Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Obydlený bývalý maják

Goto down 
+3
Hellohello
Michaelas
Ludmila
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obydlený bývalý maják   Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty15/08/21, 01:46 pm

Á, další zajímavý soutěžní příspěvek, i se sympatickým majitelem a milým pejskem *THUMBS UP* *BRAVO* Ty pohledy z věže jsou úchvatné ! *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obydlený bývalý maják   Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty28/08/21, 05:29 pm

Konečně jsem tady i já se svým výtvorem. To je tak, když člověk udělá dva majáky, pak není schopný si vybrat a nakonec přece jenom zvolí ten první ... Zmatený  Ale teď už k soutěži :

Pobřeží tohoto městečka bylo snad odjakživa lemováno majáky, jejichž světla naváděla lodě mezi zrádnými skalisky. Ovšem v současné době, plné nejrůznějších technických vymožeností, jich už není tolik potřeba, proto se městská rada rozhodla některé nabídnout k prodeji. Zrovna tento si vybral manželský pár vědců. Je to pro ně ideální místo pro zkoumání mořského ptactva i rybí populace ...
Obydlený bývalý maják - Stránka 2 001

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 01

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 01a

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 01c

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 01n

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 02

Počasí se zde na severním pobřeží často mění, proto jsou v předsíni v pohotovosti deštníky i patřičná obuv :
Obydlený bývalý maják - Stránka 2 03

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 04

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 06

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 08

V kuchyni se můžeme ohřát u kamen nebo si i procvičit prsty u pletení  Mrkající  (jen škoda, že se mi nepovedlo najít nějaké dřevo k těm kamnům).
Obydlený bývalý maják - Stránka 2 09

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 10

Koupelna jen letmo :
Obydlený bývalý maják - Stránka 2 13

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 14

V přízemí bývalé věže majáku je menší obývák křížený s jednou pracovnou :
Obydlený bývalý maják - Stránka 2 15

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 16a

V prvním patře ložnice v trošku námořnickém duchu :
Obydlený bývalý maják - Stránka 2 18

V druhém patře další pracovna :
Obydlený bývalý maják - Stránka 2 21

A nejvýš se můžeme pokochat krásným výhledem na moře a skaliska, je tu i něco pro koníčky majitelů domu, aneb nejen vědou živ je člověk ...
Obydlený bývalý maják - Stránka 2 23

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 24

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 25

Půdorysy :
Obydlený bývalý maják - Stránka 2 28

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 29

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 30

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 31

Více obrázků dodám postupně do svého diskusního vlákna. Doufám, že že ještě někdo odvážný v této soutěži najde, abychom to tu mohli 31.8.2021 ukončit, následně zhodnotit a s novým školním rokem začít něco nového Mrkající
Edit.:hrubka Červenám se
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obydlený bývalý maják   Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty31/08/21, 07:50 pm

krásne stavby *THUMBS UP* , šikovné ste dievčence. Ja idem s prosíkom, mám rozostavané, už len okolie a doladiť detaily a dnes sme mali oslavu a ešte dokončujem 2 minikurzy. Nedalo by sa predĺžiť do nedele?
Dnes to asi nestihnem Smutný
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obydlený bývalý maják   Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty31/08/21, 08:56 pm

Myslím, že Fidgety taky ještě tvoří, takže prozatím to tu ukončovat nebudeme, ať je z čeho vybírat vítěze ! Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obydlený bývalý maják   Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty31/08/21, 10:20 pm

Ano, ano, sice jsem právě dotvořila, dokonce i dofotila, ale vybrat fotky už dnes nezvládnu Červenám se  Unavený Takže i já se přimlouvám aspoň za kratičké prodloužení Andílek

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obydlený bývalý maják   Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty01/09/21, 09:16 pm

Jasně, jak už jsem psala, prodloužíme dle potřeby ! Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obydlený bývalý maják   Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty01/09/21, 09:53 pm

Uf, tak jsem při třídění fotek byla natolik nespokojená, že jsem tu věž kompletně předělala  Chichichi  Červenám se No, spokojená pořád nejsem, ale je to aspoň víc "obytné" než předtím.
Ale přiznám se, že jsem se dlouho nemohla dokopat. První příspěvek se přesně trefil do mé představy (ale já bych nezvládla ji tak skvěle zpracovat), a dlouho jsem nemohla přijít na to, jak svůj maják nakonec pojmu. Takže se přiznám, že nakopnout mě musela inspirace z reálného světa  Pššt, ale kromě "námětu" (nebo jak to nazvat) už jsem si jela podle své představy.

A to už je on - můj bývalý maják, který se tyčí na útesu. Na protějším ostrově mu konkuruje zřícenina hradu, a před ním se otevírá širé moře. Maják je přestavěný na malý hotýlek, kde ale zároveň žijí jeho majitelé. Paní domácí se snaží nabídnout hostům to nejlepší - některou zeleninu si pěstuje sama, a zbytek potravin odebírá od místních farmářů. Jídelníček pak občas oživí rybami, které uloví její manžel.

Exteriér:
Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Majak-01

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Majak-02

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Majak-03

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Majak-04

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Majak-05

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Majak-06

Vstupní hala s recepcí
Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Majak-07

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Majak-08

Jídelna pro hosty a hotelová kuchyně
Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Majak-09

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Majak-10

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Majak-11

Byt majitelů v přízemí - vč. pokoje pro vnoučata, která jezdí na prázdniny
Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Majak-12

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Majak-12b

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Majak-13

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Majak-14

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Majak-15

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Majak-16

Hala v patře, kde se nachází čtyři podobně zařízené pokoje pro hosty.
Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Majak-17

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Majak-18

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Majak-19

Ve věži se usadil nejmladší, zatím bezdětný syn - nadšený vědátor. Díky němu na vrcholu věže už není typické majákové světlo, ale velký dalekohled.
Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Maj-k-20

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Maj-k-21

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Maj-k-22

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Maj-k-23

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Majak-24

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Maj-k-25

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obydlený bývalý maják   Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty02/09/21, 08:26 pm

Krásný hotýlek, Fidgety, moc ráda bych se tam ubytovala a strávila tam dovolenou ! Sice podle pravidel měla být hlavní budova přízemní, ale za originální myšlenku máš u mě palec hore ! *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obydlený bývalý maják   Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty02/09/21, 09:16 pm

Samé krásné příspěvky, to bude těžké rozhodování Láska Láska
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obydlený bývalý maják   Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty02/09/21, 10:20 pm

Ludmila napsal:
Krásný hotýlek, Fidgety, moc ráda bych se tam ubytovala a strávila tam dovolenou ! Sice podle pravidel měla být hlavní budova přízemní, ale za originální myšlenku máš u mě palec hore ! *THUMBS UP*

Tydýt No jestli já nejsem už totálně blbá a vypatlaná - jsem ta pravidla prolítla a šla stavět... No co už, přišla jsem o body už za větší blbosti Vysmátý Aha Pardon Maximálně bych z toho mohla udělat prostě jen restauraci, když by čas a spolusoutěžící dovolili Červenám se

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obydlený bývalý maják   Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty04/09/21, 02:03 pm

Rozhodně nic nepředělávej, Fidgety, to by bylo spíš na škodu, takový krásný hotýlek ! A teď už čekáme jen na dílko Sarah666 nebo se přidá i někdo další ? Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obydlený bývalý maják   Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty19/09/21, 09:50 am

Přeci jen už se nám tato soutěž táhne delší dobu, ještě budeme na někoho čekat nebo budeme hodnotit ? Jak to vypadá s Tvým majákem, Sarah666 ?
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obydlený bývalý maják   Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty27/09/21, 03:16 pm

@Sarah666 se nám nějak neozývá Aha Je to škoda, na další dílko bych se těšila. Ale máme to docela natáhnuté, tak bych navrhla uzavřít to s koncem měsíce, tedy do 30.9.2021 (kdyby náhodou) a od prvního bychom mohli konečně hlasovat.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obydlený bývalý maják   Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty27/09/21, 04:43 pm

To je rozumné rozhodnutí, Fidgety. Pokud se Sarah666 neozve, budeme od 1.9. hodnotit.
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obydlený bývalý maják   Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty01/10/21, 06:26 pm

Sarah666 se nám bohužel neozvala, tak už to po dohodě s Fidgety nebudeme prodlužovat a začneme hodnotit podle zaběhnutých pravidel :
- každé dílo se hodnotí 15 body, rozdělenými na max. 5 bodů za dodržení pravidel + max. 10 bodů za celkový dojem ze soutěžního díla (nejlépe formát x + y = z za jménem soutěžícího),
- slovní komentář není nutný, ale povolený - nutný je jen v případě srážky bodů za porušení pravidel,
- body může přidělovat každý registrovaný uživatel fóra, soutěžící spochopitelně nehodnotí své vlastní dílo,
- hodnotíme od 1.10. do 20.10.2021 do půlnoci, pak všechny body sečtu, zprůměruji a zveřejním výsledné pořadí. První tři místa získají speciální uživatelský status do konce další soutěže, min. však na dobu jednoho měsíce.

Seznam soutěžících :
- Michaelas
- Kolikokoli
- Hellohello
- Ludmila
- Fidgety.


Tak hurá do toho a zároveň zkuste mrknout i na pravidla nové soutěže Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obydlený bývalý maják   Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty16/10/21, 09:58 am

Jako obvykle se nikomu do hodnocení moc nechce nebo to třeba nikdo nezaznamenal, tak se chopím tohoto úkolu jako první :
- Michaelas - 5 + 9 = 14 bodů - pěkné dílko, jen tak úplně nesplňuje moji představu Aha
- Kolikokoli - 5 + 9 = 14 bodů - taky zajímavé, oceňuji rychlou úpravu po upozornění na pravidla, jen škoda té tmavé koupelny Mrkající
- Hellohello - 5 + 10 = 15 bodů - netřeba komentáře, maják, jak má být ! *BRAVO*
- Ludmila - ----
- Fidgety - 4 + 10 = 14 bodů - kdyby to šlo, strhnu jen půl bodu za to patro, ale jinak moc fajn *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obydlený bývalý maják   Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty20/10/21, 08:37 am

A tak chce nechce, já na to hlavně pořád zapomínám Červenám se  Ale děti si vyprosily tablet, tak jsem se do toho konečně pustila Pohoda

- Michaelas – 5 + 10 = 15 b. – Naprosto dokonalé, takto bych si přála umět ten maják postavit. Do mojí představy to zapadlo přesně, ale sama bych to líp neprovedla.
- Kolikokoli – 5 + 9 = 14 b. – Je fakt super, že jsi to nevzdala, a doplnila místnůstky i do majáku. Interiér je perfektní, moc se mi líbí, jak jsi využila ten malinký prostor a vše je krásně propojené. Exteriér je hezky upravený, ale samotné stavbě jakoby něco chybělo (i když nedokážu definovat co, možná se mi jen netrefila do oka).
- Hellohello – 5 + 9 = 14 b. – Tady naopak vyhrává exteriér, maják se moc povedl, a strašně mu svědčí to umístění, perfektně zvolený pozemek. Uvnitř je to opět krásně zařízené, ale s čemu jsem nějak nepřišla na chuť je volba stěn – bílá prkna, tmavě modrá, bílé cihly. Mé oko se s tím nějak nesrovnalo.
- Ludmila – 5 + 8 = 13 b. – Pěkný majáček, chvíli mi trvalo, než jsem přišla na to, co mi na něm chybí. A pak mi došlo, že by mu možná slušely zvýšené základy a nějaká terasa. Uvnitř je krásně zařízený, úplně mě dostala ta postel s kormidlem. Ale místy opět, jako by něco chybělo – třeba kout s kamny působí tak nějak prázdně, až nedodělaně. Ale jinak krásná práce
(opět připomínám, že „8“ je pro mě pořád velmi velmi velmi nadprůměrné! )
- Fidgety – XXX (je to trubka, nic si nezaslouží  Chichichi )

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obydlený bývalý maják   Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty20/10/21, 04:54 pm

Uf, poslední den hodnocení! Úsměv  Ještěže jsem si na to vzpomněla včas.

- Michaelas - 5+10 = 15 bodů - překrásný maják, přímo malebný, na nádherném místě, přesně se trefil do mojí představy. Moc se mi líbí tvarově, barevně, stylově, prostě všechno  Láska   K tomu jsou tu i sympatičtí obyvatelé Úsměv  strašně ráda bych sem jezdila na dovolenou i v reálném životě Úsměv krása!

- Kolikokoli - 5+10 = 15 bodů - Stejně tak mě i tento maják hrozně zaujal, líbí se mi moc i ta zahrádka (nádherné barvy) i pěkný přístav, možná by ten maják měl být postavený někde u mysu, než takhle uprostřed, ale ten přístav tomu dodává tak pěknou atmosféru.  Láska Maják má hezký štíhlý tvar, je krásně vybavený, jsem moc ráda, že jsi ho i tak bleskově stihla opravit a zasloužíš si jednoznačně plný počet bodů.

- Hellohello - ---

- Ludmila - 5+10 = 15 bodů - Moc hezký maják, asi nejvíce mi zapadá do toho určeného prostředí u Severního moře. Je moc pěkně vybavený, je vidět, že sis s tím pořádně vyhrála, taky se mi líbí, že se to místo využívá k vědeckým účelům a zkoumání.

- Fidgety - 4+10 = 14 bodů - Škoda toho bodíku dolů za pravidla. Prostředí tomu zase dodává neskutečné kouzlo, ta zřícenina u moře je dokonalá. Co se týká samotné stavby, trochu mi nesedí ta věž - více se mi líbí klasický tvar majáku s krytým světlem. Ale takto je to zase něco jiného a originálního. Pěkná zahrada a vybavení. Rozhodla jsem se teda přidat bod za dojem a dávám za něj taky plný počet.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obydlený bývalý maják   Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty20/10/21, 05:14 pm

Honem, honem, hodnotit! :D
Všechny jsou krásný, bylo to těžký, nějak trochu přerozdělit. Zmatený

- Michaelas - 5+10 = 15 bodů - dokonalost, nemám absolutně, co vytknout!

- Kolikokoli -

- Hellohello - 5+9 = 14 bodů - krááásný maják a moc mě těší, že ses rozhodla stavět v TS4. Akorát mi tam nesedí některé až moc moderní prvky (např. koupelnové skříňky vs. zdobená stará vana)

- Ludmila - 5+9 = 14 bodů - hezký maják a super nápad s těmi vědci, akorát mi přijde až příliš moderně vybaven (ale ne natolik, abych řekla, že je vědecko-futuristický). Líbí se mi práce s terénem a i ty naplaveniny z moře :D

- Fidgety - 4+9 = 13 bodů - bohužel, musím taky dát bodík dolů za pravidla. Jinak je maják krásný, velice se mi líbí zahrada/dvůr a vybavení, který je prostě eňo ňuňo. Akorát ta střecha u majáku mi chybí a dělá to dojem spíše nějaké hradní věže, než věže majáku. Ale jinak moc povedené.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obydlený bývalý maják   Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty20/10/21, 08:39 pm

Jejda, to se nám to hodnocení najednou rozjelo ! Mrkající Ale stejně bych asi radši měla počkat, jestli se ještě někdo odhodlá k hodnocení, co vy na to ?
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obydlený bývalý maják   Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty27/10/21, 09:38 pm

Ráda bych k tomuto tématu doplnila, že hodnocení této soutěže po dohodě s Fidgety prodlužujeme do konce měsíce, tedy do neděle 31.10.2021 do půlnoci !
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obydlený bývalý maják   Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty28/10/21, 06:13 pm

Tak se také přidávám s hodnocením  Úsměv

- Michaelas - /

- Kolikokoli - 5 + 10 = 15b     Krása! Nemám co vytknout.

- Hellohello - 5 + 10 = 15b      Také úžasná práce.

- Ludmila - 5 + 14 = 14b     Bodík dolů dávám jen proto, protože je na mě interiér sice krásný, ale až moc moderní.  Červenám se

- Fidgety - 4 + 10 = 14b     Také bodík dolů za pravidlo, jinak krásná stavba.
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2831
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obydlený bývalý maják   Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty01/11/21, 09:32 pm

Tak, vážené a vážení, konečně uzavřeme tuto soutěž, abychom se mohli plně věnovat něčemu jinému. Výsledné pořadí vypadá takto :

1. místo - Michaelas - 14,75 bodu,
2. místo - Kolikokoli + Hellohello - shodně 14,5 bodu,
3. místo - Ludmila - 14,0 bodu,
4. místo - Fidgety - 13,75 bodu.


Ač se této soutěže nezúčastnilo mnoho přispívajících, přesto se tu člověk mohl pokochat zajímavými dílky. Každá z nás soutěžících to pojala po svém. Myslím, že jsme si to docela užili, či spíše užily Mrkající A už pomalu, ale jistě připravuji pravidla pro 2. etapu soutěže Cesta časem, snad se tam zapojí více odvážných Chichichi
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obydlený bývalý maják   Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty02/11/21, 07:07 pm

Velká gratulace k zasloužené výhře, Michaelas Úsměv Láska  Tvůj maják je překrásný! Myslím, že když se budu chtít pokochat krásnýma fotkama, tak se vždycky vrátím sem do tématu Úsměv

Stejně tak gratuluji i ostatním, protože všechny majáky byly moc povedené, nemohla jsem se vynadívat a bylo to strašně složité hodnocení. Je zajímavé, jak každý maják byl úplně originální a měl svůj vlastní charakter. Byla to super soutěž a moc se mi líbila Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obydlený bývalý maják   Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty02/11/21, 07:18 pm

Jee, mockrát děkuji za první místo! Červenám se Láska Soutěž jsem si moc užila! Všechna díla byla úžasná a moc povedená Láska Za mě asi jedna z nejzábavnějších soutěží Andílek
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obydlený bývalý maják   Obydlený bývalý maják - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Obydlený bývalý maják
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: