Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share

Fotky s ksichty a vtipné situace

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorZpráva
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

Poèet pøíspìvkù : 1051

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty31/03/19, 09:08 pm

Krásné fotky - ta mizející těla, hlavy, noviny, podivný terén i výtvarný vkus mutantů - za co všechno ta radiace může Vysmátý Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel
Hellohello

Poèet pøíspìvkù : 950

PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty01/04/19, 04:09 am

Nekutečné! Vysmátý To je další dokonalá sbírka fotek! Ta hra tě ale zásobuje Vysmátý Smála jsem se od začátku až do konce (díky moc za to, čeká mě nepříjemný den) Vysmátý Válím se smíchy
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

Poèet pøíspìvkù : 989

PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty25/04/19, 07:04 pm

Jsem ráda, že jsem ti zlepšila náladu Hello! Úsměv

Jinak jsem nedávno navštívila vysokou...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 001

Chudák profesor byl trochu zaskočený, když jsem se ucvakla a moje siminka tak začala běhat nahá po kampusu Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 002

A tady už je její bláznivý bratr, který by rád zapůsobil na jednu svoji spolužačku...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 003

...dokonce měl štěstí, protože ji zastihl smutnou...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 004

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 005

...chvíli to tak pro něj vypadalo nadějně... jenže pak se pokusil o něco víc...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 006

...a dostalo se mu tvrdého odmítnutí Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 007
(ten její výraz je úžasný Chichichi )
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty25/04/19, 07:27 pm

To je boží Vysmátý Já nikdy nepřestanu obdivovat, kolik práce si maxisáci už tehdy dali s těmi výrazy v obličeji a gesty Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty25/04/19, 10:37 pm

Dobré záběry, a ten mládencův účes - nebudete věřit, ale podobný měl dneska jeden kolega, jako by právě vylezl z roští Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty05/05/19, 08:52 pm

Ludmi, nemůžu uvěřit, že někdo přijde do práce s takovým účesem neúčesem  Vysmátý

Tak jsem pro vás měla původně připravené i nějaké vtipné fotky z Nervózního, ale nějak jsem je zapomněla vykopírovat z pc Vysmátý takže příště Vysmátý

Vaření simíkům v bunkru moc nejde...

...chudák David se toho dokonce chopil sám! (To dělá ta jeho hodná povaha...)

Jenže pohořel... doslova...

...tvářil se u toho dost smutně, až mi ho bylo líto...

...asi se na ty špagety opravdu těšil Nevím

Christine jsem do toho naopak nahnala sama  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 015

...a když jsem viděla ten oheň...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 008

...říkala jsem si, jak je možné, že se dokáže Christine stále usmívat  Chichichi

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 009

Naštěstí jí později došlo, jak se má tvářit a dokonce vypadala, jako kdyby volala o pomoc...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 010

...ta dokonce i přišla, ale dopadla podobně jako její táta s Juliánem  Chichichi

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 011

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 012

Alex vypadal jako kdyby se přišel jen podívat na její kuchařské umění a se širokým úsměvem se vydal ke kytaře  Vysmátý

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 013

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 014

Nakonec tak Christine zachránily sprinkery  Vysmátý (ještěže jsem jim je při výstavbě bunkru pořídila  Vysmátý )

Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty06/05/19, 05:05 am

Jej, chudáčci Úsměv úžasně nafoceno a sepsáno Vysmátý Ten Alex je teda kliďas! Vysmátý
Ale představte si, kdyby tam začalo hořet a ten oheň se nedal uhasit - to by znamenalo zkázu celého bunkru a hlavně všech obyvatel Plačící Sprinklery byly opravdu dobrý nápad!
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

Poèet pøíspìvkù : 468

PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty06/05/19, 11:27 am

Parádní úlovky. Vysmátý Koukám, že vaření asi není jejich silná stránka. Vysmátý Válím se smíchy

Jinak přidávám také jednu fotku ze svatby Diny a Michaela.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Pro-zasm-t

,,Do čeho jen jsem se to nechal uvrtat.'' Vysmátý

Tak nevím, jestli je chudák šťastný z jeho velkého dne. Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty06/05/19, 08:36 pm

Ten Alex u té plápolající kuchyně Vysmátý - jak jsem uviděl ten jeho pohled, napadlo mě : "Ty dnes nějak hoříš láskou ?"
A Michael - že by přemýšlel, kde nechal tesař díru ? Chichichi
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty07/05/19, 06:14 pm

Fotky mimo příběh jsou vždy nejlepší Válím se smíchy Michael vážně vypadá, že by nejraději někam utekl nebo že by ho bolela hlava? Válím se smíchy asi chudáček už tuší jak dopadne a chce se z toho rychle vyvléct Vysmátý

Jinak Alex dělá čest své povaze Vysmátý myslím, že by z něj měl Mathias radost... i když kdyby viděl, jak málem uhořela Christine, tak by jí jistě letěl pomoci, ať už by se cítil sebevíc jako polobůh Chichichi
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty16/05/19, 06:49 pm

Konečně vám sem přidám slibované fotky z Nervózního Úsměv

Poslední oficiální rande Andrewa a Patricie se neobešlo bez nějakého toho pořádného zádrhelu, nebo spíše zajímavé vsuvky od townies Vysmátý

Nejdříve mi trvalo opravdu dlouho než jsem naši dvojici donutila, aby se točila uprostřed parketu a pak jsem si všimla zajímavých simíků vzadu Chichichi

Tenhle simík se zjevně cítil jako pán parketu a proto málem srazil blonďatou siminku na zem při své dokonalé piruetě Chichichi

Ten pohled říká jasně... Uhni mi z cesty, náfuko!

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 006

Já jsem Odette z Labutího jezera! Myslel si naprosto nadšený simík.

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 007

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 008

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 009

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 010

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 011

Siminku jeho nadšené piruety z nějakého nepochopitelného důvodu neskutečně rozčilovaly Chichichi že by si něco udělali v minulosti?

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 012

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 013

Nakonec z toho byla tak vyvedená z míry, že sebou chvíli poté švihla o zem...

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 014

Moc se mi líbil zděšený pohled Patricie Vysmátý asi měla obavy, aby neskončila stejně Vysmátý (jen malá poznámka... skončila Pššt Vysmátý )

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 016

Později ale skončila na zemi i naše rádoby primabalerína Vysmátý a jak se zdá, tak z toho měla blonďatá siminka pořádnou legraci Vysmátý

Jinak Andrew už začíná být opravdu zmatený... při aktivním podvádění s náhodnou siminkou se mu asi podivně vzbouřily hormony Chichichi

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Aa01

Přeje si zasnoubit se s Elenou, zároveň má z toho strach a k tomu se bojí, že mu řekne ne Chichichi a aby toho nebylo málo, tak se jako romanticky založený simík bojí svateb Vysmátý myslím, že už měl po večeru stráveném s ní, hlavu jako balon a nevěděl co si přát Vysmátý

Každopádně Patricie měla jasno v tom co by chtěla a myslím, že vás to ani nepřekvapí Červenám se

Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Aa02-kopie

Přeje si zasnoubit se se Simonem, ale zároveň chce vypít Andrewa? Když jsem se pak dočetla, že si vlastně přeje, aby ho sežrala krávokytka, tak mě málem kleplo Vysmátý (jinak to že mám přání zamčené neznamená, že ho jí nechám sežrat  Mrkající  Vysmátý )
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel
Hellohello

PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty16/05/19, 08:12 pm

Válím se smíchy Válím se smíchy  To jsou zase dokonalé fotky! Ta pirueta - ten sim si to vyloženě užívá Vysmátý jako by právě vyhrál mistrovství světa Vysmátý (ale musím uznat, že mu to jde moc dobře, kéž bych to uměla taky Úsměv i když skončil na zemi, ale pády k tomu patří) a ta blonďata simka je vtipná, je zajímavé, že byla tak naštvaná. V Podivíně by nás nemělo nic překvapovat, ale v té hře překvapení nemá konce Vysmátý
Moc se mi líbí pohled Patricie na tu simku, co spadla. Tohle mají tvůrci dokonale promyšlené. Ty pohledy, reakce na dění v okolí  *THUMBS UP*
A na závěr Andrew  ( Vysmátý tohle se mi taky stává u simů s romantickou aspirací, je to vtipné, že by se zároveň chtěli zasnoubit a zároveň je to jejich největší obava  Chichichi  chudáci, jsou úplně zmatení) a Patricie (nedivím se, že na něho chce poslat krávokytku Vysmátý )
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila

PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty16/05/19, 10:20 pm

Moc pěkné piruety i ksichtíky Vysmátý Ale to s tím "vypitím" Simíka se mi ještě nestalo, myslela jsem, že je na to potřeba mít na pozemku tu krávokytku ? Šokovaný
Návrat nahoru Goto down
Janika31
Simpařan
Simpařan
Janika31

Poèet pøíspìvkù : 468

PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty16/05/19, 10:27 pm

To je konec. Vysmátý Válím se smíchy Ty tvoje momentky ze hry jsou boží. Vysmátý Nepřestávám se smát.
Simík s piruetou je vážně boží, ten jeho výraz. Vysmátý
Ale nejvíc mě dostala ta krávokytka nakonec, nejlepší přání, co mohla Paty mít! *THUMBS UP* Vysmátý Pohoda
Návrat nahoru Goto down
http://janika31.tumblr.com/
Lucisab
Simpařan
Simpařan
Lucisab

PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty19/05/19, 03:14 pm

@Ludmila napsal:
Moc pěkné piruety i ksichtíky Vysmátý  Ale to s tím "vypitím" Simíka se mi ještě nestalo, myslela jsem, že je na to potřeba mít na pozemku tu krávokytku ? Šokovaný

Ludmi, holky mají na pozemku kde co, ale krávokytku ne Vysmátý (nebavilo by mě ji krmit a hlídat... ještě tak, aby mi sežrala někoho ze simíků Bomba ) taky jsem se docela divila, ale asi to na ni spadlo, když měla takový vztek na Andyho... každopádně krátce potom, co ho přistihla si přála i vidět jeho a Elenina ducha Vysmátý ta holka se nezdá Vysmátý

Jinak jsem moc ráda, že vás ti moji simíci baví tak jako mně Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Fotky s ksichty a vtipné situace   Fotky s ksichty a vtipné situace - Stránka 9 Empty

Návrat nahoru Goto down

Fotky s ksichty a vtipné situace
Strana 9 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: The Sims 2 :: Vaše fotky z TS2-
Přejdi na: