadea
A pak  jsme mohli dodělat poslední přípravy na dušičky. Je třeba ještě v kůlne udělat kytici z květů.
Soutěž "Podzimní dům - farma" Snapshot_0000000d_8abbb28a
A pak se můžeme  vybrat na hřbitov ........a  na to dobrý kakao-mňam.
Ešte pôdorys
Soutěž "Podzimní dům - farma" Podorys

Viac fotiek nahrám sem: https://thesims234.forumczech.com/t60-domy-od-sarah666

P.S. Skúsila som to dopísať česky, tak keď sú tam chyby, tak sa ospravedlňujem Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2826
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty03/11/19, 09:18 pm

Jsem moc ráda, že se tu takřka na poslední chvíli objevilo ještě pár zajímavých soutěžních příspěvků. Bude ještě někdo potřebovat prodloužit termín uzávěrky nebo máme s Fidgety vyhlásit hodnocení ?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma"   Soutěž "Podzimní dům - farma" Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Soutěž "Podzimní dům - farma"
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Soutěž "Opuštěný dům"
» Soutěž "Dům Justina Biebera"
» Soutěž "Tajemná zahrada"
» Soutěž "Malý obchůdek"
» Soutěž - dvougenerační venkovský dům

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: