Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Diskuse o nových soutěžích

Goto down 
+10
NekoMH
Janika31
soarka
Kolikokoli
Shina
Ludmila
Fidgety
Lucisab
Věrka Veverka
Hellohello
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 28  Next

Co si postavíme příště?
- místo pro festivaly (oslava vinobraní/konce léta)
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Vote_lcap6%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
- podzimní farma nebo domek (popř. s malou Halloweenskou výzdobou)
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Vote_lcap41%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Vote_rcap
 41% [ 7 ]
- domek v japonském stylu
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Vote_lcap12%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Vote_rcap
 12% [ 2 ]
- mešita
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Vote_lcap6%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
- dům pro upíry
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Vote_lcap12%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Vote_rcap
 12% [ 2 ]
- dům z budoucnosti
Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Vote_lcap23%Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Vote_rcap
 23% [ 4 ]
Celkem hlasů : 17
 
Poll closed

AutorZpráva
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty15/06/18, 11:19 pm

Kolikokoli napsal:
Co nějaká ta rychlosoutěž (třeba jen týdenní) na ten minidomek? Úsměv

Pididomek zní dobře Mrkající Vzhledem k pozitivním ohlasům zkus prosím promyslet nějaká konkrétní pravidla, ale i já se přimlouvám za dvoutýdenní termín Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty15/06/18, 11:32 pm

Určitě dvoutýdenní termín je super :)
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
NekoMH
Simpařan
Simpařan
NekoMH


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 13. 06. 18
Location : Praha

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty19/06/18, 06:30 pm

Už probíhá hodnocení úžasných kavárniček. A brzy bude konec soutěže.
A vy máte tolik super nápadů, co můžeme podnikat dál! Až mě také políbila můza. Píšu

Rodina Goth je ve všech dílech the Sims. A pořád mě nějak přitahují (i když jsem za ně nikdy nehrála) Většinou ale bydlí v dost hrozných domech (nebo mě se nelíbí). Které neuvěřitelně bijí do očí. Co takhle jim zařídit rekonstrukci? Vysmátý  

Dokonce i pravidla mě napadla. Úsměv
Protože je to starý a vážený rod držely bychom se viktoriánského max. gregoriánského stylu. Oba najdete na těchto stránkách.

Dům by se stavěl pro čtyři členy (většinou jsou čtyři). Měl by tedy nejméně tři ložnice; velkou jídelnu; minimálně dvě honoské koupelny; sklep nebo půdu a honosnou zahradu.

Zbytek, jako velikost domu vůči zahradě, množství pater nebo půdorys. By bylo na vás. Finance by byly také neomezené a stejně tak možnosti downloadů. Úsměv

Co vy na to?
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty19/06/18, 06:37 pm

To zní hodně dobře, Neko Úsměv jsem pro! Bylo by tam i omezení, jestli to udělat jako pěkně vypadající dům pro normální lidi, nebo pro Gothovic rodinku s jejich typickým stylem, se hřbitovem apod.? Něco takového by se hodilo na podzim, až bude sychravo, dobu kolem Halloweenu. Můžeme dát klidně i dvě verze. Jednu jako hezký viktoriánský domek, druhou jako strašidelný dům hrůzy. Ani nemusí být přímo pro Gothovy.

Co se týká pididomku, jsem taky spíš pro delší termín. Poslední dobou nemám vůbec čas Smutný  pouhý týden je pro mě většinou nemyslitelná doba. Dva týdny je spíš takové minimum, kdy by se to snad dalo zvládnout. Byla bych raději i za prodloužení na 3 týdny, i když se jedná o malý domek.  Už se ale moc těším Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
NekoMH
Simpařan
Simpařan
NekoMH


Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 13. 06. 18
Location : Praha

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty19/06/18, 06:45 pm

Děkuji, Hellohello Červenám se
Ohledně toho omezení, asi nebylo. Aby tam bylo dost prostoru pro vlastní fantazii. tím stylem už mi to přijde hodně omezené. Pokud bys to chtěla pojmout jako dům hrůzy tak klidně. Ale bylo by to tvé rozhodnutí.

Ohledně halloweenu by se mi líbilo stavět spíše nějaké veliké upíří sídlo. Ale to nevím jestli by šlo na soutěž. Zabralo by to mraky času. Vysmátý

Jinak chápu že čas nemáš. Ale tři týdny mi přijde naopak moc. Na mě i dva týdny, ale chápu že s nimi asi skončíme. Přeci jen kompromis je potřeba. Úsměv Přeci jen, někteří z vás mají ještě k práci rodiny a chápu, že pak není čas stavět.
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty19/06/18, 07:08 pm

Právě, zase bych nechtěla, aby se to zbytečně kvůli mně zdržovalo. Když nebudu stíhat, nezúčastním se a taky se svět nezboří Úsměv Ideální by bylo, kdyby soutěž vždycky trvala minimálně 2 víkendy (v případě delších soutěží samozřejmě více víkendů). Např. vyhlášení ve čtvrtek/pátek, uzávěrka až další týden v neděli. 


Všechny ty nápady na soutěže jsou perfektní. 
Už se těším na další soutěž.  Láska
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty19/06/18, 07:16 pm

Ten minidomek klidně můžeme dát paralelně a na delší dobu (klíďo i ty 3 týdny i víc). Takovou jednohubku. Domek ve stylu 5x5 čtverečků asi člověk stejně dlouho nebude nimrat :D

Sídlo Gothům už jsem postavila, ale tak nevadilo by stavět znovu. Mnohem víc se mi ale líbí to upírské sídlo! *BRAVO*


Naposledy upravil Kolikokoli dne 19/06/18, 08:53 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty19/06/18, 08:45 pm

Všechno jsou to supr nápady děvčata, jsem také pro. Ovšem stejně, jako Hello ten čas moc nedávám..:/ Takže pro mě ideálně dva týdny a víc. *SORRY*
Ale těším se Láska
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty20/06/18, 04:38 pm

S tím čase nás bude na štíru víc - mysleme i na to, že začíná doba dovolených. Třeba já osobně jsem pryč první týden v červenci, plus nějaké povinnosti doma, tak to i ten domek 5x5 je problém stihnout. Ale nic horšího, že vynechám, se stát nemůže.
Jinak já se přiznám, že jsem se Maxis rodinám nikdy moc nevěnovala, takže Gothovic sídlo ve čtyřkách vlastně ani neznám Červenám se Vysmátý

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty20/06/18, 04:50 pm

No, kdybychom dali 2 soutěže paralelně, z čehož jedna by byla něco "většího" (ten Gothovic dům, upíří doupě...) a potom jednu, která by třeba nebyla hodnocená těmi stavitelskými cenami, prostě jenom pro dobrý pocit, na něco malého (třeba ten minidomek) a na oboje klidně měsíc Úsměv
Ale já jsem pro každou další stavební výzvu Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty20/06/18, 06:30 pm

Myslím, že tohle je dobrý nápad, někdy je období, kdy je to s časem lepší a někdy se to nedá. Někdy se stane, že mám čas třeba právě v tom období, kdy už jsem přidala příspěvek do soutěže a čekáme na hodnocení a další soutěž, někdy zase vůbec. Paralelně běžící soutěže s delším časem bych uvítala Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty20/06/18, 08:04 pm

Jak chcete, pravidla jsou stejně převzatá ze starého fóra, ale pokud promluví hlas většiny, není problém asi mít dvě soutěže zároveň Nevím

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty20/06/18, 08:11 pm

Taky si myslím, že je to dobrý nápad Úsměv mám to s časem podobně jako Hellohello, někdy je to lepší jindy zase ne... ale určitě bych se ráda účastnila Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2830
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty20/06/18, 09:21 pm

Já toho času už taky moc nemám. Ten pididomek bych určitě zvládla, ovšem za Maxisácké rodiny jsem taky nikdy nehrála, a za Gothovy už vůbec ne (ani netuším, kde se vyskytují Nevím ) -to bych asi nedala, však nemusím být u všeho Mrkající ). A dvě soutěže najednou nebyly vyhlášeny ani na starém fóru, bylo by zajímavé to vyzkoušet *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty21/06/18, 12:35 pm

Nebyly, protože to bylo proti pravidlům. Ale tady je výhoda ta, že mě ukecáte asi snadno (pokud nepůjde o nic nevhodného), takže dvě soutěže naráz jsou tímto povoleny *OK*  (ale víc už opravdu ne, ať v tom není maglajz  Tytyty ).
Tímto prosím navrhovatelky o zformulování konkrétního znění pravidel. Hoďte mi je pak prosím do soukromé zprávy, ať se domluvíme na finálním znění (aspoň tak jsme zvyklé postupovat s Ludmilou Nevím ).

Při včerejším hodnocení, kdy jsem opět trpěla, mě napadlo, jestli nezkusit při nějaké ze soutěží třeba trochu jiný model hodnocení. Buď dát 5 bodů za pravidla a třeba 10 bodů za dojem (protože rozdělit to do těch 5 je někdy problém, pro mě ty tři body jsou nepřekonatelná hranice  Červenám se ). Anebo systém pořadí. Myslím, že na starém fóru párkrát použitý byl. Každý hodnoticí sestavil pořadí, v jakém se mu jednotlivé domky líbily - podle toho pak náležely body. S tím, že za porušení pravidel by se např. dotyčný posunul o jednu příčku dolů (což by hodnotící vyznačil). Ale je to jen návrh, pokud vám stávající systém vyhovuje, nebudeme v tom šťourat. Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty21/06/18, 04:03 pm

Já mám z toho hodnocení rozděleného na pravidla+dojem stejný pocit. Co se týká pravidel, většinou je všichni jakž takž dodrží, občas se strhne nějaký ten bod. Ale osobně dám spíš na dojem, takže 10 bodů za dojem by bylo lepší. Třeba hodnocení 5+5 bodů za exteriér+interiér už je mi bližší, tam hodnotíme dojem za obojí.
Takže bych osobně byla pro 10(dojem)+5(pravidla), jak navrhuješ Úsměv 
Systém pořadí býval taky zajímavý - ale někdy s tím mám problém, často bývají v soutěžích domy, které bych umístila na stejnou příčku. A připadalo by mi strašně nefér jeden z nich posunout o celý bod dolů.
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty21/06/18, 05:25 pm

Souhlasím s tebou Hellohello, někdy se v soutěžích najdou domky, které mi přijdou, že "sedí" na stejném místě Úsměv myslím, že těch 10 bodů za dojem je dobrý nápad *THUMBS UP* někdy je to opravdu hodně těžké domky nějak odstupnit... Aha takhle by to mohlo být o něco snadnější Úsměv
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty21/06/18, 06:15 pm

Taky souhlasím. Je to těžké, když je tak málo bodíků na rozdávání. Člověk by měl ubrat bodík, když se mu něco nelíbí, ale tím, že jich je tak málo, tak to je (i když jen o jeden bod) "drsnější", než by skutečně chtěl.
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2830
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty22/06/18, 10:24 pm

Co se týče úpravy bodování, vzpomněla jsem si, jak na starém fóru bylo jednu dobu povoleno používat i desetinná místa, a nějaký dobrák si z toho udělal srandu a hodnotil tuším až na 3 desetinná místa Úsměv To hodnocení 10 + 5 bodů se mi ovšem docela zamlouvá, proč to nevyzkoušet ! Jen abychom to všechno stíhali - vyhodnocení uplynulé soutěže, soutěž ve stavění pididomku i honosného sídla zároveň a k tomu apokalyptickou výzvu Aha
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty22/06/18, 10:30 pm

Je toho hodně, co? A já mám ještě ladem příběh, ke kterému se chci taky ještě vrátit Červenám se
Ale za pár dní jednu soutěž uzavřeme, a bude o úkol méně Mrkající Jen si tedy řekněte, na jak dlouho chcete soutěže nastavit. Pravidla na pididomek máme s Kolikokoli asi domluvená, myslím, že chybí jen ten termín, a může se to vyhlásit.

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty26/06/18, 12:51 pm

Takže do konce hodnocení soutěže Babiččina kavárna zbývají dva dny, a pak můžeme plynule pokračovat dál. Jen upozorňuji, že od soboty pár dní nebudu (možná celý týden), takže NekoMH, pokud budeš chtít schválit pravidla na Gothovic dům, tak prosím do pátku Mrkající Pokud nestíháš, pak bych zkusila poprosit Ludmilu (pokud tedy taky nebude dovolenkovat), jestli by dohlédla na soutěžní řád, prosím, prosím Pro Tebe

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2830
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty27/06/18, 09:04 pm

Fidgety, klidně se vyprav na dovolenou, já ani nevím, jestli nějakou budu vůbec někdy mít Mrkající Takže co se týče schvalování pravidel či jakékoliv konzultace, pochopitelně se na můžete obrátit !
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty27/06/18, 09:43 pm

Děkuji za pomoc! Naše dovolená se sestává z chalupy plné dětí předškolního věku, možná pár školáků, takže v klidu, žádný "laláč" to nebude Zmatený

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2830
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty02/07/18, 08:51 pm

Tak jednu soutěž jsme zdárně ukončili a co si dáme teď ? Jak to vidíte, milé dámy ? Ten pididomek nebo Gothovu rezidenci či snad opravdu obojí naráz ?
Návrat nahoru Goto down
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty02/07/18, 11:18 pm

Tu Gothovu rezidenci nebo upíří sídlo, klidně můžeme dát samostatně. Ale pididomek, na který by byl měsíc, tak mi přijde jako taková jednohubka. On se k tomu člověk dokopává dlouho, ale pak v reálu staví třeba jen hodinku, protože tam není až tolik co vymýšlet. Ale jak budete chtít :)
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Sponsored content





Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse o nových soutěžích   Diskuse o nových soutěžích - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Diskuse o nových soutěžích
Návrat nahoru 
Strana 4 z 28Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 28  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: