Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Budovy od Havranice

Goto down 
+3
Lucisab
Ludmila
Havranice
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Budovy od Havranice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budovy od Havranice   Budovy od Havranice - Stránka 2 Empty19/03/23, 03:38 am

po dlouhé době sem šoupnu jeden soutěžní domek. mám k němu ještě pár fotek, o které bych se chtěla podělit, doplněno níže


**********************************************************************************


Vilard se nastěhoval do domku pro správce solární elektrárny. je to trochu neurotický umělec, živí se jako textař známé kapely a domek u jezera mu poskytuje dostatek klidu k tvorbě. také je šikovný pěstitel a v areálu elektrárny se dají najít zajímavá semínka.. součástí předzahrádky je záhonek, který je kompletně dílem Vilarda, a sama jsem nevěděla, co z těch semínek vyroste. ten divný 'zlatý' strom je penězostrom, vůbec se mi nelíbil, ale nemohla jsem Vilardovi odepřít tu výhodu, kdo může jen tak sklízet simoleny ze stromu? tak jsem se s tím musela nějak smířit a nechat ho tam  Vysmátý

domek jsem postavila na pozemku 10x15 a už jsem tak nechala, nachází se v Oasis Landing, městě budoucnosti. proto jsou použity zařizovací předměty, které možná nejsou známy všem Simíkům, například syntetizátor jídla, plnící zároveň funkci myčky nádobí, nebo hygienická buňka, která zahrnuje WC a sprchu zároveň, a ta kulička na stolku vedle krbu je počítač. fotilo se za pochodu, tak jdeme na to..

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1488

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1514

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1529

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1538

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1544

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1495

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1496

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1502

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1504

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1507

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1508


Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1491

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1492
navy fed bank

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1500

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1557

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1559

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1572

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1573

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1574

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1576

all banks near me

omlouvám se za zdržování a také za to, že si Vilard před zdokumentováním půdorysu neustlal postel. dostane důrazné napomenutí

**********************************************************************************

edit: ještě pár fotek navíc..


po hladině jezera se mi při focení prohánělo hříbě. proč ne, asi běželo na metro, jehož stanici vidíme vpravo

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1450

jeho kamarád se pro změnu klíďo píďo ponořil do betonu na parkovišti  Sakra  jakýkoli zaseknutý Simík (i zvířecí) v sousedství způsobí zamrzání hry, to byl můj první zádrhel při focení  Zmatený

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1478


zádrhel nebyl poslední, při focení jsem zjistila, že rostliny na pozemku jsou nějak bez barvy. myslela jsem, že je to ročním obdobím, ale byly takové stále. říkala jsem si, že je to bug, psala jsem o radu i na MTS, ale nakonec jsem zjistila, že v mém Oasis Landing to tak prostě je. tady je původní verze a zahrádka teprve v začátcích

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1462


z neznámých důvodů si tady Simíci při rybaření stoupají do vody těsně vedle břehu. Plumbot asi mít mokré boty nebude a Vilard šel na to chytře a vzal si ploutve

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1466

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1486


Vilard frčí na rande na vznášedle, které mívá zaparkovné před domkem. tady je vidět celý areál elektrárny

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1533


používání moderních technologií má své výhody a šetří místo, ale vše má své vady a třeba syntetizátor jídla vás občas může vyšplouchnout.. nebo ošplouchnot?

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1584

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1611


má oblíbená interakce z dvojek je i ve trojkách. polštářová bitva  Vysmátý

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1618


Vilard komponuje zásadně venku, buď má uvnitř málo místa, nebo je prostě raději na své zahrádce. klidně i zmokne

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1547


nic se neděje, zase se usuší

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1566


v noci zahrada svítí, protože tam roste ohnivé ovoce

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1534


její zimní verze

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1571


tady jsem chtěla vyfotit detail, vpravo vidíme květinu, která se o chvíli později stala nesmírně důležitou

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1583


zatímco jsem se zabývala zahradou, nechala jsem Vilardovi volno, měl všechny potřeby zelené. nemá rád televizi, takže si obvykle v takových případech čte, hraje šipky, nebo vleze do bazénu. bohužel jsem příliš pozdě zjistila, že z něho neumí sám vylézt  Červenám se došlo na nejhorší a začal se topit

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1589

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1590

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1595


už šlo opravdu do tuhého  Šokovaný

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1596

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1597


když jsem si uvědomila, že pravděpodobně má v inventáři květinu smrti ze své zahrady. byla jsem zvědavá, co se stane, protože jsem tu situaci ještě neviděla

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1602

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1603


Vilard vykoupil svůj život tou květinou a Smťák ho nechal jít. uff  Andílek

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1606


raději ho teď posílám plavat do jezera. nevím, proč ty schůdky neumí použít, vleze do bazénu sám, ale ven ho musím dostat kliknutím na schůdky, jinak se tam zasekne. musím na něj dávat pozor, protože do toho bazénu leze hrozně rád

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1619


tohle je panenka, která se objevila u bazénu. nevím, jestli to souvisí s nehodou, už párkrát se mi při hraní objevili záhadní trpaslíci, ale tuto jsem ještě neviděla  Nevím

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1620



tak to už je vše, díky soutěži jsem zase oprášila Simíky a objevila nové poznatky Pohoda
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Budovy od Havranice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budovy od Havranice   Budovy od Havranice - Stránka 2 Empty19/03/23, 01:44 pm

Jak už jsem psala v soutěžním vláknu, je to velice originální domek, pro mě obzvlášť, když jsem TS3 vlastně nikdy pořádně nehrála a tudíž ani ty "vychytávky z budoucnosti" neznám. *BRAVO* *THUMBS UP* To využití střechy, to je taky moc dobrý nápad, asi ho od Tebe obšlehnu Mrkající Vilard bude asi pěkné numero, komponovat v dešti a bouřce, že se nebojí, že do něho uhodí blesk ? A že se mu nechce vylézt po schůdkách z bazénu, to se radši utopí, ještě že se Ti ho podařilo zachránit ... Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Budovy od Havranice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budovy od Havranice   Budovy od Havranice - Stránka 2 Empty19/03/23, 07:56 pm

No teda Šokovaný  tento dům mě dostal! Je originální, zajímavě řešený, to prostředí je dechberoucí...    Super nápady na úsporu místa (jako ten syntetizátor na jídlo, využití střechy...), hodně se mi líbí krb. A nápad s bazénkem!  *BRAVO* (až na to, jak to nakonec bohužel dopadlo Úsměv ale díky tomu jsme se zase dozvěděli plno zajímavých věcí!  *THUMBS UP*  i když z toho smrťáka jde vždycky strach...naštěstí se ti podařilo využít tu květinu smrti - ale musím říct, že ta panenka ho ve strašidelnosti trumfla Šokovaný  brr!). Hrozně moc se mi líbily záběry z hraní! Vysmátý  už od toho vodního hříběte... nebo koně, co se brodil betonem Vysmátý Válím se smíchy   A vůbec všechny záběry jsou moc zajímavé Úsměv  mám ráda tuhle sci-fi tématiku a v tvém podání je to dokonalé *BRAVO* *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Budovy od Havranice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budovy od Havranice   Budovy od Havranice - Stránka 2 Empty21/03/23, 08:19 pm

děkuji Vám oběma za komentář Pro Tebe vím, že vychytávky z budoucnosti jsou asi specifikum dodatku 'do budoucnosti' v TS3, ve dvojkách to nemá obdobu a do čtyřek nevidím, tak nevím. každopádně mě 'budoucí' sousedství hodně chytlo a pořád se ho nemohu nabažit. sporák už moji Simíci neviděli minimálně 1,5 (lidského) roku Červenám se a tu hygienickou kabinku jsem měla dokonce jako download ve dvojkách. střecha mě napadla tak, že jsem to hned ze začátku nastřelila na malý pozemek, a pak už se mi to nechtělo předělávat Vysmátý a v Oasis Landing jsou ploché zelené střechy standard.

Ludmi, Vilard je spíše pěkné střevo, ještěže má tu zázračnou kytku, protože si celkově počíná dost sebedestruktivně

Hello, ta panenka je opravdu dost děsivá, tím spíš, že se samovolně pohybuje po domě. jednou na mě vykoukla ze zdi, když jsem chtěla fotit, to už mě tak vyděsila, že jsem ji strčila do inventáře
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Budovy od Havranice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budovy od Havranice   Budovy od Havranice - Stránka 2 Empty24/03/23, 05:03 pm

To je parádní zpracování! Šokovaný Úplně něco z jiného soudku, velmi kreativní nápad! Láska *THUMBS UP*
Nějaké vychytávky v domě mi vyrazily dech! Šokovaný Třeba hygienická buňka, která zastává funkci wc a sprchy zároven...nebo ten syntetizátor jídla Šokovaný . V TS3 je tolik zajímavých věcí! Šokovaný
Moc se mi líbí i použité barvy Láska  Pro Tebe
No a na závěr ten bázen!  Šokovaný Obdivuji, že se ti do tak malého prostoru vešelo tolik věcí!  *BRAVO*  Láska

btw.: Vilard, velmi originální jméno! Úsměv

No a ty fotky na závěr? Vysmátý Vysmátý  To jsem se nasmála. Ten koník, co běží na metro, nebo ten co je zalitý v betonu ( i když to je trošku morbidní) Válím se smíchy Vysmátý
No a nebo ten syntetizátor, co dal Vilardovi ledové osvěžení.  Vysmátý  Vysmátý

Dostal mě detail na tu zvláštní květinu, zdá se mi to, nebo je na ní jakási lebka v její horní části?  Šokovaný Takovou květinu jsem nikdy v TS3 nezaznamenala, je vidět, že toho mám opravdu málo prozkoumáno  Červenám se .

No a na závěr ta panenka. To mě docela vyděšilo. Popravdě, kdyby se mi něco takového objevovalo doma, tak budu vyděšená k smrti.  Vysmátý  Zmatený

btw: Ten zním asi, jako totální hňup..:D. Ta květina je asi ta zmiňovaná květina smrti, že?


Naposledy upravil Janika31 dne 25/03/23, 01:36 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Budovy od Havranice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budovy od Havranice   Budovy od Havranice - Stránka 2 Empty24/03/23, 10:16 pm

No páni, tohle se ti strašně moc povedlo Láska tvůj domek je hrozně moc originální Láska líbí se mi tam úplně všechno a hrozně mě těší, že jsem mohla zase něco nového vidět ve trojkách (sama je nemám a hrála jsem je jen jednou na krátkou chviličku u sestry, ale upřímně si z toho už prakticky nic nepamatuju Červenám se ). Každopádně Vilard je tedy pořádné číslo, umřít hned vedle schůdek bazénu Vysmátý a co teprve ten koník co běží na metro nebo ta děsivá panenka Šokovaný Šokovaný popravdě by mě snad děsila i ve snech potkat ji u sebe doma Šokovaný jinak mě překvapilo, že i ve trojkách je květina smrti, znám ji jen ze čtyřek, takže díky tobě teď vím, že je originálně ze trojek Úsměv

Popravdě se už vůbec netěším na hodnocení Zmatený bude to strašně moc těžké Zmatený
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Petr Simík
Simpařan
Simpařan
Petr Simík


Poèet pøíspìvkù : 265
Join date : 31. 07. 19

Budovy od Havranice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budovy od Havranice   Budovy od Havranice - Stránka 2 Empty27/03/23, 09:39 pm

Velmi se mi líbí řešení střechy, moc pěkné!

S květinou smrti jsi měla kliku, jinak by už bylo asi po Vilardovi :) A tuto panenku si také nevybavuji, přestože vypadá jako upírská - a Po Setmění jsem přitom měl. Jsem rád, že tě Do budoucnosti ještě nepustilo, rád se na tyto fotky dívám, protože jsem tento datáč nikdy neměl.
Návrat nahoru Goto down
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Budovy od Havranice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budovy od Havranice   Budovy od Havranice - Stránka 2 Empty03/04/23, 09:15 pm

děkuji i vám za komentáře Úsměv

Janiko, Vilard je jméno generované hrou, celým jménem je Vilard Friedelhandel. nevím, jestli ve skutečnosti existuje takové křestní jméno.. Vilard byl původně vytvořen jako nápadník pro nějakou simačku, ale nelíbil se jí, tak se cca rok poflakoval po sousedství a pak jsem ho nastěhovala do domku. ano, ta lebka je právě květ rostliny smrti, má vždy jen jeden a po sklizni rostlina uvadne, takže byla opravdu klika, že měl jednu na zahradě a jednu v inventáři Andílek

Lucisab, na hodnocení se také moc netěším, domky jsem si ještě pořádně neprohlédla (dokud stavím, tak se nedívám, a pak zas nebyl čas v klidu prohlédnout všechny domky), ale co jsem letmo zahlédla, tak to bude těžké, všechny jsou moc pěkné

Petře, jsem ráda, že se Ti OL líbí, hraji teď nějakou dobu v dystopické verzi a až bude chvilka, zase hodím nějaké foto a info
Návrat nahoru Goto down
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Budovy od Havranice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budovy od Havranice   Budovy od Havranice - Stránka 2 Empty30/05/23, 04:42 pm

konečně jsem nafotila domek ze stavební výzvy, půdorys mě hodně zaujal a chtěla jsem si ho vyzkoušet. vnitřní dispozici jsem pominula a vytvořila po svém, ale hlavní rozměry a obvod jsem se snažila zachovat, i když ty rozměry se těžko odhadují. jelikož mi zkolabovalo sousedství, ve kterém jsem začala stavět Plačící, přesunula jsem se do nového a rovnou jsem šupla mladou vědkyni Javieru Batistu do budoucnosti, tentokráte utopické. ani za zlatý prase jsem nedokázala dosáhnout barev původního domku, ze kterého jsem ještě před kolapsem udělala dvě fotky, a strašně jsem se u toho navztekala. došlo mi to až po nastěhování simíků - utopické sousedství má nad sebou permanentní duhu, která ovlivňuje barvu dopadajícího světla a to se mění během celého dne. takže tady je domek ve všech barvách i se svými obyvateli

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1659

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1660

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1662

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1665

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1668

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1675

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1676

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1679

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1681

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1685

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1686

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1694

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1710

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1712

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1713

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1716

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1718

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1719

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1720

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1728

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1729

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1731

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1732

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1734


v domku bydlí Javiera se svým kocourem Stínem a manželem Bennettem, samotářem, který žil v poušti v Oasis Landing a se kterým se seznámila krátce po svém přicestování z přítomnosti

děkuji Ludmile za inspiraci Pro Tebe myslím, že to za to stálo

Ludmila napsal:
Byt v tomto článku má velmi zajímavý půdorys, stálo by za to, zkusit si to ve hře ?

https://www.novinky.cz/clanek/bydleni-tipy-a-trendy-tento-prostor-lze-take-zaridit-k-bydleni-jde-to-a-jak-zajimave-40426793
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Budovy od Havranice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budovy od Havranice   Budovy od Havranice - Stránka 2 Empty30/05/23, 08:53 pm

Moc pěkné bydlení se Ti povedlo, Havranice, to by člověk neřekl, co se dá vytvořit na základě jednoho článku z internetu ! *BRAVO* *BRAVO* Ty barvy, venkovní vegetace, vnitřní dekorace *THUMBS UP* A za ten obrázek s hrajícím si kocourem máš u mě rozhodně body navíc ! Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Budovy od Havranice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budovy od Havranice   Budovy od Havranice - Stránka 2 Empty02/06/23, 08:08 am

Nádhera Šokovaný nemůžu se vynadívat, jak geniálně sis poradila s tak těžkým zadáním! Tak složitý půdorys s ostrými úhly - už v té výzvě jsem si říkala, jak hrozně těžké by to bylo, ale že by to stálo za vyzkoušení, je super, že ses do toho pustila, protože výsledek je perfektní. A ty výhledy na ty zvláštní barevné stromy Šokovaný - do tohoto prostředí se takové bydlení perfektně hodí! *BRAVO* *BRAVO* Láska Moc se mi líbí barvy, nábytek, dekorace - prostě všechno, tvůj styl přímo žeru. Úsměv *THUMBS UP* *BRAVO*

P.S. Zaujaly mě zvláště ty sochy koní *THUMBS UP* a samozřejmě kocourek Stín, slastně se rozvalující na podlaze Láska
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Havranice
Simpařan
Simpařan
Havranice


Poèet pøíspìvkù : 288
Join date : 23. 06. 19

Budovy od Havranice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budovy od Havranice   Budovy od Havranice - Stránka 2 Empty26/12/23, 11:31 am

moc děkuji za komentáře Stína ještě uvidíte, ale to až příště Mrkající

dnes ještě přihodím soutěžní domek, který je také v utopické budoucnosti, proto ty zvláštní barvy rostlin

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1826

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1827

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1828

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1800

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1809

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1807

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1808

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1817

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1818

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1810

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1836

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1812

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1814

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1794

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1795

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1797

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1832

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1842

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1858

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1859

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1861

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1863

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1881

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1912

navíc ještě přihodím záběry domu během dne, je na nich vidět, jak se mění světlo

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1884

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1885

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1886

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1887

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1890

Budovy od Havranice - Stránka 2 Screenshot-1891
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2833
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Budovy od Havranice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budovy od Havranice   Budovy od Havranice - Stránka 2 Empty26/12/23, 04:26 pm

Velice krásný a zajímavý dům, nebýt těch venkovních rostlin a pozoruhodných vozítek, ani by člověk neřekl, že je z budoucnosti *BRAVO* *BRAVO* Ani nevím, který prostor chválit dřív - koupelnu ? Ložnici ? A co teprve ten záběr s motýlky ! *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Budovy od Havranice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budovy od Havranice   Budovy od Havranice - Stránka 2 Empty27/12/23, 06:59 am

Nádhera! Strašně moc se ti to povedlo a mám radost, že soutěž se oživila a že je nás víc Úsměv
Líbí se mi moderní styl skloubený se starými obrazy slunečnic. A samozřejmě veškeré detaily a nádherné záběry na krajinu v různých dobách *BRAVO* Láska
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sponsored content





Budovy od Havranice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budovy od Havranice   Budovy od Havranice - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Budovy od Havranice
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Budovy od Havranice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 3 :: Vaše domky - TS3-
Přejdi na: