Fórum o The Sims

Diskuzní fórum pro uživatele forum.thesims2.cz a ostatní fanoušky série The Sims.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Stavba podle půdorysu Houseplan

Goto down 
+4
Hellohello
DeiDii
Fidgety
Ludmila
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Stavba podle půdorysu Houseplan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stavba podle půdorysu Houseplan   Stavba podle půdorysu Houseplan - Stránka 2 Empty18/02/18, 03:16 pm

Já už si to hodnocení suším v počítači skoro týden. Ale jak pendluju mezi dvěma PC stroji, a do toho jsem posledních pár dní seděla ještě u šicího, nějak se mi to sem nedařilo dát. Tak až teď, no.

DeiDii – 4+5=9b. - Myslím, že naše nová soutěžící se u nás neztratí. Domeček je moc krásný, proporčně odpovídá předloze, vše je krásně sladěno a zařízeno, takže dojem je vynikající. Bohužel jsem nějak nepostřehla astronomický koníček synka a nenašla jsem ani jednoho trpaslíka, tak proto ten bodík dolů za pravidla. Ale jinak perfektní, doufám, že se k nám přidáš i příště Mrkající
Fidgety - XXX
Hellohello – 5+4=9b.
- Tady jsem vše shledala podle pravidel, s těmi trpaslíky je to trochu šalamounské, ale originalita se cení Mrkající Domek máš jako vždy krásný, zasazení do lesa je zajímavý nápad, i když mi to k tomu domku úplně nepasuje. Celý bod dolů je moc Smutný, ale je tam jen proto, že na mě další výtvor tentokrát zapůsobil prostě lépe.
Shinasims – 5+5=10b. - Výborná práce! A smekám, kolik toho jde udělat bez záplavy downloadů, já to nikdy dlouho nevydržím a už stahuju jak o život :-D Pro mě práce na jedničku a ti trpaslíci jsou pěkně schovaní (z toho v záchodu jsem si málem cvrkla :-D )
Lucisab – 5+3=8b. - Taky pěkný domeček, to chci určitě zdůraznit. To číslo v hodnocení se mi vůbec nelíbí, dnes bych potřebovala půlbody, ale musím to prostě nějak odstupňovat, a přece jen pár věcí mi neladí, třeba v obýváku je té modré už hodně (zdi, velká sedačka), ale moc se mi líbí některé detaily, jako třeba ten rotoped :-D
Ludmila – 5+4=9b. - Ta chodba by sice mohla být užší, ale přesný půdorys nebyl zadán, tak to není asi potřeba hrotit. Celkově se ti to moc povedlo a já zjišťuju, že tvé domky se mi líbí čím dál víc Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Stavba podle půdorysu Houseplan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stavba podle půdorysu Houseplan   Stavba podle půdorysu Houseplan - Stránka 2 Empty19/02/18, 09:03 pm

Pokud ještě někdo váhá s hodnocením soutěžních děl, tak má čas do zítřejší půlnoci. Ve středu bych sem ráda šoupla výsledky, ať můžu v klidu dumat nad pravidly nové soutěže. Mrkající
Návrat nahoru Goto down
soarka
Simpařan
Simpařan
soarka


Poèet pøíspìvkù : 380
Join date : 19. 02. 18
Location : Praha

Stavba podle půdorysu Houseplan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stavba podle půdorysu Houseplan   Stavba podle půdorysu Houseplan - Stránka 2 Empty20/02/18, 01:46 pm

Baráček mám z minulého fóra taky, nicméně si počkám na novou soutěž Úsměv Ráda bych vás alespoň ohodnotila. Jsou tu moc krásná díla, to nepochybně, ale někdo musí být první.

DeiDii 3+3= 6b
Bohužel nevidím ani jednoho trpaslíka a pokoj pro mlaďase nevypadá, že by měl zájem o hvězdy. Celkově také srážím za spoustu modré v domě a za ty stejné místnosti. Nejdřív jsem myslela, že jde o zrcadlovou fotku nebo tak, ale pak mi došlo, že mají dvě naprosto totožné koupelny, což mě zarazilo.

Fidgety 5+5= 10b
Strašně moc se mi líbí jezírko a klukův pokojík.

Hellohello 5+4= 9b
Ten celkový dojem, je tam na mě moc trochu modré, ale trpaslíci na závěr se povedli a líbí se mi, jak je baráček zasazený do lesa Úsměv

Shinasims 5+5= 10b
Celkově nemám vůbec žádnou připomínku.

Lucisab 5+4= 9b
Stejně jako u Hellohello, trošku přemodřeno. A třeba v ložnici bych určitě dala závěsy nebo jiné zakrytí oken.

Ludmila 5+4= 9b
Co si pamatuju u tvých děl mi vždy chybí taková ta špetka útulnosti. Některé ty prázdné zdi, občas dlažba, občas koberec, v kuchyni dřevo, kde bych hledala dlažbu. Stejné dekorace na poličkách. To je tak nějak vše co mě u tohohle baráčku trošku štve Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
DeiDii
Simpařan
Simpařan
DeiDii


Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 18. 01. 18

Stavba podle půdorysu Houseplan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stavba podle půdorysu Houseplan   Stavba podle půdorysu Houseplan - Stránka 2 Empty21/02/18, 06:01 pm

To není féér  Vysmátý  trpaslíci jsou venku  Vysmátý  Vysmátý  v pokojíku má vědecký pultík a na zahradě dalekohled  Vysmátý

Každopádně ať vyhraje kdokoli, tak mě stavba podle plánů bavila  Vysmátý  a ráda si to zopakuju  Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/channel/UC-bCMEjsXEO4mSGklOlFEWA?view_as
Ludmila
Admin
Admin
Ludmila


Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 10. 11. 17
Age : 56
Location : poblíž Olomouce

Stavba podle půdorysu Houseplan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stavba podle půdorysu Houseplan   Stavba podle půdorysu Houseplan - Stránka 2 Empty21/02/18, 10:09 pm

Sečteno, zprůměrováno, zaokrouhleno, a zde jsou výsledky této soutěže :
- 1. místo - Fidgety + Shinasims - obě po 10 bodech,
- 2. místo - Hellohello - 9,6 bodu,
- 3. místo - Ludmila - 9 bodů,
- 4. místo - Lucisab - 8,8 bodu,
- 5. místo - Deidii - 8,33 bodu.


Děkuji moc všem zúčastněným. Gratuluji vítězkám, čest poraženým Mrkající Jsem ráda, že se nám rozšiřuje "členská základna" a že to nikdo nevzdává !
Návrat nahoru Goto down
Hellohello
Simí pisálek
Simí pisálek
Hellohello


Poèet pøíspìvkù : 2693
Join date : 21. 11. 17
Location : Ostrava

Stavba podle půdorysu Houseplan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stavba podle půdorysu Houseplan   Stavba podle půdorysu Houseplan - Stránka 2 Empty22/02/18, 03:29 am

Hurá, velká gratulace oběma vítězkám!!   *THUMBS UP*
A za sebe moc děkuji za všechny body Úsměv

@Deidii - škoda, že ses neozvala dřív, editovala bych hodnocení. Ono to na těch menších fotkách není moc vidět, je mi to líto Smutný ti trpaslící jsou opravdu pidi Úsměv  
příště bude určitě lepší dát 1 celou velkou fotku na každý řádek zvlášť, ať jsou vidět všechny detaily a celá stavba pěkně vynikne. Těším se na tvé další stavby Mrkající
Návrat nahoru Goto down
http://www.modthesims.info/member.php?u=1113201
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Stavba podle půdorysu Houseplan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stavba podle půdorysu Houseplan   Stavba podle půdorysu Houseplan - Stránka 2 Empty22/02/18, 09:44 am

Páni, děkuji za krásné body. Jsem moc ráda, že máme zase dvě první místa, ale i tak mám pocit, že si to nezasloužím Pardon  A gratuluji všem zúčastněným, jak se s tím všichni pěkně poprali  *BRAVO*  *OK*
Ranky už jsou upraveny, a v případě Shinasims došlo po dohodě na změnu nicku na Shina, aby se někdo nedivil. Pro příště přemýšlím, že bych zkusila vymyslet medailové hodnocení soutěže (asi že máme tu olympiádu), tak uvidíme Úsměv

DeiDii napsal:
To není féér  Vysmátý  trpaslíci jsou venku  Vysmátý  Vysmátý  v pokojíku má vědecký pultík a na zahradě dalekohled  Vysmátý
Jaj, to mě moc mrzí Smutný *SORRY*  Já mám monitor jak kráva, ale stejně jsem je přehlédla. Jak říká HelloHello, škoda, že ses neozvala dříve. No, ponaučení pro příště pro nás všechny - my se budeme lépe dívat a ty už budeš vědět, že pokud je něco dáno v pravidlech, je potřeba to vyfotit třeba detailněji, abychom si nemuseli brát lupu Mrkající Vysmátý
Budu ráda, když se přidáš i příště, a pokud bys potřebovala pomoct, jak vkládat fotky, dej vědět (v návodu na vkládání je i video, jak to dělám já Mrkající ). A stejně tak mě potěší, pokud si v sekci "Vaše domky - TS3" založíš své stavební téma, kde můžeš vkládat obrázky nebo videa nejen k soutěžním domkům Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Lucisab
Simí pisálek
Simí pisálek
Lucisab


Poèet pøíspìvkù : 2363
Join date : 11. 12. 17
Age : 28

Stavba podle půdorysu Houseplan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stavba podle půdorysu Houseplan   Stavba podle půdorysu Houseplan - Stránka 2 Empty24/02/18, 07:01 pm

Moc gratuluji oběma vítězkám *THUMBS UP*

Jinak DeiDii přesně jak říkaly holky přede mnou, příště si budeme dávat větší pozor na detaily a ty nám dáš větší fotky Mrkající moc se těším na tvoje další dílka Mrkající

Návrat nahoru Goto down
https://lucilla-sims.tumblr.com/
Shina
Simpařan
Simpařan
Shina


Poèet pøíspìvkù : 272
Join date : 20. 01. 18

Stavba podle půdorysu Houseplan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stavba podle půdorysu Houseplan   Stavba podle půdorysu Houseplan - Stránka 2 Empty03/03/18, 10:59 am

Teda, moc vám všem děkuju! A gratuluji spoluvítězce a samozřejmě i všem zúčastněným *BRAVO*

DeiDii napsal:
To není féér  Vysmátý  trpaslíci jsou venku  Vysmátý  Vysmátý  v pokojíku má vědecký pultík a na zahradě dalekohled  Vysmátý Každopádně ať vyhraje kdokoli, tak mě stavba podle plánů bavila  Vysmátý  a ráda si to zopakuju  Vysmátý

To mě moc mrzí, protože ani já jsem si trpaslíků nevšimla. A to jsem si myslela, že se dívám opravdu důkladně. Jak už tu bylo zmíněno, pro příště by byly lepší větší fotky Mrkající
Návrat nahoru Goto down
https://shinasims.tumblr.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Stavba podle půdorysu Houseplan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stavba podle půdorysu Houseplan   Stavba podle půdorysu Houseplan - Stránka 2 Empty07/04/18, 10:14 am

Pěkná soutěž, nebyla náhodou už na starém fóru? Pamatuji si, že jsem tenhle domek taky stavěla do soutěže Vysmátý
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Fidgety
Admin
Admin
Fidgety


Poèet pøíspìvkù : 1613
Join date : 10. 10. 17

Stavba podle půdorysu Houseplan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stavba podle půdorysu Houseplan   Stavba podle půdorysu Houseplan - Stránka 2 Empty07/04/18, 12:50 pm

Byla, ale než jsme ji uzavřeli, tak fórum spadlo, takže jsme ji tady dotáhli do konce Mrkající

_________________
Rodokmen - Historie jednoho rodu ---- MOJE BODOVÁNÍ[/b][/color] k Výzvě Apokalypsa
Můj blog: Fidgety a její simíci ---- Moje FB stránka: FidgetySims
A něco úplně o něčem jiném, než jsou simíci: Moje homemade (s)tvoření
Návrat nahoru Goto down
https://fidgetysims.blogspot.com/
Kolikokoli
Simík stavitel
Simík stavitel
Kolikokoli


Poèet pøíspìvkù : 960
Join date : 04. 03. 18

Stavba podle půdorysu Houseplan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stavba podle půdorysu Houseplan   Stavba podle půdorysu Houseplan - Stránka 2 Empty07/04/18, 02:07 pm

Dobré, tak se mi to jen nezdálo :D. Škoda, že už nejdou dohledat ty staré příspěvky. Už ani nevím, jak jsem ho postavila Smutný
Návrat nahoru Goto down
http://simkiim.tumblr.com
Sponsored content





Stavba podle půdorysu Houseplan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stavba podle půdorysu Houseplan   Stavba podle půdorysu Houseplan - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Stavba podle půdorysu Houseplan
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum o The Sims :: Soutěže :: Stavební soutěže-
Přejdi na: