Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Fotky s ksichty a vtipné situace

Goto down 
+7
soarka
Janika31
Shina
Lucisab
Ludmila
Fidgety
Hellohello
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next
AutorZpráva
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty30/09/18, 05:00 pm

Válím se smíchy jak se Juan tváří, když ho fackuje Válím se smíchy asi zapomněl změnit výraz Vysmátý jinak mě dostala Ninina reakce, jinými slovy, ať si to vyřídí mezi sebou a já si pak budu moci pořádně užít s Juanem až ta hysterka zmizí Válím se smíchy Válím se smíchy a to ani nechtěla atakovat Ninu? Jinak Juan je pořádní sukničkář, takže to nebylo tak úplně neoprávněné Mrkající přeci jen jí podváděl kromě Niny i s Dinou a jednou uklízečkou (jméno si nepamatuju Vysmátý )

Jinak taky přidávám jednu momentku z bunkru Úsměv

Díky osmi lidem v bunkru je koupelna poněkud přetížená a tak se jindy "stydlivá" Caroline rozhodla vydrbat v kuchyni u dřezu Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Snapshot_07cec17b_888310c6

Jenže to nepočítala s tím, že se jí za zády objeví čerstvě vyrostlý David... ten se samozřejmě nahé Caroline pořádně zalekl Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Snapshot_07cec17b_688310ed

Ale s Caroline to vůbec nic neudělalo a klidně se před ním myla dál Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Snapshot_07cec17b_088310e2
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty30/09/18, 05:46 pm

Vysmátý ta jeho reakce Vysmátý  nedivím se, taky by mě to šokovalo Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty30/09/18, 08:30 pm

Jo jo, to mytí ve dřezu jsem zjistila teprve někdy před rokem, prý to dělají obzvláště čistotní Simíci, a to i před návštěvou Vysmátý Byla jsem z toho v šoku podobně jako ten Tvůj puberťák David Šokovaný
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty01/10/18, 09:12 pm

Jinak na Ninu nezaútočila, zřejmě dává největší vinu Donovi, tak to schytal. Vysmátý A máš pravdu, Don není žádný svatoušek. Již brzy přidám něco málo o něm. Tak jak mám v plánu psát nějaký ten příběh z Podivína, vrhla jsem se prvně do Krasohlídkova. Červenám se Nějak mě to za něj začalo bavit už má rozjetých asi 20 vztahů,ale víc neprozradím. Vysmátý Pohoda

Jinak tvoje momentka z bunkru je taky bezvadná. Vysmátý Když není zbytí i dřez a houba jsou dobrými pomocníky. Vysmátý  Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty04/10/18, 09:15 pm

A to si ještě vezměte, že je to matka jeho lásky a vidí ji nahou v kuchyni Vysmátý alespoň, že nebyla seniorka, to by asi dostal na místě infarkt Vysmátý

Jinak přidávám ještě nějaké ksichtíky z bunkru Mrkající

To jsou ale sympatické tváře Vysmátý dávání ořecha je asi poznamenalo oba Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 011

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 012

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 013

A na závěr jedna zamračená Caroline Vysmátý ani netuším na koho se takto tvářila Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Snapshot_07cec17b_2820779b
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty04/10/18, 09:38 pm

Mně tedy Caroline nepřipadá zamračená, možná se jí jen honí hlavou nějaké chmurné myšlenky ...
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty04/10/18, 10:09 pm

Parádní ksichtíky Vysmátý Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty05/10/18, 07:02 pm

Bezva ksichty Vysmátý  Caroline vypadá dost smutně na té poslední fotce. Ale jako vždy jí to moc sluší!
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty06/10/18, 09:54 am

ti dva se povedli teda Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty07/10/18, 07:05 pm

Pamatujete si na divokou svatbu, kterou jsem sem před několika měsíci dávala? Vysmátý tak jsem se rozhodla, že se pokusím naši starou dobrou partu pozvat i na svatbu sestry minulé nevěsty Vysmátý a dopadlo to... no uvidíte Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 001

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 002

Richard se už děsil předem a to ještě ani nebyla hotová zahrada... Chichichi A pak přišel den D...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 003

...matka nevěsty se opět usadila ke klavíru (poznámka pro mě, pokud ji někdy pozvu ještě na jinou svatbu, tak musím dát pryč všechny klavíry Vysmátý ) a začala všechny těšit svojí hudbou, která by byla schopná vysklít veškerá okna i zrcadla Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 011

Někteří svatebčané se tak nahromadili kolem ní a ukazovali jí palec dolů Vysmátý ...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 004

...a ti ostatní zůstali trčet venku na verandě a hráli tam mezi sebou čutanou Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 005

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 006

Naši novomanželé se mezitím připravovali v obývacím pokoji a Richard byl vzhledem své vyvolené poněkud zděšen Vysmátý

Později, co jsem doupravovala zahradu a sledovala ostatní, jsem nechala našim snoubencům volnost...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 007

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 008

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 009

Adélu jsem pak našla jak ve svatebních šatech zvedá ze země popelnici... A Richard?

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 010

Ten se pro změnu pustil do sestřihávání ovocných stromů ve drahém obleku  Vysmátý

Ale nakonec se mi je podařilo nahnat pod svatební oblouk  Úsměv

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 012

Bohužel ani tentokrát se nikdo svatebního obřadu neúčastnil  Nevím

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 013

Matka nevěsty se dál věnovala ničení uší ostatních, i když tentokrát u ní vydržela jen novomanželka Richardova staršího bratra  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 016

Bratranec ženicha byl natolik zaujatý akvárkem, že ignoroval ostatní a bylo mu jedno, že je v obývacím pokoji úplně sám  Vysmátý

A tak jsem nakonec zavítala na verandu, kde jsem našla spoustu namačkaných příbuzných našeho páru a byla jsem mile překvapena  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 018

Nakonec se tedy někteří účastnili, i když nechápu, jak mohli odtamtud něco vidět  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 019

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 020

"Kam si myslíš, že strkáš tu ruku!" Osočila ženichova strýčka, manželka staršího bratra ženicha Vysmátý (ach ty rodinné vazby Vysmátý někdy se v tom nevyznám ani já sama)

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 021

Nakonec i matka ženicha, spolu s přítelem nevěstiny nejmladší sestry si šli alespoň vyzkoušet, jak se sedí na připravených židlích před svatebním obloukem...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 023

Nakonec došlo na svatební přípitek na počest nevěsty Úsměv

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 024

Richard si připravil neobyčejně dlouhou řeč, aby svoji manželku potěšil...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 025

...jenže to nepočítal s tím, že se na scéně zjeví jeho druhý bratranec (ne ten s těmi rybičkami Vysmátý ),...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 026

...který natolik zaujal Adélu, že svého manžela přestala okamžitě poslouchat (jen poznámka, ti dva spolu nikdy nic neměli Vysmátý jenom se spolu přátelili od základní školy Vysmátý )

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 027

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 028

A ignorovala ho tak vydatně, že si zapomněla připít ve stejný okamžik jako její manžel...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 031

...k její "nelibosti" (nebo jí to bylo možná jedno Chichichi ) jí však Richardův bratranec ignoroval. Věnoval se totiž pozorování svého strýčka Jonathana, který byl nápadně podobný jeho dědečkovi (bratranec až do téhle chvíle nevěděl, že Jonathan existuje) a uvažoval jestli je možné, že by si jeho dědeček pořídil na stará kolena další dítě (odpověď pro něj: ano, pořídil a ne jedno Chichichi dokonce se stačil oženit a jeho novou ženou se stala jeho vzdálená praneteř Vysmátý )

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 030

Nakonec se Adéla rozhodla, že pronese i přípitek na počest svého chotě, aby zakryla svoje zaujetí jeho bratrancem...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 032

Richard svoji ženu skutečně poslouchal...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 034

...ovšem jen do chvíle než se u nich objevila nejstarší sestra nevěsty Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 039

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 042

...to na ni pro změnu mohl nechat oči on a tak když zavelela Adéla k přípitku, tak mu je zakryla, aby přestal "očumovat" její sestru Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 046

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 045

Dojatý výraz ženichovy sestry,...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 047

...která nakonec vyburcovala všechny ostatní, aby přiměly Richarda, aby políbil svoji ženu... no moc se na to netvářil Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 050

...ale nakonec vyhověl Úsměv

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 051

Je zajímavé, že zatímco nikoho nezajímal svatební obřad, tak lahev šampaňského... ta je donutila i slézt dolů z verandy na zahradu... Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 053

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 058

Nejdříve jsem měla pocit, že starší bratr ženicha balí přítele Adéliny sestry...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 054

...ale nakonec jsem byla překvapena Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 055

No nebyl jediný, kdo byl někým okouzlen...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 057

Strýček ženicha pro změnu obdivoval jeho manželku! Vysmátý

Původně jsem měla v plánu při svatbě nechat rozkrojit i dort atd... ale jakmile se na scéně zjevila lahev se šampaňským... nikdo neměl jiný zájem, než jen popíjet Vysmátý a to dokonce, tak že někteří ani nečekali na přípitkovou řeč a popíjeli i jen tak Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 058a

Tady mě dostalo, jak každý drží skleničku jinak... docela se divím, že někdo neodešel mokrý Vysmátý (té rozpadliny si nevšímejte  Mrkající )

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 059

No dalo se očekávat, že takové množství přípitků si odnese svoji daň, a tak mi asi po 10 přípitkách začali svatebčané odcházet kvůli volání přírody Chichichi

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 060

A co dělal prozatím druhý bratranec? Ten se od rybiček mezitím přesunul k zarostlé fontáně a obdivoval pro změnu ji Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 062

No myslím, že byli nakonec naši novomanželé docela rádi, když všechno skončilo Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 068
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty07/10/18, 07:40 pm

To jsou bombové fotky. Vysmátý Jak simíkům člověk nechá volnou rukou nestačí se divit. Vysmátý Občas jsem se ztrátila v těch rodinných vztazích, ale to nevadí. Vysmátý
Dost jsem se nasmála i tak. Nevěsta uklízející odpadky u popelnice, nebo ty jejich přípitky. Válím se smíchy Vysmátý Bezva momentky. *THUMBS UP* Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty07/10/18, 08:15 pm

Teda ti tvoji simíci fakt válí, ať už v bunkru, nebo na svatbách Válím se smíchy  Nevím, co mě pobavilo nejvíc, jestli to jak se mačkají na verandě, nebo jak chytnou kolektivní touhu po WC Vysmátý

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty07/10/18, 08:42 pm

Jéžišmarjá, to je teda rodinný propletenec ! Zmatený Tenhle fotografický dokument je prostě perfektní *THUMBS UP* Kdybych měla vybírat obrázek, který mě nejvíc zaujal, to by mi trvalo asi do půlnoci Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty08/10/18, 07:06 pm

Válím se smíchy Válím se smíchy Válím se smíchy Válím se smíchy  Tak to je nejvtipnější svatba na světě, o jaké jsem kdy slyšela Vysmátý   ty tvoje vtipné komentáře mě málem zabily Válím se smíchyVálím se smíchy   máš perfektní pozorovací talent a dokážeš ho perfektně využít pro vytvoření příběhu. Každá fotka je něčím vtipná, ale ty tvoje komentáře tomu dodávají šťávu Vysmátý  asi puknu smíchem Vysmátý   to je teda rodinka Vysmátý   vtáhla jsi mě do děje natolik, že bych ráda o nich četla dál a dál!  *BRAVO* *THUMBS UP*
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty21/10/18, 04:12 pm

Jsem ráda, že vás ta moje rodinka pobavila Vysmátý kdysi jsem dělávala oslavy i při narozeninách a to byl taky pořádný frmol Vysmátý hlavně při jedné, kdy mi návštěva stačila rozbít wc, umyvadlo, dřez, TV, pc a navíc mi pořád někam odnášela batolata! Vzteklý takže teď už dělám oslavy jen vyjímečně např. když je svatba Mrkající

Jinak přidávám další zajímavou scénku Mrkající před nějakou dobou jsem opět navštívila moji rodokmnenovou rodinku (nebudu vás trápit s příbuzenskými vztahy, ale příbuzní s minulou svatební rodinkou jsou Mrkající )

Já prostě miluji čistotné simíky Vysmátý ale tenhle simík to bere nějak hodně vážně... Chichichi docela by mě zajímalo jak chutnali ty palačinky, když je pořádně opucoval saponátem Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Snapshot-035290fb-68ce8b9c

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Snapshot-035290fb-a8ce8bb4

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Snapshot-035290fb-c8ce8bbb

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Snapshot-035290fb-88ce8b82
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2702
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty21/10/18, 07:28 pm

Válím se smíchy tak tohle se mi ještě nestalo Vysmátý  tyhle palačinky bych si nedala. I tak je ve všem dneska plno chemie, ale tenhle sim tomu dodal korunu Vysmátý  Nejlepší je, jak se u toho tváří vážně a soustředěně Úsměv

A ty návštěvy jsou fakt nevychované. Ti tvoji návštěvníci se tam teda vyřádili! Taky bych je už podruhé nepozvala  Chichichi  jak se jim podařilo to všechno rozbít? Vysmátý  a ještě unést děcka, to už je moc  Tydýt
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty21/10/18, 10:23 pm

Tak to byly oslavy opravdu za všechny prachy co? Vysmátý Vysmátý

Jinak tohle je parádní momentka. Jedny palačinky s příchutí Cifu prosím. Vysmátý Válím se smíchy Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty22/10/18, 07:47 pm

Tak se přidávám také s jednou fotkou alias oslnivý pohled Dona. Andílek No nepodlehly byste mu také? Zmatený Láska Válím se smíchy

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Don-3


Naposledy upravil Janika31 dne 23/10/18, 04:38 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty22/10/18, 08:39 pm

Ty dokonale očištěné palačinky bez bakterií a mikrobů, to je teda věc Vysmátý Vysmátý Ale bohužel, Don nějak není můj typ Chichichi
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty25/10/18, 06:16 pm

Hellohello napsal:
Válím se smíchy tak tohle se mi ještě nestalo Vysmátý  tyhle palačinky bych si nedala. I tak je ve všem dneska plno chemie, ale tenhle sim tomu dodal korunu Vysmátý  Nejlepší je, jak se u toho tváří vážně a soustředěně Úsměv

A ty návštěvy jsou fakt nevychované. Ti tvoji návštěvníci se tam teda vyřádili! Taky bych je už podruhé nepozvala  Chichichi  jak se jim podařilo to všechno rozbít? Vysmátý  a ještě unést děcka, to už je moc  Tydýt

No přišla mi skoro 20 členná návštěva Vysmátý v domě jsem tehdy měla 2 záchody (o které se samozřejmě později strhla mela), za umyvadlo a dřez mohli především simorosti, kteří si stále chodili pro sklenici s vodou no a tv s pc, to už mi přijde skoro jako klasika Vysmátý prostě je zapínaly a vypínaly tak často, až se to rozbilo Vysmátý no měla jsem pocit, že mě klepne Vysmátý a k tomu jsem všude hledala batolata a snažila jsem se je nahnat do postele Vysmátý

Jinak Don taky není můj typ Vysmátý kdyby na mě takhle houknul, tak bych si od něj odsedla až na konec baru Vysmátý Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty27/10/18, 10:06 pm

Takhle to dopadá, když hlídá komorník Vysmátý Válím se smíchy

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Domovn-k-koupe

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Domovn-k-koupe2

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Domovn-k-koupe3

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Domovn-k-koupe4

Ale malé se to očividně líbí. Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2814
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty27/10/18, 10:43 pm

Není nad to, když je dítě spokojené po všech stránkách Vysmátý Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simík designér
Simík designér
Janika31


Poèet pøíspìvkù : 1451
Join date : 06. 02. 18
Age : 32

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty28/10/18, 01:10 pm

Pravda Vysmátý akorát mě fascinuje, že si na to mytí ani nesundal své bílé rukavičky. Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty28/10/18, 02:48 pm

Chlapi Vysmátý Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2377
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty28/10/18, 06:02 pm

Asi komorník nechtěl zašpinit dětskou vaničku Vysmátý a bílé rukavičky si nechal proto, aby se nezašpinil sám Vysmátý co kdyby se malá náhodou třeba počůrala Vysmátý Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Sponsored content





Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Fotky s ksichty a vtipné situace
Návrat nahoru 
Strana 6 z 13Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Fotky z hraní TS4
» Fotky z hraní TS2
» Fotky zvířat (TS2)
» Fotky z hraní TS3
» Hellohello: Kolekce příběhů

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Vaše fotky z TS2-
Přejdi na: