Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Vymazané vzpomínky

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Terrinca
Simpařan
Simpařan



Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 14. 03. 21

Vymazané vzpomínky Empty
PříspěvekPředmět: Vymazané vzpomínky   Vymazané vzpomínky Empty15/03/21, 04:03 pm

Ahoj, prosím může mi někdo pomoci? Dala jsem boolProp testingcheatsenabled true a omylem klikla na memories manage nebo tak a vymazaly se vzpomínky všem členům domácnosti a zrovna to byli Gothovi 😢prosim da se to nejak spravit? vim, ze pres simpe po jednom, ale ja si to nepamatuju a neni to skutecne jako ty puvodni :( napadlo me najit save te zmeny v dokumentech, ale to taky nevim. klidne budu riskovat ztratu posledniho progresu ve hre, hlavne at je to zpet, prosim prosim snad mi nekdo pozitivne odpovi 😅🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Vymazané vzpomínky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vymazané vzpomínky   Vymazané vzpomínky Empty15/03/21, 08:21 pm


Bohužel v TS4 by to mělo dost jednoduché řešení, ale v TS2 takové dobré řešení na toto neexistuje (aspoň o ničem takovém nevím), pokud tedy nemáš nějakou zálohu z doby, kdy to ještě fungovalo Smutný
Pak by se tam dala ta záloha jednoduše vrátit a bylo by to snad v pořádku.
Je mi to moc líto, umím si představit, jaká je rána přijít o rozehrané sousedství (taky jsem o Pleasantview nedávno přišla a nepomohla mi ani ta záloha).

V TS2 hra ukládá hry jinak, saves nejdou takhle individuálně vytáhnout ani pro celé sousedství, natož pro nějakou konkrétní rodinu. Jakmile je uloženo, není cesta zpět. Příště, když se něco takového stane, neukládej hru, odejdi bez uložení.
Jediné, co může pomoct, je ta záloha (do budoucna doporučuju dělat zálohy sousedství dost často), nebo kdyby ti nevadilo hrát sousedství úplně od začátku, jde udělat reset maxisáckého sousedství bez přeinstalování hry. Ale přijdeš tím o celý progres v tom daném sousedství.

Případně se můžeš pokusit jim ty vzpomínky nějak dodat pomocí Simpe, jak píšeš, ale to jsem nikdy nedělala a nemůžu s tím poradit. Nevím Ale možná by to bylo i nelepší řešení?
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Terrinca
Simpařan
Simpařan



Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 14. 03. 21

Vymazané vzpomínky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vymazané vzpomínky   Vymazané vzpomínky Empty15/03/21, 08:28 pm

ty vzpomínky si ale nepamatuju a nebude to odpovídat realitě :( a presne ty savy nepoznam co je co, max podle data, ale nevim, ci save to je.. no a ja to zjistila az po nekolika dnech, kdyj jsem na to klikla, nic se nedelo.. az kdyz jsem nahodou otevrela jejich vzpominky.. :(
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2723
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Vymazané vzpomínky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vymazané vzpomínky   Vymazané vzpomínky Empty15/03/21, 08:35 pm

Myslela jsem spíš najít je na netu - třeba tady jsem našla Mortimerovy vzpomínky:
https://sims.fandom.com/wiki/Mortimer_Goth#Memories
určitě budou na té wiki i pro zbytek rodiny Úsměv

Ale nevím, jestli není nebezpečně si hrát se Simpe, aby se ještě něco dalšího tím nepokazilo. Ale jestli nemáš co ztratit, tak proč to zase nezkusit Úsměv
Držím palce, ať se to dá co nejjednodušeji vyřešit Mrkající
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Terrinca
Simpařan
Simpařan



Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 14. 03. 21

Vymazané vzpomínky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vymazané vzpomínky   Vymazané vzpomínky Empty15/03/21, 08:51 pm

wow! diky! jeste teda prosim dotaz - ja ukladala vzpominky podle navodu ale nesel mi ten krok kdy prepisu subject, s kym ma tu vzpominku, dala jsem vse podle navodu ale neulozilo se jmeno simika :(
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vymazané vzpomínky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vymazané vzpomínky   Vymazané vzpomínky Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vymazané vzpomínky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Poradna TS2-
Přejdi na: