Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Mizející zdi v odraze zrcadla

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Mizející zdi v odraze zrcadla Empty
PříspěvekPředmět: Mizející zdi v odraze zrcadla   Mizející zdi v odraze zrcadla Empty21/01/21, 10:41 am

Tak jsem se pustila do stavby domku na svahu, a ejhle - normálně, i když mám zdi nahoře, mizí mi v zrcadle zdi kolem oken Šokovaný
Mizející zdi v odraze zrcadla 20_e1_10

Zatím jsem prošla toto fórum (https://answers.ea.com/t5/Bug-Reports/OPEN-Walls-disappearing-Clipping-in-mirror-reflection/td-p/9829322), spousta lidí má stejný problém, ale řešení žádné. Nesetkal se s tím někdo taky?

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
visty
Simpařan
Simpařan
visty


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 02. 12. 20
Location : Česká Lípa

Mizející zdi v odraze zrcadla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizející zdi v odraze zrcadla   Mizející zdi v odraze zrcadla Empty21/01/21, 11:51 am

Tak to jsem si ani nevšimla, ale je to divné. Snad to opraví. Mě akorát u simky mizí hlava na 1 sekundu, když se přepnu z 1. osoby na mód z vrchu nebo jak to mám napsat.
A koukám, že taky stavíš něco hawaiiského Pusinka
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Mizející zdi v odraze zrcadla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizející zdi v odraze zrcadla   Mizející zdi v odraze zrcadla Empty21/01/21, 03:11 pm

No, mně občas mizí nábytek při focení ve hře, nebo obličej apod., hlavně v bytech. Ale tohoto jsem si ještě nevšimla. Zpětně se ale divám, že už v horském domě to zlobilo Vzteklý Plačící
A to jako bonus mi v příběhovém světě kompletně zmizelo vybavení nového příběhového bytu SOS

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
visty
Simpařan
Simpařan
visty


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 02. 12. 20
Location : Česká Lípa

Mizející zdi v odraze zrcadla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizející zdi v odraze zrcadla   Mizející zdi v odraze zrcadla Empty21/01/21, 03:33 pm

S tím focenim v tabu mi taky občas mizí nábytek, ale když se vypnu tab a zapnu ho znova, tak se to spraví. No je možné, že je to opět nějaká chyby Fidgety 😑
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mizející zdi v odraze zrcadla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mizející zdi v odraze zrcadla   Mizející zdi v odraze zrcadla Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Mizející zdi v odraze zrcadla
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 4 :: Poradna TS4-
Přejdi na: