Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Diskuse o nových soutěžích

Goto down 
+10
NekoMH
Janika31
soarka
Kolikokoli
Shina
Ludmila
Fidgety
Lucisab
Věrka Veverka
Hellohello
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 20 ... 28  Next

Co si postavíme příště?
- místo pro festivaly (oslava vinobraní/konce léta)
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Vote_lcap6%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
- podzimní farma nebo domek (popř. s malou Halloweenskou výzdobou)
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Vote_lcap41%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Vote_rcap
 41% [ 7 ]
- domek v japonském stylu
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Vote_lcap12%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Vote_rcap
 12% [ 2 ]
- mešita
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Vote_lcap6%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
- dům pro upíry
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Vote_lcap12%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Vote_rcap
 12% [ 2 ]
- dům z budoucnosti
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Vote_lcap23%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Vote_rcap
 23% [ 4 ]
Celkem hlasů : 17
 
Poll closed

AutorZpráva
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty23/02/19, 06:45 pm

Klobásy na stropě Válím se smíchy Válím se smíchy jsem všemi deseti za! *BRAVO* Vysmátý myslím, že by to byla moc zajímavá výzva Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty23/02/19, 08:31 pm

Právě proto, že by téma bylo libovolné, tak bych to spíš viděla jen na výzvu - jen ještě nevím, zda stavět dům nebo něco komunitního Aha
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty08/03/19, 09:01 pm

Při brouzdání po netu jsem náhodou narazila na tenhle článek:
http://www.dumazahrada.cz/stavba-rekonstrukce/architektura/2012/11/16/katalog-blaznive-architektury/

Ty krásně praštěné budovy mě hodně pobavily, částečně i inspirovaly, ale soutěžit by se v podobném duchu asi nedalo, že ? Chichichi
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty11/03/19, 06:26 pm

No bylo by to pořádně zajímavé Vysmátý hlavně tedy ta budova, jak vypadá jako zmuchlaný kapesník či co Chichichi Chichichi

Jinak některé stavby by byly určitě hodně složité a možná i neproveditelné, ale bylo by zajímavé jak by se s tím každý popral Mrkající
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty11/03/19, 08:51 pm

Tak mě hlavně inspiroval ten stromový patrový dům, co vypadá jako z perníku, a dům podnikatelky Ruth Handler, mámy Barbie - oba dva by se snad daly nějak spáchat v jakékoliv hře Úsměv . A dnes jsem ještě narazila na tohle :
https://www.novinky.cz/bydleni/tipy-a-trendy/499023-netradicne-pojaty-dum-pripomina-jahodu-uprostred-zeleneho-zahonu.html
Jsem magor jenom já, nebo se to líbí ještě někomu jinému ? Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty11/03/19, 09:17 pm

Tak to je opravdu zvláštně výrazný domek Úsměv je pravda, že mám raději trochu jiný stavební styl Úsměv ale je to docela zajímavý nápad Úsměv hezky to kontrastuje s okolím a lidé kteří v tom domku bydlí se nebudou muset bát, že by návštěva jejich dům přehlédla Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty19/03/19, 09:35 pm

Zítra máme první jarní den, o víkendu nejen Irové slavili svátek svatého Patrika, co takhle si na chvilku odpočinout od velkých staveb a zkusit zase něco malého, jarního, zeleného ? Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty19/03/19, 09:46 pm

Jsem určitě pro *THUMBS UP* už mi úplně chybí nějaké malé obyčejné domečky Andílek Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty20/03/19, 05:14 am

Nádhera Úsměv tohle je přesně to, co bych si přála. A přesně souhlasím s Lucisab Úsměv chce to opravdu něco malého Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty24/03/19, 10:38 am

Dovolila jsem si založit novou diskusi na téma "stavební inspirace", a to zde :
https://thesims234.forumczech.com/t114-stavebni-inspirace

Mrkněte se tam, jak budete mít chvilku, a podělte se o své názory s ostatními Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty31/03/19, 09:30 pm

Než se odhodláme stavět dům Justina Biebera nebo další církevní stavbu, doporučuji vaší pozornosti novou soutěž "Starťák v jarní zeleni" Mrkající

https://thesims234.forumczech.com/t115-soutez-startak-v-jarni-zeleni
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty23/04/19, 09:40 am

Zdravím, chci se jen zeptat. Nemohly by stavební výzvy bývat trochu častěji prosím? :)
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty23/04/19, 10:51 am

Ahoj, stavební výzvu si můžeš založit i sama :) Nebo klidně může někdo něco vymyslet, jelikož se nehodnotí, tak si můžeš vymyslet pravidla jaká jenom chceš a navíc můžeš přispět i do těch výzev, které už probíhají (a že jich máme :) ). Zrovna teď frčí výzva od Lucisab :)
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty23/04/19, 11:11 am

Já se právě moc nevyznám, jak to tady chodí :/ jenom se docela často nudím, tak bych více výzev uvítala :D
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty23/04/19, 06:53 pm

Tak pro inspiraci si stačí projít zadání starších soutěží v sekci Stavební soutěže - v každém tématu je hned na začátku první strany.. I když jsou soutěže uzavřené, můžeš se svými výtvory pochlubit ve svém vlastním tématu, které si založíš v sekci "Vlastní domky" pod verzí hry, kterou hraješ (pokud bys potřebovala poradit, jak na to, napiš mi klidně soukromou zprávu, např. přes tlačítko "pm" dole v příspěvku).
Nebo jak píše Kolikokoli, je tu sekce Stavební inspirace a výzvy, která je otevřená pořád - podobně jako u soutěží má každá výzva své téma se zadáním, stačí si vybrat, co tě zaujme Mrkající Myslím, že kdybys to brala postupně, máš na chvilku vystaráno Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty23/04/19, 08:23 pm

Když už se tu tak diskutuje, mám taky dotaz - co si dáme po soutěži s jarním starťákem, která se právě hodnotí ? Ten dům Justina Biebera nebo další církevní stavbu, třeba synagogu ?
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty23/04/19, 08:54 pm

Mně by se líbil nějaký psí park, museum, lázně nebo něco takového Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty25/04/19, 05:15 pm

Ludmila napsal:
Když už se tu tak diskutuje, mám taky dotaz - co si dáme po soutěži s jarním starťákem, která se právě hodnotí ? Ten dům Justina Biebera nebo další církevní stavbu, třeba synagogu ?

Mě by se líbil třeba ten dům Justina Biebera Úsměv ať si zase vyzkoušíme něco pořádného k bydlení Úsměv a nebo bychom mohli spustit soutěže obě (i když je pravda, že by to asi bylo dost náročné dohromady Zmatený ) každopádně si ráda postavím obojí Mrkající


Michaelas, to jsou také dobré nápady na soutěže Mrkající určitě bychom od tebe i rádi něco viděli Mrkající a nemusíš se vůbec obávat našich komentářů, myslím, že jsme tady všichni moc hodní lidé a nikoho tady neshodíme Mrkající naopak, rádi uvidíme co dokážeš pěkného stvořit ze zadání Mrkající
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty25/04/19, 05:35 pm

Já si stavím vlastně všechny světy podle sebe, tak vybírám témata staveb, která mi ještě chybí a právě restaurací a lázní není nikdy dost Úsměv a i je to navíc zábava stavět :-D Každopádně dům Justina Biebra nebo Synagoga jsou taky fajn témata Úsměv A pokud by tedy byl zájem o témata typu restaurace, lázně, atp., tak ráda něco vymyslím Andílek
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty25/04/19, 06:03 pm

Michaelas napsal:
Já si stavím vlastně všechny světy podle sebe, tak vybírám témata staveb, která mi ještě chybí a právě restaurací a lázní není nikdy dost Úsměv  a i je to navíc zábava stavět :-D Každopádně dům Justina Biebra nebo Synagoga jsou taky fajn témata Úsměv  A pokud by tedy byl zájem o témata typu restaurace, lázně, atp., tak ráda něco vymyslím Andílek

Určitě od tebe rádi uvidíme nějakou zajímavou soutěž Úsměv a je fakt, že restauraci jsme už opravdu dlouho nestavěli Vysmátý každopádně výzvu si můžeš založit hned, tam prakticky žádná pravidla nejsou Mrkající ale uvidíš jak budou reagovat ostatní Mrkající
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty25/04/19, 06:05 pm

Právě by to chtělo nějakou anketu, jde to tady nějak udělat? :) Že bych zkusila vymyslet více témat, třeba 5, a co by mělo nejvíce hlasů tak bych domyslela detaily :)
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty25/04/19, 06:33 pm

Michaelas napsal:
Právě by to chtělo nějakou anketu, jde to tady nějak udělat? :) Že bych zkusila vymyslet více témat, třeba 5, a co by mělo nejvíce hlasů tak bych domyslela detaily :)

Hlasování nebo anketu tady lze udělat, ale mohou ji zřídit jen admini. Zatím počkej jak zareagují ostatní, určitě se tady brzy někdo další ozve Mrkající každopádně jsem zvědavá, co by jsi vymyslela Úsměv



Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty25/04/19, 07:20 pm

Nějaká taková soutěž by se mi taky líbila Úsměv  restaurace a podobné pozemky jsou praktické, ve hře se využijí.
Ale jsem i pro ten dům toho Justina, samozřejmě i pro synagogu - myslela jsem, že mě ty náboženské stavby až tak bavit nebudou, ale opak se ukázal být pravdou, naopak mě obě soutěže hrozně moc bavily.
Jsem pro to, aby žádný návrh nezapadl a ať si dáme všechny jeden po druhém (tedy podle toho, jaký bude zájem) Mrkající   Vzpomínám si, jak na zeleném fóru jsme si vždycky odhlasovali soutěž a ty ostatní návrhy pak už padly a byla to hrozná škoda. Je dobré mít tolik námětů do budoucna Úsměv

EDIT: @Michaelas  btw. vítej zpátky na fóru! Vzpomínám si, že jsi navrhovala před časem i restauraci ve stylu 50. let, to by mohlo být taky super, ten nápad se mi líbil.  Nechceš si tu na fóru založit téma a ukázat některé své stavby?  Mrkající


Naposledy upravil Hellohello dne 25/04/19, 07:24 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty25/04/19, 07:23 pm

Taky myslím, že by žádný návrh neměl padnout na úkor druhého, jen je dát postupně Úsměv mě by klidně i vyhovovalo kdyby probíhalo více soutěží zároveň, klidně všechny tři zatím tady padlé Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty25/04/19, 07:26 pm

Jednu dobu to tak bylo a probíhalo více soutěží. Ale ty soutěže pak musí trvat delší dobu, ať se to stihne postavit. Bylo to dost náročné stihnout to všechno, ale líbilo se mi na tom to, že toho bylo víc a mohli jsme začít rovnou stavět do další soutěže Úsměv Už se těším na další soutěž, ať už to bude cokoliv Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sponsored content





Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 13 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Diskuse o nových soutěžích
Návrat nahoru 
Strana 13 z 28Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 20 ... 28  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: