Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Diskuse o nových soutěžích

Goto down 
+10
NekoMH
Janika31
soarka
Kolikokoli
Shina
Ludmila
Fidgety
Lucisab
Věrka Veverka
Hellohello
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 28  Next

Co si postavíme příště?
- místo pro festivaly (oslava vinobraní/konce léta)
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Vote_lcap6%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
- podzimní farma nebo domek (popř. s malou Halloweenskou výzdobou)
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Vote_lcap41%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Vote_rcap
 41% [ 7 ]
- domek v japonském stylu
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Vote_lcap12%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Vote_rcap
 12% [ 2 ]
- mešita
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Vote_lcap6%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
- dům pro upíry
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Vote_lcap12%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Vote_rcap
 12% [ 2 ]
- dům z budoucnosti
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Vote_lcap23%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Vote_rcap
 23% [ 4 ]
Celkem hlasů : 17
 
Poll closed

AutorZpráva
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty29/06/19, 09:31 am

Ludmi skvělé nápady! Spousta z nich mě ani nenapadla Šokovaný Už teď se pustím jen tak soukromě do nějakých, láká mě opravdu vše Andílek Láska
Návrat nahoru Goto down
Sarah666
Simpařan
Simpařan
Sarah666


Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 11. 02. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty30/06/19, 12:31 am

Lucisab- je to trochu mimo témy- ale koľko sa ti načítavajú Simsovia? Mne tak 1-1,5 hod. To zapnem tak, že idem niečo pozerať, robiť, piť kávu a zatiaľ nech štartujú. :D
Ludmila- to načítavanie je fakt na prášky, ale zase tých možností, čo potom pri stavbe je...
Ale inak fajn témy aj od teba. To by chcelo asi iba súťaže robiť a nechodiť nikam, nerobiť nič doma atď. Andílek Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty30/06/19, 10:38 am

Holky, to si děláte srandu, 1-1,5 hodiny načítání? Nemáte třeba nějakou špatnou grafickou kartu, RAMky nebo procesor? Šokovaný To jste dobré, že to takto dáváte, já soptím, když se mi Sims načítá víc jak minutu Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty30/06/19, 01:43 pm

Plno parádních nápadů děvčata! Láska *THUMBS UP*

Jinak to načítá, to je síla. Mě se teda taky načítají déle, ale ne tolik. Je fakt, že jsem hodně omezila downloady, protože v minulosti jsem to měla podobně a to bylo teda něco. Ďáblík
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty30/06/19, 10:25 pm

Sarah, mě se načítají tak cca 40-45 minut, takže jsem na tom oproti tobě o dost lépe Vysmátý každopádně musím už brzy uklidit ve složce downloadů... průběžně se to sice snažím řešit... ale to bych nesměla mít skoro u všeho fotku... a pak si vždy říkám... tenhle stolek by se ještě mohl hodit... tahle blůzka není tak špatná... Červenám se je to holt složité Vysmátý

Jinak Koli, to mi povídej... teď když jsem okusila jak rychle se načítá TS4, tak mám občas pocit, že u načítající obrazovky TS2 usnu Vysmátý naštěstí je ale doma vždy co dělat, takže se nějak zabavím Vysmátý

Janiko, já už snad taky brzy budu mít o něco lehčí hru Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty04/07/19, 03:05 pm

Zdravím, chci se zeptat, nebylo by možné už započat další soutěž? Vím, že se teprve hodnotí poslední, ale jsem tento týden doma a mám celé dny volné a ráda bych je využila, neustále se nudím Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty04/07/19, 03:59 pm

Ludmila slíbila promyslet pravidla na synagogu, jinak tomu nic víc nebrání Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty04/07/19, 04:25 pm

Super, děkuji Láska Láska
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty04/07/19, 10:27 pm

Jo, jo, promýšlím, promýšlím, až se mi kouří z hlavy, zítra, nejpozději v sobotu to tady, doufám, bude Píšu
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty06/07/19, 04:00 pm

Tak pro všechny nedočkavé hlásím, že jsem Fidgety poslala návrh nové soutěže, ale zdá se mi to poněkud lehké, asi k tomu ještě něco přidám Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty06/07/19, 04:22 pm

Výborně, čekám na to jako na smilování Vysmátý poslední dva dny z dovolené, tak chci ještě něco stihnout Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty06/07/19, 09:59 pm

Poslušně hlásím, že nová soutěž je vyhlášena ! Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty14/07/19, 07:56 am

Tak mě napadlo, když jsou teď všude ty festivaly, nechtěli byste si postavit nějaký festivalový areál? S pódiem, stánky, karaoke, stany, tanečním parketem, výzdobou.. takové letní zábavní místo Andílek
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty14/07/19, 08:58 pm

Přiznám se, že napřed se mi to moc nezamlouvalo, ale cestou od přítele jsem tak trochu popřemýšlela, a nakonec proč ne ? Dokonce by se to dalo spojit i s jedním dalším tématem, nad kterým dumám. Dáme si tedy po synagoze něco takového nebo napřed něco menšího a tohle na dalším místě v pořadí ?
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty15/07/19, 01:21 pm

Rozhodně je to moc zajímavý nápad, něco takového jsme tu snad ještě nikdy neměli Úsměv mohlo by to být zajímavé Úsměv možná bych dala nejdříve něco menšího a pak hned toto, nebo to dát v závěsu s něčím menším Mrkající samozřejmě se opět přidám k většině Úsměv a už dopředu jsem zvědavá co tě napadlo, Ludmi Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty21/07/19, 10:46 am

To je moc zajímavý nápad, nic takového tu ještě nebylo Úsměv určitě se hodí k této době a byla by zábava si něco takového postavit, můžeme i spustit více soutěží naráz (třeba něco menšího a zároveň i toto) a dát na to vše delší dobu, ať to můžeme skloubit s dovolenými a volným časem
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty21/07/19, 10:48 am

Taky bych klidně spustila více soutěží naráz a klidně na dva/tři měsíce Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty21/07/19, 08:58 pm

Klídek, nedočkavé dámy, něco už mám vymyšlené, jen jsem to plánovala "pustit ven", až se objeví nějaký ten příspěvek v soutěži se synagogami. Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty22/07/19, 05:22 pm

@Ludmila, myslím, že bychom to klidně mohli "pustit ven" i hned - když někdo bude mít blok se synagogou, může se zaměřit na druhou soutěž a naopak Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty22/07/19, 09:04 pm

Tak jste mě ukecaly, děvuchy milé, právě jsem Fidgety poslala návrh pravidel nové soutěže Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty25/07/19, 09:18 pm

Ludmila napsal:
Tak jste mě ukecaly, děvuchy milé, právě jsem Fidgety poslala návrh pravidel nové soutěže Mrkající

Páni, tak to už jsem moc zvědavá Jupííí moc se těším na tvoje nápady Láska
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty26/07/19, 09:56 pm

Dovoluji si upozornit, že je vyhlášena nová soutěž s poměrně lehkými pravidly, třeba pro ty, co si netroufají na synagogu nebo nemají tolik času Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty27/07/19, 07:06 am

Moc krásná soutěž! Perfektně sedí k létu Úsměv už se moc těším, stejně jako na synagogu - do ní se určitě taky pustím, jen co vyjde čas.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 09. 06. 18
Age : 26
Location : Uherské Hradiště

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty27/07/19, 09:27 am

Paráda, hned se na to vrhnu Láska
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty29/07/19, 06:39 pm

Popravdě i já se na plážový domek moc těším Úsměv je pravda, že už jsem začala budovat svoji synagogu... zatím se mi ale moje dílko moc nelíbí, takže uvidíme jak to dopadne Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Sponsored content





Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 17 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Diskuse o nových soutěžích
Návrat nahoru 
Strana 17 z 28Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 28  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: