Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 2 dotazy na cheaty

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

2 dotazy na cheaty Empty
PříspěvekPředmět: 2 dotazy na cheaty   2 dotazy na cheaty Empty13/11/19, 10:20 pm

Měla dva dotazy ohledně cheatů :
1. neposlouchá mě cheat na otočení o 45 stupňů, píšu ho dobře ?
boolProp_allow45DegreeAngleOfRotation true nebo false - pak se používají šipky, ale mně to nějak nejde, že by to bylo rukama ? Sakra

2. existuje, prosím, nějaký cheat nebo mod, kterým bych si zpřístupnila objekty z kariér ?
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

2 dotazy na cheaty Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2 dotazy na cheaty   2 dotazy na cheaty Empty14/11/19, 04:46 pm

Já píšu cheat na otočení o 45 stupňů takto: boolprop allow45degreeangleofrotation true nebo false Mrkající myslím, že problém byl v tom, že tu mezeru píšeš jako čárku Mrkající jinak pak se používají šipky přesně jak říkáš, tedy klávesy kterými píšeš i , (čárku) nebo . (tečku) Úsměv

K druhému cheatu, existuje unlockcareerrewards, pak budeš mít všechny odměny z kariér zpřístupněné Úsměv dej pak určitě vědět jestli ti to funguje Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

2 dotazy na cheaty Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2 dotazy na cheaty   2 dotazy na cheaty Empty15/11/19, 09:40 pm

Díky, Lucisab, asi to bylo opravdu tou čárkou, už mi to otáčení funguje. Ty karirérní odměny jsem zatím nezkoušela, ale taky na to dojde !
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





2 dotazy na cheaty Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2 dotazy na cheaty   2 dotazy na cheaty Empty

Návrat nahoru Goto down
 
2 dotazy na cheaty
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Poradna TS2-
Přejdi na: