Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Cheaty pro TS4

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Cheaty pro TS4 Empty
PříspěvekPředmět: Cheaty pro TS4   Cheaty pro TS4 Empty22/11/17, 08:28 pm

I v The Sims 4 je možnost si zjednodušit hraní pomocí cheatů, jejich seznam najdete např. zde http://www.thesims4.cz/hra/cheaty/ .

Alternativou jsou módy, které obsahují jednotlivé cheaty a jejich zadávání zjednodušují - nemusíte si je pamatovat nebo je mít otevřené či napsané někde na papíře:

1. UI Cheats Extension v1.10
Mod se ovládá klikáním na potřeby, peníze, dovednosti apod., čímž lze nastavit jejich úroveň. Krásný návod, jak tento mod používat, najdete např, na ArSePo.

2. MC COMMAND CENTER
Tenhle mód toho umí opravdu hodně, cheaty jsou jen jednou jeho částí. Ovládají se kliknutím na simíka nebo počítač, kde se v nabídce objeví možnost MC Commander center... 
O používání MCCC pro cheaty se opět dá dočíst na blogu ArSePo - o nastavení cheatů, pro potřeby, emoce nebo dovednosti.

!!!POZOR!!! - V případě využívání módů je vždy potřeba pohlídat, aby verze módu byla v souladu s verzí vaší hry. Po aktualizaci je potřeba zkontrolovat, zda nedošlo k aktualizaci módu, nemusí pak jinak fungovat.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Cheaty pro TS4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cheaty pro TS4   Cheaty pro TS4 Empty22/05/18, 09:51 am

Pár triků při stavění v The Sims 4:

1) Když držíte ALT při umísťování tapety na zeď, tak se zabarví jenom jedna stěna.
2) Když držíte SHIFT při umísťování tapety na zeď, tak se zabarví celá místnost.
3) V menu oken máte nad výběrem ze tří velikostí oken dvě ikonky. Jedna je okénko a druhá taková místnustka. Když kliknete na ikonku místnůstky, tak se potom okna automaticky umístí do místnosti, kterou chcete (asi jako automatické umísťování plotu/zdi).
4) Když držíte ALT při umísťování objektu, můžete objekt posouvat nezávisle na mřížku.
5) Když chcete objekt na jiné místo na stole, než se vám automaticky dává, tak stůl dejte někam bokem, objekt položte na něj, potom znovu chytněte objekt a pomocí ALT umístěte na místo, kde byste ho chtěli. Následně vemte stůl a vraťte ho na místo.
6) Pomocí CTRL+F můžete mít trojúhelníkovou podlahu. Hodí se, když chcete zašikmenou podlahu.
7) Když budete držet SHIFT a chytnete takové ty šipečky na posouvání přesahu střech, tak s SHIFTem se vám posune jenom ta jedna vybraná strana.
8) Když budete držet ALT při zvyšování/snižování střechy nebo zaoblení střechy, tak s ní budete moc pohybovat podobně jako při ALTu u umísťování objektů (tj. nebude se zvětšovat/zmenšovat po kouscích, ale plynule).
9) Když zmáčknete G, tak vám zmizí/objeví se mřížka. Když budete stavět otevřenou podlahu do nižšího patra, a budete chtít umístit např. lustr, tak se zapnutou mřížkou se lustr bude zachytávat v horním patře. Bez mřížky se bude zachytávat ve spodním patře.
10) Při umísťování objektu, když budete držet SHIFT, tak po umístění budete mít automaticky "vybrán" stejný objekt. Tj. nemusíte furt klikat a vybírat, že chcete např. kytku. S držením SHIFTu se vám bude vybírat sama.
11) Když zmáčknete F5, tak se objekt bude zachytávat do té 1/4 mřížky místo do 1/2 nebo doprostřed.
12) Když budete držet SHIFT a budete mačkat ú nebo ), tak můžete zmenšovat/zvětšovat objekt.
13) Když budete držet SHIFT a budete mačkat í nebo é, tak můžete objekt posouvat dolů/nahoru.
14) Když upravujete střechu a zmáčknete SHIFT+C tak místo tří puntíků na změnu sklonu střechy, budete mít 3 body, ve kterých půjde střechu zaoblit


Naposledy upravil Kolikokoli dne 28/10/18, 09:14 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Cheaty pro TS4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cheaty pro TS4   Cheaty pro TS4 Empty28/10/18, 07:52 pm

Tak tady musim moc podekovat Úsměv dnes jsem si zahrala na pul dne TS4 a vztekala jsem se, ze nemuzu odstranit tu mrizku Vysmátý priste vyzkousim vsechny vyse zminovane cheaty, hrani podle pravidel uz bylo dost Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Cheaty pro TS4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cheaty pro TS4   Cheaty pro TS4 Empty28/10/18, 09:11 pm

Já už zase po každé stavbě chci moooc poděkovat za bod 7) a vždy na to zapomenu Červenám se  Takže mooooc děkuji, protože do té doby mě ty střechy neskutečně iritovaly! Vysmátý

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Cheaty pro TS4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cheaty pro TS4   Cheaty pro TS4 Empty28/10/18, 09:15 pm

Jo, ten shift u střechy zachraňuje :D. Přidala jsem ještě bod č.14, který jsem objevila při stavění toho soutěžního domku :)
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Cheaty pro TS4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cheaty pro TS4   Cheaty pro TS4 Empty29/10/18, 10:23 pm

Nevím, jestli se to dá úplně pokládat za cheat, ale spíš takové usnadnění hry. Vždycky mě při stavění rozčilovalo, jak chaotický je katalog, co se dekorací týče. Takže jsem udělala jednotlivé místnosti, kde jsem dala dekorace z katalogu, které se v dané místnosti nejvíce používají (protože hledat dekorace do kuchyně nebo koupelny je peklo, stejně tak všechny ty dětské hračky...). A nervy mám jen jedny :D

Přikládám foto všech místností na jednom pozemku.

Jednotlivé místnosti si můžete stáhnout z mé Galerie (EA ID: Simkiim) a jmenují se "Better clutter" + název místnosti.

Cheaty pro TS4 29_e1010
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Cheaty pro TS4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cheaty pro TS4   Cheaty pro TS4 Empty11/09/19, 09:17 am

Holky pamatujete v diskuzi u fotek mi byl doporučen Kolikokoli cheat UI cheats pro potřeby. Tak bohužel už jsem opět bez tohoho cheatu.. po posledním updatu jako jediný mi hru přepisuje jak blázen Vysmátý tolik stažených blbostí, které téměř nepoužívám a jeden užitečný cheat a používat ho nemůžu.. i když jsem ho odstranila a stáhla si nejnovější verzi.. Smutný vám pořád funguje bez problému?
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Cheaty pro TS4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cheaty pro TS4   Cheaty pro TS4 Empty11/09/19, 09:25 am

Je to stejné jako u Sims 2 a 3. Po každém updatu je potřeba jít na stránky toho modu a zkontrolovat si, jestli byl updatovaný nebo je ok. Já to kontroluju TADY.

Stahuješ správně? Updatnul to hned 7.9. ZDE

Taky je důležité nepřepisovat starou složku/soubory tím novým, ale úplně vše ohledně UI Cheats smazat a pak tam vložit ty nové soubory. Mi funguje všechno.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Cheaty pro TS4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cheaty pro TS4   Cheaty pro TS4 Empty28/09/19, 07:45 pm

Ha! Uz vse funguje jak ma, dekuju Kolikokoli :)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cheaty pro TS4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cheaty pro TS4   Cheaty pro TS4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cheaty pro TS4
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 4 :: Poradna TS4-
Přejdi na: