Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Vánoce u Simíků 2017

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Vánoce u Simíků 2017 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce u Simíků 2017   Vánoce u Simíků 2017 - Stránka 2 Empty10/01/18, 10:45 pm

Ježíšmarjá, já si vůbec nevšimla, že se mi sem nahrála jen půlka SOS Naštěstí to mám někde uložené, jdu to opravit... Trapaaas Čauec

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Vánoce u Simíků 2017 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce u Simíků 2017   Vánoce u Simíků 2017 - Stránka 2 Empty12/01/18, 04:37 am

Svítí! Když to hodnocení je vždycky tak složité... moc se mi líbily všechny domky do jednoho *THUMBS UP*

Hellohello -  ---
Lucisab - 8 (5+3) - hezká vánoční atmosféra, líbí se mi osvětlená střecha, dům vypadá majestátně,v obýváku mi zevnitř připadá, že je tam moc oken
Fidgety - 10 (5+5) - úžasná vánoční atmosféra, jak exteriér, tak interiér mě fascinovaly
Ludmila - 9 (5+4) - souhlasím s Fidgety, střídmější, hezky sladěný interiér působí nepřeplácaně, ale přesto vánočně, a to se mi moc líbí
Věrka Veverka - 9  (5+4) - s tím jezírkem a můstky vypadá pohádkově, v interiéru některé barvy a styly na mě působí příliš kontrastně
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Vánoce u Simíků 2017 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce u Simíků 2017   Vánoce u Simíků 2017 - Stránka 2 Empty13/01/18, 04:45 pm

Na začátek chci říct, že domky jsou všechny skvělé, jste šikulky *THUMBS UP*

Hellohello - 5+5 = 10b Ten dům je prostě úžasný! Moc se mi líbí veranda s malým krbem a houpačkou. Domek působí zevnitř příjemně útulně. Nevím co dál dodat  Úsměv
Lucisab ----
Fidgety - 5+5 = 10b Domek působí zvenčí moc krásně a co teprve zevnitř... prostě krása! Vánoční atmosféra se tam přímo vznáší. Moc se mi líbí ložnice v jemných barvách a ten výklenek bych taky brala  Pohoda  
Ludmila - 5+3 = 8b Postavila si moc milý cihlový domeček  Mrkající  Moc se mi líbí ten živý osvětlený plot u hlavního vchodu. Máš krásnou vánoční výzdobu. Jediné co mi moc nesedí je ta velká a poměrně prázdná chodba v prvním patře.
Věrka Veverka - 5+4 = 9b Tvůj domek je moc hezký  Úsměv  Obdivuji, že jsi dokázala dům doladit jen z MO věcí tak, aby to nepůsobilo prázdně (to se většinou daří mě  Červenám se ) Je vidět, že ti dala zahrada pořádnou práci  *THUMBS UP*  Zevnitř domek působí klidně, akorát je pravda, že mi v ložnici schází nějaký ten vánoční prvek a škoda toho půdorysu.
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Věrka Veverka
Simpařan
Simpařan
Věrka Veverka


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 21. 11. 17

Vánoce u Simíků 2017 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce u Simíků 2017   Vánoce u Simíků 2017 - Stránka 2 Empty16/01/18, 02:07 pm

Moje hodnocení jak jinak než na poslední chvíli... :D

Hellohello - 5+5 = 10b
Souhlasím, že je to naprosto úchvatné dílko, ta kočka a pes.. prostě jedna báseň

Lucisab 4 + 5 = 9
S okny já problém nemám, dávám jich ještě víc, interiér velmi povedený, jen z venku na mě majestání domek bez stromoví kolem působí trochu smutněji.

Fidgety - 5+5 = 10b
Domek čiší vánoční atmosférou jak uvnitř tak z venčí. Není co vyzknout proto plný počet bodů.

Ludmila - 4+4 = 8b Na to že je den domek MO je pěkně vybavený, jen trošku prázdnější. Asi by se v něm dobře hrálo kolik je tam místa. Celkově však ty naše MO pokusy jen těžko mohou co se dojmu týká soupeřit s těmi ostatními.
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2830
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Vánoce u Simíků 2017 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce u Simíků 2017   Vánoce u Simíků 2017 - Stránka 2 Empty16/01/18, 06:40 pm

Děkuji všem hodnotícím i soutěžícím - vlastně jsme si tuto soutěž vytvořily a ohodnotily se samy navzájem. Nebo myslíte, že se objeví ještě někdo nový a projeví svůj názor ? Pokud se tak nestane řekněme do zítřejšího poledne, tak se následně dozvíte výsledky Mrkající
Návrat nahoru Goto down
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Vánoce u Simíků 2017 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce u Simíků 2017   Vánoce u Simíků 2017 - Stránka 2 Empty16/01/18, 07:51 pm

Mail mi žádostmi o členství nepřetéká, takže ani nápor hodnotících neočekávám Chichichi Ale kdyby náhodou, prostor tu je Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2830
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Vánoce u Simíků 2017 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce u Simíků 2017   Vánoce u Simíků 2017 - Stránka 2 Empty17/01/18, 04:12 pm

Tož tak, nikdo další se tu neobjevil, plním tedy včerejší slib a zde se račte kochat konečnými výsledky této vánoční soutěže :
- 1. místo - Hellohello + Fidgety - svorně po 10 bodech, to bylo celkem jasné
- 2. místo - Věrka Veverka - 8,75 bodu
- 3. místo - Ludmila - 8,5 bodu
- 4. místo - Lucisab - 8,25 bodu.

Gratuluji vítězkám, ostatní pořadí je velmi těsné, jak samy vidíte. Děkuji vám všem, milé dámy, za účast a doufám, že další soutěž, o které se diskutuje ve vedlejším vláknu, si taky tak užijeme.
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2393
Join date : 11. 12. 17
Age : 29

Vánoce u Simíků 2017 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce u Simíků 2017   Vánoce u Simíků 2017 - Stránka 2 Empty17/01/18, 07:35 pm

Velká gratulace vítězkám *BRAVO* už se moc těším na další soutěž Mrkající
Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Vánoce u Simíků 2017 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce u Simíků 2017   Vánoce u Simíků 2017 - Stránka 2 Empty17/01/18, 07:49 pm

Oh, děkuji  Červenám se Jsem ráda, že se domeček líbil... A také gratuluji další vítězce, já bych se o to první místo hned podělila se všemi.  *THUMBS UP* Ale hlavně jsem ráda, že se nám podařilo obnovit naši soutěžní tradici, i když ve skromné sestavě  Jupííí
P.S. Jdu koumat, jak hodit trofejní rank  SOS

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2721
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Vánoce u Simíků 2017 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce u Simíků 2017   Vánoce u Simíků 2017 - Stránka 2 Empty18/01/18, 06:00 pm

Jé, já taky mockrát děkuji za všechny body a posílám gratulaci Fidgety Úsměv
Souhlasím, že by si zasloužili všichni první místo. Pro mě je vždycky hrozně složité ty krásné domky obodovat a nějak odstupňovat.
Ještě jednou moc díky, jsem nadšená, že máme zpátky fórum a soutěže a že se tu sešla tak dobrá parta Úsměv
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Sponsored content





Vánoce u Simíků 2017 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vánoce u Simíků 2017   Vánoce u Simíků 2017 - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vánoce u Simíků 2017
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Export simíků ze hry

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: