Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Jak upravit rodokmen

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Eco crazy girl
Simpařan
Simpařan



Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 29. 09. 20
Age : 20
Location : Litvínov

Jak upravit rodokmen  Empty
PříspěvekPředmět: Jak upravit rodokmen    Jak upravit rodokmen  Empty29/09/20, 07:41 pm

Zdravím, odebrala mi dítě socialka a ja bych ho rada odstranila z rodokmenu. Slyšela jsem ze to lze pomoci mccc. Víte někdo jak na to? Dík za odpověď
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Jak upravit rodokmen  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak upravit rodokmen    Jak upravit rodokmen  Empty29/09/20, 10:27 pm

Z hlavy nevím přesně, takže jen střílím od boku, ale možná by mohlo zafungovat kliknout na dítě (přivolat ho na pozemek, nebo stačí v přátelích) - pak na MCCC a v položce "Vztahy" dát "Vymazat aktivní vztah" - nebo tak něco, lovím to opravdu z hlavy ( a ta je dost děravá  Aha  ). Já jsem takhle mazala manžele, když se mi fakt nelíbilo, koho MCCC přiřadil mým rodokmenovým simíkům, a ti pak zmizli i z rodokmenu. Ale když si vzpomenu a zítra se dostanu k tomu zapnout hru, zkusím se na to podívat přesněji Mrkající

Ale jinak mi rodokmen v simících hapruje, občas mi tam místo předků zůstanou jen neaktivní bezejmenné siluety, takže si stejně vedu svůj extra (viz můj podpis), a ten ve hře sleduju minimálně Červenám se .

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Eco crazy girl
Simpařan
Simpařan



Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 29. 09. 20
Age : 20
Location : Litvínov

Jak upravit rodokmen  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak upravit rodokmen    Jak upravit rodokmen  Empty29/09/20, 10:28 pm

Zkusím, dík za radu
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Jak upravit rodokmen  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak upravit rodokmen    Jak upravit rodokmen  Empty30/09/20, 09:14 am

Nedalo mi to, a hned jak to šlo, tak jsem to zkusila a mělo by to být jak říkám (to že je zrovna na pozemku na to nemá vliv).
Jak upravit rodokmen  Snzyme25

Jak upravit rodokmen  Snzyme10

Jak upravit rodokmen  Snzyme11

Jak upravit rodokmen  Snzyme13

Jak upravit rodokmen  Snzyme12

Jak upravit rodokmen  Snzyme27

Ale vymaže se tím teda veškerý vztah, i přátelský.
Jak upravit rodokmen  Snzyme14


Takže pokud chceš, aby se znali, pak na toho simíka můžeš kliknout ve světě, a přes volbu Vztahy - > Nastavit úrovně aktivních vztahů... jim nastavíš zpět přátelský vztah na požadovanou úroveň.

Stejně pak přes Vztahy -> Přidat vztah jde pak přidat simíkovi zpět rodiče, manžela apod.

Edit - opaven duplicitní obrázek

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření


Naposledy upravil Fidgety dne 30/09/20, 11:26 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Eco crazy girl
Simpařan
Simpařan



Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 29. 09. 20
Age : 20
Location : Litvínov

Jak upravit rodokmen  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak upravit rodokmen    Jak upravit rodokmen  Empty30/09/20, 09:51 am

Díky moc. Ale netuším, zda bude mít matka to dítě pořád ve vztazích, už je to nějakou dobu. Kouknu a uvidím
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Jak upravit rodokmen  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak upravit rodokmen    Jak upravit rodokmen  Empty30/09/20, 11:28 am

Myslím, že by mohlo zůstat, i když úroveň vztahů je na nule, ale nevím, mně sociálka ještě dítě nevzala. Ale pak by stačilo ho potkat ve světě, nebo teleportovat pomocí MCCC na pozemek, a kliknout přímo na něj - otevře se stejná nabídka MCCC a postup by měl být také stejný Mrkající
Dej vědět, jestli se zadařilo Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Eco crazy girl
Simpařan
Simpařan



Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 29. 09. 20
Age : 20
Location : Litvínov

Jak upravit rodokmen  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak upravit rodokmen    Jak upravit rodokmen  Empty30/09/20, 03:23 pm

Ahoj, tak bohužel už ji ani matka, otec ani sourozenci nemají ve vztazích
Návrat nahoru Goto down
Eco crazy girl
Simpařan
Simpařan



Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 29. 09. 20
Age : 20
Location : Litvínov

Jak upravit rodokmen  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak upravit rodokmen    Jak upravit rodokmen  Empty30/09/20, 03:23 pm

Nevíš jak to udělat i přesto?
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Jak upravit rodokmen  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak upravit rodokmen    Jak upravit rodokmen  Empty30/09/20, 04:54 pm

A zkusila jsi ji najít ve světě (nebo teleportovat) a kliknout přímo na ní? Protože víc mě nenapadá, je možné, že to jde, ale nemám ten MCCC prolezlý tak důkladně Aha Nevím

Edit: Chvíli jsem teď měla čas googlit a našla jsem tuto diskuzi - https://modthesims.info/t/610533. Ale jediná rada, která z toho vypadla byla, že pokud je to rodina bez historie (předků, sourozenců rodičů apod.), může pomoci ji přestěhovat znovu do stejného domu, resp. udělat kopii té rodiny do knihovny, původní smazat a nastěhovat do domu tu kopii z knihovny. Ale samozřejmě pokud už je to Xtá generace, smazalo by to předky, takže pak je to nepoužitelné. (Před vyzkoušením doporučuji zálohovat hru, kdyby to nedopadlo dle představ, nebo aspoň neukládat hru, když se to nepovede)

Edit 2: A tady (https://bestgamingtips.com/remove-sim-from-family-tree/) někdo na to doporučuje jiný mod -  nraas Master Controller, ale s tím nemám zkušenosti Nevím

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Eco crazy girl
Simpařan
Simpařan



Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 29. 09. 20
Age : 20
Location : Litvínov

Jak upravit rodokmen  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak upravit rodokmen    Jak upravit rodokmen  Empty30/09/20, 05:32 pm

Jsi úžasná ze se se mnou tak prdíš. Až přijdu domu, zkusím ten postup z Edit c. 1 a dam vědět. Najít ve hře jsem ji nenašla prošla jsem všechny domácnosti ani mccc ji nenašel (ten nenašel ani siminku téhož jména - možná proto ze byla zrovna na tom pozemku) Master controller jsem zkoušela a když jsem ho měla nesla hra vůbec spustit (až po vyjmutí master controlleru z mods)
Návrat nahoru Goto down
Eco crazy girl
Simpařan
Simpařan



Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 29. 09. 20
Age : 20
Location : Litvínov

Jak upravit rodokmen  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak upravit rodokmen    Jak upravit rodokmen  Empty30/09/20, 06:06 pm

Hele já vím že je to mimo téma, ale můžeš mi prosím prozradit, jak si změním profilový obrázek? dík
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Jak upravit rodokmen  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak upravit rodokmen    Jak upravit rodokmen  Empty30/09/20, 06:12 pm

Nahoře na fóru klikni na Nastavení - Obrázek postavičky. A tam už můžeš nový obrázek nahrát Úsměv
btw. vítej na fóru! Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Eco crazy girl
Simpařan
Simpařan



Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 29. 09. 20
Age : 20
Location : Litvínov

Jak upravit rodokmen  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak upravit rodokmen    Jak upravit rodokmen  Empty30/09/20, 07:22 pm

Tak hlásím, že edit č. 1 mi pomohl. Dá se to odebírání dětí nějak vypnout (čistě preventivně)?
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Jak upravit rodokmen  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak upravit rodokmen    Jak upravit rodokmen  Empty30/09/20, 10:04 pm

Eco crazy girl napsal:
Tak hlásím, že edit č. 1 mi pomohl. Dá se to odebírání dětí nějak vypnout (čistě preventivně)?

Jéé, tak to je super Pohoda *THUMBS UP* Jestli se dá vypnout odebírání dětí nevím, ale zkusila bych prolézt nastavení MCCC přes počítač ve hře. Když tam jde nastavit, aby děti nemusely chodit do školy, třeba tam bude i nějaké nastavení pro sociálku Pardon

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Sponsored content





Jak upravit rodokmen  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak upravit rodokmen    Jak upravit rodokmen  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jak upravit rodokmen
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 4 :: Poradna TS4-
Přejdi na: