Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Problémy s fórem

Goto down 
+4
Lucisab
Havranice
Fidgety
Hellohello
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2729
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Problémy s fórem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s fórem   Problémy s fórem - Stránka 3 Empty12/03/21, 04:13 pm

Já jsem měla problém s načítáním obrázků asi před 3 dny Aha  myslím, že ten stejný den o tom psala i Lucisab. Při každé poruše fóra chytám infarkt SOS  Ale od té doby je snad všechno, jak má být Úsměv
Tak jenom doufám, že fórum máme v bezpečí Úsměv


EDIT: Sakra, já jsem to asi zakřikla. Zrovna jsem otevřela téma od Janiky a nechtěly se mi načíst obrázky. Ale pomohlo refreshnout stránku, tak snad s tím fakt nic nebude Plačící
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2840
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Problémy s fórem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s fórem   Problémy s fórem - Stránka 3 Empty12/03/21, 06:24 pm

Mě to načítání obrázků taky trošku blblo, ale jen doma, v práci ne, to je zajímavé Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Problémy s fórem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s fórem   Problémy s fórem - Stránka 3 Empty12/03/21, 08:33 pm

No, já doufám, že to bude krátkodobé. Jakože ráno vše frčelo v pohodě, a teď už zase nic Sakra Ještě nevím, jestli není chyba v komunikaci s postimage. Samotný mi najíždí, ale taky o něco pomaleji. Navíc jsem zkusmo vlezla do "koníčků" a "fotek z TS4", protože tam vkládám obrázky přímo (resp. přes Serving), a ty se načetly v pohodě.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2729
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Problémy s fórem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s fórem   Problémy s fórem - Stránka 3 Empty14/03/21, 03:24 pm

Pořád to zlobí. Dneska se mi vůbec nechcou načíst obrázky v různých tématech. Stejně tak i včera.
Věřím, že to bude problém v komunikaci mezi fórem a Postimage, jak říkáš, Fidgety. Mně samotný Postimage najíždí rychle a není s tím problém, ale obrázky v našich tématech bohužel ne - místo na obrázky zůstává prázdné, nahoře na záložce v prohlížeči se točí ikonka načítání, ale nic se nenačítá .  Aha A už nepomáhá ani refreshovat stránku.

Tak mě jenom napadlo, jestli se ti noví smajlíci třeba dají dočasně vypnout a otestovat, jestli to není tím (taky je zvláštní, že je máme takhle samostatně, když třeba ty vánoční smajlíky máme přímo v seznamu smajlíků pod tou stejnou ikonkou.)?  
Nemyslím si ale, že to je zdroj toho problému, spíš bude problém s Postimage vs. fórum, jak říká Fidgety. Asi je stejně zbytečné to testovat a budeme si muset počkat, než se to samo spraví (hlavně aby se to vůbec spravilo  SOS  všimla jsem si nového dílu příběhu u Fidgety + soutěžního domku od Koli, ale budu muset počkat, až se obrázky umoudří  Plačící zatím nic nevidím).


Tak držím fóru palce, ať se brzo uzdraví  Mrkající
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2840
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Problémy s fórem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s fórem   Problémy s fórem - Stránka 3 Empty14/03/21, 08:40 pm

Tak u mě je už vše opět v pořádku, zdá se, radši to ale zaklepu na dřevo Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2400
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Problémy s fórem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s fórem   Problémy s fórem - Stránka 3 Empty15/03/21, 07:19 pm

Tak mě se zobrazuje hrozně málo obrázků Smutný chtěla jsem si přečíst příběh Fidgety, ale vidím fotky akorát z posledního dílu, předchozí strana se mi ani po několikatém načtením nezobrazila kompletně s obrázky Smutný u Hello se mi pro změnu zase nezobrazilo nic Smutný doufám, že se to s postimage dá nějak dokupy, jinak bych se musela u svého příběhu pokusit nějak opravit s jiným serverem, i když by to trvalo celou věčnost Zmatený
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Problémy s fórem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s fórem   Problémy s fórem - Stránka 3 Empty15/03/21, 10:32 pm

Co jsem vypozorovala, tak to prostě má nějaké výkyvy - jakože ve "špičce" se to načítá blbě, dlouho, a pak se spousta obrázků nenačte vůbec, zvlášť když je jich hodně na stránce. A z toho jindy (jako třeba právě teď) najedou docela svižně. Zkoušela jsem předposlední stránku svého příběhu a předposlední domků od Koli, a naběhly mi všechny během pár vteřin. Ale jinak tomu prd rozumím, tak doufám, že se postimage nějak vzpamatuje. Jako ono musí být mazec něco takového provozovat - to úložiště kyne a kyne. Vždyť i Google už nebude dávat neomezený prostor pro fotky zdarma, protože těch fotek přibývalo neskutečně - ať žijí automatické zálohy fotek z mobilu, že... Tak snad nám postimage chvíli vydrží ještě (protože přehazovat to jinam by se mi asi moc nechtělo  Problémy s fórem - Stránka 3 1f615

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2400
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Problémy s fórem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s fórem   Problémy s fórem - Stránka 3 Empty31/03/21, 08:06 pm

Fidgety máš pravdu, že při špičce to stojí za starou bačkoru Sakra teď jsem si chtěla přečíst příběh naší Hello, ale nenačetla se mi většina obrázků Plačící snad budu mít štěstí zítra Plačící jinak taky doufám, že nám postimage ještě nějakou dobu vydrží a má třeba jen nějaké výkyvy, které se dají brzy dokupy Andílek
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Problémy s fórem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s fórem   Problémy s fórem - Stránka 3 Empty23/04/21, 04:03 pm

Ahoj, taky se vám stává, že vás forum po nějaké době odhlásí? Mám pocit, že je to třeba po 14 dnech, i méně. Najednou zmizí přihlášení a musím se přihlásit znovu.
Aha
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Problémy s fórem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s fórem   Problémy s fórem - Stránka 3 Empty23/04/21, 05:02 pm

Ahoj, jojo taky se mi to stává  Smutný a to mám zaškrtnutou možnost trvalého přihlášení při každé návštěvě, ale jednou za čas se to stane.
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Problémy s fórem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s fórem   Problémy s fórem - Stránka 3 Empty23/04/21, 05:53 pm

JJ, také tak.. Ale už jsem si na to zvyknul, mám zapamatované heslo v prohlížeči, a prostě jednou za čas se znovu přihlásím... Chyba je na PC i mobilu.
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2840
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Problémy s fórem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s fórem   Problémy s fórem - Stránka 3 Empty23/04/21, 06:17 pm

Jo, jo, mně se to stalo zrovna včera Úsměv Napřed jsem si myslela, že je to třeba tím, že se občas mrknu i v práci, co je tu nového, ale tím to asi nebude ... Snad to není nic závažného, dá se na to zvyknout, jak píše Petr.
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2729
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Problémy s fórem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s fórem   Problémy s fórem - Stránka 3 Empty24/04/21, 05:36 am

Mně taky, ale zase až tolik mi to nevadí, bez toho bych asi i zapomněla, jaké tu mám heslo Vysmátý
Ale je fakt, že je to zvláštní. Na jiných stránkách to vydrží téměř neomezeně.

A ohledně toho načítání fotek - je to už mnohem lepší. V poslední době se mi stalo už asi jenom jednou, že by se fotky nenačítaly. Tak klepu na dřevo, ať nám to tady funguje bezchybně.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Problémy s fórem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s fórem   Problémy s fórem - Stránka 3 Empty24/04/21, 10:26 pm

Jo, odhlašování je běžná věc, nevím, proč to tak je. Všimla jsem si, že se to často děje na začátku měsíce, ale poslední dobou mě vykoplo několikrát i v průběhu.
Jen mě napadá, jestli to nesouvisí s aktualizacemi - updaty a novými funkcemi, které průběžně probíhají a přidávají (např. 11.3.2021 smajlíci, teď 21.4.2021 - New : Add rich media embeds via the new editor button )

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2729
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Problémy s fórem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s fórem   Problémy s fórem - Stránka 3 Empty15/11/21, 01:20 pm

Ani nevím, jestli to sem mám psát, není to vůbec žádný velký problém, ale všimla jsem si, že se Nástěnka vítězů a Pravidla pro soutěže zobrazují úplně pod každou sekcí na fóru (asi je to tím, že je u toho global announcement) - dříve to bývalo jen v sekci se soutěžemi. Ne že by mi to vadilo, raději ať se to zobrazuje všude, než aby se něco špatného stalo s fórem a to by pak bylo nefunkční Mrkající
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2729
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Problémy s fórem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s fórem   Problémy s fórem - Stránka 3 Empty06/03/23, 09:25 pm

Už nějakou dobu tu máme problém se spoilerem (nebo tedy aspoň já)...

Děje se to, když mám rozepsaný dlouhý text a potom chci spoiler na určitou kratší část za textem, tak když potom kliknu na náhled, do spoileru se mi automaticky hodí i velká část textu před spoilerem (začátek zůstává na místě, potom se mi vloží spoiler, který třeba utne náhodné slovo textu nahoře nad spoilerem v jakémkoli místě, i když spoiler je až mnohem níže).
Jsem si jistá, že ho dávám správně, tzn. ve formátu
[*spoiler]...text...[*/spoiler]   - bez hvězdiček samozřejmě

Třeba tady to funguje dobře, asi je to dost krátká zpráva. Dělá mi to vyloženě u dlouhých příspěvků. A nepomůže nic, zatím jsem tedy na nic nepřišla
Spoiler:

Není to pro mě žádný velký problém, akorát jsem to sem chtěla napsat, ať o tom víte Mrkající
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sponsored content





Problémy s fórem - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problémy s fórem   Problémy s fórem - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Problémy s fórem
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Ostatní :: O tomto fóru-
Přejdi na: