Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share

Fotky z hraní TS2

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

Poèet pøíspìvkù : 1321

Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 Empty27/01/19, 08:39 pm

Já jsem si doteď myslela, že členové tajného spolku chodí v těch "řeckých tógách" či co to je Nevím Je teda fakt, že na oficiálních Maxisáckých univerzitách jsem moc nehrála, vždycky jsem si spíš vyrobila vlastní univerzitní sousedství, tak mě ani nemohli unést Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

Poèet pøíspìvkù : 667

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 Empty28/01/19, 07:47 am

Ludmi máš pravdu, ale to je zase z jiného soudku. To, co ty myslíš, je Řecký dům. :) Tohle je tajný spolek, nevzpomenu si honem na jméno. Červenám se
Členy nejčastěji potkáš na obecním pozemku a mají na sobě uniformu, jako má siminka. Stačí, když se 3-mi z nich se staneš kamarád a pak Tě v noci unesou. Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 1302

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 Empty02/02/19, 07:46 pm

Díky třídění fotek jsem objevila tenhle pěkný snímek další skryté interakce Úsměv

Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 Z001

Taky máte tak rádi, když se zastaví kolemjdoucí siminka a začne si hladit bříško? Přijde mi to hrozně moc roztomilé Láska někdy se mi i stalo, že to udělali i moje siminky v domě, ale stává se to jen hrozně málokdy Smutný
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 Empty02/02/19, 08:49 pm

Tak to je další věc, která se mi ještě nestala Šokovaný Ale je to pěkné *BRAVO*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

Poèet pøíspìvkù : 1145

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 Empty03/02/19, 04:38 am

Krásná interakce Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 Empty17/03/19, 08:20 pm

Přidám ještě něco o těhotných siminkách Úsměv

Tady siminka čekala než se batolátko vzbudí, aby ho mohla rychle posadit na nočník a mezitím si snažila protáhnout bolavá záda Úsměv

Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 A001

Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 A002

Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 A003

Taky vám přijde zajímavé, když je siminka silnější, že pak vypadá "větší" i v těhotenství? Popravdě jsem si toho všimla až teď...

Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 A004

Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 A005

...a musím říct, že se v tom opět Maxisáci blýskli Úsměv sice je pravda, že mi siminka občas uměle "zhubne" a ráno třeba vyleze z postele hubenější než je ve skutečnosti, ale pak se to zase srovná, když se jde třeba osprchovat Úsměv popravdě se mi tenhle detail moc líbí Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 Empty17/03/19, 08:25 pm

Vidím, že máš ve hře samé zajímavé děvuchy, a povedly se Ti senzační záběry *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 Empty18/03/19, 05:29 am

Souhlas s Ludmilou Úsměv jsou to moc hezké fotky. A asi jsem si toho taky nevšimla, nebo už je to tak dávno, že si to ani nepamatuju Úsměv škoda, že teď nemám moc času na hraní. Tvoje fotky mě úplně navnadily Láska
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 Empty24/03/19, 06:15 pm

Jsem ráda, že se vám fotky líbí Úsměv přidám ještě nějaké momentky z bunkru...

Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 005

Zrovna když malá Belinka slavila narozeniny jsem se šla podívat, kde se flákají ostatní, aby jí mohli udělat oslavu... a když jsem zajela ke vchodu... všimla jsem si bílé postavy u hlavního vchodu (opět jsem nezamkla hlavní dveře, ale ty ostatní byly zamčené) Šokovaný

Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 001

První věc co mě napadla byl duch, což byl nesmysl hned v první vteřině co mě to napadlo... až pak jsem poznala kdo to je...

Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 004

Caroline přišla oslavit narozeniny své vnučky! Plačící samozřejmě, že jsem ji dovnitř nepustila... takže zůstala stát u hlavních dveří a kritizovala tam každou sochu na kterou narazila  Vysmátý

Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 003

Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 002

Jinak jsem zjistila, že má Christine sílu jako Herkules...

Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 006

Později co Caroline přestalo bavit nadávat... vylezla před bunkr a dlouho dobu tam jen stála  Plačící

Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 007

Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 008

Možná, že doufala, že ji přeci jen pustím dovnitř, aby mohla pozdravit svoje děti a vnoučata  Plačící škoda, že sebou nevzala Mathiase... takhle za několik hodin prostě sama odkráčela pryč Smutný
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 Empty24/03/19, 07:44 pm

Chudák Caroline, to je tak krásné a smutné zároveň... Plačící Plačící
Zato David s Christine Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 Empty24/03/19, 08:41 pm

Jejda, jakpak se tam asi Caroline dostala ? Ty máš první generaci ubytovanou někde opodál ? Šokovaný
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 Empty25/03/19, 08:34 pm

@Ludmila napsal:
Jejda, jakpak se tam asi Caroline dostala ? Ty máš první generaci ubytovanou někde opodál ? Šokovaný

Není opodál, bydlí docela hodně daleko Smutný ale díky tomu, že spolu mají jednotliví členové stále nějaký vztah, tak za sebou mohou automaticky chodit... nejvíc to je, když začínají jejich vztahy upadat Smutný a jelikož jsem druhou generaci opravdu od nich izolovala, tak se to může za chvíli stát zvykem, že někdo z nich přijde na návštěvu Nevím ale tohle bylo docela smutné Smutný jak přišla na narozeniny své vnučky, kterou nikdy neviděla... jako kdyby se s ní chtěla seznámit Smutný myslím, že by to i na její povahu sedělo, vždy toužila po skutečné rodině Smutný
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 Empty06/04/19, 06:27 pm

Doufám, že nevadí, že tyhle fotky dám sem, ale nechtělo se mi kvůli několika snímkům zakládat nové téma pro trosečníky Aha přeci jen, i tak je to pořád TS2 Mrkající

Musím říct, že někteří domorodci jsou opravdu sympaťáci Vysmátý

Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 060

Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 062

Rvačky na denním pořádku Chichichi

Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 014

Zajímavý způsob telefonování Mrkající čekala bych spíš kouřové signály... ale když to funguje  Vysmátý

Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 056

Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 057

Nějaké náhodné fotky Úsměv

Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 071

Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 072

Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 078

Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 079

Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 133

Z tohohle by mě kleplo, být jeho máma... Šokovaný

Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 142

Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 143

Zajímavé ostrovní umění Úsměv

Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 151

Tomu říkám pořádná hromada bordelu Vysmátý až se divím, že se to vešlo do toho mrňavého odpadkového koše Vysmátý

Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 157

Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 158
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 Empty06/04/19, 09:58 pm

Teda, to je fakt binec z takového malého odpaďáku Úsměv To telefonování s mušlí si pamatuju, ale takové zajímavé mužské oblečení ani lezení na stromy, to už zapracovala moje skleróza Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 Empty09/04/19, 10:23 pm

Složitá šachová partie aneb jak dát sám sobě šach-mat :
Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 94

Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 95

První nezvaný host a hned musí devastovat záhonek Vzteklý
Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 95a

Tyhle dámy taky nevypadají z hostitele zrovna nadšeně :
Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 96

Ale nakonec se "uvítací výbor" zajímavě rozesadil a kecalo se o všem možném :
Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 97

Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 98
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 Empty10/04/19, 07:55 pm

Moc pěkné fotky Vysmátý ty nahoře jsou nejvtipnější - takhle se tvářit, když hraje sám se sebou? Vysmátý Tomu říkám napínavá partie Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 Empty11/04/19, 07:58 pm

Dát šach-mat sám sobě... to mě vždy dostává Válím se smíchy Válím se smíchy a ten výraz Válím se smíchy jinak to je nějakým cheatem nebo ti simíci takhle sedají na zem sami? Mě se to stává jenom když chce jeden s druhým pobýt Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 Empty11/04/19, 10:36 pm

Lucisab, ti moji návštěvníci, co přišli Hugha přivítat do sousedství, se tak rozesadili úplně sami, aniž by spolu "pobyli", asi je tam málo místa k sezení Chichichi
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 Empty14/04/19, 08:20 pm

@Ludmila napsal:
Lucisab, ti moji návštěvníci, co přišli Hugha přivítat do sousedství, se tak rozesadili úplně sami, aniž by spolu "pobyli", asi je tam málo místa k sezení Chichichi

Tak to se mi nikdy nestalo! To je zase další zajímavý postřeh z TS2 Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 Empty16/05/19, 07:00 pm

Simon mě při poslední návštěvě pořádně překvapil... popravdě, když jsem plánovala jak vstoupí do restaurace, říkala jsem si... jak to udělat, aby si jí hned nevšiml? No a pak Simon po mém pokynu napochodoval do restaurace s knihou v ruce! Jupííí

Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 Z001

Vím, že je to vlastně součástí jejich charakteru, ale vypadlo to moc hezky, i to se Maxisákům moc povedlo Úsměv líbí se mi třeba i když simíci pochodují a mezitím si hrají s něčím co trochu připomíná rubikovu kostku Úsměv

Každopádně jsem v té chvíli měla obrovskou radost z náhodné akce, kterou mi Simon poskytl Jupííí perfektně to tam sedlo Jupííí jenže pak se zachoval, tak jak jsem nepotřebovala Vysmátý

Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 Z002

Než knihu odložil, tak jsem čekala, že se podívá na Patricii a zase nasadí ten svůj tradiční široký úsměv, který se mi nikdy nehodí do krámu Vysmátý jenže on se neotočil, chvilku takhle stál a díval se do strany s nečitelným výrazem Vysmátý ten simík je vážně nevypočitatelný Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Stříbrný simík stavitel
Stříbrný simík stavitel
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 Empty16/05/19, 08:01 pm

Taky se mi moc líbí tyhle gesta Vysmátý  ale Simon se teda tímhle přesně trefil do tvého přání. A ten jeho pohled na poslední fotce je moc pěkný Úsměv
Ta kulatá Rubikova "kostka" souvisí nějak s koníčky z Freetime, myslím, že ta knížka je zase u sima, co má rád film a literaturu Úsměv  teď si nejsem jistá, co se ukazuje u kterého koníčku. Muzikální simík si zase píská. Strašně se mi tyhle bonusové akce ve hře líbí Úsměv
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka

Poèet pøíspìvkù : 373

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 Empty17/05/19, 09:17 pm

Presne tak, souvisi to s talenty Úsměv hezky zachyceno Lucisab *YES*
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 Empty19/05/19, 03:07 pm

Tak to pak má z toho, že ho často nechávám ležet na posteli a číst si knihu, když pro něj nemám nějakou práci Vysmátý Simon miluje film a literaturu Úsměv docela by mě zajímalo jak se chovají simíci, když mají třeba rádi vědu nebo tak, někdy to budu muset více prozkoumat Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

Poèet pøíspìvkù : 667

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 Empty19/06/19, 04:16 pm

Tak jsem měla chuť si zahrát i za obyvatele Veronova:))
''První generace'' už pilně studuje na místní vysoké škole. Přikládám fotku bratrů Romeo a Mercutio Monty.

Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 Kluci-Montyovi

Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 Montyovi-kluci

Sestěhovala jsem je dohromady ještě s Tybaltem Cappem a musím říct, že to vůbec nedělá dobrotu.
Tybalt jim jde po krku dennodenně. Pokaždé, když jim skončí přednáška hoši se do sebe zběsile pustí. Je skoro nemožné jim vztahy vylepšit a tak to prostě nechávám být, ať si dají do čumáku, když je to baví. Vysmátý

Další trojici(Julie, Hermia a Puck) ukážu příště, nějak jsem je zapomněla vyfotit.
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 Empty19/06/19, 06:17 pm

Teda ty jsi z nich udělala pořádné sympaťáky Láska a chodí ti tam pořád Romeo s Julií? Jinak ty jejich rvačky... Válím se smíchy Válím se smíchy škoda, že si u toho nemůžou vylepšovat fyzičku Válím se smíchy a ukážeš nám i vylepšeného Tybalta? Úsměv už se moc těším na ostatní Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Fotky z hraní TS2   Fotky z hraní TS2 - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down

Fotky z hraní TS2
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Vaše fotky z TS2-
Přejdi na: