Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 visty creations - hraje stále TS2

Goto down 
+3
Janika31
Ludmila
visty
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

visty creations - hraje stále TS2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: visty creations - hraje stále TS2   visty creations - hraje stále TS2 - Stránka 2 Empty11/06/21, 04:51 pm

*BRAVO* Moc se ti povedli, dokonale se do toho prostředí hodí Úsměv
A přesně jak píšeš, když nehraješ za rodinu přímo ve středověku, tak proč složitě měnit majordoma atd., na to se hodí ti, co jsou už ve hře Úsměv hlavně, aby uklízeli, jak mají Vysmátý

Btw. mají pěkné oblečení - prosím, nepamatuješ si, odkud jsi stáhla oblečení rodičů? Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

visty creations - hraje stále TS2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: visty creations - hraje stále TS2   visty creations - hraje stále TS2 - Stránka 2 Empty11/06/21, 09:36 pm

Moc pěkná rodinka, taková správně "mafiánská", teď by to chtělo ještě nějakého partnera pro mladou slečnu Mrkající *THUMBS UP* *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
visty
Simpařan
Simpařan
visty


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 02. 12. 20
Location : Česká Lípa

visty creations - hraje stále TS2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: visty creations - hraje stále TS2   visty creations - hraje stále TS2 - Stránka 2 Empty12/06/21, 04:30 pm

Moc děkuji holky. 😊 Partnera bych ještě udělat mohla..☺ A to oblečení rodičů. Abych řekla pravdu, tak nevím odkud je. Samostatně jsem je nestahovala. Nejspíš bude součástí nějakého toho setu ze sims 2.com. Nebo je přímo ze hry. 😕 Mám v hlavě guláš. Z těch sad mě napadá set buď z té hradní sady nebo set art deco. Opravdu nevím.😕
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

visty creations - hraje stále TS2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: visty creations - hraje stále TS2   visty creations - hraje stále TS2 - Stránka 2 Empty12/06/21, 06:24 pm

Přesto moc děkuju, Visty Mrkající Pro Tebe   ono je skoro nemožné se pak dopátrat, odkud některé downloady jsou... hlavně ty v CAS.  Stejně bych se měla ve stahování krotit Vysmátý  už tak mívám občas se hrou problémy  Červenám se  Sakra
Btw. ta hradní sada obsahuje opravdu hodně pěkných věcí Úsměv

Těším se na další tvé stavby nebo simíky
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

visty creations - hraje stále TS2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: visty creations - hraje stále TS2   visty creations - hraje stále TS2 - Stránka 2 Empty12/06/21, 09:26 pm

Tak na tu tvrz se nemůžu vynadívat! Jsi vážně mistr stavitel Láska jinak rodinka tam krásně zapadá Láska líbí se mi, jak jsou úplně jinačí, jsou boží Láska a také bych přála mladé paní tvrze nějakého pěkného partnera Andílek

Jinak to oblečení mám ve hře taky a řekla bych, že je opravdu z oficiálního storu Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
visty
Simpařan
Simpařan
visty


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 02. 12. 20
Location : Česká Lípa

visty creations - hraje stále TS2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: visty creations - hraje stále TS2   visty creations - hraje stále TS2 - Stránka 2 Empty13/06/21, 06:12 am

Ahoj holky, moc Vám děkuji za velmi pěkné ohlasy. Moc mne potešily. Chci se zároveň omluvit, že to tady všechno nestíhám číst a komentovat. Vím, že Fidgety a Lucisab tvoří společně s HelloHello příběhy, ale já to prostě nestíhám všechno číst. Jste dobré, že to dáváte a že si s tím prostě dáte tu práci. Moc Vás za to obdivuji. Nezlobte se na mne kvůli tomu. Vždycky sem jen na chvíli vlítnu, mrknu na stavby a pak zase jdu dělat jiné věci. Doufám, že se na kvůli tomu nezlobíte.
Co se týče oblečení, bude to určitě součást sady ze store. Myslím, že to nebude nikoho pohoršovat a že to nebude ničemu vadit, protože sims2.com již neexistuje, tak tady je komplet store https://naterxandersims.tumblr.com/post/95976036770/sims-2-bonus-items-master-post-ive-uploaded
Objekty jsou samozřejmě profesionální a velmi povedené. Ve hře mám stažené toto. Dále pak vrchní skríňky k maxis kuchyním mod perfect plants, nějaké slidery ke tvorbě sima, neoficiální set manorových rostlin ( velmi povedených ) a katusovou sadu taktéž s velmi krásnými rostlinami a přepisují skiny a oči. To je myslím všechno. Hra běhá velmi velmi pěkně. Tohle mi prostě ke tvorbě stačí :)
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

visty creations - hraje stále TS2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: visty creations - hraje stále TS2   visty creations - hraje stále TS2 - Stránka 2 Empty13/06/21, 01:42 pm

Určitě se nemáš za co omlouvat! Mrkající   Ani není za co se na tebe zlobit, naopak. Je to úplně pochopitelné. Úsměv Mrkající Asi nikdo bohužel nemáme tolik času, kolik bychom si přáli. Natož když přijde nějaké ještě hektičtější období, tak prostě není v lidských silách se zapojovat do všeho a všechno číst a zůstávat v obraze. Smutný Taky jsem měla takové období, nestíhala jsem nic číst, utekly mi postupně všechny příběhy a trvalo to pár let. Teprve někdy v poslední době jsem to všechno postupně dohnala, ale pamatuju si, jak mě vždycky mrzelo, když jsem viděla, jak tu naskakuje tolik nových témat a já jsem nemohla najít čas na přečtení. U pár dílů se to dá, ale když jich uteče víc, už se to potom nabaluje a je to čím dál horší. Taky jsem z toho měla špatný pocit, jako že toho člověka zklamu, protože jsem do té doby všechno stíhala jakž takž pravidelně sledovat.

Ale musím říct, že od té doby, co se snažím o nějakou tvorbu příběhů, tak z pohledu toho, kdo to vytváří, to takhle vůbec neberu. Naopak chápu, že prostě není čas. Mám velkou radost pokaždé, když najdu nějaký hezký komentář, úplně mě to nabíjí energií a mám z každého z nich obrovskou radost, taky mám štěstí, že jich bývá hodně (tímto chci poděkovat každému, kdo se někdy do čtení mých příběhů pustil)...  je pravda, že kdyby tam žádné nebyly, tak bych musela s příběhy skončit, protože zase musí být pro koho tvořit...    
Ale absolutně se nezlobím (ani mě nic takového nenapadne), když někdo nestíhá číst/komentovat Úsměv  Vůbec si s tím nedělej starosti, rozhodně není za co se omlouvat! Úsměv

Za sebe musím říct, že je to přesně naopak - jsem ráda, že jsi tady s námi na fóru a moc ráda se kdykoli pokochám tvými krásnými stavbami nebo simíky - důležité je, aby sis pořádně užila hru (o to jde v první řadě) a když máš ještě chuť a čas, tak určitě hodně lidi na fóru bude rádo, když sem dáš fotky, protože tvoje stavby jsou naprosto úžasné.  Mrkající  Láska

A moc děkuju tobě i @Lucisab za upřesnění ohledně těch downloadů i za odkaz Úsměv

Pardon za ty sáhodlouhé kecy, nějak jsem se rozepsala Šokovaný *SORRY*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

visty creations - hraje stále TS2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: visty creations - hraje stále TS2   visty creations - hraje stále TS2 - Stránka 2 Empty13/06/21, 05:24 pm

Teda, musím říct, že osazenstvo tvé tvrze si vystihla parádně, moc se ti povedli! *BRAVO* Láska  Moc se mi líbí zvolené oblečení Láska  Každý z nich má svůj osobitý styl. Úsměv

A jak píše Hello, vůbec se nemáš zač omlouvat, každý z nás má taky osobní život a někdy to tak vyjde, že simíci musí chvilku stranou. Sama to tak taky mám. Teď se mi toho taky trochu nakupilo tak doháním resty teď, když mám asi 3 dny volna a to ani nemluvím o tom, že už bych taky ráda zase něco vytvořila nebo přidala nový dílek do svého příběhu, kde taky zaostávám. Červenám se

Rozhodně se těším až nám zase něco ze své stavitelské tvorby ukážeš, je to slast pro oči Láska  Pro Tebe

btw.: Blog mám Úsměv  respektive používám Tumblr TADY
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Sponsored content





visty creations - hraje stále TS2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: visty creations - hraje stále TS2   visty creations - hraje stále TS2 - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
visty creations - hraje stále TS2
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» visty creations
» Rezidence pro visty

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Vaše domky - TS2-
Přejdi na: