Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share

Dívčí oblečení u chlapce ?

Goto down 
AutorZpráva
Ludmila
Admin - Bronzový simík stavitel
Admin - Bronzový simík stavitel
Ludmila

Poèet pøíspìvkù : 1273

Dívčí oblečení u chlapce ? Empty
PříspěvekPředmět: Dívčí oblečení u chlapce ?   Dívčí oblečení u chlapce ? Empty09/10/19, 08:32 pm

Včera jsem si tvořila rodinku pro soutěžní domek - farmu, a když jsem chtěla vybrat slavnostní oblečení pro batole - chlapce, ejhle - k dispozici byly jen jedny dívčí šatičky ! Když jsem si ověřila, že jsem se nezbláznila a opravdu tvořím kluka, byly pro změnu v nabídce jen plenkové kalhotky s šerpou Šokovaný Jiné batole ve hře prozatím nemám, spáchala jsem si i nové sousedství. Co se týče downloadů a módů, nepoužívám opravdu nic, však víte, tady problém nebude. Že by nějaký podivný bug ? Tydýt
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 1245

Dívčí oblečení u chlapce ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dívčí oblečení u chlapce ?   Dívčí oblečení u chlapce ? Empty09/10/19, 11:17 pm

Muselo se opravdu jednat o bug Aha tohle se mi ještě nikdy nestalo, ale správně bys tam měla mít u kluka jen ty plenkové kalhotky se šerpou Aha tuším, že v MO jsou k dispozici jiné možnosti pro slavnostní jen u dívek, ale nejsem si jistá Smutný dyžtak se pak mrknu až zase zapnu hru Mrkající

Kdyby něco dej určitě vědět, ale pevně doufám, že se jen tvoje hra na chvíli zbláznila a vše bude v pořádku Úsměv
Návrat nahoru Goto down

Dívčí oblečení u chlapce ?
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Poradna TS2-
Přejdi na: