Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Dům z filmu "Sám doma"

Goto down 
+2
Kolikokoli
Fidgety
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Dům z filmu "Sám doma"  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z filmu "Sám doma"    Dům z filmu "Sám doma"  - Stránka 2 Empty14/02/20, 07:47 pm

Jelikož se nikdo neozval, dovoluji si spustit hodnocení soutěže:
- hodnotíme celkem 15 body, rozdělenými na max. 5 bodů za dodržení pravidel + max. 10 bodů za celkový dojem ze soutěžního díla (nejlépe formát x + y = z za jménem soutěžícího),
- slovní komentář není nutný, ale povolený - nutný je jen v případě srážky bodů za porušení pravidel,
- body může přidělovat každý registrovaný uživatel fóra, soutěžící samozřejmě nehodnotí své vlastní dílo,
- hodnotíme od této chvíle do 25.2.2020, poté budou body sečteny, zprůměrovány a zveřejníme výsledné pořadí. První tři místa získají speciální uživatelský status do konce další soutěže, min. však na dobu jednoho měsíce.
Seznam soutěžících:
Kolikokoli
Hellohello
Sarah666
Lucisab
Fidgety

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Dům z filmu "Sám doma"  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z filmu "Sám doma"    Dům z filmu "Sám doma"  - Stránka 2 Empty17/02/20, 09:18 pm

Tak já teda začnu s hodnocením, když se do toho zjevně nikomu nechce Mrkající :
- Kolikokoli - 5 + 10 = 15 bodů - pravá vánoční atmosféra už z první fotky, ta práce s kolážemi fotek, dokonce celý dům vybavený ! *BRAVO*
- Hellohello - 5 + 9 = 14 bodů - něco se povedlo víc, něco míň (chybí mi třeba ta vánoční ozdoba nad postelí rodičů), ale ten pohled ze schodů mi připomenul, jak po nich drandí Kevin na saních Chichichi
- Sarah666 - 5 + 9 = 14 bodů - podobně jako u Hellohello, tady mi zase chybí širší schodiště a neladí nějaké drobnosti, ale zase ta práce, kterou sis s tím dala *THUMBS UP*
- Lucisab - 5 + 9 = 14 bodů - opět stejná písnička jako předchozí dva příspěvky, nelíbí se mi některé koberce, ale zase ty nádherné závěsy *THUMBS UP*
- Fidgety - 5 + 10 = 15 bodů - velmi pěkné soutěžní dílo, které snad ani komentář nepotřebuje !*BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Dům z filmu "Sám doma"  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z filmu "Sám doma"    Dům z filmu "Sám doma"  - Stránka 2 Empty20/02/20, 08:21 pm

Opravdu chci smeknout před Kolikokoli a Sarah666, že dokázaly vybavit celý dům  *BRAVO*  Dámy, máte můj obdiv, protože to muselo zabrat spoustu času. Zase ale nechci nějak trestat ty, co na to čas neměli, protože i ti splnili plně zadání, takže podle toho jsem se i snažila hodnocení pojmout.

Kolikokoli – 5+10 = 15 b. – Nemám slov, hned při prvním prohlížení mi spadla čelist  Láska   Dokonalé, autentické, prostě pecka  *THUMBS UP*
Hellohello – 5+9 = 14 b. – Taky parádní provedení. Jen mi občas neladí některé detaily proti předloze – chybějící koberec v obýváku, dekorace nad postelí a v kuchyni mi přijde, že spíš má být čtvercová dlažba než dřevěná podlaha. Nevěděla jsem, jestli ubrat bodík z pravidel nebo dojmu, tak nakonec takto.
Sarah666 – 5+8 = 13 b. – Moc pěkný dům, ta noční fotka je okouzlující. Jen si myslím, že by dům měl být v čelním pohledu symetrický, což u tebe není. Schodiště bych volila širší. Sympatické je, že jsi zvládla vybavit celý dům, to klobouk dolů  *THUMBS UP* . Jen mi trošku motaly hlavu ty otočené půdorysy  Tytyty , takže kromě zmíněné asymetrie jsem je dál nezkoumala  Vysmátý
Lucisab – 5+8 = 13 b. – Co se týče stavby, opět se povedla, jen mě trošku zarazily sloupy u vchodu, které jsou možná až moc mohutné. Uvnitř je dům zařízen dle zadání, jen někde se sešel čtvereček se čtverečkem, a kuchyně je podle mě příliš široká, což trochu kazí dojem. Ale jinak opravdu opět povedený dům ze Sám doma
Fidgety - XXX

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Dům z filmu "Sám doma"  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z filmu "Sám doma"    Dům z filmu "Sám doma"  - Stránka 2 Empty21/02/20, 09:19 am

Jsem moc ráda, že se nás nakonec sešlo aspoň pět Láska

Kolikokoli
Hellohello - 5+9=14 - krása a nádhera, ale musím ubrat půlbodíky za chybějící koberec a podlahu v kuchyni. Ale jinak pecka!
Sarah666 - 5+9=14 - okna jsou zvenku nějaká posunutá, nevypadají, že jsou stejně obě půlky. Ale jinak výborná práce!
Lucisab - 5+9=14 - moc mi nesedí velikosti místností (obývák pidi, kuchyň obrovská), ale jinak se mi moc líbí, jak je dům vybavený atd.
Fidgety - 5+10=15 - nádhera, krása, nemám absolutně co vytknout
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Dům z filmu "Sám doma"  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z filmu "Sám doma"    Dům z filmu "Sám doma"  - Stránka 2 Empty23/02/20, 10:40 pm

Tak bolo to ťažké a nevedela som, ako presne hodnotiť tie odchýlky, keďže nie každá sme študovali interiér tak dôkladne. Ale musím uznať, že sme si každá "mákly"

Kolikokoli- 5+10-15B neviem, či vidím dobre, chýba svetelná reťaz na jednom bočnom okne? V kúpeľni mi nesedí farba povrchu skriniek, mala byť tmavšia- ale tú sme povinnú nemali. Inak sa mi páči spálňa, obývačka je super, len by som posunula trochu klavír, kuchyňa je super, nemám čo vytknúť. Pár vecí mi úplne nesedí, ale to je na každého vkuse. A je pekné, že si sa posnažila dokončiť aj nepovinné miestnosti. Tá Buzzova izba je pekná, brr, máš tam aj pavúka

Hellohello- 5+9-14B trošku mi chýba, že si na okná nedala vianočné svetielka. Inak v chodbe mi nesedí farba koberca a chýbajú stolíky s kvetmi a obrazy, inak schodisko sa mi páči. V obývačke mi chýba koberec-nejaký Peržan, a klavír by mal byť otočený inak a namiesto sedačky je tam stôl. Ale chápem, že si neštudovala každý detail z rôznych záberov. Kuchyňa s jedálňou je super, len tam majú pod oknami nižšie poličky/posedenie, neviem rozlíšiť, čo je v origináli. A v spálni mi trošku chýba tú druhá časť, tam majú šijací kútik, stôl, TV atď. a chýba dekorácia nad posteľou
Sarah666-XXX


Lucisab-5+9-14B
- je srandovné pozerať na tvoje domy, zvonku je to TS2, vo vnútri skôr TS4 :) v kuchyni mi nesedia závesy-sú skôr obývačkové, inak je to fajn, len by to chcelo o kocku menší priestor, pekné máš obrázky nad stolom a aj celkovo pôsobí príjemne. Spálňu máš tiež väčšiu než na pôdoryse, ale pekné, že si tam aj ty objavila šicí kútik, len mi chýba figurína a trošku to majú vo filme plnšie-chýba jeden stolík s „bordelom“ Ale páči sa mi obývačka celkový pohľad

Fidgety-5+10-15B super, páči sa mi všetko, nejako nemám čo vytknúť
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Dům z filmu "Sám doma"  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z filmu "Sám doma"    Dům z filmu "Sám doma"  - Stránka 2 Empty24/02/20, 07:34 am

Tak jdu rychle na hodnocení, než bude po termínu - nad všemi domy jsem užasla, jak jsou krásné. Je neuvěřitelné, kolik jste si s tím daly práce, dokonce sledování filmu záběr po záběru, abyste zachytily autenticky i ostatní pohledy. To opravdu moc oceňuju  *THUMBS UP*   ale samozřejmě hodnotím jen to, co bylo v zadání. Mrkající

Kolikokoli - 5+10 = 15 bodů - Krásné dílo za plný počet bodů. Věrně zachycená předloha (v rámci možností hry). Ve vstupní hale by asi neměl být ten oblouk vedoucí ke koupelně, na plánu to tak není přímo oddělené zdí, ale zase to hezky vyjadřuje ten oblouk se světlem.... fakt nevím, co s tím. Je to sice dost velká odchylka oproti zadání a pravidlům vzhledem k tomu, že byl dán přímo plánek domu, ale je to jediná věc a nechce se mi strhávat celý bod, tak přimhouřím oči, protože dům je úchvatný a zaslouží si plný počet. A ta zahrada!  Láska Noční fotka vypadá nádherně - totálně mě okouzlila.

Hellohello -  ---

Sarah666 - 5 + 9 = 14 bodů - Krásný dům, líbí se mi použití tmavých cihel v kombinaci  s barvou okenic a střechy. Co se týká střechy - chtělo by to upravit střechu na zadní části domu a použít jiný typ na těch jednopatrových výběžcích - aby se střecha nesnižovala směrem k domu + to samé se střechou vlevo nahoře na tom zadním pohledu, chtělo by to ji dotáhnout a propojit s tou hlavní střechou. Škoda, že půdorysy jsou otočené a ještě našikmo vyfocené, docela dost to znesnadňuje porovnávání s originálním plánem. Uvnitř dům působí tak pěkně vánočně.  *THUMBS UP* Ve vstupní hale by více slušelo širší schodiště, na té předloze působí trošku širší. Stejně jako u Koli tady nesedí při porovnání se zadaným půdorysem vstup z haly do koupelny za schodištěm. A ve druhém patře jsou zdi navíc kolem komínu od krbu v ložnici - určitě je to v simíkovském podání esteticky lepší, zakryje se tím ten komín, ale je to zeď, která na původním plánu chybí. Ale ještě k domu - líbí se mi ten takový napůl starodávný styl, ve kterém je dům vybavený, k tomu filmu mi to sedí. A jak už jsem psala k tobě do tématu, je to krásný dům. Moc dobrá práce!  *BRAVO*

Lucisab - 5+10 = 15 bodů - Zahrada působí prázdněji, zato dům má tak hezkou atmosféru, všechno je pěkně uspořádané a působí útulně, že to na mě zapůsobilo na plný počet bodů  *BRAVO*

Fidgety - 5+10 = 15 bodů - Naprosto dokonalé mistrovské dílo, všechno hezky urovnané, navíc ještě i barevně sladěné a útulné.Láska



Jinak moc děkuju za vaše hodnocení a postřehy  *THUMBS UP*  některých věcí jsem si nevšimla, nebo se mi stalo, že jsem nemohla dohledat podobný předmět v katalogu (třeba dekorace nad postelí v ložnici) a později jsem se k tomu chtěla vrátit, ale zapomněla jsem na to Sakra Vysmátý  Jinak jsem vycházela jenom z fotek nahoře, takže určitě mám špatně otočený klavír - když jsem to stavěla, ani jsem nevěděla, že někde v tom koutku ve filmu byl, dala jsem ho tam jen tak a v životě by mě nenapadlo, že tam měl opravdu být. Chichichi


EDIT 25.2.2020:  Moc děkuji Kolikokoli za upozornění, že plán domku v zadání není úplně přesný a že pod schodištěm je v reálném domě ještě zeď navíc, která na plánku v zadání není zaznačená. Z tohoto důvodu jsem přeškrtla v hodnocení části, které se toho týkají. Celkový počet bodů zůstává stejný Mrkající


Naposledy upravil Hellohello dne 25/02/20, 04:02 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Dům z filmu "Sám doma"  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z filmu "Sám doma"    Dům z filmu "Sám doma"  - Stránka 2 Empty24/02/20, 08:54 pm

Hellohello - díky za hodnocení. Pro Tebe Jen k tomu oblouku dodám (aby nedošlo k mýlce), že právě tam v tom domě opravdu je, je to vidět i v tom filmu. Dveře pak má na zbylé tři strany (podle jiného plánku je v jedom WC a v druhém šatna). Ten plánek, co je tady, tak je právě špatně (jsem to psala i k příspěvku). Protože když se mrkneš na fotky zvenku, tak vidíš, že ten prostor za schody je mnohem větší a měl by přečnívat jídelní kout (což na tomhle plánku není). Fidgety a Sarah asi našly ty samé zdroje a taky to udělaly s obloukem a těmi bočními místnostmi. Tady trošičku vidíš, že tam je malá chodbička a jsou vidět i dveře do té šatničky vpravo. Ale je to vidět blbě, no. Nevím
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Dům z filmu "Sám doma"  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z filmu "Sám doma"    Dům z filmu "Sám doma"  - Stránka 2 Empty25/02/20, 03:57 am

Ahaa, moc děkuju za doplnění! A omlouvám se, že jsem si nevšimla toho komentáře v tvém příspěvku. V tom případě musím hodnocení upravit pro Sarah, aby to bylo fér Úsměv jdu na to.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Dům z filmu "Sám doma"  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z filmu "Sám doma"    Dům z filmu "Sám doma"  - Stránka 2 Empty25/02/20, 07:33 am

Moc děkuji Kolikokoli za krásné upřesnění, a Hellohello za úpravu hodnocení, navíc perfektně označenou Mrkající
Za sebe bych jen doplnila, že ten plánek má svoje mezery, lepší jsem ale v rychlosti nenašla. Místnost ze schodištěm se na něm totiž zobrazuje vč. podesty v mezipatře, tudíž na plánku nejsou komora a výklenek pod schody zaznačeny. Oblouk a dveře v boku výklenku jsou na fotce ze zadání vidět opravdu špatně, jelikož tam zavazí ta holka Chichichi Takže v tomto a podobných bodech, kdy zadání není jednoznačné, bych byla benevolentní, myslím, že ve hře se to dá opravdu pojmout rozdílně Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Dům z filmu "Sám doma"  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z filmu "Sám doma"    Dům z filmu "Sám doma"  - Stránka 2 Empty25/02/20, 02:20 pm

To je pravda Úsměv souhlasím se vším, Fidgety, a taky každá hra ma jiné možnosti, tak je potřeba hodnotit spíš benevolentně a já vždycky mnohem raději body přidám, než uberu Už jenom za tu snahu a ty krásné stavební výsledky. Láska Hodnocení je na těch soutěžích nejtěžší, každý bod dolů mě hrozně mrzí a nechci tím někomu ublížit, na druhou stranu se to musí odstupňovat podle dojmu...
No a právě z těch fotek v zadání jsem to pochopila takhle, že tam není oblouk a další chodbička - hlavně podle toho plánku v zadání - no prostě vše v zadání nasvědčovalo něčemu jinému a měla jsem za to, že to jednoznačné je - a pak stačilo přehlídnout tu větu od Koli a ani ve snu by mě nenapadlo, že by mohl být origo plánek nepřesný. Úsměv Tímto se ještě jednou omlouvám za přehlídnutí té věty.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Dům z filmu "Sám doma"  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z filmu "Sám doma"    Dům z filmu "Sám doma"  - Stránka 2 Empty25/02/20, 05:16 pm

Popravdě ani já nepoznala, že plánek neodpovídá Chichichi ale obdivuji Koli, že se do toho tak zodpovědně pustila a všimla si toho Úsměv hodnocení je opravdu složitá věc a vždy bych si přála vám všem dát plný počet, ale to by pak bohužel ztrácelo smysl, takže teď k mému hodnocení, které jsem málem zapomněla sem přidat Červenám se Chichichi

Kolikokoli 5 + 10 = 15b Nádherná stavba. Líbí se mi, jak sis poradila s detaily i fakt, že jsi se pustila do celého domu!  Láska

Hellohello 5 + 9 = 14b Dokonalá stavba, jak je u tebe zvykem! Je vidět, že jsi mistr stavitel. Zamilovala jsem si zdobení na krbu.  Láska Jen je škoda chybějícího koberce v obýváku, dřevěné podlahy v kuchyni místo dlaždic a chybějící ozdoby nad postelí  Smutný

Sarah666 5 + 9 = 14b Moc krásná stavba! Obdivuji tě, že jsi dokázala postavit celý dům. Vybavený je moc pěkně a ty zatočené schody...  Láska  Láska podobně jako holky i já bych ale volila širší hlavní schody a škoda té symetrie u čelního pohledu na dům  Smutný

Lucisab ----

Fidgety 5 + 10 = 15b Překrásná stavba!  Láska  Láska to je prostě naprosto dokonalé dílko, za mě plný počet bez zbytečných řečí Chichichi *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Dům z filmu "Sám doma"  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z filmu "Sám doma"    Dům z filmu "Sám doma"  - Stránka 2 Empty27/02/20, 08:36 pm

Termín pro hodnocení je sice už za námi, ale stejně se zeptám - najde se ještě někdo, kdo bude chtít hodnocení přidat?

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Dům z filmu "Sám doma"  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z filmu "Sám doma"    Dům z filmu "Sám doma"  - Stránka 2 Empty28/02/20, 09:00 pm

Jelikož se nikdo neozval, nebudu to dále protahovat, a zde jsou výsledky:
1. místo - Kolikokoli + Fidgety - 15,00 b.
2. místo - Hellohello + Lucisab - 14,00 b.
3. místo - Sarah666 - 13,80 b.


Gratuluji Kolikokoli i ostatním (všichni na bedně, to vidím moc ráda  Pohoda ) A děkuju moc za super soutěž  Láska  Hlavně za to nádherné hodnocení, které mě potěšilo o to víc, že jsem dlouho váhala, jestli se do toho pustím  Aha  Já jsem punťa, jak mám předlohu, tak jsem věčně nespokojená, když to "není ono"  Nene  Tentokrát jsem dokonce vytvořila jednu vlastní tapetu  Chichichi Ještěže rekolory v TS4 jsou tak složité, jinak bych stavěla ještě dnes  Vysmátý
Díky Michaelas za skvělý námět  *THUMBS UP* , škoda, že se k nám nakonec nepřipojila  Plačící

Edit - Mimochodem mě trklo do oka, že toto je můj tisící příspěvek Pohoda  Není to zdaleka nejvíc, ale je to takový ten fajn pocit, jako když zaregistrujete nějaké pěkné číslo na tachometru Chichichi

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Dům z filmu "Sám doma"  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z filmu "Sám doma"    Dům z filmu "Sám doma"  - Stránka 2 Empty29/02/20, 04:47 am

Gratulaceeeeee, Kolikokoli a Fidgety! Láska Pro Tebe  úžasný výsledek - čistých 15 bodů! *THUMBS UP*

A za sebe taky všem děkuju za krásné druhé místo a pěkné ohodnocení Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Dům z filmu "Sám doma"  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z filmu "Sám doma"    Dům z filmu "Sám doma"  - Stránka 2 Empty01/03/20, 05:40 pm

Velká gratulace *BRAVO* *BRAVO* všechny domky byly božské a už se moc těším na další soutěž Láska Láska také vám chci moc poděkovat za krásné druhé místo Pro Tebe

Jinak Fidgety, gratuluji i k 1000 příspěvku *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Dům z filmu "Sám doma"  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z filmu "Sám doma"    Dům z filmu "Sám doma"  - Stránka 2 Empty01/03/20, 08:21 pm

Páni, děkuju moc a gratuluji. Myslím, že všechny ty domy byly úplně skvělý, takže paráda, že byly všechny oceněny Láska . A samozřejmě děkuji i za super soutěž!
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Dům z filmu "Sám doma"  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z filmu "Sám doma"    Dům z filmu "Sám doma"  - Stránka 2 Empty01/03/20, 09:48 pm

Moc gratuluji vítězkám a vlastně všem zúčastněným, tyto soutěže podle skutečných objektů jsou vždycky záhul Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dům z filmu "Sám doma"  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům z filmu "Sám doma"    Dům z filmu "Sám doma"  - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dům z filmu "Sám doma"
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: