Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share

Diskuse o nových soutěžích

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next
AutorZpráva
Ludmila
Admin - Bronzový simík stavitel
Ludmila

Poèet pøíspìvkù : 1217

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 15 Empty03/05/19, 09:37 pm

Vydržte, prosím, už jsem poslala Fidgety návrh pravidel, asi nám to chvilku potrvá Mrkající
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka

Poèet pøíspìvkù : 345

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 15 Empty04/05/19, 07:23 am

Ja mam s velkymi stavbami problem, nevim cim je zaplnit abych je vice zutulnila a nevypadalo to tam jako uprostred rekontrukce Nene jsem zvedava co Ludmila vymysli Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan
Kolikokoli

Poèet pøíspìvkù : 696

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 15 Empty04/05/19, 02:09 pm

Ještě k Bieberovi - tenhle jeho dům je taky hodně dobrý, myslím, že se do něj taky pustím :)

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 15 Maxresdefault
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 899

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 15 Empty05/05/19, 07:34 pm

Já se moc omlouvám, ale přes mobil jsem se na fórum vůbec nedostala Smutný Vrátili jsme se dnes odpoledne, a myslím, že dnes trumfnu i dcerku v tom, kdo dřív usne (sotva vidím na písmenka). Ale zítra po obědě si dávám za cíl si vše pročíst Mrkající

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Michaelas
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Michaelas

Poèet pøíspìvkù : 95

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 15 Empty09/05/19, 08:46 am

Ahojte Úsměv vím, že teď začala jedna soutěž, ale tak jsem dostala chuť postavit si pořádný upírský viktoriánský domek. Pořádně přezdobený a kýčovitý Vysmátý tak se vás jen chci zeptat, jestli by se vám to nelíbilo jako další případné téma nějaké soutěže? Úsměv Andílek
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan
Hellohello

Poèet pøíspìvkù : 1076

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 15 Empty09/05/19, 09:42 am

@Kolikokoli - na tenhle dům v tvém podání se moc těším! Úsměv Velká sídla (stejně jako menší domy) ovládáš úplně dokonale Úsměv

@Michaelas - to je taky zajímavý nápad. Klidně bych si takovou soutěž dala. Ale stejně tak i ostatní nápady, které máme v hlasování.
Sice se nejlíp hodí na sychravé podzimní období kolem Halloweenu, ale proč ne Mrkající Nic takového (když nepočítám čarodějnice) jsem vlastně nestavěla. A viktoriánský styl jsem taky moc nezkoušela. Bylo by to super.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 15 Empty09/05/19, 12:33 pm

Určitě můžeme upírské sídlo zařadit do pořadí, pokud se ozve více zájemců. Zatím bych se ale držela hlasování, když bylo tak vyrovnané a během pár dnů můžeme spustit druhou soutěž - restauraci nebo synagogu. Restauraci navrhovala @Michaelas - posílala jsi už Ludmile nějaký návrh pravidel?

Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 1190

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 15 Empty09/05/19, 06:16 pm

@Michaelas napsal:
Ahojte  Úsměv  vím, že teď začala jedna soutěž, ale tak jsem dostala chuť postavit si pořádný upírský viktoriánský domek. Pořádně přezdobený a kýčovitý Vysmátý tak se vás jen chci zeptat, jestli by se vám to nelíbilo jako další případné téma nějaké soutěže? Úsměv Andílek

Myslím, že upíří viktoriánský domek je moc zajímavý nápad Mrkající ale souhlasím s Fidgety, že už tady máme opravdu horu nápadů (ne snad že by to bylo zle, spíše naopak, aspoň se máme na co těšit Úsměv ) takže bych ho zařadila do dalších možných a pokračovala bych v nadhozeném seznamu Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka

Poèet pøíspìvkù : 345

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 15 Empty09/05/19, 06:25 pm

Juuu upiri kycovity dum bych si klidne postavila. Hned jak na nej tady bude cas, budu se urcite tesit Jupííí
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 15 Empty09/05/19, 10:02 pm

Tahle tématika mě poněkud míjí, to bych přenechala vám ostatním ... Červenám se
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan
Kolikokoli

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 15 Empty10/05/19, 06:48 am

Já bych se toho klidně ujala, dokonce mě napadá jak by to mohlo přesně znít, ta pravidla. Upírské lore mám jako koníček Úsměv.
Teď se těším na všechny ty Biebery Úsměv. Dvě soutěže najednou jsou supr, ale dala bych raději soutěž ve velkém domě + něco malého. Ne dvě velkolepé stavby najednou. To by asi bylo náročné časově pro dost lidí.
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Michaelas

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 15 Empty10/05/19, 08:29 am

Zatím jsem žádná pravidla neposílala, ale něco vymyslím Andílek Souhlasím, že teď máme témat až až, ale jen jsem to chtěla zmínit, že třeba do budoucna Úsměv Já osobně mám ráda tenhle typ staveb, kde je toho moc Láska
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Michaelas

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 15 Empty27/05/19, 02:34 pm

Zdravíčko, ano zase já a zase píši nápad na soutěž Válím se smíchy Vím, že toho máme až až těch nápadů, ale když mě něco napadne, chci to tady zmínit, kdyby to někoho zaujalo Andílek V práci, když jsem jen tak postávala a zírala do blba, tak jsem přemýšlela nad tím, že by mohlo být fajn postavit apartmán "přátel" (seriál přátelé-f.r.i.e.n.d.s.). Je dosti barevný a útulný a pro milovníky seriálu to může být fajn Láska Pak taky skloubení našeho reálného života a sims- každý by postavil svůj vlastní domeček nebo byt kde žije. Nebo taky svůj dům snů Úsměv Toť vše! Vysmátý Pěkný den všem Láska
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

Poèet pøíspìvkù : 594

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 15 Empty27/05/19, 07:55 pm

Musím říct, že nápad s interiérem FRIENDS se mi líbí!..:) Do toho bych určitě šla.
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 1190

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 15 Empty27/05/19, 08:13 pm

Taky se mi moc líbí nápad s Přáteli! Jejich byteček byl vždycky tak zajímavě barevný Úsměv jinak co se týká místa, kde žijeme... no ten můj prťavý byteček by se snad ani nedal postavit Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Michaelas

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 15 Empty27/05/19, 08:37 pm

Chápu Vysmátý Já bydlím s rodiči, takže bych stavěla jejich dům Vysmátý Ti přátelé se mi taky líbí více a čučím na ně každý den, takže bych to měla zvládnout *YES*
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 15 Empty27/05/19, 10:01 pm

Tak seriál Přátelé už jsem dlouho neviděla, že bych se po letech zase mrkla ? Náš dům snů už jsme kdysi stavěli na starém fóru, moc se to tehdy, tuším, neujalo Nevím Ale proč to nezkusit znovu, že ano ?
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 15 Empty03/06/19, 07:59 am

Zatím jsme spustili soutěž Restaurace s tajnou hernou , ale pomalu můžeme přemýšlet, co dalšího zařadíme do pořadí - zbývají nám ještě církevní stavby, ale jinak je ring volný Mrkající

Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666

Poèet pøíspìvkù : 151

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 15 Empty12/06/19, 02:33 pm

Tak ja by som uvítala asi aj tú synagógu ako ďalšie, upírsky viktoránsky by bol super-to mám rada. Friends som nevidela už asi 15 rokov a keď to teraz náhodou niekde zazriem, hneď prepnem, ale čo si pamätám, žiadna sláva :) Teda ja si pamätám gauč, trochu kuchyňu a to TV kreslo Vysmátý
Mne sa páči aj dom zo seriálu Čarodejky https://sk.wikipedia.org/wiki/%C4%8Carodejnice_(seri%C3%A1l)#/media/S%C3%BAbor:Charmed_(maison_de_tournage)_par_Lunon.JPG
Ešte mi napadlo spraviť trebars zo Psycha dom alebo iný, teraz som pozerala film Proroctví s N. Cageom a tam bol tiež pekný dom, možno bol aj ine. Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Michaelas

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 15 Empty12/06/19, 02:51 pm

Mně se líbí ten upírský domek a celkově by se mi líbilo stavět něco netradičního, při čem použiji věci, které tak často a běžně nepoužívám Úsměv Nebo možná, když už se blíží nový dodatek, tak využít času na přípravu a postavit nějaký parádní plážový domek s terasou, mořskými prvky a celkově takový letní vzdušný baráček Láska (přirozeně by se nějaké věci pozměnily až by byl datadisk a nový nábytek)
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Zlatý simík stavitel
Zlatý simík stavitel
Michaelas

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 15 Empty16/06/19, 05:19 pm

Ahojte, nedáme si zase anketu s 5 nejlepšími nápady na soutěž? Konec další soutěže se blíží a bylo by fajn mít už něco v záloze Andílek
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 15 Empty16/06/19, 07:45 pm

Anketu nahodit, co jsem to tu tak procházela, padla tato témata:
  • Církevní stavby - synagoga
  • Upírské sídlo
  • Přátelé - byt Moniky a Rachel
  • Dům/byt, kde žijeme
  • Plážový domek
Pokud jsem něco přehlédla, klidně mě opravte  Červenám se  S tím, že synagoga si vedla dobře již v předchozí anketě, tak nevím, jestli s ní nezačít. Ale záleží na vás, já mám obavu, že stavění fakt teď (aspoň chvíli) nedám Smutný, takže do toho nechci kecat Pohoda

Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simpařan
Simpařan
Kolikokoli

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 15 Empty16/06/19, 08:02 pm

Za sebe bych teď na léto dávala nějaké jednodušší (menší) stavby a velká sídla (případně tu synagogu) až budou mít všichni dost času na stavění :)
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666

Poèet pøíspìvkù : 151

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 15 Empty17/06/19, 12:23 am

Ja mám čas stavať aj niečo väčšie, neviem, čo malé by sme stavali, teraz sme mali starťák. Ja by som možno dala niečo letné a na dlhšie obdobie-kto ako bude mať čas robiť a potom by sa dali oficiálne z ankety?
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simpařan
Simpařan
Hellohello

Poèet pøíspìvkù : 1076

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 15 Empty17/06/19, 04:35 am

Plážový domek by se teď rozhodně hodil Úsměv
Přidávám se ke Koli - ten Justinův dům mě odboural, toho času na stavění není tolik, kolik bych chtěla - navíc je léto, takže tu trochu strašně vzácného volného času je potřeba strávit i jinde, než u počítače. Mít tak prázdniny, jak to bývalo ve škole, to by se mi líbilo Láska
Za mě tedy spíš nějaký menší plážový dům by byl ideální, ale přizpůsobím se.
Ostatní možnosti se mi taky líbí (upírské sídlo se mi víc hodí na sychravé podzimní období, ale proč ne), kromě plážového domku u mě vede synagoga, na tu stavbu jsem moc zvědavá, jak to půjde postavit. Asi to bude chtít postahovat nějaké předměty. Klidně můžeme nechat běžet třeba 2 soutěže paralelně na delší dobu a snad to nějak půjde dát dohromady.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 15 Empty

Návrat nahoru Goto down

Diskuse o nových soutěžích
Strana 15 z 18Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: