Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Staveniště od Lucisab

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Hellohello
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 561

PříspěvekPředmět: Re: Staveniště od Lucisab   29/09/18, 11:41 am

*BRAVO* Moc povedené koupaliště!
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201 Online
Lucisab
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

Poèet pøíspìvkù : 634

PříspěvekPředmět: Re: Staveniště od Lucisab   07/10/18, 05:26 pm

Přidávám domek do soutěže "Dům s přesným rozvržením" Úsměv

Domek si nechali postavit dva mladí muzikáloví tanečníci, kteří se nedávno vrátili z vysoké Mrkající do celé budovy tak padli jejich veškeré peníze a netřeba dodávat, že se i slušně díky tomu zadlužili... ale co by neudělali pro budoucnost, zvláště když brzy očekávají příchod jejich prvního dítěte Úsměv

Domek v noci

Obývací pokoj propojený s kuchyní

Šedivá kuchyň

Zrcadlový taneční sál, kde obyvatelé domku trénují na svoje vystoupení v divadle Mrkající

Horní chodba se šachovým stolkem, který si pán domu pořídil kvůli svému otci, který tuto hru zbožňuje a moc rád si dává se svým nejmladším synem závody Úsměv

Ložnice

Červená koupelna

Dětský pokoj je prozatím vybaven neutrálními barvami, protože zatím není jasné, co se narodí Úsměv

Pokoj pro hosty

Tělocvična

Půdorys

EDIT: přidávám snímek celého snímku kvůli kontrole kostiček Mrkající

A kdo v domku bydlí?

Richard Lucero je mladý mimořádně talentovaný muzikálový tanečník, který nedá dopustit na svoji obrovskou rodinu. Jeho největší vášní je tanec, zpěv a hraní na hudební nástroje. Jeho otec po něm původně chtěl, aby převzal rodinnou firmu (zelinářství), ale Richard se rozhodl postavit proti jeho rozhodnutí a vydal se po své vlastní cestě. Nyní je z něj úspěšný tanečník a jeho otec ho bere takového jaký je Mrkající Naopak jeho největší slabinou je jeho vyřídilka... pokud mu na někom něco opravdu vadí, tak mu to řekne na rovinu bez toho aniž by nad tím příliš přemýšlel Nevím právě díky své mrzutosti a nerudnosti se tak občas dostává do potíží... má neobyčejný smysl pro humor a nikdy ven nevychází bez svých pokerových žetonů, které získal od svého dědy než zemřel a myslí si o nich, že mu nosí štěstí Mrkající

(jestli vám tenhle simík připomíná Mathiase, pak máte proč Mrkající Richard byl předobrazem pro něj, protože to měl být původně on, který měl jít do bunkru... ale nakonec jsem si to rozmyslela, protože už v té době byl na vysoké a měl spoustu bodů schopností a vysokou aspiraci... nepřišlo mi fér, abych začínala se simíkem, který není tzv. nepopsaný papír, proto jsem vytvořila Mathiase a Richarda jsem nechala na pokoji Mrkající )

Další obyvatelkou domu je Adelaine Scottová, které nikdo neřekne jinak než Adéla Chichichi (svoje jméno dostala od své matky, která pochází z Francie a všem svým dětem dává výhradně jen francouzská jména, aneb jejich otec do toho nesmí kecat Vysmátý ). Adéla je poněkud divočejší a nenechá si nic jen tak líbit. Nesnáší nespravedlnost a byla by ochotná se i poprat za někoho koho má ráda. Jako malá si přála být policistkou, ale poté co ji její matka (nekonečná milovnice muzikálů) vzala do divadla na představení, Adéla změnila svoje sny a stala se tanečnicí. Podobně jako Richard má i ona neobyčejně velkou rodinu na kterou nedá dopustit, i když jí někdy působí potíže.

A jak se tihle dva poznali? Seznámili se na střední škole, kde Adéla omylem trefila Richarda při tělocviku tenisovým míčkem do hlavy. Od té doby se začali nesnášet (on ji nazval hloupým zrzavým buldozerem a ona jeho vyzáblým pitomečkem). Osud je svedl dohromady až když oba přišli o své taneční partnery a zbyli si na sebe. Trvalo delší dobu než si na sebe zvykli, ale nakonec to stálo za to a teď by pro sebe navzájem udělali cokoliv.

Po vysoké, tak začali budovat svoje hnízdečko...

...jejich první dokončenou místností se stala zrcadlová místnost, kde svého času spali, jedli a trénovali Chichichi , ale veškerý čas strávený s malbou a štětkou v ruce nakonec stál za to Úsměv až tak, že si mohli splnit svoje nejvěší přání  Mrkající

Na svatbu jim přišlo kompletní příbuzenstvo (další fotky přidám do příslušného tématu  Vysmátý ) a nadělali jim tam opět tolik pověstný "bordel", ale i tak to pro ně byla ta nejkrásnější svatba na světě  Úsměv

Tak snad všechno našemu páru vyjde, jak má a brzy se budou radovat z novorozeného dítěte (hlavně, aby to nebyla dvojčata  Andílek )

Naposledy upravil Lucisab dne 14/10/18, 03:34 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Staveniště od Lucisab   07/10/18, 06:46 pm

Moc krásný dům, prostorný, útulný, pěkně propracovaná zahrada i každá místnost. Kromě toho i moc pěkné fotky majitelů - hned jsem se zarazila u "Mathiase", ale všimla jsem si nějakých maličkých rozdílů mezi nimi. Richard má docela štěstí, že se do bunkru nedostal a může žít v tomhle pěkném domě a mít rodinu. Ale zase se nedá říct, že by se Mathias měl špatně, vlastně má v bunkru všechno, co potřebuje Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Ludmila
Mistr soutěží
Mistr soutěží

Poèet pøíspìvkù : 694

PříspěvekPředmět: Re: Staveniště od Lucisab   07/10/18, 08:31 pm

Moc pěkný příběh, a ten domek samozřejmě taky *BRAVO* Podrobnější komentář snad dodám při hodnocení soutěže.
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Staveniště od Lucisab   14/10/18, 04:16 pm

Moc děkuju Pro Tebe

Jinak Hello, to jsem právě chtěla, aby se mu podobal Vysmátý Richard se mi hrozně moc jako simík líbil a když jsem se pak rozhodla ho tam nedat, tak jsem si alespoň stvořila kopii Vysmátý ale jsem ráda, že ty rozdíly vidíš, takhle si jsou sice podobní, ale každý je vlastně originál Úsměv jinak s tebou souhlasím Úsměv sice neměl Mathias v bunkru svobodu, ale jinak tam měl úplně všechno, co potřeboval včetně kytary a mikrofonu Vysmátý určitě si nemohl stěžovat Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Staveniště od Lucisab   28/10/18, 06:38 pm

Přidávám domek do soutěže s názvem Startovní domek Úsměv musím říct, že to byl nejrychleji postavený a i nafocený dům ze všech soutěžních dílek, které jsem kdy stavěla Vysmátý

Jinak později upřesním, jak to bylo s tím schodkem v rozpočtu do stanovených 20 000,- Mrkající

EDIT: přidávám slibované vysvětlení Mrkající Rybičky mě stály 35,- , v inventáři siminky jsem našla ten obraz jak jsem si myslela Vysmátý byl to obraz se zebrou od Ikey za 102,- no a pak už zbývají jen ty 2 simoleony... napadá mě jen to, že je to cena za písečnou cestu u domu, ptž jsem díky jinému domu zjistila, že se tahle úprava terénu nezapočítává do celkové ceny domu... Nevím

Obývací pokoj propojený s kuchyní

Pracovna

Koupelna

Ložnice

Půdorys

Cena

Šťastnou majitelkou tohoto malinkého domku je mladičká Adriana, která čerstvě opustila vysokou školu. Momentálně se snaží usadit a snaží si najít svoji vysněnou práci novinářky. Prozatím se jí bohužel nedaří, ale nevzdává se. Jejím velkým snem je psát dobré články, mít větší akvárium a velkého chlapa, nejlépe s nějakými kontakty na šéfredaktory  Vysmátý tak snad se jí zadaří  Vysmátý

Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Staveniště od Lucisab   05/11/18, 06:18 pm

Strašně se mi líbí! Je to příjemný světlý dům s útulným interiérem. Nejvíc mě dostala ložnice v moc pěkných barvách! Úsměv
Návrat nahoru Goto down
Lucisab
Bronzový simík stavitel
Bronzový simík stavitel

PříspěvekPředmět: Re: Staveniště od Lucisab   08/11/18, 06:01 pm

Díky Hellohello za milý komentář Pro Tebe
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Staveniště od Lucisab   

Návrat nahoru Goto down