Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share

Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Shina
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Shina

Poèet pøíspìvkù : 265

Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ   Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ - Stránka 2 Empty03/11/19, 09:32 pm

Uf, na poslední chvíli...  Úsměv

Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ - Stránka 2 01

Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ - Stránka 2 02

Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ - Stránka 2 03

Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ - Stránka 2 04

Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ - Stránka 2 05

Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ - Stránka 2 06

Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ - Stránka 2 07

Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ - Stránka 2 08

Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ - Stránka 2 09

Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ - Stránka 2 10

Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ - Stránka 2 11

Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ - Stránka 2 12

Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ - Stránka 2 13

Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ - Stránka 2 14

Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ - Stránka 2 15

Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ - Stránka 2 16

Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ - Stránka 2 17

Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ - Stránka 2 18

Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ - Stránka 2 19

Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ - Stránka 2 20

Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ - Stránka 2 21

Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ - Stránka 2 22

Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ - Stránka 2 23

Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ - Stránka 2 24

Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ - Stránka 2 25
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

Poèet pøíspìvkù : 1306

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ   Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ - Stránka 2 Empty05/11/19, 09:15 pm

Paráda, ještě jeden soutěžní příspěvek ! Takže se nás nakonec sešlo osm, nikdo další se neozval, můžu tedy s Fidgety projednat pravidla hodnocení, případně projednat něco dalšího Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

Poèet pøíspìvkù : 661

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ   Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ - Stránka 2 Empty05/11/19, 09:39 pm

Já jsem to nějak nezvládla, což mě moc mrzí.. Smutný Mám rozestavěno, ale nenašla jsem moc volného času, tak až dostavím, dám aspoň do svého vlákna. Úsměv

Jinak všechny stavby jsou nádherné děvčata! Láska *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

Poèet pøíspìvkù : 1306

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ   Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ - Stránka 2 Empty06/11/19, 08:15 pm

Škoda, Janiko31, že Ti to nevyšlo, ale určitě se ráda pokochám Tvým dílem, až ho dotvoříš ! Ale teď už tady máme po projednání s Fidgety osvědčená pravidla hodnocení této soutěže :
- hodnotíme celkem 15 body, rozdělenými na max. 5 bodů za dodržení pravidel + max. 10 bodů za celkový dojem ze soutěžního díla (nejlépe formát x + y = z za jménem soutěžícího),
- slovní komentář není nutný, ale povolený - nutný je jen v případě srážky bodů za porušení pravidel,
- body může přidělovat každý registrovaný uživatel fóra, soutěžící samozřejmě nehodnotí své vlastní dílo,
- hodnotit bychom mohly od 6.11. do 19.11.2019, pak všechny body sečtu, zprůměruji a zveřejním výsledné pořadí. První tři místa získají speciální uživatelský status do konce další soutěže, min. však na dobu jednoho měsíce.
Zde je seznam soutěžících :
- soarka
- Kolikokoli
- Michaelas
- Hellohello
- Ludmila
- Lucisab
- Sarah666
- Shina

Doufám, že i při hodnocení se nás najde dostatek, ač to bude jako vždy obtížné rozhodování Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas

Poèet pøíspìvkù : 116

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ   Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ - Stránka 2 Empty07/11/19, 10:11 am

Tak se na to rovnou vrhnu, ať na to pak nezapomenu Andílek

soarka 5+8=13b
Celkově na mě dům z venku působí moc hezky, až trochu pohádkově, díky té vysoké "áčkové" střeše uprostřed a nízko posazeným oknům. Pár bodíků z celkového dojmu strhávám, protože křiklavá barva v obýváku není úplně můj šálek kávy a vstupní chodba na mě působí trochu až mexicky nebo španělsky (tudíž se mi moc nehodí do stylu vesnického domku nebo farmy) a přijde mi také zbytečně moc velká. Velmi se mi ale líbí žlutá ložnice, působí velmi klidným a útulným dojmem Andílek

Kolikokoli 5+10=15b
Atmosféra domu je naprosto úžasná. Působí to celé podzimně a útulně. Nemám moc co vytknout, trefila ses mi do vkusu úplně se vším. Jen si nejsem jistá jestli je koupelna dosti oranžová Vysmátý Ale podlaha je a i na kachličkách se vyskytuje, takže to beru za splněné. Krásná práce Andílek

Michaelas /

Hellohello 5+10=15b

Už od pohledu na mě stavba působí americkým dojmem (což se mi strašně líbí, miluju typické americké domky). Všechno nádherně ladí do teplých barev, což se k podzimu skvěle hodí! Úsměv Také není co vytýkat.

Ludmila 5+8=13b
Nějak mi není sympatický tvar domku a dětský pokojík na mě působí trochu prázdně, ale jinak také pěkná stavba. Moc se mi líbí obývák a kuchyň. Láska

Lucisab 5+9=14b
Dům mi z venku připomíná na první pohled nějakou školku nebo malou školu Vysmátý . Co se mi nelíbí, tak na husto naskládané truhlíky, ovšem vevnitř nemám absolutně co vytknout. Paráda Andílek Andílek

Sarah666 5+8=13b
Úplně mi nesedí ty tři vedle sebe posazané střechy (jakoby kolmo k silnici, jestli chápete), jinak dětský pokojík je super, působí útulně a dětsky. V obýváku se mi líbí gauč, ale volila bych k němu nějaké méně výrazný koberec. Zahrada je také moc pěkná! Láska

Shina 5+10=15b

Domeček je malý, ale útulný. Moc se mi líbí bílý laťkový plotek. Ani nevím co mám psát, za mě nejkrásnější podzimní farma! Andílek Láska  Při pohledu na dům mám skvělý pocit a hned bych se nastěhovala! Červenám se
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ   Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down

Soutěž "Podzimní dům - farma" - PROBÍHÁ
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: