Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share

Diskuse o nových soutěžích

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Co si postavíme příště?
- místo pro festivaly (oslava vinobraní/konce léta)
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Vote_lcap6%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
- podzimní farma nebo domek (popř. s malou Halloweenskou výzdobou)
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Vote_lcap41%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Vote_rcap
 41% [ 7 ]
- domek v japonském stylu
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Vote_lcap12%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Vote_rcap
 12% [ 2 ]
- mešita
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Vote_lcap6%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
- dům pro upíry
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Vote_lcap12%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Vote_rcap
 12% [ 2 ]
- dům z budoucnosti
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Vote_lcap23%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Vote_rcap
 23% [ 4 ]
Celkem hlasů : 17

AutorZpráva
Kolikokoli
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Kolikokoli

Poèet pøíspìvkù : 716

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty25/10/19, 08:30 pm

Klidně něco sesmolím a pošlu ti návrh. Můžeš upravit dle svého, přidat nebo ubrat :).
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Fidgety
Admin - Zlatý simík stavitel
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 932

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty25/10/19, 09:09 pm

Děkuji, budu se těšit Úsměv

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

Poèet pøíspìvkù : 1306

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty25/10/19, 10:04 pm

Jé, to je náhoda, zrovna včera jsem tak uvažovala a sepisovala si, jak by takový dům z budoucnosti mohl vypadat, dokonce jsem zkoumala nějaké články na netu - ale samozřejmě to nechám na Tobě, Kolikokoli Mrkající Jsem moc zvědavá, jak se naše představy budou lišit Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Kolikokoli

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty25/10/19, 10:13 pm

Ajaj, Ludmilo, přečetla jsem si tvou zprávu až teď, kdy jsem Fidgety poslala návrh. Ale určitě nejsem proti nějaké kombinaci. Klidně těch domů z budoucnosti může být více, akorát v různých stylech :)
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas

Poèet pøíspìvkù : 116

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty26/10/19, 10:48 am

Já bych byla pro, aby to bylo něco netypického. Trochu jiná "budoucnost". Každý si dle mého přestaví nějakou velkou bílou stavbu, něco jako tohle:
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 D6576ec3dc80a731ddf796bed61b06e501c996c7

Ale byla bych ráda, kdyby se to pojalo malinko jinak. Třeba, že jsme se v budoucnu vzpamatovali a žili více v souznění s přírodou a tak by to mohl být nějaký eco bio house plný rostlin, kde by byl uprostřed stavby strom klidně.. něco trochu jinšího Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

Poèet pøíspìvkù : 1306

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty26/10/19, 04:27 pm

Já bych si sice taky představovala ladné obloukové linie, ale jinak spíš beton, sklo, kov - dřevo a zeleň jen jako drahý opečovávaný skvost. Ale stejně nakonec pravidla nové soutěže necháme na Kolikokoli a Fidgety, že Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty26/10/19, 04:35 pm

Nemůžeme rozjet tohle, plus nějakou menší halloweenskou soutěž? Úsměv klidně třeba ten domek pro upíry? Úsměv Do tohoto období se to skvěle hodí Andílek
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Kolikokoli

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty26/10/19, 04:46 pm

Návrh už jsem poslala Fidgety včera, v podstatě jsou tam prvky, co píše Ludmila.
Co se týče nějaké druhé menší soutěže, tak jsem jen pro, ale teda asi ne halloweenskou (ta by se mi ale líbila jako soutěž nebo výzva tvoření simíků).
Možná nějaký pidi dům podle zadání půdorysu? Případně ještě starťák, ten už dlouho nebyl :)
Návrat nahoru Goto down
Michaelas
Simpařan
Simpařan
Michaelas

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty26/10/19, 04:52 pm

Tak to jsem taky klidně pro menší domek podle půdorysu, či starťák a do téma halloweenu zahrnout tvorbu simíka Andílek
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Fidgety

Poèet pøíspìvkù : 932

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty26/10/19, 07:39 pm

Myslím, že pravidla pro dům z budoucnosti se co nevidět objeví, Kolikokoli jsem už psala, že je může vyhlásit Mrkající
A klidně jsem pro starťák, zkusím se kouknout po nějakém zajímavém půdorysu Mrkající Nebo už máte někdo nějaký vyhlídnutý?

Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Kolikokoli

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty26/10/19, 09:38 pm

Soutěž je nahozena Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 19 Empty

Návrat nahoru Goto down

Diskuse o nových soutěžích
Strana 19 z 19Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: