Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Obnovení dříve uložené pozice hry

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Terrinca
Simpařan
Simpařan



Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 14. 03. 21

Obnovení dříve uložené pozice hry  Empty
PříspěvekPředmět: Obnovení dříve uložené pozice hry    Obnovení dříve uložené pozice hry  Empty14/03/21, 09:01 pm

Ahoj, prosím může mi někdo pomoci? Dala jsem boolProp testingcheatsenabled true a omylem klikla na memories manage nebo tak a vymazaly se vzpomínky všem členům domácnosti a zrovna to byli Gothovi 😢prosim da se to nejak spravit? vim, ze pres simpe po jednom, ale ja si to nepamatuju a neni to skutecne jako ty puvodni :( napadlo me najit save te zmeny v dokumentech, ale to taky nevim. klidne budu riskovat ztratu posledniho progresu ve hre, hlavne at je to zpet, prosim prosim snad mi nekdo pozitivne odpovi 😅🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Obnovení dříve uložené pozice hry  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnovení dříve uložené pozice hry    Obnovení dříve uložené pozice hry  Empty15/03/21, 07:37 am

Ahoj a vítej na fóru Úsměv  

tohle je teda dost nepříjemné, nesnáším, když se něco takového stane, jeden klik a všechno je pryč - já se v TS4 zase tolik nevyznám, snad bude někdo umět poradit líp, ale snažila jsem se to aspoň najít přes google...

Nevím, jestli tohle pomůže zrovna na tenhle problém, ale tento článek popisuje, jak se vrátit k předešlým save:
https://help.ea.com/en-ca/help/the-sims/the-sims-4/how-to-restore-a-previous-saved-game-in-the-sims-4/

Ale než bych si s tím začala zahrávat, první bych si raději udělala zálohu - zkopírovala bych si tu složku někam mimo. Pro případ, kdyby náhodou něco nevyšlo, tak ji pak můžeš vrátit zpátky.

Držím palce, ať to pomůže  Mrkající
případně ať se ozve někdo další, kdo si s tím bude vědět rady líp
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Obnovení dříve uložené pozice hry  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnovení dříve uložené pozice hry    Obnovení dříve uložené pozice hry  Empty15/03/21, 01:43 pm

Terrinca napsal:
Ahoj, prosím může mi někdo pomoci? Dala jsem boolProp testingcheatsenabled true a omylem klikla na memories manage nebo tak a vymazaly se vzpomínky všem členům domácnosti a zrovna to byli Gothovi 😢prosim da se to nejak spravit? vim, ze pres simpe po jednom, ale ja si to nepamatuju a neni to skutecne jako ty puvodni :( napadlo me najit save te zmeny v dokumentech, ale to taky nevim. klidne budu riskovat ztratu posledniho progresu ve hre, hlavne at je to zpet, prosim prosim snad mi nekdo pozitivne odpovi 😅🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Pokud jsi ochotna oželit poslední progres, když dáš po spuštění hry možnost "Načíst hru", klikneš na tu svoji rozehranou, a vpravo dole je disketka "Obnovit uloženou pozici". Tak na tu klikneš a vyskočí ti seznam několika posledních uložených pozic, takže si vybereš tu předtím, než jsi to vymazala, a zase klikneš na disketku "Obnovit".
Obnovení dříve uložené pozice hry  Snzyme15

V nabídce se ti pak objeví ta hra jakoby znovu s původním názvem a přívlastkem  - Obnoveno, tak tu spustíš, a je to Mrkající Samozřejmě to předpokládá, že od toho vymazání jsi to neuložila víckrát, protože se zálohuje jen několik posledních pozic.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Obnovení dříve uložené pozice hry  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnovení dříve uložené pozice hry    Obnovení dříve uložené pozice hry  Empty15/03/21, 03:37 pm

@Fidgety - díky moc, tohle se bude hodit Úsměv a je to mnohem pohodlnější udělat přímo ve hře *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Terrinca
Simpařan
Simpařan



Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 14. 03. 21

Obnovení dříve uložené pozice hry  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnovení dříve uložené pozice hry    Obnovení dříve uložené pozice hry  Empty15/03/21, 04:02 pm

Já se strašně omlouvám, já teď koukám, že jsem to omylem přidala do the sims 4, ale já řeším 2... pardon 🙈 já to smažu a přidám do 2 😅😅 očividně jsem mimo nejen ve hře 😅🙈
Návrat nahoru Goto down
Terrinca
Simpařan
Simpařan



Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 14. 03. 21

Obnovení dříve uložené pozice hry  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnovení dříve uložené pozice hry    Obnovení dříve uložené pozice hry  Empty15/03/21, 04:04 pm

vlozila jsem to do spravneho vlakna - doufam 😅🙏🏻 tak pak to tady smazu, jen teda kdyby nekdo vedel, mohli byste mi poradit prosim? diky
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Obnovení dříve uložené pozice hry  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnovení dříve uložené pozice hry    Obnovení dříve uložené pozice hry  Empty15/03/21, 04:44 pm

Terrinca napsal:
vlozila jsem to do spravneho vlakna - doufam 😅🙏🏻 tak pak to tady smazu, jen teda kdyby nekdo vedel, mohli byste mi poradit prosim? diky

Klidně to tu nechej, může se to hodit někomu dalšímu Mrkající Jen upravím název.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Terrinca
Simpařan
Simpařan



Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 14. 03. 21

Obnovení dříve uložené pozice hry  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnovení dříve uložené pozice hry    Obnovení dříve uložené pozice hry  Empty15/03/21, 08:28 pm

diky :)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Obnovení dříve uložené pozice hry  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnovení dříve uložené pozice hry    Obnovení dříve uložené pozice hry  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Obnovení dříve uložené pozice hry
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 4 :: Poradna TS4-
Přejdi na: