Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Diskuse o nových soutěžích

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Co si postavíme příště?
Restaurace s tajnou hernou
50%
 50% [ 5 ]
Nemocnice
30%
 30% [ 3 ]
Vězení / policejní stanice
20%
 20% [ 2 ]
Radnice
0%
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 10

AutorZpráva
Lucisab
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 634

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   16/08/18, 11:36 pm

@Kajinka96 napsal:
@NekoMH napsal:
Návrh se mi zamlouvá. Půdorysy jsou opravdu zajímavé. - Jen stavění podle půdorysu tady už máme. Nechtělo by to nějak ozvláštnit. Třeba nám aspoň udat barvy. (aby zdi byly předem natřené) nebo naznačit místnost/dvě. Nebo Tak něco. Jako když staví James a Deligracy - při výzvě "dostav můj dům (či tak nějak). :) Většinou tedy jeden navrhne hrubou stavbu a druhý dovybavuje... Ale chápu že tady je to hodně složité když máme tři verze hry. :)

Asi jsem to špatně napsala, ale přesně jak píšeš, jde o to, že máš komplet takto rozvržený dům s místnostmi, ty ho jen nabarvíš, přidáš okna, dveře, a vybavíš nábytkem :)

Takhle to zní jako opravdu moc zajímavá výzva *THUMBS UP* ale jak už jsem kdysi psala, jsem pro každou špatnost (pokud je alespoň trochu v TS2 proveditelná Vysmátý ), takže si ráda postavím toto, ale i třeba některý z komunitních pozemků nebo jiných domků o kterých tu mluvila Kolikokoli Úsměv

Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   16/08/18, 11:39 pm

@Kajinka96 napsal:
@Kolikokoli napsal:
No, nezlobila bych se, kdybychom se teď pustili do nějakého toho upiriho sídla Úsměv. Případně dům v nějakém stylu: chata v horách, tropický... Nebo komunitní pozemek: obchod (nejvíc variabilní), kavárnu jsme měli, salon, tělocvična, koupaliště... Hlavně ne park, ty jsou nudný Vysmátý-D

Tak by se to mohlo zadat, že to musí být v určitém stylu, třeba právě pro upíří rodinu, na to by se hodil ten první půdorys když bych ho ještě trošku upravila a přidala sklepení taky s rozvržením :) jsem pro každou srandu :) asi bych ho i zmenšila, aby nebyl tedy tak velký a přidala třeba i druhé patro, zkusím to zítra nějak navrhnout, teď k večeru už se mi moc nechce a poslala bych další návrh, aby to tedy bylo obzvláštněné o nějaké téma + daný ten půdorys i s místnostmi :)

Určitě se budu těšit na tvoje další návrhy a jistě nejsem sama Mrkající
Návrat nahoru Goto down
NekoMH
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 51

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   16/08/18, 11:42 pm

Koukám že tady mezi tím co píšu padají velmi zajímavé návrhy. Až si říkám, že by to zase chtělo anketu. Protože netuším co bych chtěla stavět jako první! Láska Ale co mě zarazilo: @Kolikokoli co je nudného na parcích? Šokovaný
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 505

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   17/08/18, 08:57 am

@Kajinka96 napsal:
@Kolikokoli napsal:
No, nezlobila bych se, kdybychom se teď pustili do nějakého toho upiriho sídla Úsměv. Případně dům v nějakém stylu: chata v horách, tropický... Nebo komunitní pozemek: obchod (nejvíc variabilní), kavárnu jsme měli, salon, tělocvična, koupaliště... Hlavně ne park, ty jsou nudný Vysmátý-D

Tak by se to mohlo zadat, že to musí být v určitém stylu, třeba právě pro upíří rodinu, na to by se hodil ten první půdorys když bych ho ještě trošku upravila a přidala sklepení taky s rozvržením :) jsem pro každou srandu :) asi bych ho i zmenšila, aby nebyl tedy tak velký a přidala třeba i druhé patro, zkusím to zítra nějak navrhnout, teď k večeru už se mi moc nechce a poslala bych další návrh, aby to tedy bylo obzvláštněné o nějaké téma + daný ten půdorys i s místnostmi :)

Tak by se to mohlo zadat, že to musí být v určitém stylu, třeba právě pro upíří rodinu, na to by se hodil ten první půdorys když bych ho ještě trošku upravila a přidala sklepení taky s rozvržením :) jsem pro každou srandu :) asi bych ho i zmenšila, aby nebyl tedy tak velký a přidala třeba i druhé patro, zkusím to zítra nějak navrhnout, teď k večeru už se mi moc nechce a poslala bych další návrh, aby to tedy bylo obzvláštněné o nějaké téma + daný ten půdorys i s místnostmi :) [/quote]
Zase bych moc nekombinovala, protože pak je to docela velké omezení a všechny ty domky by vypadaly až moc podobně (stejný nábytek atd.). Ale stavba podle půdorysu a stavba nějakého tématického domku zvlášť, mi přijde lepší. Nevím

@NekoMH napsal:
Koukám že tady mezi tím co píšu padají velmi zajímavé návrhy. Až si říkám, že by to zase chtělo anketu. Protože netuším co bych chtěla stavět jako první! Láska Ale co mě zarazilo: @Kolikokoli co je nudného na parcích? Šokovaný

Parky jsou "nudné", protože to není skutečná stavební výzva. Prostě máš plac s fontánkou, kytkama, posezením, hračkama, budka na wc nebo gril a to je tak nějak vše. Nestavíš budovu. Nevybavuješ budovu. Nepřijde mi to soutěžní. Nevím
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Kajinka96
Stříbrný stavitel + šetřílek

Poèet pøíspìvkù : 42

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   17/08/18, 11:41 am

Tak, po zdejší diskuzi jsem se tedy pustila do nového návrhu domku tématicky pro upíří rodinu, použila jsem koncept mého jednopatrového domu, trošku ho zmenšila, upravila, přidala sklepení a patro, dala na větší pozemek kvůli zahradě, tentokrát jsem neohraničovala zahradu, myslím si že můžeme nechat volně jestli bude zahrada za domem, či před domem, aby trochu té volnosti bylo, protože mě zajímá jak to kdo pojme :) jak se vám zamlouvá nový návrh?
P.S: Schody v tom návrhu jsou pod sebou, dá se toho docílit tak, když se odstraní ta "zídka" která zaplňuje prostor pod schody, jsem si vědoma že ve dvojce ani trojce to nejde, respektive možná pomocí cheatu, ale schody nebudou funkční, ve čtyřce jsou, to mám ozkoušené, takže bych klidně povolila třeba nějaký tajný vstup třeba ze zahrady? Případně si je prostě umístit libovolně, tak aby se daly používat.

První patro

Druhé patro

Podzemí
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Kajinka96Tvorba/
Fidgety
Admin - Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 689

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   17/08/18, 12:33 pm

Jejda, tady se to rozjelo, ale tak to má být, však je to diskuze Mrkající K tomu půdorysu - domek na kraji džungle sice má zadaný půdorys, ale rozvržení místností, terasu, zahradu - to vše si může každý upravit po svém. Podle Kajinčina návrhu je však dána v podstatě přesné rozvržení domu.
Anketu se pokusím nahodit, jen pokud to bude trvat, tak mi tu prosím hoďte stručně návrhy, ať to nemusím vyzobávat Mrkající
EDIT - je tam!

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
NekoMH
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   17/08/18, 02:20 pm

@Kajinka96 Tý jo, tahle verze půdorysu se mi tuze líbí (asi ji použiji mimo soutěž, doufám že Tě to neurazí) :3

Jinak anketa je velmi náročná. Vybrat si mezi volností, upíry a horami je pro mě těžké. Ale asi jsem pro ty upíry (hlasovala jsem). Protože pro ně jsem slouho nic pořádného nestavěla. :)

Ještě mě napadlo, když nás tak baví půdorysy. Co udělat soutěž s předěláním bytu?
Návrat nahoru Goto down
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   17/08/18, 04:06 pm

Však je možné hlasovat pro více možností Mrkající A byt by byl taky zajímavá změna, jen je otázka, jak skloubit verze hry Aha

Návrat nahoru Goto down
Kajinka96

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   17/08/18, 05:24 pm

@NekoMH napsal:
@Kajinka96 Tý jo, tahle verze půdorysu se mi tuze líbí (asi ji použiji mimo soutěž, doufám že Tě to neurazí) :3

Jinak anketa je velmi náročná. Vybrat si mezi volností, upíry a horami je pro mě těžké. Ale asi jsem pro ty upíry (hlasovala jsem). Protože pro ně jsem slouho nic pořádného nestavěla. :)

Ještě mě napadlo, když nás tak baví půdorysy. Co udělat soutěž s předěláním bytu?

Určitě ne :) klidně si posluž :)
Návrat nahoru Goto down
NekoMH
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   17/08/18, 06:06 pm

@Fidgety Mám pocit že ve všech verzích jsou byty. Jsou dvě varianty, buď bychom si řekly o jaký rozměr bytu jde. Nebo bychom stavěly vlastní v těch střešních. (zadal by se zevnějšek, který bychom nemohly změnit a tím pádem bychom všechny vycházely ze stejného bytu) Jsem si jistá že ta možnost je i ve trojce. Ve dvojce mám jen takové tušení - už je to fakt dávno co jsem ji hrála. :)

@Kajinka96 Děkuju ^_^
Návrat nahoru Goto down
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   17/08/18, 07:21 pm

@NekoMH já to myslela hlavně tak, že nevím, jak se v které verzi hry dá měnit tvar bytu (posouvat zdi, okna apod.) a jestli se tak dá udělat stejný byt pro všechny verze hry.. Ale jestli dá, tak samozřejmě není problém Mrkající

Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   17/08/18, 08:01 pm

@Fidgety napsal:
@NekoMH já to myslela hlavně tak, že nevím, jak se v které verzi hry dá měnit tvar bytu (posouvat zdi, okna apod.) a jestli se tak dá udělat stejný byt pro všechny verze hry.. Ale jestli dá, tak samozřejmě není problém Mrkající

V TS2 je možné postavit vlastní bytovku, ale jde to jen s cheatem a to jsem nikdy nezkoušela Vysmátý jinak ve stávajících již hotových bytovkách nelze přestavovat zdi atd. (možná by to šlo opět s nějakým cheatem, ale do toho bych se asi nepouštěla, ptž některé cheaty by mohli rozhodit hru Nevím )

Samozřejmě vždycky jde postavit jen obyčejný domek jako bytovku, který by tak v originále nefungoval, takže pokud nebudeme dělat pokusy, tak se to dá vyřešit i takto Mrkající
Návrat nahoru Goto down
NekoMH
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   17/08/18, 09:26 pm

@Lucisab Tak bytovka je taky možnost (postavit dům s byty - byť by to tak nefungovalo - je pořádná výzva! Jen mě napadlo to ve dvojkách nebyl nějaký střešní byt co se dal předělat komplet, protože člověk vlastní patro? :)

Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   17/08/18, 09:52 pm

@NekoMH napsal:
@Lucisab Tak bytovka je taky možnost (postavit dům s byty - byť by to tak nefungovalo - je pořádná výzva! Jen mě napadlo to ve dvojkách nebyl nějaký střešní byt co se dal předělat komplet, protože člověk vlastní patro? :)

Nene, bohužel u všech bytů nejdou předělávat stěny, okna ani dveře Smutný sice tam jeden byt přes celé patro je, ale bohužel to stejně nejde, jediné co se dá měnit jsou podlahy a barvy stěn Smutný myslím, že v případě TS2 bych raději postavila tu "falešnou" bytovku, bylo by to snažší než vyhledávat cheaty, které by nezabugovaly hru Mrkající
Návrat nahoru Goto down
NekoMH
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   17/08/18, 09:58 pm

Chápu. A uznávám, že postavit celou bytovku by byla opravdu výzva, která by stála za to. :) Je to takové jiné než domky. A přesto ne úplně omezující jako jednotlivé byty. :) Takže: Dobrý nápad @Lucisab ! ^^
Návrat nahoru Goto down
Kajinka96

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   17/08/18, 10:46 pm

Nebo by se prostě ve dvojce postavil rozměr toho bytu na klasický pozemek, jen jako jeden byt a prostě by to bylo takto :) nebo by se vzhled bytů ve trojce a čtyřce přizpůsobil tvaru toho ve dvojce aby to bylo fér :) a šlo by to i bez cheatů

Nevím zda jsem to napsala šikovně, prostě pokud by se zadal přesný tvar bytu, ve dvojce by se to postavilo na pozemek jako dům, ale prostě byl by to byt, tam přeci ani tak nejde o zevnějšek, jako spíš o vnitřek, takže by to nebylo tak podstatné zda to zrovna je na bytovce nebo není :)
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

Poèet pøíspìvkù : 694

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   17/08/18, 11:08 pm

Tak v TS2 jde bytovka nebo činžák postavit docela dobře - na starém fóru jsem jich pár zveřejnila. Cheat se použije pouze před nastěhováním Simíka, což by vlastně nemuselo být potřeba. Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   17/08/18, 11:45 pm

No já původně myslela, že by se postavila jen vyšší budova s bytem ve výšce, který by byl vybavený, aby odpovídal i výhled z okna (např. by mi přišlo podivné kdybychom u střešního bytu koukali z okna rovnou na silnici Vysmátý ) samozřejmě celá bytovka by byla opravdu velká výzva, které bych se nebránila Mrkající je ale pravda, že by to bylo časově náročnější

Aha, Ludmi no jak už jsem říkala, vím, že to nějak jde, ale nikdy jsem to nezkoušela, takže jsem zase o něco moudřejší Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   18/08/18, 08:49 am

Já jsem taky kdysi stavěla nějaké bytovky v TS2, to fakt šlo celkem dobře Mrkající Spíš si nepamatuju, jak to bylo s byty ve trojkách, ty mě nikdy moc nechytly Pardon

Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan

Poèet pøíspìvkù : 310

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   18/08/18, 10:30 am

Paradni tipy na nove souteze. Úsměv Ja osobne jsem se priklonila k horske chate, ale asi bych se nebranila nejake te bytovce, rada se zas neceho zucastnim, pokud mi nebude stavkovat pocitac, v tech vedrech se mu nechce moc makat. SOS Zmatený
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
NekoMH
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   18/08/18, 10:16 pm

Ještě si dovolím připomenout. Už dřív tady @Hellohello mluvila o stavění omezené barevnými paletkami (byl tu uveden tento web: https://www.design-seeds.com/tag/currant/page/2/ ) A musím říci... wow, našla jsem u nich hromadu inspirace. A hromadu nápadů - barevné kombinace co jsem nezkusila ani v reálu natož v sims. Přijde mi škoda aby tento nápad zapadl. A kdyby se neujal soutěžně. Tak co takhle jen pro tu výzvu? :)

I kdyby ne, snad připomenutí nebude vadit. A Hellohello díky za inspiraci! Láska
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 561

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   21/08/18, 02:42 pm

@Neko - jsem moc ráda, že se ti stránka líbila Úsměv 

Bytovka je taky hezký nápad. V TS2 se stejně mění budova na bytovku až na úplný závěr, kdy je všechno hotovo. A ten cheat mi připadá bezpečný, nikdy mi nezničil hru a přehazovala jsem rezidenční pozemek na pozemek s byty několikrát za sebou. Jen by se vevnitř v bytě neměly používat takové ty obrubníky a ploty (hlavně tak, aby nevznikl uvnitř bytu uzavřený prostor), jinak ho hra nebude brát jako součást bytu. Ale klidně to můžeme udělat tak, že kdo nechce, ten cheat prostě nezadá, stejně to na samotnou soutěž nemá žádný vliv. A bude to budova s byty tak jako tak.

Co se týká bodování, moc se mi líbí ten systém 5 za pravidla + 10 za dojem, dává mnohem lepší prostor k hodnocení. 

A potom ještě jedna věc,  Sarah666 v soutěži psala o smíšeném bodování pro Sims2,3 i 4. Myslím si, že má pravdu. Na starém fóru jsem psala něco podobného. TS2 je dnes prostě už graficky zastaralá hra, i když má pořád ještě moc hezkou grafiku, ty domy prostě nikdy nemůžou působit stejně, jako ty postavené v trojce nebo čtyřce - tam má grafika úplně jiný nádech, je tam krásná krajina okolo, takže ať se člověk v TS2 bude snažit jak chce, nikdy takových efektů nedosáhne.

Osobně se vždycky snažím úplně oprostit od takového vnímání, snažím se nedělat rozdíly mezi hrami, když hodnotím domy v soutěžích, ale někdy to prostě nejde, dojmově mě často víc zaujmou ty čtyřkové domy. A nejhorší je, že to tak prostě cítím, když rozdávám body, tak nakonec ode mě čtyřkové domy dostanou mnohem více bodů, než ty dvojkové. Pak mi to připadá strašně nefér vůči ostatním, co stavěli v TS2, připadá mi, že je nehodnotím fér, protože ta grafika je prostě nesrovnatelná. Neříkám to kvůli svému hodnocení, o to mi vůbec nejde - nechci, aby si to někdo vyložil jinak, než to myslím. Sama stavím čistě kvůli tomu, že mě to baví. A ty soutěže tady na fóru mají vždy super téma.

Ale jde jen o můj osobní pocit při hodnocení. Nepřipadá mi, že to srovnání domů z TS2, 3, 4 je úplně fér, protože ta krajina a celkový dojem mě ovlivňuje víc, než bych chtěla a než se snažím připustit. A to si to snažím fakt aktivně uvědomovat, ale i tak mi to nedá.
Možná mi na tom záleží právě proto, že sama stavím v TS2 a vidím to z té druhé (zastaralejší) strany a cítím ten rozdíl mezi grafikou hodně markantně, když si prohlížím při hodnocení vaše domky.

Možná by stálo za to domy při hodnocení rozdělit na kategorie podle hry, ve které člověk stavěl a hodnotit je zvlášť. Co myslíte vy?
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201 Online
Kolikokoli
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 505

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   21/08/18, 03:12 pm

Hellohello, ano, rozdíl je, ale spíš je to rozdíl v tom, jak mnozí staví. Můžeš vidět, že většinou lidi, kteří staví v TS2 staví "krychle", mají velké místnosti s málo nábytkem, případně kombinují (překombinovávají) barvy, styly atd. Což mi přijde, že u TS4 z nějakého důvodu hráči dělají mnohem méně častěji a ty domy mají členitější atd.
Třeba u tvých staveb jde krásně vidět, že i v TS2 jde stavět krásné členité domy, zajímavě vybavené atd. A nejsi sama, hodně lidí tu staví hezké TS2 domky. Takže bych neřekla, že je to přímo tou hrou samotnou. Nevím I když možná - "škaredý" domek postavený v TS2 vypadá hůř než "škaredý" domek postavený v TS4. To je asi pravda Nevím . Já se snažím hodnotit podle použitého materiálu, barev, vybavenosti, členitosti, jestli je tam hodně alfa CC (které moc nemusím) atd., ne podle toho jestli je to TS2 nebo 4.

Ale napadlo mě tady udělat nějakou minisoutěž pro lidi, kteří mají 2 (nebo více) verzí hry, aby stavěli v té verzi, na kterou nejsou zvyklí Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Lucisab
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   21/08/18, 05:41 pm

V některých bodech musím zcela souhlasit s Hellohello, je fakt, že grafika TS2 je někde úplně jinde než grafika v TS4... ta krajina kolem je nesrovnatelná Smutný a i mě někdy dělá potíže ty domky řádně ohodnotit, sice je pravda, že to dělám podobně jako Kolikokoli, s tím, že díky tomu, že vím co TS2 umí, boduji i podle toho... prostě se nezabývám krajinou, ale řeším barevné schéma a zaplněnost v domku a celkový dojem... asi by nebylo rozdělené hodnocení špatné, ale zase si říkám, aby pak v tom nebyl guláš Nevím ale je to také jen můj názor, tak uvidíme, jak se ozvou ještě ostatní Nevím

Jinak díky Hellohello za objasnění Mrkající je pravda, že jsem bytovku v TS2 stavěla a měla jsem chuť ten cheat vyzkoušet, ale nakonec k tomu nedošlo, ptž jsem ty byty tak důkladně vybavila, že se mi hra zasekla a bylo po všem Vysmátý ani jsem ho nestačila zadat Vysmátý takže jsem to pak už nezkoušela Vysmátý

Jinak ta minisoutěž zní dobře Mrkající ale ta by se musela konat beze mě, protože moje pc nesnáší samotné TS2 natož, aby se nedej bože měl zpřátelit s TS3 nebo TS4 Vysmátý to už by se mnou definitivně rozvázal pracovní poměr Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
NekoMH
Simpařan
Simpařan

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   21/08/18, 06:11 pm

@Hellohello v tomto s tebou musím trochu nesouhlasit. Ano ty hry jsou jiné. Ale nemyslím si, že by TS2 mělo být hodnoceno zvlášť. Ono každá verze má své klady a zápory. A když se přepínám mezi čtyřkami a trojkami vidím ten rozdíl velmi dobře. Hodnotit by se tedy musela každá verze hry zvlášť. Což mi ale nepřijde ani přehledné ale ani... jak to říct. No prostě mi to nesedí k tomuto foru.
Přijde mi, že si tady právě mohou konečně hráči všech verzí porovnat nejen skill, ale i se přátelsky pobavit. Většinou je to oddělené a tábory spolu mají hodně sporů. Upřímně bych nerada, aby se oddělování dělo i zde. :/

Osobně hodnotím domečky stejně. A jsem si jistá že i v TS2 se dají stavět super domy (pokud víš, kde kompletní dvojku sehnat, jdu do toho :D ). :) Navíc když mi dům něčím nesedí tak je úplně jedno jaká je to verze hry. :) Je to prostě o tom domu, případně hráči.

@Kolikokoli Nevím jestli by to prošlo. Protože v první řadě jsou ty sims docela drahá sranda. :) A né každý si hru chce nebo umí stáhnout jen aby to zkusil. Navíc mnohé počítače TS3 prostě špatně snáší. Ta TS4 je v tomhle sice lepší - zvládají ji celekm v klidu i slabá PC. Ale to její stahování je ještě složitejší. :/
Pokud tady ale je nás hráčů, s více verzemi, víc jsem pro. Jen nevím kolik takových bláznů se najde. :)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   

Návrat nahoru Goto down

Diskuse o nových soutěžích
Strana 7 z 11Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: